Yepyeni Kutlama Kartları İle Hayırlı Ramazanlar

/ 22 Mayıs 2017 / 3.532 / yorumsuz
Yepyeni Kutlama Kartları İle Hayırlı Ramazanlar

 

Allah nasip kısmet ederse bu sene de Ramazan ayına kavuşacağız. Yepyeni Ramazan kutlama kartları ile Hayırlı Ramazanlar diyerek başlayayım o zaman ben de.Her ramazan ayrı bir heyecan kaplar içimi.Her şey bir başkadır sanki . İftarı beklemenin heyecanı, sahura kalkmanın güzelliği, iftarı hazırlamanın telaşı , bir başkadır ramazan ayı. Nerden dolar nasıl dolar o yemek masası dolar , ramazanın bereketiyle . Bütün gün aç kalmanın verdiği duyguyla , ne varsa az ya da çok getirilir masaya. İlk teravih namazı heyecan, son teravih namazı hüzündür. Sanal alemin çok yayılması ile ramazan bir başka yaşanır oldu. Hiç tasvip etmediğim iftar sofrası resimleri, çeşit çeşit yemek resimleri yine dolduracak duvarımızı. İşin bu kısmını sevmesemde , kutlamalar daha çok kişiye ulaşır oldu. Özellikle sayfası olanlar, grubu olanlar veya bu sayfaları ya da grupları takip edenler birbirlerinin ramazanını kutluyorlar. Bende bu sene değişik ramazan kutlama kartları yapmak istedim. Hep aynı kartlarla kutlanmasın , bir değişiklik olsun dedim. Yepyeni ramazan kutlama kartları hazırladım . Umarım beğenirsiniz. Barış içinde , huzur ve bereket dolu , dualarınızın kabul olduğu bir Ramazan ayı dileklerimle , yepyeni Ramazan kutlama kartlarını paylaşıyorum .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ramazan kutlama kartları,hayırlı ramazanlar,ramazanınız mubarek olsun, yazılı ramazan kartları,manzaralı ramazan kartları,çiçekli ramazan kartları,hayırlı ramazanlar,yepyeni ramazan kutlama kartları,yeni ramazan kutlama kartları,cami resimli ramazan kutlama kartı,Allah yazılı ramazan kutlama kartı

Benzer Konular
Resimli Günaydın Mesajları,Hiç Bir Yerde Yok
Güzel , değişik , hiç bir yerde olmayan , Günaydın mesajları ile sevdiklerinizin , özel sayfalarda üyelerinizin güne bu güzel mesajlarla başlamasını ister misiniz ? Whatsapp , facebook , tumblr..
2020 Yeni Yıl Kutlama Kartları
Yeni bir yıla girmeye çok az kaldı , her zaman olduğu gibi ömürden bir yıl gitse de , gelecek yılı yepyeni umutlarla bekliyoruz. Umarım herkes için sağlıklı , huzur ve..
Babalar Günü Yeni Resimli Mesajlar
Babalar günü için yepyeni resimli mesajlar. Babalar gününe özel kutlama kartları . Evimizin direği babalarımızın Babalar Gününü en yeni kartlarla kutlamak ister misiniz ? Babalarımız evin asırlık çınarı , bir..
İyi Geceler Gifleri , Hareketli İyi Geceler Resimleri
Sosyal medya platformlarında paylaşabileceğiniz , dostlarınıza , sayfa üyelerinize yepyeni ,romantik ,komik , kedili , çiçekli , yağmurlu , yıldızlı , dolunaylı , giflerle , hareketli resimlerle , alışılmış resimler..
Yeni Yıl Gifi Arayanlar Buraya
2018 yılını bitirip 2019 yılına girerken herkese Mutlu , sağlıklı ,huzurlu bir yıl dileğimle , facebook , instagram,twitter , tumblr sayfalarınızda kullanabileceğiniz çok güzel gifler yayınlayacağım.Güle güle kullanın 🙂..

Yorum yaz