3 Nisan 2018 Salı Günlük Burçlar Ne Diyor ?

/ 2 Nisan 2018 / 88 / yorumsuz
3 Nisan 2018 Salı Günlük Burçlar Ne Diyor ?

3 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları Ne Diyor

 

 

3 Nisan 2018 Salı Günlük Burç Yorumları

 

 

koc-burcu-günlük-yorumu

3 Nisan 2018 Salı Koç Burcu Günlük Yorumu

hayata geçirmek istediğiniz bazı fikirleriniz var , bunların detayları konusundaki tereddütlerinizi gidermeniz açısından , detayları daha iyi fark edebileceğiniz bir gün . Aile içi iletişimde bazı sorunlar oluşabilir , daha dikkatli olmaya çalışın .

 

 

Boğa--burcu-günlük-yorumu

 

3 Nisan 2018 Salı Boğa Burcu Günlük Yorumu

Enerjinizin çok fazla olduğu bir gündesiniz , fakat bazı çevresel koşullar ya da kişiler tarafından bir takım engellerle karşılaşmak sizi yoruyor . Finansal anlamda süprizlere açık bir gündesiniz .

 

 

İkizler-Burcu-Günlük-Burç-Yorumu

3 Nisan 2018 Salı İkizler Burcu Günlük Yorumu

İyi niyetinizle verdiğiniz sözler , iş yoğunluğu yüzünden yerine getirilmeyince sorun oluşturuyor . Partnerinize karşı kullanmış olduğunuz sözler , daha sonrasında sizi de üzebilir . Bu gün konuşmalarınıza , ses tonunuza daha dikkat edin .

 

yengeç burcu günlük burç yorumu

 

3 Nisan 2018 Salı Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Aşırı korumacı yapınızla sevdiklerini öyle sarıp sarmalıyorsunuz ki bazen bu onlar için zararlı olabiliyor . Biraz geride durmayı başarabilirseniz aranızdaki sorunlar daha azalabilir . Huzurunuz yerinde , olumsuz düşüncelerle kendi huzurunuzu bozmayın.

 

aslan-burcu-günlük-burç-yorumu

3 Nisan 2018 Salı Aslan Burcu Günlük Yorumu

Yakın çevrenizle alakalı sorunlar bu gün sizi meşgul edebilir , her konuda kendinizi sorguya çekiyorsunuz , sorumluluklarınızı sorguluyorsunuz . Zor bir gün ama siz Aslan burçlarının güçlü yapısı bunun da hakkından gelecektir .

 

 

başak burcu günlük yorumu

 

3 Nisan 2018 Salı Başak Burcu Günlük Yorumu

Olumsuz düşüncelerden ve geçmişten kurtulmanın zamanı gelmedimi ? Partnerinizin size sonsuz destek verdiği bir gün , geçmişteki
detaylarla günü kendinize zehir etmeyin . Beklentilerinizi ne kadar az tutarsanız o kadar mutlu olursunuz .

 

 

terazi burcu günlük yorumu

 

3 Nisan 2018 Salı Terazi Burcu Günlük Yorumu

Bu gün bazı baskılarla karşılaşmanız mümkün . Olaylara mantıksal çözümler getirmeye çalıştıkça yanlış anlaşılıyorsunuz .Bu sizi o kadar yordu ki sessizliğinizi , müthiş bir patlama ile bozabilir ve sevdiğinize çok sert çıkışlar yapabilirsiniz .

 

akrep burcu günlük yorumu

3 Nisan 2018 Salı Akrep Burcu Günlük Yorumu

Bu gün her zaman ki Akrep gizemiyle son derece kontrollusunuz . Duygu ve düşüncelerinizi açıklamak taraftarı değilsiniz .Fakat bu Akreplerin disiplinini bozamıyor , bazı konularda çok sert çıkışlar yapabilirsiniz .

 

yay burcu günlük yorumu

3 Nisan 2018 Salı Yay Burcu Günlük Yorumu

Aşk hayatınız çok güzel devam ediyor. Fakat finansal anlamda attığınız adımlara dikkat edin . Bu gün risk almamaya dikkat edin .
Sosyal çevreniz ya da ailenizle bir araya gelerek , bu günü daha sakin ve risk almadan atlatmaya çalışın .

 

oğlak burcu günlük yorumu

3 Nisan 2018 Salı Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Çalışmayı seven ve iş yaşamında çok başarılı profiller çizen oğlak burçları için bu gün ani kararlar için uygun değil , başarılı çalışmalarınızdan dolayı bazı teklifler alsanız da retro döneminde bunları değerlendirmeyin . Ailevi konularda bazı öfke patlamaları yaşayabilirsiniz .

 

kova burcu günlük-yorumu

3 Nisan 2018 Salı Kova Burcu Günlük Yorumu

Belki de söylemekten bıktığınız için bazı şeyleri artık konuşmama kararı aldınız . İç dünyanıza yaptığınız yüzleşmelerde bazı
gerçeklerin daha çok farkına varacağınız bir gün . Bu gün daha geride daha suskun kendinizle baş başa kalmayı tercih ediyorsunuz.

 

balık burcu günlük yorumu

3 Nisan 2018 Salı Balık Burcu Günlük Yorumu

Bu gün sosyal çevreniz ya da yakın arkadaşlarınızla bazı fikir ayrılıkları yaşamanız olası . Duygularıyla hareket eden balık
burçları , yaşadıklarından sonra olaylara mantık açısından bakmaya çalışıyor . Finansal zorluklar , karışıklara açık bir gün.

 

 

 

 

 

 

burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları
3 Nisan 2018 Salı Koç Burcu Yorumları, 3 Nisan 2018 Salı Boğa Burcu Yorumları, 3 Nisan 2018 Salı İkizler Burcu Yorumları, 3 Nisan 2018 SalıYengeç Burcu Yorumları, 3 Nisan 2018 Salı Aslan Burcu Yorumları,3 Nisan 2018 Salı Başak Burcu Yorumları,3 Nisan 2018 Salı Terazi Burcu Yorumları, 3 Nisan 2018 Salı Akrep Burcu Yorumları,
3 Nisan 2018 Salı Yay Burcu Yorumları, 3 Nisan 2018 Salı Oğlak Burcu Yorumları, 3 Nisan 2018 Salı Kova Burcu Yorumları,3 Nisan 2018 Salı Balık Burcu Yorumları,
Koç Burcu Günlük Fal,Boğa Burcu Günlük Fal,İkizler Burcu Günlük Fal,Yengeç Burcu Günlük Fal,
Aslan Burcu Günlük Fal,Başak Burcu Günlük Fal,Terazi Burcu Günlük Fal,Akrep Burcu Günlük Fal,
Yay Burcu Günlük Fal,Oğlak Burcu Günlük Fal,Kova Burcu Günlük Fal,Balık Burcu Günlük Fal

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..