6 Aralık 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları Ne Söylüyor ?

/ 5 Aralık 2018 / 948 / yorumsuz
6 Aralık 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları Ne Söylüyor ?

 

 

 

Günlük Burç Yorumları 6 Aralık 2018 Perşembe Günlük Burçlar

Merkür gerilemesi bu gün sona eriyor ve Merkür ileri hareketine başlıyor . Bu durumun burçlar üzerindeki etkisini öğrenmek ister misiniz ?
6 Aralık 2018 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak ,
Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Burç yorumları,günlük burç yorumları

 

 

koç burcu günlük yorumu aries daily horoscope

6 Aralık 2018 Perşembe Koç Burcu

Ayrıntılara odaklanmak için harika bir zaman olmasa da, yaratıcı etkinlikler için güzel bir gün.Ruhsal, romantik veya başka türlü ilham veren bir şey ruhlarınızı kaldırabilir ve bakış açınızı geliştirebilir.Konuşma yaparken sözlerine dikkat etmelisin. Hoş konuşmalar olumlu sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olacak.Ayrıca, gayrimenkul satın almak veya yatırım yapmak için harika bir gün.Diş ağrısı ve boğaz ağrısının meydana gelme olasılığı olabileceği için soğuk maddeleri tüketmekten kaçının.
Alacağınız bir haber büyük bir fırsat getirebilir , hatta önümüzdeki hafta için birtakım planlar yapabilirsiniz. Bu gün kısa mesafe seyahat için de uygundur.

 

 

boğa burcu günlük yorumu taurus daily horoscope

6 Aralık 2018 Perşembe Boğa Burcu

Bu gün üç haftadır bütün burçları zorlayan Merkür retro hareketine son veriyor ve ileri doğru gitmeye başlıyor. Ayrıca yarın bir de yeni ay gerçekleşecek.Merkür retro sona erdiyse bile bir kaç gün bunu tam olarak hissedemeyebiliriz.Bugün, acele etmeden ya da bazı şeyleri zorlamadan “akışla devam etmeyi” hedefliyoruz. Bir kaç gün sonra tüm hedeflerinizde
başarı ve gelişim elde edeceksiniz.Aşırı duygusal davranışınız özellikle iş hayatında ciddi sorunlar yaşamanıza sebep oluyor. Duygularınızı dengede tutmayı başarabilirseniz sizin için de , çevreniz içinde daha huzurlu ortamlar olabilir.

 

 

ikizler burcu günlük yorumu gemini daily horoscope

6 Aralık 2018 Perşembe İkizler Burcu

Burcunuzun yöneticisi Merkür bu gün geri hareketini sonlandırıyor , önümüzdeki günlerde ve haftalarda bazı gecikmelerin kaldırılmasını ve planların ilerlemesini görmeye başlayacaksınız.
Ayrıca , yarın erken saatlerde ilişki bölgenizde Yeni Bir Ay, ortaklıklarınıza yeni bir başlangıç ​​getirecek ve sizi yönlendirmeye yardımcı olacak.Partneriniz ile aranızdaki sorunlar gün yüzüne çıkabilir.Sakinliğinizi korumanız , eşinizle samimi bir ilişki kurmanızı sağlayacaktır. Bu süreden en iyi şekilde yararlanın.İş hayatında , performansınız diğerlerinin dikkatini
çekecek ve olumlu geribildirim alacaksınız.Bu gün elektrikli aletler ile çalışırken dikkatli olun .

 

 

yengeç burcu günlük yorumu cancer daily horoscope

6 Aralık 2018 Perşembe Yengeç Burcu

Merkür, günümüzdeki geri dönüş döngüsünü sonlandırır ve yeni bilgiler ya da farklı bir bakış açısı ortaya çıkabilir, özellikle işiniz, sağlığınız, yaratıcı projeleriniz ve romantik konularla ilgili bazı konulara açıklık getirmeye yardımcı olur.Yeni Ay yarın günlük işler ve rutinler söz konusu olduğunda yeni başlangıçlar için bir enerji yükü getirebilir.Bu gün son zamanlarda
sorun olarak gördüğünüz bir ilişkiden kurtulma şansı olabilir.Sizler için önem taşıyan projeler hızlanmaya başlayabilir veya eksiklik hissettiğiniz bazı projelerinizi tahmin ettiğinizden daha hızlı tamamlayabilirsiniz.Gayrımenkul meselesi olanları parlak bir gün bekliyor.

