5 Aralık 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarında Sizi Neler Bekliyor ?

/ 4 Aralık 2018 / 530 / yorumsuz
5 Aralık 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarında Sizi Neler Bekliyor ?

 

 

 

Günlük Burç Yorumları 5 Aralık 2018 Çarşamba Günlük Burçlar

5 Aralık 2018 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak ,
Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Burç yorumları,günlük burç yorumları

 

 

koç burcu logo aries logo

Koç Günlük Burç – 5 Aralık 2018 Çarşamba

Bugün, Güneş Neptün ile çatışıyor, ve çözülmeden bıraktığınız bazı meselelerin birazcık geriye çekilme eğilimi olabilir.Belirsizlik bunun bir parçasıdır ve rahatsızlık verirken, ya onunla ilgilenir ya da onunla yaşamayı öğrenirsiniz, o kadar iyidir.Oldukça zorlu bir gün.Şimdi duygularınız sizi bunaltacak gibi görünüyor ve hayatınızdaki bir şeyi değiştirmeniz gerektiğini hissediyor olabilirsiniz.Bazı kişilerin farklı bir yüzünü görüp , yanıldığınızı anlayabilir ve bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.Sosyal sorunların ruh sağlığınıza etki etmesine izin vermeyin. Özellikle yanlış açıklamalar yapmaktan kaçınmak önemlidir, çünkü bunlar yanlış anlaşılabilir.Doğuştan var olan yetenekleriniz ile ,finansal durumunuza katkı olacak kazançlar elde edebilirsiniz.

 

boğa burcu taurus logo

Boğa Günlük Burç – 5 Aralık 2018 Çarşamba

Bugün Güneş ve Neptün’ün bir kare oluşturmasıyla bazı belirsizlikler ile mücadele edebilirsiniz. Samimiyet, arkadaşlık, güç dinamikleri veya paylaşılan finanslar belirsiz olabilir.Bugün finansal kaynaklarınız konusunda ciddi kararlar alabilirsiniz.Beklenmedik sürpriz kazançlar elde edebilirsiniz.İlişkinizde beklentileriniz çok yüksek ,bu aranızda ciddi gerginlikler yaratabilir.Aile içinde bazı eleştirel konuşmaları önemseyin ,ama kendinize güveniniz sarsılmasın , yapılan eleştiriler sizin iyiliğiniz için.Alacağınız kararlarda
sakin ve sabırlı olun , acele ile verilen kararlar hataya sebep olabilir.İş hayatında gösterdiğiniz üstün performans üstleriniz tarafından takdir edilecek.

 

 

ikizler burcu gemini logo

İkizler Günlük Burç – 5 Aralık 2018 Çarşamba

Bugün ve önümüzdeki birkaç gün içinde meydana gelen bazı faktörler, planlarınızı ileriye taşımaktan veya büyük taahhütlerde bulunmaktan ziyade gözlemleme ve denetlemeye duyulan ihtiyaca işaret etmektedir.
Uzun vadeli hedefler hakkındaki belirsizlik, bazılarınız için şimdi bir ilişki üzerine olabilir.İş yerinde iletişiminizde yaklaşımlarınızda ılımlı ve sakin olmanız performansının dikkat çekmenizi sağlayacak.
Bu günün avantajlarından yararlanın ve gerçek değerinizi ve kullanabileceğiniz potansiyeli göstererek harekete geçin.İlişkinizde kıskançlıklarınızı abartmanız , birbirinize olan güvenin sarsılmasına sebep olabilir.Bu duygunuzu kontrol altına almanız gerekebilir.Zaman zaman çevrenize karşı öfkeli davranmanız , kişiler üzerinde olumsuz etki yapıyor. Sakin olmanız kendinizi doğru ifade etmeniz için gereklidir. Geçmişte sıkışıp
kalmayın , ve bu gün önemli kararlar almayın , mümkünse bir kaç gün sonraya erteleyin.

