5 Nisan 2018 Perşembe Günlük Burçlar Burç Yorumları

/ 4 Nisan 2018 / 1.070 / yorumsuz
5 Nisan 2018 Perşembe Günlük Burçlar Burç Yorumları

 

 

5 nisan 2018 Perşembe günlük burçlar burç yorumları

 

 

5 Nisan 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları

burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları
sayfamızda 5 Nisan 2018 Perşembe Koç Burcu Yorumları, 5 Nisan 2018 Perşembe Boğa Burcu Yorumları,5 Nisan 2018 Perşembe İkizler Burcu Yorumları,5 Nisan 2018 Perşembe Yengeç Burcu Yorumları ,
5 Nisan 2018 Perşembe Aslan Burcu Yorumları, 5 Nisan 2018 Perşembe Başak Burcu Yorumları, 5 Nisan 2018 Perşembe Terazi Burcu Yorumları, 5 Nisan 2018 Perşembe Akrep Burcu Yorumları,
5 Nisan 2018 Perşembe Yay Burcu Yorumları, 5 Nisan 2018 Perşembe Oğlak Burcu Yorumları, 5 Nisan 2018 Perşembe Kova Burcu Yorumları, 5 Nisan 2018 Perşembe Balık Burcu Yorumları, 
günlük burç yorumları ile ilişkiler , aşk , çalışma yaşamı , sağlık , aile , çocuklar , finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz .

 

 

 

koc burcu günlük yorumu
5 Nisan 2018 Perşembe Koç Burcu Günlük Yorumu

Bu gün sizler için stressli ve gergin bir gün . İlişkilerinizde , partneriniz veya çalışma yaşamınızdaki kişilerle agresif tutum gösterebilir bu tür olayların içine çekilebilirsiniz . Yöneticiniz Mars’ın Satürn ile kavuşumu sizleri zorluyor . Daha sakin kalmaya çalışın .

 

 

Boğa burcu günlük yorumu

5 Nisan 2018 Perşembe Boğa Burcu Günlük Yorumu

Bu gün sizler için finansal anlamda zorlanacağınız , dışardan mudahele ile planladığınız bazı işlerinizn sizde sıkıntı yaratacağı bir durum içinde olacaksınız . Tedbiri elden bırakmadan ve sakinliğinizi koruyarak Mars Satürn kavuşumundaki bu gergin etkiyi atlatmaya çalışın .

 

 

İkizler-Burcu-Günlük-Burç-Yorumu

 

5 Nisan 2018 Perşembe İkizler Burcu Günlük Yorumu

Bu gün geleceğe yönelik finansal planlarınızda bazı zorluklar yaşayabilirsiniz . Yeniden yapılandırmaya çalıştığınız borçlarınız , alacaklarınız
veya miras gibi konularda yakın çevrenizle aranızda problemler yaşanabilir . Savaşçı Mars ve öğretmen Satürn her burç gibi sizi de zorluyor.

 

 

yengeç burcu günlük burç yorumu

 

5 Nisan 2018 Perşembe Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Bu gün iletişimde bazı zorluklar , yanlışlıklar yaşamamak için daha dikkatli olun .Mars ve Satürn’ün birlikteliği özellikle ikili ilişkilerde
, evliliklerde ciddi sorunlar yaratabilir , bu durum ayrılıkları , boşanmaları destekler . Sert tavırlardan ve kırıcı sözlerden sakının .

 

 

aslan burcu günlük burç yorumu

5 Nisan 2018 Perşembe Aslan Burcu Günlük Yorumu

Yabancı kişilerle aranızda sinirli ortamların olacağı bir gündesiniz sevgili Aslan burçları . İş yaşamında problemler yaşamamak için
sinirlerinize hakim olmaya çalışın . Mars ve Satürn’ün birlikte hareket ettiği bu günlerde agresif tavırlar , yanlış anlaşılmanıza sebep olabilir .

 

 

başak burcu günlük yorumu

 

5 Nisan 2018 Perşembe Başak Burcu Günlük Yorumu

Mars ve Satürn’ün birlikte hareketindeki enerji bu gün sizlerin finansal anlamda agresif bir durum ve olumsuz olaylar içinde olacağınızı
gösteriyor . Bu enerji geçene kadar sinirlerinize hakim olmaya çalışın . Çevrenizle ilişkilerinizde sakin kalmanız , daha sonra üzülmenizi
önler .

 

terazi burcu günlük yorumu

 

5 Nisan 2018 Perşembe Terazi Burcu Günlük Yorumu

Mars ve Satürn birlikteliğinin gergin enerjilere sebep olduğu bu gün , ikili ilişkilere , ortaklıklara , çevrenizdeki kişilere daha sakin yaklaşmaya çalışın . Özellikle ilişkisi olan Terazi Burçları partnerleri ile tartışmalar yaşayabilir ve birbirlerine karşı çok kırıcı olabilirler .

 

 

akrep burcu günlük yorumu

5 Nisan 2018 Perşembe Akrep Burcu Günlük Yorumu

Mars ve Satürn’ün olumsuz etkileri ile bu gün en ufak bir olaya aşırı tepkisel yaklaşabilirsiniz . Öfkenizin istemediğiniz konuşmalar yapmanıza sebep olmasına izin vermeyin . Finansal planlarınız için acele etmeyin uygun bir gün değil .

 

 

yay burcu günlük yorumu

5 Nisan 2018 Perşembe Yay Burcu Günlük Yorumu

Finansal anlamda elinizdekileri kaybetmemek için Mars Satürn olumsuz etkisinin geçmesini bekleyin bu gün her hangi bir adım için uygun değil
Çevrenize karşı pozitif olmaya gayret edin, zor bir gün hafta sonuna doğru rahatlayacaksınız .

 

 

oğlak burcu günlük yorumu

5 Nisan 2018 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Yöneticiniz Satürn ile Mars’ın birlikte hareket etmesi belki de en çok sizi zorluyor . Bu gün sizin için en önemli konu sağlığnız olmalı .
Çevrenizle stresli ortamlar içinde olabilir , agresif bir tutum takınabilirsiniz . Öfkenizi kontrol etmeye çalışın .

 

 

kova burcu günlük-yorumu

5 Nisan 2018 Perşembe Kova Burcu Günlük Yorumu

İletişim konusunda dikkatli olmanızı gerektirecek bir gündesiniz Sevgili Kova burçları . Bu gün çevrenizdekilere daha dikkatli yaklaşın bir takım düşmanca tavırlarla karşılaşabilir , çalışma hayatınızda kendinizi bazı entrikalar içinde bulabilirsiniz .

 

 

balık burcu günlük yorumu

5 Nisan 2018 Perşembe Balık Burcu Günlük Yorumu

Duygusal patlamalara açık bir gündesiniz , en küçük bir olayı çok fazla büyüterek bazı ilişkilerinizin bozulmasına sebep olabilirsiniz .
Çevrenizle yaşayacağınız gergin olaylar , yapmak istediğiniz bazı şeyleri ertelemenize sebep olabilir .

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..