 

 

aslan burcu günlük yorumu leo daily horoscope

6 Aralık 2018 Perşembe Aslan Burcu

Merkür, neredeyse üç hafta süren bir retro döngüsünden sonra doğru hareketine dönerken, projelerde bazı ilerlemeler ya da ileriye doğru hareketler göreceksiniz.Yarının Yeni Ayı, istediğin şeyin peşinden gitmek için güçlü bir enerji getiriyor, ama peşinden gitmeden önce kalbinin arzusunu öğrenmelisin.Yararlı stratejiler geliştirmek ve yakından ilgilenmek, sorunsuz sonuçlara tanıklık etmenizi sağlayacaktır.Seni geri tutan her şeyden kurtulabileceksiniz. Hayatınızı şekillendirmek ve değiştirmek için yeni fırsatlar ortaya çıkacak, ancak zamanınız varken bu fırsatı yakalamanız gerekiyor. Son birkaç gündür yaşamış olabileceğiniz herhangi bir sorun ortadan kalkacaktır.

 

 

 

başak burcu günlük yorumu virgo daily horoscope

6 Aralık 2018 Perşembe Başak Burcu

Bugün için, tartışmalarınızda ve ifadelerinizde olabildiğince açık olun. Merkür retro hareketi bu gün sona eriyor ancak gerçek hızına ulaşması bir kaç günü alabilir.Ayrıca yarın gerçekleşecek olan yeni ay , önünüze yepyeni bir yol açabilir.Para akışı gün için çok cesaret verici olacak. Kaynaklarınızı faydalı amaçlarla kullanabileceksiniz. İlişkiniz konusunda , ne istediğinizi ve
ilişkinizden ne beklediğinizi çok net anlayacaksınız. İkna edici güçleriniz şimdi zirvede. Öyleyse, onlardan iyi yararlanın.İçinizde yaşattığınız endişelerden kurtulmayı deneyin , bu durum zaman zaman baş ağrıları ile sizi zorluyor.

 

 

terazi burcu günlük yorumu libra daily horoscope

6 Aralık 2018 Perşembe Terazi Burcu

Bu gün Merkür retro hareketine son veriyor ancak normal hızına dönmesi bir gün sürebilir bu yüzden , bugün ve yarın, iletişim kurduğunuz, alışveriş yaptığınız ve uğraştığınız şeylere daha fazla dikkat gerektirir.
Kaygı ve güvensizlik duygularını bertaraf edin ve olumlu sonuçlar için olumlu bir şekilde düşünün. Bu gün duygusal anlamda çok yoğun olabilirsin ve çevrendeki herkese yardım etme isteği duyabilirsin.Gün bir takım
problemleri çözmek ve engelleri ortadan kaldırmak için mükemmel enerjilerle sizi destekliyor.Bekar Terazi burçları gelecekteki eşleri ile karşılaşabilir. Bu gün auranız çok güçlü ve istediğiniz her kapıyı açabileceksiniz.
Mali durumunuz için bazı planlamalar yapabilirsiniz.

 

 

akrep burcu günlük yorumu scorpio daily horoscope

6 Aralık 2018 Perşembe Akrep Burcu

Merkür bu gün sizin burcunuzda geri hareketine son vererek ileri gitmeye başlıyor .Önümüzdeki günlerde ve haftalarda kararsızlık ortadan kalkacak .Bu özellikle sağlık, finans ve yakın ilişkiler için geçerli olabilir.
Sağlığınız için zararlı olduğunu bildiğiniz bir alışkanlıktan vazgeçmek için bir karar verebilirsiniz.Eğer bekarsanız, romantik olmayan bir ortamda aşkı bulabilirsiniz , bu sizi şaşırtmasın . İlişkisi olanlar yanlış
anlamalara ve anlaşılmalara dikkat etmesi gerekiyor. Gelirinizi arttırmak için alternatif bir yol arıyorsanız bu gün bunu yapabileceğiniz fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz.Geçmişe bakıyor, inceliyor ve hatalarınızı
düzenliyorsanız , bu çabaların ödüllerinin tadını çıkarmaya başlayacaksınız.

