13 Nisan 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

/ 12 Nisan 2018 / 2.177 / yorumsuz
13 Nisan 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

 

 

 

13 Nisan 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burç yorumları,günlük burç yorumları,13 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumlarında Koç ,Boğa ,İkizler, Yengeç , Aslan ,Başak , Terazi , Akrep , Yay , Oğlak ,Kova ,Balık burçları , ilişkiler , aşk , çalışma yaşamı , sağlık , aile , çocuklar , finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz .

 

 

koc burcu günlük yorumu

13 Nisan 2018 Cuma Koç Burcu Günlük Yorumu

Merkür retrosu bitmek üzere , engellenen , duraksayan , bir türlü bitmek bilmeyen işlerden , eski olaylarla uğraşmaktan çok yoruldunuz .Burcunuzda devam eden bu olay bitiyor , işler yoluna girmeye başlayacak .
AŞK : Aşkta güzel gelişmeler yaşayacağınız bir gün . İlişkisi olan Koç burçları hafta sonu için romantik bir plan yapabilirler .
PARA : Finansal anlamda ani gelişmeler söz konusu , şanslı etkiler altındasınız
SAĞLIK : Stresli ortamlardan uzak durun , enerjinizi etkileyecek olaylar kendinizi bitkin hissetmenize sebep olabilir .

 

 

Boğa burcu günlük yorumu

 

13 Nisan 2018 Cuma Boğa Burcu Günlük Yorumu

Her olayı aklınıza takıp ufak tefek olaylardan moralinizi bozmazsanız bu günü çok güzel geçirebilirsiniz . Kariyeriniz ile alakalı konularda istediğiniz haberleri alabileceğiniz etkiler var .
AŞK : Umutsuz olduğunuz ilişkinizdeki canlanma , güzel bir süprizle sizi heyecanlandıracak .
PARA : Finansal problemleri çözdüğünüz , kaygılarınızdan kurtulduğunuz bir gündesiniz .
SAĞLIK : Bir süredir yaşadığınız baş ağrılarının sebebi her şeyi çok düşünmeniz olabilir mi ?

 

 

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

 

13 Nisan 2018 Cuma İkizler Burcu Günlük Yorumu

Birikmiş işler gözünüzü korkutmasın , her işi üzerinize alırsanız sonunda olacağı bu . Belli bir program dahilinde sıraya koyarsanız, sizin altından kalkamayacağı iş yok . Çalışmak bazı düşüncelerden uzaklaşmanız için iyi gelebilir .
AŞK : İlişkisi olan ikizler burcunu partneri ile birlikte güzel bir gün bekliyor , ilişkisi olmayanlar süpriz aşklara yelken açabilirler .
PARA : Mars’ın etkilediği para eviniz size zor günler yaşatıyor , arkadaşlarınızdan alacağınız bir teklifle bu durumu düzeltme imkanı bulabilirsiniz .
SAĞLIK : İçinize kapandınız , negatif düşüncelerden bir an önce kendinizi kurtarmanız gerekiyor .

 

 

yengeç burcu günlük burç yorumu

 

13 Nisan 2018 Cuma Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Retronun son günleri yaklaşırken her şey iyice durağanlaştı , bundan sizde etkileniyorsunuz , çalışma hayatında , aile yaşamında ,uygulamaya koymak istediğiniz projelerde sürekli engel çıkması canınızı iyice sıkıyor . Az kaldı sabredin .
AŞK : Tek kelimeye bile tahammulunuz olmadığı bir gündesiniz , partnerinizle daha az iletişim halinde olmayı seçebilirsiniz
PARA : Maddi anlamda güzel fırsatların çıkacağı , sorunlarınızı halledeceğiniz bir gün haritası destekleyenleri inanamayacakları şanslar bekliyor .
SAĞLIK : Başınızı üşütmemeye dikkat edin , ıslak saçla uzun süre kalmamak gibi .

 

 

aslan burcu günlük burç yorumu

 

13 Nisan 2018 Cuma Aslan Burcu Günlük Yorumu

Yanınızda duranları , karşınızda görmekten sizde bıktınız , gökyüzü bu gün iş yerinde çıkabilecek tartışmaları destekliyor . Sakin kalırsanız bu günü olaylar büyümeden atlatabilirsiniz .
AŞK : Kıskançlık durumlarının ortaya çıkabileceği , karşılıklı kırıcı olayların yaşanacağı bir gün , konuşmadan önce düşünün , söyledikleriniz
partneriniz tarafından yanlış anlaşılabilir .
PARA : Finansal tartışmalar içinde kalabilir , harcamalarınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz .
SAĞLIK : İçinde bulunduğunuz olaylar can sıkıcı olabilir ama kötü alışkanlıklar bunları halletmez , üstelik sağlığınıza zarar verir .

 

 

başak burcu günlük yorumu

 

13 Nisan 2018 Cuma Başak Burcu Günlük Yorumu

Çalışkan Başak burçları ortaya koydukları projelerle dikkatleri üzerlerinde toplayacaklar . Başarılı işlere imza atabileceğiniz ,tekliflerinizin kabul edileceği , isteklerinize kavuşabileceğiniz bir gün .
AŞK : Aşkta şanslı bir gündesiniz , artık daha temkinli hareket ettiğiniz için her şey güzel gidiyor .
PARA : Dikkatli attığınız adımlar , finansal yatırımlarda güzel geri dönüşler getirecek .
SAĞLIK : Çalışmak çok güzel , başarılı olmakta ama sağlığınız için dinlenmeye de zaman ayırmalısınız .

