30 Temmuz 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

/ 29 Temmuz 2018 / 429 / yorumsuz
30 Temmuz 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

 

 

Günlük Burç Yorumları 30 Temmuz 2018 Pazartesi Günlük Burçlar

Burç yorumları,günlük burç yorumları,
30 Temmuz 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak ,
Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

 

 

koç burcu günlük yorumu aries daily horoscope

30 Temmuz 2018 Pazartesi Koç Burcu Günlük Yorumu

Bugün, yüksek beklentileriniz olabilir ve gün içinde istediğiniz her şeyi yapabileceğinizi düşünebilirsiniz. Düşündüğünüzden çok daha fazlasını
başarabileceğinizi göreceksiniz. Tek yapman gereken kendine güvenmek ve denemek.bu gün çok fazla dinamik enerjin var. Doğru zamanda doğru
yerde olmak, yararlı temaslar yapmak için ihtiyaç duyduğunuz yerde destek alabilmenize de yardımcı olur. Yöneticiniz Mars bu gün Uranüs ile bir
açı oluşturuyor. Bu, benzersiz özelliklerinizi ve fırsatlardan yararlanarak kalabalığın arasından sıyrılma şansı doğurabilir.

 

 

boğa burcu günlük yorumu taurus daily horoscope

30 Temmuz 2018 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Yorumu

Kendinizi bir şekilde kanıtlamakla ilgili ufak bir sorun da var ve siz geri çekilmek ile , hamle yapmak arasında gidip gelebilirsiniz , gülümsemeye
devam edin ve olabildiğince uyum içinde olun.Bazı acı duygular ya da hayal kırıklıkları mümkündür, ancak başaramayacağınız bir şey değildir.Bir türden
bir oyun oynamak zorunda kalmak, özellikle çalıştığınız bir alanda ilerlemeyi geciktiren bürokrasi ya da bürokrasi ile uğraşırken, sinir bozucu olabilir.
Ancak, burcunuzdaki yenilikçi Uranüs ile, her zamanki yaklaşımınızdan farklı ve hayatınızın yönlerini değiştirebilecek kavramları keşfetme yolunu bulabilirsiniz.

 

 

ikizler burcu günlük yorumu gemini daily horoscope

30 Temmuz 2018 Pazartesi İkizler Burcu Günlük Yorumu

Bu gün biraz hoşgörülü ya da savurgan bir enerji var ve dikkat dağınıklığı nedeniyle gerçekten verimli ya da üretken olmak zor olabilir. Aslında, ailenizle barış yapmak ya da evinizde güzel ve kolay bir ortam yaratmak için büyük çaba göstereceksiniz ,yaklaşımınızı değiştirmeniz gerekebilir. Biraz hayal gücü ile, bir planın daha yavaş bir tempoda olsa bile ilerlemesini sağlayabilirsiniz. Bu, hiçbir şey yapmamaktan daha iyi bir seçenek.Yakın zamanda edindiğiniz deneyimlerden bazıları sizi farklı şekilde görmeye teşvik etmiş olabilir. Sezgisel bilginize güvenmeye başladığınızda, sorunların çözüldüğünü de göreceksiniz.

 

 

yengeç burcu günlük yorumu cancer daily horoscope

30 Temmuz 2018 Pazartesi Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Sonuçlandığını görmek istediğiniz bir gelişmeyi etkileyen daha fazla dış faktör olabilir. Bu günlerde pek çok şey değiştirmek istemeyen önemli bir haliniz var, tanıdık ve aile alanınızın dışına çıkmak istemiyorsunuz ve bazı mecburiyetler yüzünden kendinizi bölünmüş hissediyorsunuz. Mars ,duygusal alanınızda geri hareketine devam ederken, en iddialı planlarınızı gerçekleştirebilmeniz hakkında şüpheleriniz olabilir. Ayrıntılara odaklanmak yerine , bu durum düzelene kadar olayları akışa bırakmak doğru bir hareket olacaktır.

 

aslan burcu günlük yorumu leo daily horoscope

30 Temmuz 2018 Pazartesi Aslan Burcu Günlük Yorumu

Bu günlerde genel olarak, yeni başlangıçlara girmekten ziyade sahip olduğunuz şeyden zevk almak isteyebilirsiniz. Ayrıca, aileniz , sevgiliniz veya
sosyal hayatınızda daha fazla istikrar arayışındasınız ve bugün bu konular arasında bir miktar kopukluk olabilir. Sözlerinize bira daha dikkat etmeniz
gerekebilir.Etrafınızdaki herkes aniden aşırı duyarlı hale gelmiş olması , ne söylediğiniz değil , nasıl söylediğiniz ile alakalı olabilir. Bu gün olaylara
konsantre olamayışınız belki de sürekli düşündüğünüz kişi yüzündendir . Düşünmeyi bırakıp birlikte olmanın bir yolunu bulabilirsiniz.

 

 

başak burcu günlük yorumu virgo daily horoscope

30 Temmuz 2018 Pazartesi Başak Burcu Günlük Yorumu

Bu gün karışık enerjiler olabilir, bu da yanlış anlaşılmalara sebebiyet verebilir.Bir süredir yaptığınız planlar durmuş görünebilir, bu da sizi hayal kırıklığına uğratabilir.
Bu durum motivasyonunuzu bozmasın , Merkür ve Mars geri hareketinin sonuçları fakat iyi tarafı , planlarınızın hayata geçmesi için , var olan engellerin temizlenmesi gerekiyordur.
Takım çalışmalarındaki başarınız ile takdir kazanacaksınız.Başkalarının hayatını daha rahat hale getirmek için çok dikkatli bir şekilde odaklanmış olabilirsiniz ve yolunuza gelen aşk’ın farkında olmayabilirsiniz.Oysa Venüs, sizin adınıza kalp işleriyle ilgili bir sihir yapmaya devam ediyor.

