Yepyeni Kutlama Kartları İle Hayırlı Ramazanlar

/ 22 Mayıs 2017 / 4.252 / yorumsuz
Yepyeni Kutlama Kartları İle Hayırlı Ramazanlar

 

Allah nasip kısmet ederse bu sene de Ramazan ayına kavuşacağız. Yepyeni Ramazan kutlama kartları ile Hayırlı Ramazanlar diyerek başlayayım o zaman ben de.Her ramazan ayrı bir heyecan kaplar içimi.Her şey bir başkadır sanki . İftarı beklemenin heyecanı, sahura kalkmanın güzelliği, iftarı hazırlamanın telaşı , bir başkadır ramazan ayı. Nerden dolar nasıl dolar o yemek masası dolar , ramazanın bereketiyle . Bütün gün aç kalmanın verdiği duyguyla , ne varsa az ya da çok getirilir masaya. İlk teravih namazı heyecan, son teravih namazı hüzündür. Sanal alemin çok yayılması ile ramazan bir başka yaşanır oldu. Hiç tasvip etmediğim iftar sofrası resimleri, çeşit çeşit yemek resimleri yine dolduracak duvarımızı. İşin bu kısmını sevmesemde , kutlamalar daha çok kişiye ulaşır oldu. Özellikle sayfası olanlar, grubu olanlar veya bu sayfaları ya da grupları takip edenler birbirlerinin ramazanını kutluyorlar. Bende bu sene değişik ramazan kutlama kartları yapmak istedim. Hep aynı kartlarla kutlanmasın , bir değişiklik olsun dedim. Yepyeni ramazan kutlama kartları hazırladım . Umarım beğenirsiniz. Barış içinde , huzur ve bereket dolu , dualarınızın kabul olduğu bir Ramazan ayı dileklerimle , yepyeni Ramazan kutlama kartlarını paylaşıyorum .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ramazan kutlama kartları,hayırlı ramazanlar,ramazanınız mubarek olsun, yazılı ramazan kartları,manzaralı ramazan kartları,çiçekli ramazan kartları,hayırlı ramazanlar,yepyeni ramazan kutlama kartları,yeni ramazan kutlama kartları,cami resimli ramazan kutlama kartı,Allah yazılı ramazan kutlama kartı

Benzer Konular
Günaydın Gifleri Işıl Işıl  Günaydın Mesajları
    Günaydın Gifleri                      Harika Günaydın Gifleri ile geldim bu sefer. Watsapp , Twitter , Facebook , gibi sosyal medya..
En Yeni İyi Bayramlar Hareketli Gifler
   Hareketli Bayram Kutlama Resimleri Mübarek Ramazan ayının da sonuna geldik. Her evde bir bayram telaşı, bir bayram heyecanı. Belki gurbettekilerin kavuşma hayalleri, belki onları bekleyenlerin hazırlıkları, ya da ufak..
Farklı Günaydın ve İyi Haftalar Gifleri
                                                       Günaydın ve İyi..
Resimli Günaydın Mesajları,Hiç Bir Yerde Yok
Güzel , değişik , hiç bir yerde olmayan , Günaydın mesajları ile sevdiklerinizin , özel sayfalarda üyelerinizin güne bu güzel mesajlarla başlamasını ister misiniz ? Whatsapp , facebook , tumblr..
2020 Yeni Yıl Kutlama Kartları
Yeni bir yıla girmeye çok az kaldı , her zaman olduğu gibi ömürden bir yıl gitse de , gelecek yılı yepyeni umutlarla bekliyoruz. Umarım herkes için sağlıklı , huzur ve..