29 Temmuz 2018 Pazar Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

/ 28 Temmuz 2018 / 695 / yorumsuz
29 Temmuz 2018 Pazar Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

 

 

Günlük Burç Yorumları 29 Temmuz 2018 Pazar Günlük Burçlar

Burç yorumları,günlük burç yorumları,
29 Temmuz 2018 Pazar Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak ,
Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

 

 

koç burcu günlük yorumu aries daily horoscope

29 Temmuz 2018 Pazar Koç Burcu Günlük Yorumu

Bu gün üstünüzde var olan sorumlulukları bie kenara bırakarak ,sizi gerçekten ilgilendiren veya ilham veren şeyleri yapmayı tercih edebilirsiniz.
Sinirlerinizin yıprandığını hissediyorsunuz , bu çok normal yöneticiniz Mars geri hareketinde ve bir Ay tutulması yaşadık . Bir ekip çalışmasına veya
ilgilendiğiniz konuda bir arkadaşınız ile ilerlemeye karar verebilirsiniz. Sosyal yaşamınızı biraz sessize alarak , ruhunuzu dinlendiren şeylerle ilgilenmek
size iyi gelecek.

 

 

boğa burcu günlük yorumu taurus daily horoscope

29 Temmuz 2018 Pazar Boğa Burcu Günlük Yorumu

Bu gün günün ilk yarısında , kendinizi huzursuz hissedebilir, yaptığınız her şeyin eleştrildiği hissine kapılabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde arkadaşlarınız ile bir araya gelmeniz ve üzerinizdeki negatif enerjinin kaybolmasına sebep olabilir. Ailenizde bazı kişilerle sorun yaşıyorsanız , önümüzdeki günlerde bunu çözüme ulaştırabilir , aradaki ilişkiyi düzeltebilirsiniz.Beyninizin bugün çok keskin olduğunu göreceksiniz ve yaşamdaki amacınızla ilgili daha geniş bir netlik hissiniz var.

 

 

ikizler burcu günlük yorumu gemini daily horoscope

29 Temmuz 2018 Pazar İkizler Burcu Günlük Yorumu

Başkalarına olan yükümlülükleriniz çok , ama siz , bu günlerde en çok keyif aldığınız yer olan huzur ve sükunet için can atıyorsunuz . eylemleri hakkında bilinçli kararlar vermeden hayatlarını yürütür. Bu tuzağa düşmeyin.Başkalarının senin için karar vermesine izin verme. Kaderinizin kontrolünü elinize alın.Herkesin olumsuz olarak gördüğü müthiş fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu muazzam bir armağan; Bu yüzden boşa gitmesine izin vermeyin – özellikle bugün.

 

 

yengeç burcu günlük yorumu cancer daily horoscope

29 Temmuz 2018 Pazar Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Günün ilk yarısında, iletişim kurmada bazı problemler olabilir .Konsantrasyon gerektiren görevler şimdilik şimdilik çok iyi olmayabilir. Bugün var olan gerginliğe fazla kapılmayın.
Bu stresli durumlara devam ederseniz, sadece daha fazlasını oluşturmayı başaracaksınız. Bir kişi ile yaşadığınız gerilim ikiniz de yıpratıyor , bir süre olayları akışa bırakıp ,üstüne gitmemeyi deneyin . Zaman içinde sizinle aynı fikre sahip olabilir .

 

 

aslan burcu günlük yorumu leo daily horoscope

29 Temmuz 2018 Pazar Aslan Burcu Günlük Yorumu

Sabah saatlerinde, kendinizi yanlış ifade etme eğilimi yüksek, ancak günün ilerleyen saatlerinde önemli ölçüde azalacak.Zihniniz böyle bir günde biraz daha kırılgan olabilir, bu yüzden normalden daha duyarlı davranabilirsiniz .Geleceğinizden ödün vermeden anın tadını çıkarmaya çalışın .Kendi kaderinizi çizmek ve temel kararlar vermek için istekli olabilirsiniz.
Planlarınızı daraltma ve önceliklerinizi detaylı bir şekilde değerlendirme fırsatınız var .

 

 

başak burcu günlük yorumu virgo daily horoscope

29 Temmuz 2018 Pazar Başak Burcu Günlük Yorumu

Kendi yaşamınızla ilgili kararlar söz konusu olduğunda kesinlikle en son söz sizin , ama başkalarının fikirleri, sizin istediğiniz veya ihtiyacınız olan şeyle daha iyi iletişim kurmanız için size yardımcı olabilir. Evinizi veya kişisel hayatınızı düzenlemeye şu günlerde biraz dikkat gösterilebilir. Bu gün başka fikirleri dinlemek , farklı fikirleri anlamaya çalışmak için,
güzel bir gün. Kararlarınızı aldığınız bilgileri kullanarak ve çok iyi düşünerek veriniz.