 

 

yengeç burcu cancer logo

Yengeç Günlük Burç – 5 Aralık 2018 Çarşamba

Bu gün Neptün oldukça güçlü.Geçmişte size ilham veren şey bazı ayarlamalar gerektirebilir veya yeni bir ilham kaynağı aramanız gerekebilir. Bununla birlikte, daha fazla konsantrasyon gerektiren kurallar ve durumları
göz önünde bulundurmak ve her şeyin şimdilik açık ya da kesin olmayabileceğini akılda tutmak önemlidir. Ayrıca bu gün oldukça duygusal hissediyor olabilirsiniz, ancak ekstra gözlem ruhundan yararlanacağınızdan emin olabilirsiniz.
Başkalarıyla sohbet ederken dikkatli olmanız gerekir.Yoğun bir iş programı sizi gün boyu meşgul edecek.Duygularınızı partnerinize ifade ederken biraz agresif davranabilirsiniz.Kişisel stresinizi veya iş yaşamındaki stresinizi
partnerinize karşı kullanmamaya özen gösterin. Her zaman kendi yolunu bulmaya çalışmak yerine biraz geri çekil ve meseleleri konuşarak çöz. Maddi konularda ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için , ek iş yapabilir veya kredi
kullanmayı düşünebilirsiniz.

 

 

aslan burcu leo logo

Aslan Günlük Burç – 5 Aralık 2018 Çarşamba

Bugün Neptün ve Uranüs’le stresli bir enerji söz konusu .Hayalinizdeki gibi bir günün tadını çıkarmak için güçlü bir potansiyel var. Ancak, muhtemelen başkalarının tepkilerine aşırı bağımlı olmadığınıza veya olayların yolunda gidip gitmediğine dikkat etmelisiniz, çünkü ciddiye almanız gereken şeyler de vardır ve bir dürtüye dayanmadan doğru zamanda düşünmek ve hareket etmek için zaman ayırmanız gerekir. Hafif bir tutumu benimseyin ve işleri kolaylaştırmayı öğrenin.
Ayrıca meslektaşlarınızla iyi bir uyum paylaşmayabilirsiniz.Daha iyi bir anlayış geliştirmek için esnek bir tutum benimsemelisiniz.Özellikle aşk hayatınızda sınırlar çizmek zor, ama bu diğer ilişkilere de uzanabilir.Partneriniz ile aranızda bazı gerginlikler yaşanabilir.Pozitif bir ruh halinde olmanız , ikili ilişkilerde ve arkadaşlarınız arasında bağlarınızı daha da kuvvetlendirecektir.

 

 

başak burcu virgo logo

Başak Günlük Burç – 5 Aralık 2018 Çarşamba

Ay şimdi küçülürken kesin olana kadar zor sonuçlara varmaktan veya karmaşık taahhütler yapmaktan kaçınmak özellikle önemlidir. Aslında, önümüzdeki günlerde, Yaratıcılık, aile ile ya da ana karada çiçek açacağından emin olabilirsiniz.
Başkalarının tepkilerine çok fazla ağırlık vermemek ve bunun yerine kendinizi bir projeye ya da size gerçekten ilham veren bir şey yapmaktan mutluluk duymak en iyisidir. Bu, bir şeyleri başlatmak için ideal bir anı temsil edebilir,
kariyerinizde bir değişiklik yaptığınız veya yapmak istediğiniz bir şeyi yapmak için kişisel bir şans yakalamanız olabilir.Gün size olumlu geri dönüşler sunar. Büyük kararlar almak faydalı olacaktır.Partnerinize davranışları hakkında
hoşunuza gitmeyen ,sevmediğiniz şeyleri söyleyin. Bu, sevgilinizle güçlü bağların gelişmesini sağlayacaktır.Belki de sadece bazı basit yanlış anlamaları temizlemelisiniz.Finansal risklerden kaçının.Günün olumsuz enerjisi ,en iyi planlara zarar verebilir veya basit olduğunu düşündüğünüz mali projelerin kusurlarını ortaya koyabilir.

