13 Nisan 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

/ 12 Nisan 2018 / 2.168 / yorumsuz
13 Nisan 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

 

 

 

13 Nisan 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burç yorumları,günlük burç yorumları,13 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumlarında Koç ,Boğa ,İkizler, Yengeç , Aslan ,Başak , Terazi , Akrep , Yay , Oğlak ,Kova ,Balık burçları , ilişkiler , aşk , çalışma yaşamı , sağlık , aile , çocuklar , finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz .

 

 

koc burcu günlük yorumu

13 Nisan 2018 Cuma Koç Burcu Günlük Yorumu

Merkür retrosu bitmek üzere , engellenen , duraksayan , bir türlü bitmek bilmeyen işlerden , eski olaylarla uğraşmaktan çok yoruldunuz .Burcunuzda devam eden bu olay bitiyor , işler yoluna girmeye başlayacak .
AŞK : Aşkta güzel gelişmeler yaşayacağınız bir gün . İlişkisi olan Koç burçları hafta sonu için romantik bir plan yapabilirler .
PARA : Finansal anlamda ani gelişmeler söz konusu , şanslı etkiler altındasınız
SAĞLIK : Stresli ortamlardan uzak durun , enerjinizi etkileyecek olaylar kendinizi bitkin hissetmenize sebep olabilir .

 

 

Boğa burcu günlük yorumu

 

13 Nisan 2018 Cuma Boğa Burcu Günlük Yorumu

Her olayı aklınıza takıp ufak tefek olaylardan moralinizi bozmazsanız bu günü çok güzel geçirebilirsiniz . Kariyeriniz ile alakalı konularda istediğiniz haberleri alabileceğiniz etkiler var .
AŞK : Umutsuz olduğunuz ilişkinizdeki canlanma , güzel bir süprizle sizi heyecanlandıracak .
PARA : Finansal problemleri çözdüğünüz , kaygılarınızdan kurtulduğunuz bir gündesiniz .
SAĞLIK : Bir süredir yaşadığınız baş ağrılarının sebebi her şeyi çok düşünmeniz olabilir mi ?

 

 

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

 

13 Nisan 2018 Cuma İkizler Burcu Günlük Yorumu

Birikmiş işler gözünüzü korkutmasın , her işi üzerinize alırsanız sonunda olacağı bu . Belli bir program dahilinde sıraya koyarsanız, sizin altından kalkamayacağı iş yok . Çalışmak bazı düşüncelerden uzaklaşmanız için iyi gelebilir .
AŞK : İlişkisi olan ikizler burcunu partneri ile birlikte güzel bir gün bekliyor , ilişkisi olmayanlar süpriz aşklara yelken açabilirler .
PARA : Mars’ın etkilediği para eviniz size zor günler yaşatıyor , arkadaşlarınızdan alacağınız bir teklifle bu durumu düzeltme imkanı bulabilirsiniz .
SAĞLIK : İçinize kapandınız , negatif düşüncelerden bir an önce kendinizi kurtarmanız gerekiyor .

 

 

yengeç burcu günlük burç yorumu

 

13 Nisan 2018 Cuma Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Retronun son günleri yaklaşırken her şey iyice durağanlaştı , bundan sizde etkileniyorsunuz , çalışma hayatında , aile yaşamında ,uygulamaya koymak istediğiniz projelerde sürekli engel çıkması canınızı iyice sıkıyor . Az kaldı sabredin .
AŞK : Tek kelimeye bile tahammulunuz olmadığı bir gündesiniz , partnerinizle daha az iletişim halinde olmayı seçebilirsiniz
PARA : Maddi anlamda güzel fırsatların çıkacağı , sorunlarınızı halledeceğiniz bir gün haritası destekleyenleri inanamayacakları şanslar bekliyor .
SAĞLIK : Başınızı üşütmemeye dikkat edin , ıslak saçla uzun süre kalmamak gibi .

 

 

aslan burcu günlük burç yorumu

 

13 Nisan 2018 Cuma Aslan Burcu Günlük Yorumu

Yanınızda duranları , karşınızda görmekten sizde bıktınız , gökyüzü bu gün iş yerinde çıkabilecek tartışmaları destekliyor . Sakin kalırsanız bu günü olaylar büyümeden atlatabilirsiniz .
AŞK : Kıskançlık durumlarının ortaya çıkabileceği , karşılıklı kırıcı olayların yaşanacağı bir gün , konuşmadan önce düşünün , söyledikleriniz
partneriniz tarafından yanlış anlaşılabilir .
PARA : Finansal tartışmalar içinde kalabilir , harcamalarınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz .
SAĞLIK : İçinde bulunduğunuz olaylar can sıkıcı olabilir ama kötü alışkanlıklar bunları halletmez , üstelik sağlığınıza zarar verir .

 

 

başak burcu günlük yorumu

 

13 Nisan 2018 Cuma Başak Burcu Günlük Yorumu

Çalışkan Başak burçları ortaya koydukları projelerle dikkatleri üzerlerinde toplayacaklar . Başarılı işlere imza atabileceğiniz ,tekliflerinizin kabul edileceği , isteklerinize kavuşabileceğiniz bir gün .
AŞK : Aşkta şanslı bir gündesiniz , artık daha temkinli hareket ettiğiniz için her şey güzel gidiyor .
PARA : Dikkatli attığınız adımlar , finansal yatırımlarda güzel geri dönüşler getirecek .
SAĞLIK : Çalışmak çok güzel , başarılı olmakta ama sağlığınız için dinlenmeye de zaman ayırmalısınız .

