6 Nisan 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

/ 5 Nisan 2018 / 1.190 / yorumsuz
6 Nisan 2018 Cuma  Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

6 nisan 2018 cuma günlük burç yorumları günlük burçlar

 

 

6 Nisan 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burç yorumları,günlük burç yorumları,6 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumlarında Koç ,Boğa ,İkizler, Yengeç , Aslan ,Başak , Terazi , Akrep , Yay , Oğlak ,Kova ,Balık burçları , ilişkiler , aşk , çalışma yaşamı , sağlık , aile , çocuklar , finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz .

 

 

koc burcu günlük yorumu

 

6 Nisan 2018 Cuma Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu gün geçmişte yaşanmış konular tekrar önünüze gelebilir ya da geçmişte ilişkide olduğunuz biri ile karşılaşabilirsiniz . Bazı konularda yaşadığınız
kararsızlık dolayısı ile her hangi bir hamle yapmayın . Biraz akışta kalmak en güzeli . Partnerinizle stresli saatler yaşayabilirsiniz .

 

 

Boğa burcu günlük yorumu

 

6 Nisan 2018 Cuma Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu gün geçmişi yaşanmışı tekrar karşımıza çıkaran bir gün . Sizde daha önce bitirdiğiniz bir ilişki ile tekrar karşı karşıya kalabilirsiniz .
Merkürün retro hareketini henüz bitirmediğini unutmayın . Retro da gelen , retrodan sonra gider , neden bitmişti diye düşünüp , ondan sonra
bir karar alın .

 

 

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

 

6 Nisan 2018 Cuma İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizden , arkadaşlarınızdan biraz uzaklaşarak kendinizle kalmak isteyeceğiniz bir gün . Bulunduğunuz ortamdan , yaşadığınız olaylardan çok
bunaldınız . Bu süreçte yaşanan finansal zorluklar da bu dönemi daha zorlaştırdı . Biraz sabır , aşkta güzel etkiler söz konusu .

 

 

yengeç burcu günlük burç yorumu

 

6 Nisan 2018 Cuma Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşadığınız olaylarda haklılığınızı anlatamayınca kabuğunuza çekildiniz . Bu sizinle iletişim kurmaya çalışanları bir hayli yoruyor
Bazı kişilere artık hiç tahammülünüz kalmadı , ama bu dönem acele kararlar vermeyin . Daha sonra verdiğiniz bu karardan üzülebilirsiniz .

 

 

aslan burcu günlük burç yorumu

6 Nisan 2018 Cuma Aslan Burcu Günlük Yorumu

Merkürün geri hareketiyle karışan işleriniz , bozulan planlarınız , Merkürün düz hareketine başlamasıyla yoluna girmeye başlayacak .
İkili ilişkiler de takıldığınız konuları , kafanızda büyütmeyin , takıldığınız her ne varsa karşınızdaki kişi ile konuşmayı deneyin .
Böylelikle aranızdaki sorunları da bitirmiş olursunuz .

 

 

başak burcu günlük yorumu

 

6 Nisan 2018 Cuma Başak Burcu Günlük Yorumu

Bu gün gergin etkiler söz konusu , bazı tartışmaların içine çekilebilir , partnerinizle birbirinizi kıracak söylemler içinde bulunabilirsiniz .
Bu günü mümkün olduğunca sakin geçirmeye çalışın . Finansal anlamda yaşama geçirmeye çalıştığınız düşüncelerinizde riske girmeyin . Uygun bir gün değil .

 

 

terazi burcu günlük yorumu

 

6 Nisan 2018 Cuma Terazi Burcu Günlük Yorumu

Bu gün konuşmalarınıza , tepkilerinize daha dikkat etmeniz gereken bir gün . Partnerinizle aranızda ciddi sorunlar çıkabilir . İlişkisi olmayan
Terazi Burçlarının geçmişte yaşadığı kişilerle karşılaşma ihtimali var . Sırlarınızı herkesle paylaşmayın , söylediklerinizi daha sonra başkalarından
duyabilirsiniz .

 

 

akrep burcu günlük yorumu

6 Nisan 2018 Cuma Akrep Burcu Günlük Yorumu

Bu gün iş hayatında güzel bir fırsatla karşılaşmanız söz konusu .Eğer imza atmanız gerekiyorsa Merkürün retro hareketinin bitmesini bekleyin .
Özel yaşamınızda içinizde birikenleri , bir anda ortaya dökerek ilişkide olduğunuz kişi ile ayrılığa kadar gidecek bir durum içine girebilirsiniz .
Sakin kalabilirseniz sorunlarınızı daha kolay çözersiniz .

 

 

yay burcu günlük yorumu

6 Nisan 2018 Cuma Yay Burcu Günlük Yorumu

Eğer iş arayan bir Yay burcuysanız bu gün bir fırsatla karşılaşabilirsiniz . Bekar Yay burçları bu gün yeni tanışmalar yaşayabilirler .
Yeni bir ayrılık yaşamış olan Yay burçları , retronun etkisi ile tekrar başlama kararı alabilirler . Finansal anlamda harcamalarınıza dikkar edin .

 

 

oğlak burcu günlük yorumu

 

6 Nisan 2018 Cuma Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Çalışmayı çok seven oğlak burçları , iş hayatında başarılı çalışmalar yapacağı ve övgüler duyacağı bir gün yaşayacak .
Özel yaşamınızda çevresel etkenlerle oluşan can sıkıcı durumları , bazı engellemeleri , partnerinizle konuşarak aşabilirsiniz .
Evinizde telaşlı günler söz konusu , beklemediğiniz misafir ya da bir anda taşınma söz konusu olabilir .

 

 

kova burcu günlük-yorumu

6 Nisan 2018 Cuma Kova Burcu Günlük Yorumu

İletişim kazalarına uğramamak için yazdıklarınıza , söylediklerinize , paylaştıklarınıza dikkat edin . Arkanızdan çevrilen bazı oyunlar bu gün
önünüze gelebilir . Geçmiş olaylar , geçmişte kalan insanlarla karşılaşma olasılığı söz konusu . Yaşadıklarınızı , size yaşattıklarını unutmayın.
Alacağınız kararları ona göre alın .

 

 

balık burcu günlük yorumu

6 Nisan 2018 Cuma Balık Burcu Günlük Yorumu

İnsanlar güvenmenin acısını daha sonra çekiyorsunuz . Sizin yumuşak kalbinizi bilenler , sizi ağır bir borcun içine sokabilir ,
çalışma yaşamında zor durumda bırakabilirler . İlişki içinde olan Balık burçları , ilişkide olduğu kişi ya da ailesi ile can sıkıcı
durumlar yaşayabilir . Duygularınızı bir kenara bırakıp daha akılcı yaklaşırsanız , bu günü daha rahat atlatırsınız .

 

Benzer Konular
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..
17 Haziran 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 17 Haziran 2019 Pazartesi Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 17 Haziran 2019 Pazartesi Koç Burcu Bu..
16 Haziran 2019 Pazar Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 16 Haziran 2019 Pazar Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. Babalar Gününüz Kutlu Olsun 16 Haziran 2019..