 

 

terazi burcu günlük yorumu libra daily horoscope

30 Temmuz 2018 Pazartesi Terazi Burcu Günlük Yorumu

Motive olduğunuz sürece hedeflerinize doğru büyük bir ilerleme kaydedebilirsiniz. Başkalarıyla bağlantı kurun ve paylaşılan kaynakların gücünü hissedin.
Bazen bir insana gerçekten onun hakkında ne hissettiğinizi anlatmak için çok cesaret ister, ama o bu günün güzel enerjisi ile çok fazla sorun yaşamadan bunu yapabilirsiniz.
Bu bir aşk bağlantısının söz konusu olduğu belirleyici bir dönem olabilir. Duygularınızı , neler hissettiğinizi kendinize saklamanız , yanlış anlamalara sebep olabilir.Cesur olun . Evli Terazi burçları bebek sahibi olma kararı verebilirler veya bebek sahibi olacaklarını öğrenebilirler .

 

akrep burcu günlük yorumu scorpio daily horoscope

30 Temmuz 2018 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Yorumu

İçinizde büyüttüğünüz , paylaşmadığınız bir konu yüzünden kendinizi endişeli hissedebilirsiniz. Güvendiğiniz biri ile paylaşmayı deneyin , bu kişiye açılmak, konuyu daha gerçekçi ve güven verici bir bakış açısıyla görmenize yardımcı olacaktır. Bir ev planı veya aile projesi için birisinin anlaşmasına ihtiyacınız varsa, onlara sormak için biraz gergin olabilirsiniz , nasıl cevap vereceklerinden emin değilsiniz. Planlarınızı hayata geçirmeden önce , onlarla konuşmayı ve ne istediklerini öğrenmeyi deneyin,
çünkü bu, umduğumuzdan daha iyi bir sohbete yol açabilir.

 

 

yay burcu günlük yorumu sagittarius daily horoscope

30 Temmuz 2018 Pazartesi Yay Burcu Günlük Yorumu

Evinizde değişiklikler yapmayı veya ev satın almayı düşünüyorsanız, eski ve yeni fikirlerin bir kombinasyonu bir çözüm ilham verebilir.Bir şeyi yapmanın yolu denemedir.
Bu, yeni bir yaklaşım olabileceği gibi ,geçmişte çalışılan bir uygulama olabilir. Güçlü durumlar karşısında , kararlı eylemlerde bulunmanız gerekebilir.Ek sorumluluktan uzak durmayın.
Bir arkadaşın iş ile ilgili bir iyilik yapmanı isteyebilir. Dikkatli ol. Bu tür bir eylem çok kötü bir şekilde geri tepebilir. Masum bir iyilik, bir arkadaşının kaybına dönüşebilir.

 

 

oğlak burcu günlük yorumu capricorn daily horoscope

30 Temmuz 2018 Pazartesi Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Bu günlerde duygularınızı doğrudan ifade etme eğilimindesiniz, ancak genel olarak daha düşünceli oluyorsunuz ve sonuç olarak bazı karışık sinyaller gönderiyorsunuz. Bu gün , Güneş ve Venüs arasında küçük bir meydan okuma ile, küçük yanlış anlamalar ve muhtemelen incinmiş hisler olabilir.Bugün yanlış olan bir hareket, uzun bir süre başınızın ağrımasına neden olabilir.
Aklınızda heyecan verici düşünceleriniz olabilir, ancak onları daha fazla düşünürken, masraflarınızı azaltmanız ve belki de bunları gerçeğe dönüştürmek için birkaç başka fedakârlık yapmanız gerektiğini fark edebilirsiniz.

 

 

kova burcu günlük yorumu aquarius daily horoscope

30 Temmuz 2018 Pazartesi Kova Burcu Günlük Yorumu

Bugün zor, ama sadece hafifçe, ve her şeyi ciddiye almamaya karar verirseniz, zirveye çıkacaksınız. Belki de en önemlisi, bugün kendinizden çok fazla şey beklemekten kaçınmaktır.Tanıdığınız her insandan ve yoldaki her çarpışmadan gelen dersler, kim olduğunuza katkıda bulunur. Kendinle gurur duy, ama aynı zamanda yapılması gereken çok daha fazla iç gelişme olduğunu fark et.
Tecrübeye dayalı bir bilgeliği, günümüzde buna ihtiyaç duyan bir şeye uygulamadan faydalanabilirsiniz. Geçmiş deneyimin akıllıca kullanıldığı hiçbir şeyin zaman kaybı olmadığını unutmayın.

 

 

balık burcu günlük yorumu pisces daily horoscope

30 Temmuz 2018 Pazartesi Balık Burcu Günlük Yorumu

Kişisel yaşamınızda ve yakın ilişkilerinizde barışı korumak ve uyumu desteklemek istiyorsanız, işinize verdiğiniz zaman konusunda bir denge sağlayarak ve zamanınızı aileniz ve iş olarak bölmeniz gerekir.
Yakın çevrenize veya ailenize , önemli olduklarını hissettirmeniz gerekebilir , belki de bunu sizden bekliyorlar . İstediğiniz şey ile ihtiyacınız olan şeyin ne olduğunu bir kez daha düşünebilirsiniz.
Birbiriyle çelişen istek ve ihtiyaçlar , karar almanızı zorlaştırabilir. Gerçekte neye ihtiyacınız olduğunu yakın bir zaman da siz de fark edeceksiniz.Özellikle bir kişi sizi ilgilendiren bir konu
üzerine ilgi çekici bir ışık tutabilir ve sizi sadece geniş bilgi birikimleriyle değil, güçlü duygusal havası ile etkileyebilir.

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..