28 Kasım 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumları Ne Söylüyor ?

/ 27 Kasım 2018 / 1.695 / yorumsuz
28 Kasım 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumları Ne Söylüyor ?

 

 

Günlük Burç Yorumları 28 Kasım 2018 Çarşamba Günlük Burçlar

28 Kasım 2018 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak ,
Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Burç yorumları,günlük burç yorumları

 

 

koç burcu günlük yorumu aries daily horoscope 

28 Kasım 2018 Çarşamba Koç Burcu

İş arkadaşlarınız veya ortaklarınız ile birlikte hareket etmek size başarı getirecek . Maddi konularda sıkıntılarınız , borçlarınız veya bazı endişeleriniz
varsa yakında bunların ortadan kalktığını göreceksiniz. Duygusal açıdan yüklü olabilirsiniz , olaylara duygusal yaklaşarak , yanlış kararlar alabilirsiniz.
Bu yüzden kararlarınızı alırken duygularınızı arka planda tutmaya çalışın. İlişki konusunda çözülemez olarak gördüğünüz problemler çözülüyor. İlişkiniz daha
sıcak ve uyumlu bir şekilde sağlamlaşacak. Sizden yaş olarak küçük birinden aldığınız fikirleri , sizde onaylayacaksınız.

 

 

boğa burcu günlük yorumu taurus daily horoscope

28 Kasım 2018 Çarşamba Boğa Burcu

Kariyerinizde sizi şaşırtacak ama aynı zamanda da hoşunuza gidecek değişiklikler olabilir. İlk anda sizi tedirgin etse bile , kendinize güvenin.Sonunda başarılı olacaksınız. İşin içinde olunca , zannetiğiniz kadar zor olmadığını göreceksiniz. İlişkide sorun yaşıyorsanız , bu dönem problemleri çözmek için uygun bir zamandır.
Bazı davranışlarınız yüzünden aileniz ile fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz.Karşı çıkmadan önce onları iyice dinleyin .Son zamanlarda karmaşık duygular içindesin.Yaşadığın iniş çıkışları bu gün bir dengeye oturtabilirsin.

 

 

ikizler burcu günlük yorumu gemini daily horoscope

28 Kasım 2018 Çarşamba İkizler Burcu

Bugün çok hızlı olabilirsiniz. Bir kerede birçok yöne çekilecek ve kuvvetlerinizin dağılmasına ve dikkatinizin dağılmasına neden olacaksınız. Farklı ilgi alanları arasında bağlantı kurmaktan ve zevk alsanız da ,Jüpiter ve Pluto’nun gergin bir yön oluşturması nedeniyle, çok fazla proje veya çalışmalara katılmak istemeyebilirsiniz.
İlişkinizde en ufak sorunu çok fazla büyütüyor , gerginliği tırmandırıyorsunuz. Derin bir nefes alın ve sakinleşin, eğer böyle devam ederse ilişkideki uçurumlar daha da büyüyebilir.Şu anda size zor gelse bile kendinizi sınırlayın ve adil ve objektif olun.

 

 

yengeç burcu günlük yorumu cancer daily horoscope

28 Kasım 2018 Çarşamba Yengeç Burcu

Bu gün biraz duygusal olabilirsiniz , ve insanların söylediklerini abartabilir , motivasyonunuzu düşürebilirsiniz.İlişkinizde yanlış anlamalara karşı tedbirli olun ve söyleyeceklerinizi iki kere düşünün. Aksi takdirde, oldukça yoğun bir anlaşmazlık yaşayabilirsiniz.Alternatif olarak, bir fikir, değer veya inanç sistemini yeniden düşünebilirsiniz.
Yeni bir şeyler öğrenmek , farklı bir hobi ile uğraşmaya zaman ayırmak, stresi en aza indirebileceği için şimdi mantıklıdır.Bakış açınızı değiştirmeye ve başkalarının bakış açılarını anlamaya çalışın. Bu şu anki en iyi stratejidir.

