28 Haziran 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

/ 27 Haziran 2018 / 635 / yorumsuz
28 Haziran 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

 

 

Günlük Burç Yorumları 28 Haziran 2018 Perşembe Günlük Burçlar

Burç yorumları,günlük burç yorumları,
28 Haziran 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak ,
Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

 

 

koç burcu günlük yorumu aries daily horoscope

 

28 Haziran 2018 Perşembe Koç Burcu Günlük Yorumu

Bu gün gerçekleşecek olan Dolunay , kariyer ve itibar sektörünüzde meydana gelen sorumlulukları vurguluyor.Geçmişi geçmişte bırakarak , hem kişisel hem de profesyonel yaşamınızda gerekli değişiklikleri yapabilirsiniz.
İddialı Dolunay sizi yüce hedefler belirlemenize teşvik eder ve bazıları sizin ulaşabileceğinizin ötesinde olabilir.Birçok fırsat ortaya çıkacak ve sizin için , nelerin işe yaradığını
nelerin işe yaramadığını görmelisiniz. Sen bir işkolisin ve zaman zaman başarılarından zevk almayı unutma.

 

 

boğa burcu günlük yorumu taurus daily horoscope

 

28 Haziran 2018 Perşembe Boğa Burcu Günlük Yorumu

Hayatınızın kontrolünü ele almak zaman ve enerji gerektirir, bu nedenle değişiklik yapmak için karar verin, ancak anında sonuç beklemeyin. Bu gün gerçekleşecek olan Dolunay daha önce üzerini kapattığınız bazı konularla yüzleşmek zorunda bırakabilir sizleri. Seyahat düşüncenizi gerçekleştime imkanı bulabilirsiniz. Bu son zamanlarda daralan ruhunuza da çok iyi gelecektir. Gittiğiniz mekanlarda yepyeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz,
bu konuda şans sizden yana . Bu arada sağlığınızı da ihmal etmeyin.

 

ikizler burcu günlük yorumu gemini daily horoscope

28 Haziran 2018 Perşembe İkizler Burcu Günlük Yorumu

Bu gün gerçekleşecek olan Dolunay , başkalarıyla nerede durduğunuzu açıklığa kavuşturmak için biraz çaba sarf etmenizi önerir. Bu, kişisel ve profesyonel – özlemlerinizi yeniden değerlendirmek ve bunları başarmak için yeni eylem planları oluşturmak için bir zamandır. Bitmemiş işlerin temizlenmesi, değerli zaman gerektirse de, hedeflerinize ulaşmada ölçülebilir bir ilerleme kaydetmenin en etkili yolu budur. Borçlarınızın bir
kısmını finansal veya başka türlü çözme zamanı olabilir. Hayatınıza gelen yeni paralar da olabilir, ya da para kaynaklarının değişmesi ya da karıştırılması olabilir.

 

yengeç burcu günlük yorumu cancer daily horoscope

 

28 Haziran 2018 Perşembe Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Bu gün meydana gelecek olan Dolunay Dolunay en yakın ilişkilerinizi etkiliyor – sorun ya da heyecan yaratıyor. Zor bir sorunu çözmenin yolu şimdi bir temel oluşturur ve gelecek için emsal teşkil eder. Bir ilişkiyle ilgili önemli değişikliklere yol açabilir ,bir ortak ( veya eşiniz ) sizden daha fazlasına ihtiyaç duyabilir, ya da onlardan ya da sizden sizden vazgeçebilir ve siz bu konudaki zamanınızın ve enerjinizin kapsamı hakkında daha net bir fikir sahibi olursunuz. İlişkiler bazılarınız için külfetli hissedebilir ya da yerine getirilmemiş ihtiyaçlarınız sizi rahatsız eder hale gelebilir.

