29 Mart 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları

/ 28 Mart 2018 / 403 / 1 Yorum
29 Mart 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları

 

 

 

29 Mart 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları

 

 


29 Mart 2018 Perşembe Koç Burcu Günlük Yorumu

Finansal anlamda süpriz ödeme ile karşılaşabilirsiniz .Eğer öfkenizi kontrol altına alabilirseniz ikili ilişkiler anlamında sizler için rahat bir gün olacak .

 

 


29 Mart 2018 Perşembe Boğa Burcu Günlük Yorumu

Çalışma ortamınızda bazı can sıkıcı durumlar olabilir . Ama siz bunun da üstesinden geleceksiniz .
İş ortamındaki gerginlikleri partnerinize yansıtırsanız aranızda agresif durumlar olabilir.

 

 


29 Mart 2018 Perşeembe İkizler Burcu Günlük Yorumu

Aşk her an karşınıza çıkabilir . Belki de çıktı siz farkında değilsiniz . İş yaşamınızda yaşamış olduğunuz gergin olaylara o kadar kendinizi kaptırmışsınız ki , yanıbaşınızdaki aşkı görmüyorsunuz .

 

 

29 Mart 2018 Perşembe Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Dolunay yaklaştıkça etkisi de yavaş yavaş başlıyor . Kendinizi çok gergin hissettiğiniz bir gündesiniz .
Bazı tutarsızlıklar , işlerin gecikmesi , canınızı fazlasıyla sıkıyor . Aile ve yakın çevreye karşı daha sakin kalmaya çalışın .

 


29 Mart 2018 Perşembe Aslan Burcu Günlük Yorumu

Tam iş hayatınızı yoluna koydunuz , aile ve yakın çevrede anlaşmazlıklar , olaylar ortaya çıktı . Zor bir gün ama Aslan burçları bunun da üstesinden gelecek . Sevdiğiniz arkadaşlarınız ya da uzun zamandır görmediğiniz akrabalarınızla bir araya gelebilirsiniz .

 

 


29 Mart 2018 Perşembe Başak Burcu Günlük Yorumu

Bu gün yaşadığınız bazı olumsuz olaylar , fikir ayrılıkları sağlığınızı da etkileyebilir . Sağlık her şeyden önemli .Öfkenizi konrtol altına almaya çalışırsanız sağlığınız da korursunuz .

 

 


29 Mart 2018 Perşembe Terazi Burcu Günlük Yorumu

Yoğun temponuz sağlığınızı olumsuz etkiliyor. Partnerinizle aranızda fikir ayrılıkları , kıskançlık gibi olaylar çıkabilir .Fazla çalışmanın sonucu bazı şeyleri üstü kapalı geçmeniz , partnerinizin içinde bazı kuşkular duymasına sebep oluyor .

 

29 Mart 2018 Perşembe Akrep Burcu Günlük Yorumu

Partnerinizle çok farklı fikirlere sahip olsanız da sonuçta ortak bir yol buluyorsunuz . Kardeşleriniz ile yaşayacağınız bazı olaylarda aşırı baskıcı tavrınıza bir son verirseniz , onlarla da bir orta yol bulabilirsiniz .

 

 


29 Mart 2018 Perşembe Yay Burcu Günlük Yorumu

Olayların biri bitiyor biri başlıyor , partnerinizle ve arkadaşlarınızla bir konuyu tam hallediyorsunuz , kendinizi başka bir tartuşmanın içinde buluyorsunuz . Finansal sorunlar da buna eklenince günü bitirmek sizin için zor oluyor . Her şey düzelecek bunlar yaklaşan dolunayın etkileri .

 

 


29 Mart 2018 Perşembe Oğlak burcu Günlük Yorumu

Sabrınızın sonunda selamete ulaşmak üzeresiniz . Partnerinizle aranızdaki konuları halletiniz , çalışma yaşamınızda projeleriniz dikkatleri fazlasıyla sizin üzerinize çekecek . Şans oyunlarında şansınız açık olabilir .

 

 


29 Mart 2018 Perşembe Kova Burcu Günlük Yorumu

Bu gün sizin gününüz ailenizle güzel paylaşımlar içinde bulunacaksınız , düşüncelerinize ilk olarak karşı gibi dursalarda aslında size hak veriyorlar .Keyifli bir döneme doğru adım adım yaklaşıyorsunuz.

 

 

29 Mart 2018 Perşembe Balık Burcu Günlük Yorumu

Aklınız çok karışık , neye karar vereceğinizi bilemez durumdasınız . Finansal sıkıntılar sizi çok yordu . Partnerinizle bazı konularda yaşadığınız fikir ayrılıkları da bunun üstüne gelince , kendinizi çıkmazda görüyorsunuz .Dolunay finansal sıkıntılarınıza ilaç gibi gelecek .

 

 

 

 

burç yorumları,günlük burç yorumları,astromatik,astrolojik burç yorumları
Koç Burcu Yorumları,Boğa Burcu Yorumları,İkizler Burcu Yorumları,Yengeç Burcu Yorumları
Aslan Burcu Yorumları,Başak Burcu Yorumları,Terazi Burcu Yorumları,Akrep Burcu Yorumları,
Yay Burcu Yorumları,Oğlak Burcu Yorumları,Kova Burcu Yorumları,Balık Burcu Yorumları,
Koç Burcu Günlük Fal,Boğa Burcu Günlük Fal,İkizler Burcu Günlük Fal,Yengeç Burcu Günlük Fal,
Aslan Burcu Günlük Fal,Başak Burcu Günlük Fal,Terazi Burcu Günlük Fal,Akrep Burcu Günlük Fal,
Yay Burcu Günlük Fal,Oğlak Burcu Günlük Fal,Kova Burcu Günlük Fal,Balık Burcu Günlük Fal

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..

29 Mart 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları (1 Yorum)

  1. Şu Başak burçları bir oh demedi 🙁 Dolunay , retro derken günlük burç yorumlarında şöyle bir de Başaklar çok mutlu olacak , çok sevinecek falan olsa ne güzel olurcu .