 

 

terazi burcu günlük yorumu libra daily horoscope

29 Temmuz 2018 Pazar Terazi Burcu Günlük Yorumu

Kendinizi biraz yavaşlattığınız zaman, şefkat ve paylaşım yoluyla sevginizi gerçek yollarla ifade edebileceksiniz. Bildiğiniz şeylere sadık kalmak ve her şeyi yolunda tutmak için, sadece şu an için veya içgüdülerinize tekrar güvenebileceğiniz zamana kadar , bilmediğiniz konularda içinizden sorgulamalar yapmayın .Bu gün izleyici olmak ve bazı konularda bilgi toplamak , sizler için daha uygundur.Dikkat gerektiren şeyleri elde etmek için bir kısayol veya kolay bir seçenek aramamaya çalışın.

 

 

akrep burcu günlük yorumu scorpio daily horoscope

29 Temmuz 2018 Pazar Akrep Burcu Günlük Yorumu

Bugün birbiriyle çelişen istekler var: Bir tanesi tanıdıklarla birlikte günü geçirmek , diğeri ise yeni olanı kucaklamak ve sonuçları da iyi veya kötü kabullenmek.Günün duygusal bir şekilde geçirilmesi , bugün ihtiyacınız olan şeydir. Birinin belirli bir meseleyi ele alma biçimiyle aynı fikirde olmayabilirsiniz, ancak onların bir şeyler yapmasına izin vermek akıllıca olacaktır.
Gülümseyin , başkalarıyla aynı fikirde olmasanız da bu zamanda uzlaşmanın pek çok faydası vardır.

 

 

yay burcu günlük yorumu sagittarius daily horoscope

29 Temmuz 2018 Pazar Yay Burcu Günlük Yorumu

Savaşçı tutumunuzun çevrenizdekileri nasıl etkilediğinin farkında bile olmayabilirsiniz. Bu durum, durum hakkında biraz daha fazla veri elde etmek için başkalarının bakış açısından şeyleri görmek için iyi bir gün.
Hayatın tüm cevaplarını almayabilirsin ama denemek için iyi bir iş çıkartabilirsin. Cevapsız görünen şey sizi büyüleyebilir ve başkalarının yapmadığı ya da vazgeçmediği durumlarda cevaplar veya çözümler bulmaya
kararlı olabilirsiniz. Seyahat etme isteğiniz varsa, bunu yapmak moralinizi artırabilir ve size enerji dolu hissetmenizi sağlayabilir.

 

 

oğlak burcu günlük yorumu capricorn daily horoscope

29 Temmuz 2018 Pazar Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Şu an hayatınızda hareket eden enerjileri ayarlama yeteneğinizin olduğunu keşfedeceksiniz.Bugün erken saatlerde duygusal ya da finansal bir risk almak ve onu güvenli bir şekilde uygulamak isteyeceksiniz. Kararlarınızda
acele etmemeniz sizin lehinize olacaktır. İş hayatınızda çok fazla çabaladığınızı ama hakkınız olanın verilmediğini düşünüyorsunuz . Sakin ve pozitif enerjinizi yükselterek devam ettiğinizde , istediğiniz sonuca ulaştığınızı
göreceksiniz.

 

 

kova burcu günlük yorumu aquarius daily horoscope

29 Temmuz 2018 Pazar Kova Burcu Günlük Yorumu

Bu gün bazı karışıklar mümkün , duygularınız çok güçlü , sabah saatlerinde bazı hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.Yardıma ihtiyacınız varsa sevdiklerinizden yardım isteme konusunda çekimser olmayın .Yeni fikirlere olan ilginiz bugün her zamankinden daha güçlü .İnsanların söylediklerini dinleyin ve tanıştığınız her kişiden öğrenebileceğiniz şeyler olacağını unutmayın.Bir takım projesinin bir parçası olarak ya da belki de sosyalleşerek katılımda büyük memnuniyet bulabilirsiniz. Yeni tanıştığınız bir kişi ile ileride çok iyi arkadaş olabilirsiniz.

 

 

balık burcu günlük yorumu pisces daily horoscope

29 Temmuz 2018 Pazar Balık Burcu Günlük Yorumu

Meditasyon için mükemmel bir zaman ve hayatınızdaki son olayları yansıtmak için. Ay, güneş haritanızdaki bir döngünün sonuna geliyor ve sizlere yoğun günler için hazırlık yapmak için daha fazla dinlenme ve zaman ayırmaya davet ediyor.
Zihinsel berraklığın bugün şaşırtıcı,belirli durumları tek başınıza bırakırsanız, en az bir istenen gelişmenin veya sonucun ortaya çıktığı bir zaman olabilir.Bazı fedakârlıkların yapılması gerekebilir – örneğin yaşamındaki değerini yitirmiş bir şeye izin vermek gibi. Duygusal olarak, kendini yeniden şarj etmelisin.

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..