 

 

terazi burcu günlük yorumu

 

13 Nisan 2018 Cuma Terazi Burcu Günlük Yorumu

İletişim konusundaki problemleri çözemediniz , kendinizi anlatmakta hala zorlanıyorsunuz . Aile içinde veya diğer ilişkilerinizde kendinizi anlatırken takındığınız tepkisel tavır , söylediklerinizi anlamalarını güçleştiriyor .
AŞK : İlişkide sakin olmaya çalışsanızda , gergin etkiler altındasınız , zarar görebileceğiniz kişilere dikkat edin .
PARA : İş değişikliği düşünüyorsan , gelen teklifler ilgini çekecek , maddi sorunlarını çözebilecek teklifler alabilirsin .
SAĞLIK : Bahar geldi ama havalara güvenmeyin , ince giyinmek için henuz erken .

 

 

akrep burcu günlük yorumu

 

13 Nisan 2018 Cuma Akrep Burcu Günlük Yorumu

Merkürün geri hareketi iletişim sorunları çıkarabilir , elektronik bir eşya almayı düşünüyorsanız retronun bitmesini bekleyin .Maillerinize dikkat edin , bir proje üzerinde çalışıyorsanız yedek almayı unutmayın .
AŞK : Ufak tefek kıskançlıklar dışında her şey güzel gidiyor . Olayları büyütmeyin .
PARA : Finansal anlamda bir ortaklık teklifi yada bir arkadaş desteği ile rahat bir nefes alıyorsunuz .
SAĞLIK : Sağlığınız güzel gidiyor ,evham yapacak bir sorununuz yok .

 

 

yay burcu günlük yorumu

 

13 Nisan 2018 Cuma Yay Burcu Günlük Yorumu

Eğlenceli güzel bir gün sizi bekliyor , arkadaşlarınızla bir araya gelebilir , etkinliklere katılabilir , bu günü keyifli bir gün olarak geçirebilirsiniz .
AŞK : Partneri olan Yay burçları bu akşam için romantik bir plan yapabilirler .
PARA : Takım çalışmalarında başarılı olup bunu finansal kazanca dönüştürme fırsatları var .
SAĞLIK : Sosyal olmak , arkadaşlarla güzel aktivitelere katılmak güzel ama yemeyi fazla kaçırmayın ,sonradan size rahatsızlık verebilir .

 

 

oğlak burcu günlük yorumu

 

13 Nisan 2018 Cuma Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Hiç beklemediğiniz kişilerden şaşıracağınız güzel teklifler alabilir , bunu nasıl değerlendirmeniz gerektiğini ailenizle konuşabilirsiniz . Bu gün sizler için yeniliklere açık bir gün .
AŞK : İlişkiniz güzel gidiyor , bu gün partnerinizden duyacağınız sözler sizi mutlu edecek .
PARA : Büyük yatırımlar yapabileceğiniz kazanımlar söz konusu , bu gün bir projenizden güzel bir gelir elde edebilirsiniz .
SAĞLIK : Kendinizi çalışmaya o kadar verdiniz ki , sessiz sakin bir yerde meditasyon , veya hafif bir müzikle dinlenmek ruhunuza iyi gelecek .

 

 

kova burcu günlük-yorumu

 

13 Nisan 2018 Cuma Kova Burcu Günlük Yorumu

Ruhen çok yorgunsunuz , çözümleyemediğiniz olaylar duygusal anlamda sizi çok yıpratıyor . Bu gün içinizde duygusal gel gitler yaşayacağınız , dengeyi bulmaya çalışacağınız bir gün .
AŞK : Eskiden kimseye fayda gelmez bunu biliyor ve ikinci şansı vermeyi düşünmüyorsunuz .
PARA : Sorunlu bir gayrımenkul olayı çözülebilir bu gün , ya da bir miras işi gündeminizi meşgul edebilir , gezegen etkileri buna musait .
SAĞLIK : Pozitif olmak kendinizi iyi hissetirecek , zor ama deneyin .

 

 

balık burcu günlük yorumu

 

13 Nisan 2018 Cuma Balık Burcu Günlük Yorumu

Belki Venüsün etkisi , belki sizin son olaylardan çok bunalmış olmanız , bu gün bulunduğunuz yerden farklı bir ortama bir kaç günlük kaçamak yapmak için sizi harekete geçiriyor. Bu size iyi gelecek .
AŞK : Partneri bir süre kendi haline bırakmak olayların büyümesini engeller , sizde öyle yapıyorsunuz .
PARA : Aileden alacağınız maddi destek , alım satım konuları , atılan imzalar , bu günün şanslı etkileri .
SAĞLIK : Beslenmenize dikkat ediyorsunuz bu güzel bir şey , aynı özeni dinlenmek içinde gösterirseniz sağlığını çok iyi .

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..