 

 

terazi burcu libra logo

Terazi Günlük Burç – 5 Aralık 2018 Çarşamba

Bu gün , Güneş-Neptün enerjisi, şu anda bazı sınırları bulanıklaştırıyor gibi görünebilir ve ilham almak istediğiniz bölgeleri tanımlamak için sonunda yararlı olsa bile, başlangıçta size kafa karıştırıcı gelebilir. Sonuçta, günün iniş
çıkışlarına tepki verdiğinizde kendi ihtiyaçlarınızı daha iyi anlayacaksınız.Programınızda küçük değişiklikler veya rutininizde kesintiler varsa esnek olun. İş hayatına ve kariyerinize fazla odaklanmanız , partneriniz ile aranızda tartışma çıkmasına sebep olabilir.Ego savaşlarına karşı dikkatli olun , ilişkiyi bir anda çok başka noktalara taşıyabilir.Bu nedenle, eşiniz, aileniz ve sevginiz gibi hayatınızdaki önemli şeylere odaklanmalı , iş ile özel hayat dengesini iyi ayarlamalısınız.Maddi anlamda uzun zamandır istediğiniz bir şeye sahip olabilirsiniz.Aynı anda, çok fazla faaliyet ve görev üstlenmeye bağlı olarak , gün içinde sindirim ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz.

 

 

akrep burcu scorpio logo

Akrep Günlük Burç – 5 Aralık 2018 Çarşamba

Güneş ve Neptün’ün bir kare oluşturduğu günümüzde ,yaşam alanlarınızı aydınlatmaya hizmet ediyor.Hayatınızın bu alanlarını iyileştirmenin yollarını aradığınız için mali meseleler, saygı ve öz değer meseleleri söz konusu olabilir.
Dikkatli planlama daha iyi sonuçların elde edilmesini mümkün kılacaktır. Bugün aşk hayatına her zamankinden çok daha fazla dikkat etmelisin.Eşinizle kavga etme eğiliminde olabilirsiniz. Bakış açınızı değiştirmeli ve kendinizi rahat hissetmelisiniz.
İş hayatında bireysel olarak değil ,bir grup olarak daha fazla proje üstlenirseniz, daha başarılı olabilirsiniz.Son zamanlarda ortaya çıkan problemler, çözümün her zamankinden daha zor daha ağır hissettirebilir. Daha net bir kafa boşluğuna ulaşmak için biraz zamana ihtiyaç duyduğunuzdan, bir şeyleri beklemek genellikle bu tarz bir yönüyle cevaptır. Bugün önemli yeni satın almalar için son derece umut verici.Karar vermeden önce güvendiğiniz arkadaşlarınızdan fikir alabilirsiniz. Söyleyecekleri işlerin sorunsuz bir şekilde yürümesinde yardımcı olacaktır.

 

 

yay burcu sagittarius logo

Yay Günlük Burç – 5 Aralık 2018 Çarşamba

Günümüzün Güneş-Neptün enerjisi, ileriye gitmeden önce yavaşlamanızı ve manevi ihtiyaçlarınızı dikkate almanızı hatırlatıyor. Bugün , ailenizle ilgili daha fazla duyarlılık olabilir veya güvenlik açıklarınızı tetikleyen bir olay olabilir.
Güvensizlik duyguları gün için sizi rahatsız edebilir .İşinizde hatalar yapmamak için , iki kere kontrol etmeden , işi teslim etmeyin.Bekar , ilişkisi olmayan bir Yay burcu iseniz , bu gün çekiciliğinizden en iyi şekilde faydalanabilirsiniz.
İlişkisi olanlar , aralarında var olan problemleri çözmek için güzel fırsatlar yakalayabilir. Maddi konularda tasarruf yapmanız gerektiğinin sizlerde farkındasınız. Bu gün farklı yöntemler deneyerek , daha fazla kazanmanın bir yolunu bulabilirsiniz.
Hayatın gittikçe zorlaştığını düşünüyorsanız , yaptığınız işe bazı yaratıcı dokunuşlar eklemeniz gerekebilir.