 

 

aslan burcu günlük yorumu leo daily horoscope

28 Haziran 2018 Perşembe Aslan Burcu Günlük Yorumu

Bu gün gerçekleşecek olan Dolunay Evinizi aydınlatır, sizi hayalinizden uyandırır ve hayatınızı yükseltmek için somut adımlar atmanızı ister. Önceden kararlaştırılmış rotanızı değiştirmeden önce tüm değişkenleri göz önünde bulundurun.Değişiklikler gerekli ve bunların
gerçekleşmesine izin verecek kadar esnek olmak, geçişleri daha rahat hale getirecek. Bir iş projesi ya da işin kendisi başlayabilir ya da bitebilir ya da bir sağlık sorunu ortaya çıkabilir. Olumlu bakış açınız, çeşitli durumlarda olumlu adımlar atmanıza yardımcı olacaktır.
Bu size uzun vadeli faydalar sağlayacaktır.

 

 

başak burcu günlük yorumu virgo daily horoscope

 

28 Haziran 2018 Perşembe Başak Burcu Günlük Yorumu

Bu günkü Dolunay , romantik bir ilişki, yaratıcı proje veya çocuklar etrafında dönen Başakları , hayatını farklı bir pencereden görmesi için yeni bakış açıları ile sınayabilir. Hayattaki daha geniş hedeflerinizin talepleri, son günlerde , kendiniz ile ilgilenmenizi gölgede bırakıyor
olabilir ve şimdi işleri dengelemenin zamanı geldi. Yapılacaklar listesinin en üstünde daha neşeli etkinlikler gerçekleştirmenizi teşvik ediyor. Önemli ilişkilerinizi stabilize etmeye çalışıyor olabilirsiniz, ya da ebeveynlik sorunları ile ilgileniyor olabilirsiniz.
Kendiniz ve aileniz için en iyisinin bu olduğu inancında kendinizi inandırmaktan ziyade, sizi kendinize yakınlaştıran , iç dünyanızı , isteklerinizi ortaya çıkarmak için duygularınızı kullanın.

 

 

terazi burcu günlük yorumu libra daily horoscope

28 Haziran 2018 Perşembe Terazi Burcu Günlük Yorumu

Bu gün gerçekleşecek olan Dolunay , evinizde ve ailenizde meydana gelir ve orada ciddi Satürn ile hizalanır. Ev onarımları, aile sorunları veya diğer kişisel konular dikkatinizi çekebilir.Sabır bu zamanda sadece bir erdemden daha fazlasıdır .Başkaları tarafından dinlenmekten ve etkilenmekten ziyade kendi kararınıza ve akıl yürütmenize güvenmek daha iyidir.Yeni kariyer hedefleri belirlemeden ve rakiplerinizden kendinizi ayırt etmek için özenle çalışarak sağlam bir temel oluşturmanız gerekir. İç barış olana kadar dış barış yoktur. Geçmişte kazandığınız kısıtlamalardan kurtulmak için şimdi kazandığınız içgörüyü kullanabilirsiniz ve bu pozitif enerji, kariyer ve yaşam yolu hedeflerinize ulaşmanızda yolunuzu kolaylaştıracaktır.

 

 

akrep burcu günlük yorumu scorpio daily horoscope

28 Haziran 2018 Perşembe Akrep Burcu Günlük Yorumu

Bu gün gerçekleşecek olan Dolunay , Satürn ile aynı hizaya gelir ve iletilen veya söylenmeyen bir şey, hızlı bir şekilde tam bir sorun haline gelebilir.Bazılarınız için bir yazma veya öğrenme projesinin bir sonucu olabilir. Gelen haberler ciddiye alınabilir, ama aynı zamanda hayatınızı kontrol altına almak için sizi doğru yönde zorlayabilir. Çünkü bu, Dolunay anlamlandırılması zor olabilecek bir gelgit dalgası yaratır . Çeşitli yönlerde çekileceksiniz, ancak pozitif kalabilirseniz bu gücünüze dönüşecektir. Uzun vadede değer yaratacak orijinal
ve yeni planlarla çıkacaksınız. Zaman ayırın ve yalnızca size uygun bir şekilde işlenmesi gerekenleri işleyin. Sonunda oraya varırsınız.

