28 Mart 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

/ 26 Mart 2018 / 138 / yorumsuz
28 Mart 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

 

 

 

 

28 Mart 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

 

 


28 Mart 2018 Çarşamba Koç Burcu Günlük Yorumu

Burcunuzda retro hareketinde bulunan Merkür sebebiyle , alacağınız kararlarda aceleci olmayın.Hafta sonunda Terazi burcunda gerçekleşecek olan dolunay finansal anlamda çözümler bulmanızda destek olacak .31 Mart 2018 de Boğa burcuna geçecek olan Venüs hayatınıda sağlam dengeler kuracağınızı gösteriyor.

 

 

28 Mart 2018 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Yorumu

Aileniz , sevdikleriniz ve kendi kararlarınız arasında kendinizi sıkışmış gibi hissetsenizde sonunda dengeyi kuracaksınız.Merkür retro durumunda ilerlerken eğer yarım kalmış tamamlanmamış işleriniz var ise bunları tamamlamaya bakın.Burcunuza geçecek olan Venüs ışıl ışıl parlatacak sizleri , cazibenizle ilgiyi üstünüze çekeceksiniz .

 

 

28 Mart 2018 Çarşamba İkizler Burcu Günlük Yorumu

Finansal konularda zor bir dönemden geçiyorsunuz , bu yüzden düşüncelerinizi toparlıyamıyorsunuz. İlişkilerde dengeyi bulan taraf olmaktan yoruldunuz . Kalıcı ilişkiler istiyorsunuz Boğa’ya geçen Venus bu konuda desteğini sizlerden esirgemeyecek .

 

 

 


28 Mart 2018 Çarşamba Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Merkürün Koç burcunda retro olduğu şu günlerde yapmak istediklerinizde hep bir engellenme ile karşılaşıyorsunuz. Belki de böyle olması daha iyi , acele etmeden sonuçları bekleyin , her şeyin yoluna girdiğini göreceksiniz .Bu dönemde sakin kalmayı tercih edin . Venüs’ün Boğa burcuna geçmesi aileniz ile bağlarınızı kuvvetlndirecek .

 

 

 


28 Mart 2018 Çarşamba Aslan Burcu Günlük Yorumu

Merkürün Koç burcundaki retro durumundaki yolculuğu , yeni projelerinizin , başka ortamlara , şehirlere girme planlarınızı , yaşanan bazı olaylarla daha ileriye atmanıza sebep olsa da , doğru olan bu . Retro zamanı projelerinizi ertelemeniz doğru bir karar .Venüsü’ün Boğa burcundaki yolculuğu , maddi konuları düzenlemenize yardım edecek .

 

 

28 Mart 2018 Çarşamba Başak Burcu Günlük Yorumu

Merkür Koç burcunda retro durumunda iken eğer kredi çekmek ya da yatırım yapmak gibi düşünceleriniz varsa bu planlarınızı ertelemeniz sizin için hayırlı olacaktır. Venüsün Boğa burcuna geçiş yapması , ilişkilerinizde aradığınız güven duygusunu daha fazla tetikleyecek .

 

 


28 Mart 2018 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Yorumu

Yapmak istediğiniz veya planlarınız her ne ise Merkür Koç burcunda retro durumundayken durup bir kez daha düşünmenizde fayda var. İlişkiler anlamında vereceğiniz kararlar , sonradan üzülmenize sebep olabilir .Acele vereceğiniz kararlardan sonra pişmanlık duyabilirsiniz .

 

 

28 Mart 2018 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Yorumu

Almak istediğiniz kararlarda Merkür’ün Koç burcundaki retro durumu önünüze engeller çıkarsa da bunun geçici bir durum olduğunu unutmayın . Sağlığınızı ihmale gelmez , devam eden tedavileriniz varsa bunları bir şekilde takip edin .Venüsün Boğa burcuna geçişi ile finansal anlamda güven içinde olmak isteyeceksiniz .

 

 

28 Mart 2018 Çarşamba Yay Burcu Günlük Yorumu

Merkür’ün Koç burcundaki retro hareketi eski bir ilişkinizi karşınıza getirebilir .Bu sefer daha temkinli olun , acele karar vermeyin . Venüs’ün Boğa burcuna geçmesi ile finansal anlamda atacağınız adımlarda risk almadan daha güvenli olmayı tercih edeceksiniz .

 

 

28 Mart 2018 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür’ün Koç burcundaki retrosu iş ve özel yaşamınızda bazı şeyleri geciktiriyor gibi dursa da , güzel olaylar sizi bekliyor.Venüs’ün Boğa burcuna geçişi , uzağı çok iyi gören oğlak burçlarının ileriye yönelik sağlam adımlar atmasına neden olacak .

 

 


28 Mart 2018 Çarşamba Kova Burcu Günlük Yorumu

İşleriniz , yapmak istedikleriniz , planlarınız , hayalleriniz çok yavaş ilerliyor ama bunun sebebi Merkür’ün retrosu biliyorsunuz.Yavaş ve emin adımlarla çalışmalarınıza devam edin retro bitiminde her şey yoluna girecek .Venüs’ün Boğa burcuna geçişi eğer planlarınız dahilindeyse , ev değiştirmeyi , ev almayı düşünüyorsanız size tam destek .

 

 

28 Mart 2018 Çarşamba Balık Burcu Günlük Yorumu

Merkür Koç Burcunda rerto durumundayken finansal anlamda atacağınız adımlarda iki kere düşünün .Venüs’ün Boğa burcuna geçişi ile finansal anlamda da , ikili ilişkilerde de güven duygusunu öne plana alacaksınız . Ailenizle , sevdiklerinizle güzel birliktelikler ve paylaşımlar sizi bekliyor .

 

 

 

 

burç yorumları,günlük burç yorumları,astromatik,astrolojik burç yorumları
Koç Burcu Yorumları,Boğa Burcu Yorumları,İkizler Burcu Yorumları,Yengeç Burcu Yorumları
Aslan Burcu Yorumları,Başak Burcu Yorumları,Terazi Burcu Yorumları,Akrep Burcu Yorumları,
Yay Burcu Yorumları,Oğlak Burcu Yorumları,Kova Burcu Yorumları,Balık Burcu Yorumları,
Koç Burcu Günlük Fal,Boğa Burcu Günlük Fal,İkizler Burcu Günlük Fal,Yengeç Burcu Günlük Fal,
Aslan Burcu Günlük Fal,Başak Burcu Günlük Fal,Terazi Burcu Günlük Fal,Akrep Burcu Günlük Fal,
Yay Burcu Günlük Fal,Oğlak Burcu Günlük Fal,Kova Burcu Günlük Fal,Balık Burcu Günlük Fal

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..