26 Nisan 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlarınız

/ 25 Nisan 2018 / 162 / yorumsuz
26 Nisan 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlarınız

 

 

 

26 Nisan 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları 

 

Burç yorumları,günlük burç yorumları,26 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumlarında Koç ,Boğa ,İkizler, Yengeç , Aslan ,Başak , Terazi , Akrep , Yay , Oğlak ,Kova ,Balık burçları , ilişkiler , aşk , çalışma yaşamı , sağlık , aile , çocuklar , finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz .

 

koc burcu günlük yorumu

 

26 Nisan 2018 Perşembe Koç Burcu Günlük Yorumu

 

Bu gün konuşmalarınızla , dostlarınızın sorunlarına şifa etkisi yaratacaksınız . Farklı ve sizi oyalayacak , düşüncelerinizden uzaklaştıracak yeni uğraşlar edinebilirsiniz . İletişimde başarılı olduğunuz bir gün . Sizi üzen , sorun yağtığınız konularda olayların iyiye doğru gittiğini göreceksiniz . Bu gün sizler için yaralandığınız yerden şifa bulma ve yarası olanlara şifa olma günü .
İçinizdeki enerji sizi bu gün yeni bir şeyler yapmak için olumlu destekliyor .

 

 

Boğa burcu günlük yorumu

26 Nisan 2018 Perşembe Boğa Burcu Günlük Yorumu

Bu gün yaşadığınız ortama bir farklılık getirmek anlamında , alışveriş yapabilir , veya evinizin dekorasyonu konusunda bazı seçimlerde bulunabilirsiniz . İletişimde başarılı bir gün , söylemek istediklerinizi rahatça söyleyebileceğiniz , kendinizi çok rahat ifade edebileceğiniz enerjiye sahipsiniz . Partneri olanlar bu gün neşeli bir gün geçirebilir , güzel paylaşımlarda bulunabilirler .

 

 

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

 

26 Nisan 2018 Perşembe İkizler Burcu Günlük Yorumu

Aralarında sorun olan kişilere arabulucuk yapabilir , pratik zekanız ve etkileyici konuşmalarınızla , aradaki sorunu çözebilirsiniz .Kendinizi çok yorgun hissediyor ve sık sık bir tatil düşlüyorsunuz . Bu gün dalgınlıklara karşı özellikle trafikte dikkatli olmanızda fayda var . Platonik ilişkilere çekilme durumunuz var , bu ilişkiden fazla beklentiniz yok ama onunla konuşmak size iyi geliyor .

 

yengeç burcu günlük burç yorumu

 

26 Nisan 2018 Perşembe Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Duygusal olarak karmaşa yaşadığınız bir gündesiniz . Bu durumunuz çevreniz ile aranızda bazı problemlerin çıkmasına sebep olabilir .Bu durumunuz ilişkinize de olumsuz etkiler yapıyor . İş yaşamınızdaki yoğunluk ,size zaman bırakmasa da projelerdeki başarınız takdir görüyor . Bir çok konuda fikrinizin alınması da sizi hoşnut ediyor .

 

aslan burcu günlük burç yorumu

 

26 Nisan 2018 Perşembe Aslan Burcu Günlük Yorumu

Aile içinde veya yakın çevrenizdeki gergin olaylardan çok etkileniyorsunuz . Fakat bu gün olaylara fazla mudahil olmamanız sizin lehinize olacak . Fiziksel görünümüzde yapacağınız ufak dokunuşlar , moralinizi yerine getirecek ve çevrenin ilgisini üstünüze çekecek . İlişkisi olanlar partnerleri ile çözüm getirici sohbetler yapabilir .

 

başak burcu günlük yorumu

26 Nisan 2018 Perşembe Başak Burcu Günlük Yorumu

Bu gün kendinizi gergin hissedebilirsiniz . İyi olan konuları bile olumsuz görme durumu yaşayabilirsiniz . Yanlış anlamalara yol açmamak için bu gün kalabalıklardan uzak kalmayı tercih edebilirsiniz . Sevdiğiniz bir hobi ile uğraşmak size iyi gelecektir . Doğru kararlar alabilmek adına kendinizi ve olayları sorgulayabilirsiniz .

 

terazi burcu günlük yorumu

26 Nisan 2018 Perşembe Terazi Burcu Günlük Yorumu

Bu gün geçmiş konularla uğraşmanızı gerektirecek enerjiler mevcut . Eski aile konuları da açılabilir , maddi anlamda geçmişe bağlı ödemelerle de uğraşabilirsiniz . Konu ne olursa olsun çözmek için gösterdiğiniz çaba işe yarayacak . Günü tamamladığınızda , sorun da halledilmiş olacak .

 

akrep burcu günlük yorumu

26 Nisan 2018 Perşembe Akrep Burcu Günlük Yorumu

Bu gün kendinizi çok enerjik ve bir çok işi yapabilecek konumda hissediyorsunuz . Sosyal projelerde yer alabilir , çevrenizi etkileyecek
konuşmalar yapabilir , meşgul olduğunuz projelerde üstün başarı sağlayabilirsiniz . Sizler için yoğun ama güzel bir gün .

 

yay burcu günlük yorumu

26 Nisan 2018 Perşembe Yay Burcu Günlük Yorumu

 

Bu gün hayatınızda ters gittiğine inandığınız aksaklıkları düzeltmek için , radikal değişimler yapabilirsiniz . Çalışma hayatınızda sorun varsa işten ayrılabilir , evde sorun yaşıyorsanız , evinizi taşıyabilir , ya da huzurunuzu bozduğunu düşündüğünüz kişileri hayatınızdan çıkarabilirsiniz .

 

oğlak burcu günlük yorumu

26 Nisan 2018 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Bu gün yapmak istediklerinize odaklandığınız , sizi etkilemek ya da engellemek isteyenleri ezip geçeceğiniz bir gün . Burcunuzdaki Mars
Pluto bunu yapmanız için gerekli desteği size veriyor . Başarı yolunda emin adımlarla ilerliyorsunuz . Sizi yolunuzdan çevirmek için yapılan konuşmalara önem vermeyin .

 

kova burcu günlük-yorumu

26 Nisan 2018 Perşembe Kova Burcu Günlük Yorumu

Bu gün geçmişle ilgili bazı konular , tekrar gündeme gelip canınızın sıkılmasına sebep olabilir . Böyle bir durumda moralinizi bozmadan
geçmişi , geçmişte bırakarak ileriye bakmanız daha az etkilenmenizi sağlar . Arkanızdan oynanan oyunlar ortaya çıksa da , siz kendinizden emin tavrınızla gerekli cevabı vereceksiniz .

 

balık burcu günlük yorumu

26 Nisan 2018 Perşembe Balık Burcu Günlük Yorumu

Bu gün hayatınızda yenilik yapmak için gerekli cesaretiniz var . Bu durum bazı gerginliklere yol açsa da siz , bunu yapacak güce sahipsiniz .Hayatınızda yıpranmış her şeyi geride bırakma kararı aldınız . Size faydadan çok zararı olan ve sizi oldukça yoran her ne varsa , geride bırakıyorsunuz . Zor bir karar olsa da sonunda kendinizi ferahlamış hissedeceksiniz .

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..