Yepyeni Kutlama Kartları İle Hayırlı Ramazanlar

/ 22 Mayıs 2017 / 1.446 / yorumsuz
Yepyeni Kutlama Kartları İle Hayırlı Ramazanlar

 

Allah nasip kısmet ederse bu sene de Ramazan ayına kavuşacağız. Yepyeni Ramazan kutlama kartları ile Hayırlı Ramazanlar diyerek başlayayım o zaman ben de.Her ramazan ayrı bir heyecan kaplar içimi.Her şey bir başkadır sanki . İftarı beklemenin heyecanı, sahura kalkmanın güzelliği, iftarı hazırlamanın telaşı , bir başkadır ramazan ayı. Nerden dolar nasıl dolar o yemek masası dolar , ramazanın bereketiyle . Bütün gün aç kalmanın verdiği duyguyla , ne varsa az ya da çok getirilir masaya. İlk teravih namazı heyecan, son teravih namazı hüzündür. Sanal alemin çok yayılması ile ramazan bir başka yaşanır oldu. Hiç tasvip etmediğim iftar sofrası resimleri, çeşit çeşit yemek resimleri yine dolduracak duvarımızı. İşin bu kısmını sevmesemde , kutlamalar daha çok kişiye ulaşır oldu. Özellikle sayfası olanlar, grubu olanlar veya bu sayfaları ya da grupları takip edenler birbirlerinin ramazanını kutluyorlar. Bende bu sene değişik ramazan kutlama kartları yapmak istedim. Hep aynı kartlarla kutlanmasın , bir değişiklik olsun dedim. Yepyeni ramazan kutlama kartları hazırladım . Umarım beğenirsiniz. Barış içinde , huzur ve bereket dolu , dualarınızın kabul olduğu bir Ramazan ayı dileklerimle , yepyeni Ramazan kutlama kartlarını paylaşıyorum .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ramazan kutlama kartları,hayırlı ramazanlar,ramazanınız mubarek olsun, yazılı ramazan kartları,manzaralı ramazan kartları,çiçekli ramazan kartları,hayırlı ramazanlar,yepyeni ramazan kutlama kartları,yeni ramazan kutlama kartları,cami resimli ramazan kutlama kartı,Allah yazılı ramazan kutlama kartı

Benzer Konular
Yeni Yıl Gifi Arayanlar Buraya
2018 yılını bitirip 2019 yılına girerken herkese Mutlu , sağlıklı ,huzurlu bir yıl dileğimle , facebook , instagram,twitter , tumblr sayfalarınızda kullanabileceğiniz çok güzel gifler yayınlayacağım.Güle güle kullanın 🙂..
Kahve Keyfi İle İlgili Resimler
Bloglarınızda , sosyal medya sayfalarınız , facebook , instagram , tumblr , twetter kişisel profillerinizde , yayınladığınız kahve resimlerinden sıkıldınız mı?  O zaman yepyeni kahve keyfi ile ilgili resimlerle sayfalarınıza..
Çiçekli Günaydın Resimleri Ve Günaydın Sözleri
  Sabaha Güzel Bir Günaydın İle Başlamak    Sabah güne nasıl başlarsak öyle gider  , sizlerde sabaha birbirinden güzel çiçek resimleri ve günaydın sözleri ile başlamak , sosyal medyanızda ,..
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı Kutlama Kartları
  19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı    Mustafa Kemal Atatürk’ün gençlere armağan ettiği  19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı için resimli kutlama kartları , sosyal medya hesaplarınızda , twitter , facebook, instagram..
Anneler Gününe Özel En Güzel Şiirli Kutlama Kartları
      Haklarını ne yapsak ödeyemeyeceğimiz annelerimiz için , Anneler Gününe Özel En Güzel Şiirli Kutlama Kartları ‘nı sizler için hazırladım. Sosyal medyada , twitter,instagram,whatsapp,pinterest,facebook v.b gibi sayfalarda , anneler..
Kandil Kutlama Kartları Ve Resimli Kandil  Mesajları
  Resimli Kandil Kutlama Kartları Ve Mesajları   Müslümanların önemli günlerinden kandil günlerinde , sosyal medyada , twitter, facebook , instagram, tumblr daki profillerinizde , ya da WhatsApp gruplarınızda ,kullanmanız..