 

yay burcu günlük yorumu sagittarius daily horoscope

28 Haziran 2018 Perşembe Yay Burcu Günlük Yorumu

Bu günkü Dolunay Para veya iş hakkında önemli bir açıklama olabilir ya da değerleriniz veya değeriniz için ayağa kalkmanız gereken bir durum olabilir. Dolunay kişisel değerleri etkiler ve sizi geleneksel inançlara ve güncellenmesi gerekenlere yakından bakmaya teşvik eder.
İdealist bir düşüncenin eksik kalmasından ziyade, gerçekçi bir hedefe ulaşmaya odaklanmak da önemlidir.Paranın kendisinde ya da değer hakkında ne düşündüğünüzü değiştiren haberler rüzgar olabilir. Bu, ışığa bir problem getirmeniz için iyi bir zaman.Bununla ilgili olarak geçmişinizden de değerli bir ders alınabilir.

 

 

oğlak burcu günlük yorumu capricorn daily horoscope

 

28 Haziran 2018 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Bu gün burcunuzda bir Dolunay meydana geliyor ve sizleri , bağımsızlığınız ve kişisel ihtiyaçlarınız ya da bir doruk noktanız ile sonuçlanan önemli bir açıklama şu anda gerçekleşebilir. Gerçek hislerinizi tanımak ve sizi bir kamburun üzerine çıkaracak eylemi düşünmek için bir zaman. İhmal ettiğiniz ihtiyaçlar ekstra dikkat gerektirir. Hayatınızdaki güncel olaylardan oldukça haberdarsınız ve gördüğünüz her şeyle heyecanlanmayabilirsiniz. Dış profesyonel yaşamınızla içsel duygusal dünyanız arasında daha sağlıklı bir denge kurmak durumunda kalabilirsiniz.Bir bireyle ya da düzenlemeyle nerede durduğunuzu açık bir şekilde düşünmek üzeresiniz , Dolunay bu konuları kaynama noktasına getirebilir.

 

 

kova burcu günlük yorumu aquarius daily horoscope

28 Haziran 2018 Perşembe Kova Burcu Günlük Yorumu

Bu gün gerçekleşecek olan Dolunay , Satürn ile hizalanır ve bir sorunu zorlayan zor karar verme veya baskıyı içerebilir. Korkularını bir kenara koy ve yoluna çıkan her şeyi hallet. Bir kapı kapandığında, başka bir şey açıldığını unutmayın. Bir konu hakkında çok erken konuşmaya dikkat edin.Çabalarınız muhtemelen kabul edilecek ama henüz değil. Bu arada, doğru yolda olup olmadığınızı belirlemek zor olsa bile, güçlü kalmanız önemlidir. Fikrinizi paylaşmak ya da başkalarıyla planlamak için çok hızlı olmayın. Kişisel ve profesyonel arenada neyin peşinde olduğunu merak ediyorlar. Düşündükleriniz , yapacaklarınızı , paylaştığınız kişilere dikkat edin.

 

balık burcu günlük yorumu pisces daily horoscope

28 Haziran 2018 Perşembe Balık Burcu Günlük Yorumu

Bu gün meydana gelen Dolunay , mesleğin , arkadaşların, grupların, dileklerin ve umutların sektörünü aydınlatıyor ve bir grubun ya da nedenin bir parçasını hissetmene yardım ediyor.Yükümlülüklerinize çok ağır olmasına rağmen, kişisel zamanlarınız için ihtiyaçlarınızı yerine getirmeyi unutmayın. Dolunay dostluk ve gruplar evinizde etkisini gösterecektir ve liderlik sorumluluğunu omuzlarınıza yükleyecektir. Ancak, kişisel ve kamusal yaşamlarınız arasındaki sınırlar artık bulanık, bu yüzden ikisini karıştırırken dikkatli olun. İşi ve eğlenceyi karıştırmayın .Yaptığınız bir şey sıradışı veya alışılmışın dışında görülebilir, ama bu onu yanlış yapmaz. Başkalarının bunu daha önce kabul edeceğine güvenin.

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..