 

oğlak burcu capricorn logo

Oğlak Günlük Burç – 5 Aralık 2018 Çarşamba

Bugün, ,hem Uranüs hem de Neptün tarafından zorlu enerjilerin etkisi altındasınız.Kendinizi biraz savunmasız hissedebilirsiniz ancak bu , ihtiyaçlarınızı daha iyi anlamanıza yardımcı olabilir.Yeni bir ilham kaynağına ihtiyacın olabilir. Mars ve Neptün 7’nci kuvvetleri birleştirdiğinde ortaya çıkacak yeni bir Ay ile önümüzdeki günlerde , daha iyi bir güven kazanacaksınız ve bu sizin amaçlarınıza ulaşmanızı sağlayacaktır. İç ihtiyaçlarınız hakkında yeni şeyler öğrenmek, heyecan verici yeni başlangıçlara yol açabilir. Bu gün herkese karşı sakin ve sabırlı olmalısınız ve daha sonra patlayabilecek olumsuz duygulara gitmemeye çalışmalısınız. Eşiniz ile aranızdaki ilişki çok yoğun , birlikte ortak kararlar alacak ve geleceğe yönelik projeler de fikir birliği sağlayacaksınız.Finansın söz konusu olduğu durumlar iyi görünüyor. İşiniz için teşvikler / avantajlar şeklinde ekstra para kazanabilirsiniz.

 

 

kova burcu aquarius logo

Kova Günlük Burç – 5 Aralık 2018 Çarşamba

Bugün genel bir karışıklık havası var ve yanlış anlaşılmalar için ortam olgunlaşıyor. Bunun nedeni, yaklaşan bir Merkür ve Balsamik Ay’ın karıştığı bir Güneş-Neptün enerjisidir . Bu nedenle, sıkı ve hızlı taahhütler yapmaktan veya sonuç çıkarmaktan kaçınmak en iyisidir.
İşleri bekleyin, dinlenin ve daha sonra yeni bir bakış açısıyla problemlere yaklaşmayı hedefleyin.Bu gün size evde bazı pratik konularda inisiyatif alma fırsatı sunacak.Hoş sözlerin, yakınlarınız ve sevdiklerinizdeki kalpleri kazanacaksınız. Güven seviyeleri de artar.
İlişkisi olanlar , aralarındaki duyguyu pekiştirmek ,daha yoğun bir şekilde deneyimlemek için şanslı bir konumdasınız. İş performansınız mükemmel olacak. Meslektaşlarına bir örnek olarak hizmet edecek ve aynı zamanda üstlerinizden de takdir göreceksiniz. Yeni kurduğunuz
arkadaşlıklar ya da yeni katıldığınız bir grup , ileride size çok faydalar sağlayacak. Maddi sorunların üzerindeki kara bulutlar yavaş yavaş dağılıyor.İyi bir finansal bağımsızlık derecesine sahip olacaksınız. Banka bakiyenizi artırma şansınız da var.

 

 

balık burcu pisces logo

Balık Günlük Burç – 5 Aralık 2018 Çarşamba

Burcunuzun yöneticisi Neptün bu hafta çok aktif ve iki gün içinde Mars’la hizalanıyor. Bugünün çatışması, çoğunlukla beklentilerle baş etmek ve hayallerinizi planlarınızla hizalamakla ilgili bazı kişisel zorlukları gündeme getirebilir.Bugün geçmişte kalma eğilimi için
savaşmanız gerekebilir. Ve zorlukla savaşmalısın, çünkü bu anılar seni melankolik ve umutsuz hissettirebilir. Bu nedenle, kendinize karşı dürüst olun ve neyin yanlış gittiğini açıkça düşünün.Sadece anılarınızda ya da değiştirilemeyen şeylerde ısrar ediyorsanız, bunu yapmak
için zamanınızı israf ettiğinizi de kabul etmelisiniz. Geçmişi geçmişte bırakmadan huzurlu olarak devam edemezsiniz.İyileştirme, bağışlama üzerinde yoğunlaşın , affedin ve yolunuza devam edin.Bu dönemi içsel büyüme için bir şans olarak görmeye çalışın. Bir şeyi yapmanın
doğru yolunu bulursanız, başarılı olursunuz. Maddi konularda hatalarınızın ve eksiklerinizin farkında olmanız ,büyük projeler için hazırlanmanızı sağlayacaktır.

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..