 

 

aslan burcu günlük yorumu leo daily horoscope

28 Kasım 2018 Çarşamba Aslan Burcu

Yakın ilişkilerinizdeki eşit olmayan güç dinamiğine karşı ekstra hassasiyetle karşılaşabilirsiniz ve bazılarınız için, şu anda sizi geri tutan bazı küçük sağlık sorunları veya aşırı iş talepleri olabilir.
Kendinizi başkaları ile kıyaslayamayın .Kendi yeteneklerinize güvenin ve bu zamanda kendinizi başkalarıyla karşılaştırmayı bırakın. Girdiğiniz her ortamda kendinizi sevdirebiliyorsunuz . Aile içinde veya yakın çevrende eski bir yanlış anlaşılma bu gün çözülebilir.Bazılarınız için, şu andaki çevreniz, hedefleriniz veya yolunuz hakkında bazı şüphe ya da sorular olabilir. Bu bir kaç gün bu tür sorulara cevap aramayın. Daha sonra her şey yoluna girecek.

 

 

başak burcu günlük yorumu virgo daily horoscope

28 Kasım 2018 Çarşamba Başak Burcu

Şu anda aktif olan bir Jüpiter-Pluto yönü ile, hayatınızdaki bazı şeylerin beklentilerinizi karşılamadığı konusunda hayal kırıklığı yaşanabilir. Yakın ilişkilerde gerilim olabilir ya da şimdi para hakkında
endişe duyuyor olabilirsiniz.Yeteneklerinizi ortaya çıkarma konusunda bazı endişeleriniz olabilir ya da bir şeylerin yeterince yapılması için doğru kaynaklara sahip olup olmadığınızı merak edebilirsiniz.
Hissettiğiniz stresi hafifletmenin bir yolu, hayata daha eğlenceli bir şekilde yaklaşmak ve durumunuzu aydınlatmaya çalışmaktır.Bazı fikirler karşısında iantçı bir tavır takınmanız , çatışmaları arttırabilir.Uzlaşmacı bir tavır her şeyi daha kolay çözecektir.

 

 

terazi burcu günlük yorumu libra daily horoscope

28 Kasım 2018 Çarşamba Terazi Burcu

Venüs burcunuzda ve en küçük bir problem karşısında bile yetersiz kaldığınızı hisedebilirsiniz. Ayrıca Jüpiter-Pluto bir meydan okuma halinde. Arkadaş olarak gördüğünüz biri sizi hayal kırıklığına uğratabilir.
Çevreniz ile anlaşamayabilirsiniz ve aklınız felsefi ve ahlaki açıdan karışıktır. Duygusal bağlılıklarınızdan kurtulduğunuzda , kendinizi çok daha rahatlamış hissedeceksiniz.İlişki konusunda karşınızdaki kişinin
ne kadar ciddi olduğunu merak ediyorsunuz. Aileniz ile aranızda kuvvetli bir bağ var , bu konuda onların fikirlerini alabilirsiniz.Şu anda iletişim konuları çok yoğun olabilir ancak konuşurken yanlış anlaşılmalar olmaması için kelimelerinize dikkat edin.

 

 

akrep burcu günlük yorumu scorpio daily horoscope

28 Kasım 2018 Çarşamba Akrep Burcu

Venüs 2 Aralıkta burcunuza dönüyor ve hayattan ne istediğinize daha net karar vereceksiniz. Bu ve bir kaç gün belirsizlikler olabilir.Ayrıca bu gün Jupiter-Pluto etkisi ile , insanların sizin hakkınızda
bildiği şey üzerinde fazla kontrol sahibi olmadığınıza dair geçici bir his olabilir ve bu daha fazla gerginliğe yol açabilir. İlişki anlamında uyumlu bir beraberlik içindesiniz. Uzun zamandır almak istediğiniz bir şey , bir emlak ,ya da bir yatırım , bu gün olumlu bir şekilde ilerleyebilir.İş yerinde bazı sırlar ortaya çıkabilir , fikir belirtmeden dinleyin. Daha sonraki günler olay çok başka bir hal alabilir.

