2 Nisan 2018 Pazartesi Günü Burçlar Ne Diyor ?

/ 1 Nisan 2018 / 199 / yorumsuz
2 Nisan 2018 Pazartesi Günü Burçlar Ne Diyor ?

 

2Nisan2018-Pazartesi-Günlük-Burç-Yorumları

 

2 Nisan 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

 

 

 

 

koc-burcu-günlük-yorumu

 

2 Nisan 2018 Pazartesi Koç Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Koçlar , Merkür Retrosu burcunuzda devam ederken , bazı işlerinizin istediğiniz hızda olmaması , sürekli bir engel çıkması , ya da yavaş ilerlemesi sizin gibi hızlı hareket etmeyi sevenler için can sıkıcı bir durum olsa da Retro bitene kadar bu durumu kabullenmeye çalışın .

 

 

Boğa--burcu-günlük-yorumu

 

2 Nisan 2018 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Yorumu

Sevdiklerinizle güzel ilişkiler içinde olacağınız bir gün . Onlara olan bağlılığınız , bu günü beraber geçirerek , bu duygunuzu
daha da yoğun yaşayacaksınız . Jupiter partnerinizle olan ilişkinizi daha da kuvvetlendirecek , birlikte duygusal bir gün
yaşayacaksınız .

 

 

İkizler-Burcu-Günlük-Burç-Yorumu

 

2 Nisan 2018 Pazartesi İkizler Burcu Günlük Yorumu

Uzun zamandır yaşamış olduğunuz finansal sıkıntılarda şanslı bir gün . Bazı fırsatlarla karşılaşıp bu sorunu çözebilirsiniz .Aklınıza takılı kalan , bazı konuları bu gün halledebilirsiniz . Geçmiş konularla karşılaşabilirsiniz .

 

 

yengeç-burcu-günlük-burç-yorumu

 

2 Nisan 2018 Pazartesi Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Haftanın ilk günü aileniz veya yakın çevrenizle yoğun bir gün sizi bekliyor. Aile içindeki bazı sorunları çözmelerinde desteğiniz olacak . Retroyu unutmadan kararlarınızı ona göre verin . Eğer erteleyebilirseniz retro sonuna erteleyin.

 

 

aslan-burcu-günlük-burç-yorumu

 

2 Nisan 2018 Pazartesi Aslan Burcu Günlük Yorumu

Haftanın ilk gününde yalnız kalmak isteyebilirsiniz . Bazı olaylar ruhunuzu çok yordu , kendinizle baş başa kalmak istiyorsunuz.
Finansal girişimlerinizde , retroyu hatırlamanız gerekiyor . İkili ilişkilerinizde öfkenizi kontrol ederseniz , gereksiz yere ilişkileriniz yara almaz .

 

 

başak-burcu-günlük-yorumu

 

2 Nisan 2018 Pazartesi Başak Burcu Günlük Yorumu

Finansal anlamda Dolunayın desteğini alıyorsunuz , sorunlarınızı çözmeniz için size büyük destek veriyor .Gökyüzü bu gün bütün burçları , aile bir arada olmasını destekleyen konumda bu sizin içinde geçerli . Sevdiklerinizle
geçireceğiniz , projelerinizi ortaya koyabileceğiniz güzel bir gün .

 

 

terazi-burcu-günlük-yorumu

 

2 Nisan 2018 Pazartesi Terazi Burcu Günlük Yorumu

Burcunuzda yaşanan Dolunay bazı olayları daha iyi görmenizi , kararlar almanızı kolaylaştırdı . Ama kararınız her ne olursa
olsun Merkürün retro hareketini unutmadan uygulayın . Maddi anlamda şanslısınız .

 

 

 

akrep-burcu-günlük-yorumu

 

2 Nisan 2018 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Yorumu

Zorlayıcı bir Dolunay yaşadınız , bu durum bazı yüzleşmeler yaşamanıza sebep oldu . Retro hareketini her zaman hatırlayarak
retro bitene kadar yeni bir oluşum başlatmayın . Bitireceğiniz ya da başlatacağınız her ne varsa retronun bitmesini bekleyin.

 

 

 

yay-burcu-günlük-yorumu

 

 

2 Nisan 2018 Pazartesi Yay Burcu Günlük Yorumu

Dolunayın zorladığı burçlardan biri de sizssiniz . Uzun zamandır ihmal ettiğiniz sağlığınıza artık önem verme zamanı geldi .
Haftanın bu il gününü kendinize ayırın , moral bulacağınız keyifli ortamlarda olmaya gayret edin .

 

 

oğlak-burcu-günlük-yorumu

2 Nisan 2018 Pazartesi Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Burcunuzun yöneticisi Satürn bu gün Mars ile aynı konuma geliyor ve bu size kafanızdakileri gerçekleştirmek için müthiş bir
enerji veriyor . Çalışma hayatınızda beğeniliyor ve takdir ediliyorsunuz . Finansal anlamda başarılı yatırımlar yapacaksınız .

 

 

kova-burcu-günlül-yorumu

2 Nisan 2018 Pazartesi Kova Burcu Günlük Yorumu

Dolunaydan en fazla etkilenen burçlardan biri olarak , para evinizi fazlasıyla etkileyen dolunay sebebiyle bu gün gündeminizde daha çok finansal konular olacak . Üzerinde çalıştığınız proje şu an retro sebebiyle yavaş ilerliyor gibi görünse de, retro bitince karşılığını almaya başlayacaksınız .

 

 

 

balık-burcu-günlük-yorumu

 

2 Nisan 2018 Pazartesi Balık Burcu Günlük Yorumu

Dolunayın finansal anlamda sizi desteklediğini unutmayın . Parasal anlamda uzun zamandır yaşadığınız zorlukların sonuna geldiniz .
Bu gün maddi anlamda güzel haberler alabilirsiniz . Partnerinizle karşılıklı konuşarak , güzel kararlar alabilirsiniz .

 

 

 

 

burç yorumları,günlük burç yorumları,astromatik,astrolojik burç yorumları
2 Nisan2018 Pazartesi Koç Burcu Yorumları, 2 Nisan2018 Pazartesi Boğa Burcu Yorumları, 2 Nisan2018 Pazartesi İkizler Burcu Yorumları, 2 Nisan2018 Pazartesi Yengeç Burcu Yorumları ,
2 Nisan2018 Pazartesi Aslan Burcu Yorumları, 2 Nisan2018 Pazartesi Başak Burcu Yorumları, 2 Nisan2018 Pazartesi Terazi Burcu Yorumları,2 Nisan2018 Pazartesi Akrep Burcu Yorumları,
2 Nisan2018 Pazartesi Yay Burcu Yorumları, 2 Nisan2018 Pazartesi Oğlak Burcu Yorumları, 2 Nisan2018 Pazartesi Kova Burcu Yorumları, 2 Nisan2018 Pazartesi Balık Burcu Yorumları,
Koç Burcu Günlük Fal,Boğa Burcu Günlük Fal,İkizler Burcu Günlük Fal,Yengeç Burcu Günlük Fal,
Aslan Burcu Günlük Fal,Başak Burcu Günlük Fal,Terazi Burcu Günlük Fal,Akrep Burcu Günlük Fal,
Yay Burcu Günlük Fal,Oğlak Burcu Günlük Fal,Kova Burcu Günlük Fal,Balık Burcu Günlük Fal

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..