 

 

terazi burcu günlük yorumu

 

13 Nisan 2018 Cuma Terazi Burcu Günlük Yorumu

İletişim konusundaki problemleri çözemediniz , kendinizi anlatmakta hala zorlanıyorsunuz . Aile içinde veya diğer ilişkilerinizde kendinizi anlatırken takındığınız tepkisel tavır , söylediklerinizi anlamalarını güçleştiriyor .
AŞK : İlişkide sakin olmaya çalışsanızda , gergin etkiler altındasınız , zarar görebileceğiniz kişilere dikkat edin .
PARA : İş değişikliği düşünüyorsan , gelen teklifler ilgini çekecek , maddi sorunlarını çözebilecek teklifler alabilirsin .
SAĞLIK : Bahar geldi ama havalara güvenmeyin , ince giyinmek için henuz erken .

 

 

akrep burcu günlük yorumu

 

13 Nisan 2018 Cuma Akrep Burcu Günlük Yorumu

Merkürün geri hareketi iletişim sorunları çıkarabilir , elektronik bir eşya almayı düşünüyorsanız retronun bitmesini bekleyin .Maillerinize dikkat edin , bir proje üzerinde çalışıyorsanız yedek almayı unutmayın .
AŞK : Ufak tefek kıskançlıklar dışında her şey güzel gidiyor . Olayları büyütmeyin .
PARA : Finansal anlamda bir ortaklık teklifi yada bir arkadaş desteği ile rahat bir nefes alıyorsunuz .
SAĞLIK : Sağlığınız güzel gidiyor ,evham yapacak bir sorununuz yok .

 

 

yay burcu günlük yorumu

 

13 Nisan 2018 Cuma Yay Burcu Günlük Yorumu

Eğlenceli güzel bir gün sizi bekliyor , arkadaşlarınızla bir araya gelebilir , etkinliklere katılabilir , bu günü keyifli bir gün olarak geçirebilirsiniz .
AŞK : Partneri olan Yay burçları bu akşam için romantik bir plan yapabilirler .
PARA : Takım çalışmalarında başarılı olup bunu finansal kazanca dönüştürme fırsatları var .
SAĞLIK : Sosyal olmak , arkadaşlarla güzel aktivitelere katılmak güzel ama yemeyi fazla kaçırmayın ,sonradan size rahatsızlık verebilir .

 

 

oğlak burcu günlük yorumu

 

13 Nisan 2018 Cuma Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Hiç beklemediğiniz kişilerden şaşıracağınız güzel teklifler alabilir , bunu nasıl değerlendirmeniz gerektiğini ailenizle konuşabilirsiniz . Bu gün sizler için yeniliklere açık bir gün .
AŞK : İlişkiniz güzel gidiyor , bu gün partnerinizden duyacağınız sözler sizi mutlu edecek .
PARA : Büyük yatırımlar yapabileceğiniz kazanımlar söz konusu , bu gün bir projenizden güzel bir gelir elde edebilirsiniz .
SAĞLIK : Kendinizi çalışmaya o kadar verdiniz ki , sessiz sakin bir yerde meditasyon , veya hafif bir müzikle dinlenmek ruhunuza iyi gelecek .

 

 

kova burcu günlük-yorumu

 

13 Nisan 2018 Cuma Kova Burcu Günlük Yorumu

Ruhen çok yorgunsunuz , çözümleyemediğiniz olaylar duygusal anlamda sizi çok yıpratıyor . Bu gün içinizde duygusal gel gitler yaşayacağınız , dengeyi bulmaya çalışacağınız bir gün .
AŞK : Eskiden kimseye fayda gelmez bunu biliyor ve ikinci şansı vermeyi düşünmüyorsunuz .
PARA : Sorunlu bir gayrımenkul olayı çözülebilir bu gün , ya da bir miras işi gündeminizi meşgul edebilir , gezegen etkileri buna musait .
SAĞLIK : Pozitif olmak kendinizi iyi hissetirecek , zor ama deneyin .

 

 

balık burcu günlük yorumu

 

13 Nisan 2018 Cuma Balık Burcu Günlük Yorumu

Belki Venüsün etkisi , belki sizin son olaylardan çok bunalmış olmanız , bu gün bulunduğunuz yerden farklı bir ortama bir kaç günlük kaçamak yapmak için sizi harekete geçiriyor. Bu size iyi gelecek .
AŞK : Partneri bir süre kendi haline bırakmak olayların büyümesini engeller , sizde öyle yapıyorsunuz .
PARA : Aileden alacağınız maddi destek , alım satım konuları , atılan imzalar , bu günün şanslı etkileri .
SAĞLIK : Beslenmenize dikkat ediyorsunuz bu güzel bir şey , aynı özeni dinlenmek içinde gösterirseniz sağlığını çok iyi .

Benzer Konular
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..
17 Haziran 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 17 Haziran 2019 Pazartesi Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 17 Haziran 2019 Pazartesi Koç Burcu Bu..
16 Haziran 2019 Pazar Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 16 Haziran 2019 Pazar Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. Babalar Gününüz Kutlu Olsun 16 Haziran 2019..