 

 

yay burcu günlük yorumu sagittarius daily horoscope

28 Kasım 2018 Çarşamba Yay Burcu

Venüs, sosyal sektörünüzde bugünün ve birkaç günün gergin yönlerini şekillendiriyor .Ayrıca bugün, Pluto ve sizin burcunuz Jüpiter, gergin bir küçük boyut oluşturuyor ve bu, olaylardan biraz uzaklaşmak için başka bir sebeptir.
Ancak, yönetemeyeceğiniz bir şey değil. Kozmos sizi biraz yavaşlatmak istiyor, böylece gerekli ayarlamaları yapabilirsiniz.Şu anda, profesyonel yaşamınızda hızlı bir şekilde başarılı fırsatlar ve başarıların tadını çıkarabilirsiniz. İlişkiler ve arkadaşlıklar söz konusu olduğunda, geçmişinizle hala birçok sorun yaşatıyor olsanız bile, bugün sadece ileriye bakmalısınız.Gelecek hakkındaki planlarınızı insanlarla paylaşın , sizi destekleyecekler ve yararlı tavsiyelerde bulunacaklar.

 

 

oğlak burcu günlük yorumu capricorn daily horoscope

28 Kasım 2018 Çarşamba Oğlak Burcu

Jüpiter ile şimdi Plüton’a karşı garip bir açıda ve siz yoğun bir şekilde kendinizi güçlü hissedebilirsiniz. Gelişmeniz ve gelişmeniz için bakış açınızdaki ve tutumunuzdaki değişikliklerin yapılması gerektiğini fark edebilirsiniz.
Sürpriz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.İş hayatında bilginiz , pratikliğiniz ve çalışmalarınız , takdir ediliyor , bir terfi ile karşılaşırsanız şaşırmayın . Bunu çoktan hak ettiniz.İlişkinizde gündemde olan bir konu hakkında
ne yapacağınıza bir karar verebilirsiniz.

 

 

kova burcu günlük yorumu aquarius daily horoscope

28 Kasım 2018 Çarşamba Kova Burcu

Sizin için çok önemli olan birinin bir hareketi ile karşılaşabilirsiniz.Bunu iyi bir karma döngü olarak düşünebilirsiniz. Tam bir sürpriz olarak gelecek. Arkadaş çevrenizle ilişkiler güçlenecek. Karşıt bakış açıları kolayca
uzlaştırılabilir ve açık, hoşgörülü bir atmosfer yaratabilirsiniz.Maddi konularda sürpriz fırsatlar , beklemediğiniz kazançlar olabilir.Yollarını değiştirmenin zamanı geldi. Hayat evrilir, işler değişir ve hayatınızdaki
yeni koşullara uyum sağlamanın zamanıdır.İlişkinizde işler iyi gidiyor.

 

 

balık burcu günlük yorumu pisces daily horoscope

28 Kasım 2018 Çarşamba Balık Burcu

Hem çalışmalarınız hem de hedefleriniz ile kişisel yaşamınız konusunda iddialısınız .Venüs ve Chiron ile günümüzde garip bir açıda , ayrıca, bir Jüpiter-Pluto yönü, son zamanlarda biraz baskı yaşayabileceğiniz sorunlu
alanların aşırı yüklenmesine veya büyütülmesine yol açabilir. Tüm enerjinizi, iyi bir sebep olmadan, önemsiz ve anlamsız ayrıntılara harcıyorsunuz.Hayatınızdaki olumlu, önemli şeylere odaklanmaya çalışın.
Eğer bekarsanız ve bariyerlerinizi kaldırabilirseniz , yeni biri kalbinizi çarpmasına sebep olabilir.

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..