 

 

yay burcu günlük yorumu sagittarius daily horoscope

6 Aralık 2018 Perşembe Yay Burcu

Son zamanlardaki birçok yanlış anlamanın önümüzdeki günlerde ve haftalarda ortaya çıkması muhtemeldir, ancak bugün Merkür’ün ileri harekete geçmek için duraksaması gibi bir değişiklik, sorunlu alanları etkili bir şekilde büyütebilir. Aile içinden birisi ile bir tartışma yaşayabilirsin. Bu gün belki de bir yaşam dersi alabilirsin.Günün stresinin koordinasyonunuzu bozmaması için sakin kalmaya ve günü sakin geçirmeye özen gösterin.Bugün, sevdiklerinize karşı tavrınızı ayarlamanız gerekebilir.Olumsuz enerjilerin başkalarını da etkilediğini , karşı tarafın da gergin olabileceğini unutmayın.Para akışı gün için çok cesaret verici olacaktır. Tasarruflarınızı geliştirmek için rahat bir konumda olacaksınız.Ayrıca yarın bir yeni ay gerçekleşecek , biraz geri çekilmek , akışta kalmak en iyi çözüm gibi görünüyor.

 

 

oğlak burcu günlük yorumu capricorn daily horoscope

6 Aralık 2018 Perşembe Oğlak Burcu

Merkür bu gün geri hareketine son verirken , problem alanları sihirli bir şekilde ortadan kaybolmasa da, Merkür yavaş yavaş normal hızına geri döndüğünde gerçek bir ilerleme göreceksiniz. Zor problemler ve kararsızlık önümüzdeki günlerde ve haftalarda netleşecektir.
Bu gün finansal olarak çok güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz , ek bir iş veya bir projenizle ilgili olarak size yardımcı olabilecek biriyle tanışmanız muhtemeldir.Egemen irade ve kararlı çabalarınız başarıyı da beraberinde getirecek.Her zaman yaptığınız gibi kendinize inanmaya devam edin. Bu tutkulu olduğunuz her hedefe ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Dengeli bir yaklaşımı benimsemek, çıkarlarınızı teşvik edecek doğru kararları almanızı sağlayacaktır. Eşsiz becerileriniz sayesinde işinizde iyi performans gösterebilirsiniz.
Eşinizle keyifli anlar paylaşacaksınız. Hoş konuşmalar ve iyi bir anlayış, siz ve partnerinizin iyi bir mutluluk ve neşe yaşamalarını sağlayacaktır.

 

kova burcu günlük yorumu aquarius daily horoscope

6 Aralık 2018 Perşembe Kova Burcu

Merkür burcunuzun arkadaşlık evinde retro hareketine başladı ve kariyer evinizde bu hareketine son verip ileri harekete başlıyor.Kariyer planlama ve hedef belirleme, itibar, statü ile ilgili konular ve arkadaşlıkların netlik kazanması muhtemeldir.
Henüz yeni planları hayata geçirmek için acele etmeyin .Yarının Yeni Ayı düşüncenizi ve belki de güveninizi yenileyebilir. İş cephesi başarılı sonuçlar verecektir. Yeni fırsatlar açılacak ve bu sizin için tatmin olacaktır.Maddi kazançlar sizi memnun edebilir. Bu günü arkadaşlarınız ile geçirebilirsiniz , sevdiğiniz arkadaşlar ani bir sürpriz ile ziyaretinize gelebilir. Romantik konularda şansınız yüksek , şaşırtıcı olaylarla karşılaşabilirsiniz. Bu gün ufak kazalara özellikle düşmelere karşı dikaktli olun gün ufak tefek kazalara açık bir gün.

 

 

balık burcu günlük yorumu pisces daily horoscope

6 Aralık 2018 Perşembe Balık Burcu

Bir geçiş dönemindesiniz sevgili Balıklar.Merkür bu gün ileri hareketine başlıyor. Daha iyi kararlar vermenize yardımcı olacak yeni bilgiler veya farklı bir bakış açısı olabilir. Herhangi bir karar almadan önce iki kez düşünmek zorunda kalabilirsiniz. Bazı konularda inatçılık göstermeniz , problemleri daha zor bir noktaya taşıyabilir. Öfke kontrolu yapmanız , hem sağlığınız hem sorunların daha kolay çözülmesi için gereklidir.Başarıya ulaşmak için sakin kalabilmek önemlidir . Bugün evinizde ya da iş yerinizde çalışma kabiliyetinizi etkileyebilecek biraz düşük enerjiniz var. Bu gün rahatça dinlenmek için zaman ayırın , enerjinizi toplayın ve harekete geçin. Bir kişi tarafından etkilendiğinizi hissediyorsunuz fakat onu tam çözemediniz ve bazı şeylerden
emin değilsiniz. Bu bir kaç günü hiç bir şeyi sorgulamadan , bekleyerek geçirin , ileriki günlerde herşey yoluna girecek . Ayrıca yarın ki yeni ay bir şeyleri daha iyi anlamanız için destekleyici olabilir.

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..