26 Nisan 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlarınız

/ 25 Nisan 2018 / 150 / yorumsuz
26 Nisan 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlarınız

 

 

 

26 Nisan 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları 

 

Burç yorumları,günlük burç yorumları,26 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumlarında Koç ,Boğa ,İkizler, Yengeç , Aslan ,Başak , Terazi , Akrep , Yay , Oğlak ,Kova ,Balık burçları , ilişkiler , aşk , çalışma yaşamı , sağlık , aile , çocuklar , finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz .

 

koc burcu günlük yorumu

 

26 Nisan 2018 Perşembe Koç Burcu Günlük Yorumu

 

Bu gün konuşmalarınızla , dostlarınızın sorunlarına şifa etkisi yaratacaksınız . Farklı ve sizi oyalayacak , düşüncelerinizden uzaklaştıracak yeni uğraşlar edinebilirsiniz . İletişimde başarılı olduğunuz bir gün . Sizi üzen , sorun yağtığınız konularda olayların iyiye doğru gittiğini göreceksiniz . Bu gün sizler için yaralandığınız yerden şifa bulma ve yarası olanlara şifa olma günü .
İçinizdeki enerji sizi bu gün yeni bir şeyler yapmak için olumlu destekliyor .

 

 

Boğa burcu günlük yorumu

26 Nisan 2018 Perşembe Boğa Burcu Günlük Yorumu

Bu gün yaşadığınız ortama bir farklılık getirmek anlamında , alışveriş yapabilir , veya evinizin dekorasyonu konusunda bazı seçimlerde bulunabilirsiniz . İletişimde başarılı bir gün , söylemek istediklerinizi rahatça söyleyebileceğiniz , kendinizi çok rahat ifade edebileceğiniz enerjiye sahipsiniz . Partneri olanlar bu gün neşeli bir gün geçirebilir , güzel paylaşımlarda bulunabilirler .

 

 

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

 

26 Nisan 2018 Perşembe İkizler Burcu Günlük Yorumu

Aralarında sorun olan kişilere arabulucuk yapabilir , pratik zekanız ve etkileyici konuşmalarınızla , aradaki sorunu çözebilirsiniz .Kendinizi çok yorgun hissediyor ve sık sık bir tatil düşlüyorsunuz . Bu gün dalgınlıklara karşı özellikle trafikte dikkatli olmanızda fayda var . Platonik ilişkilere çekilme durumunuz var , bu ilişkiden fazla beklentiniz yok ama onunla konuşmak size iyi geliyor .

 

yengeç burcu günlük burç yorumu

 

26 Nisan 2018 Perşembe Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Duygusal olarak karmaşa yaşadığınız bir gündesiniz . Bu durumunuz çevreniz ile aranızda bazı problemlerin çıkmasına sebep olabilir .Bu durumunuz ilişkinize de olumsuz etkiler yapıyor . İş yaşamınızdaki yoğunluk ,size zaman bırakmasa da projelerdeki başarınız takdir görüyor . Bir çok konuda fikrinizin alınması da sizi hoşnut ediyor .

 

aslan burcu günlük burç yorumu

 

26 Nisan 2018 Perşembe Aslan Burcu Günlük Yorumu

Aile içinde veya yakın çevrenizdeki gergin olaylardan çok etkileniyorsunuz . Fakat bu gün olaylara fazla mudahil olmamanız sizin lehinize olacak . Fiziksel görünümüzde yapacağınız ufak dokunuşlar , moralinizi yerine getirecek ve çevrenin ilgisini üstünüze çekecek . İlişkisi olanlar partnerleri ile çözüm getirici sohbetler yapabilir .

 

başak burcu günlük yorumu

26 Nisan 2018 Perşembe Başak Burcu Günlük Yorumu

Bu gün kendinizi gergin hissedebilirsiniz . İyi olan konuları bile olumsuz görme durumu yaşayabilirsiniz . Yanlış anlamalara yol açmamak için bu gün kalabalıklardan uzak kalmayı tercih edebilirsiniz . Sevdiğiniz bir hobi ile uğraşmak size iyi gelecektir . Doğru kararlar alabilmek adına kendinizi ve olayları sorgulayabilirsiniz .

 

terazi burcu günlük yorumu

26 Nisan 2018 Perşembe Terazi Burcu Günlük Yorumu

Bu gün geçmiş konularla uğraşmanızı gerektirecek enerjiler mevcut . Eski aile konuları da açılabilir , maddi anlamda geçmişe bağlı ödemelerle de uğraşabilirsiniz . Konu ne olursa olsun çözmek için gösterdiğiniz çaba işe yarayacak . Günü tamamladığınızda , sorun da halledilmiş olacak .

 

akrep burcu günlük yorumu

26 Nisan 2018 Perşembe Akrep Burcu Günlük Yorumu

Bu gün kendinizi çok enerjik ve bir çok işi yapabilecek konumda hissediyorsunuz . Sosyal projelerde yer alabilir , çevrenizi etkileyecek
konuşmalar yapabilir , meşgul olduğunuz projelerde üstün başarı sağlayabilirsiniz . Sizler için yoğun ama güzel bir gün .

 

yay burcu günlük yorumu

26 Nisan 2018 Perşembe Yay Burcu Günlük Yorumu

 

Bu gün hayatınızda ters gittiğine inandığınız aksaklıkları düzeltmek için , radikal değişimler yapabilirsiniz . Çalışma hayatınızda sorun varsa işten ayrılabilir , evde sorun yaşıyorsanız , evinizi taşıyabilir , ya da huzurunuzu bozduğunu düşündüğünüz kişileri hayatınızdan çıkarabilirsiniz .

 

oğlak burcu günlük yorumu

26 Nisan 2018 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Bu gün yapmak istediklerinize odaklandığınız , sizi etkilemek ya da engellemek isteyenleri ezip geçeceğiniz bir gün . Burcunuzdaki Mars
Pluto bunu yapmanız için gerekli desteği size veriyor . Başarı yolunda emin adımlarla ilerliyorsunuz . Sizi yolunuzdan çevirmek için yapılan konuşmalara önem vermeyin .

 

kova burcu günlük-yorumu

26 Nisan 2018 Perşembe Kova Burcu Günlük Yorumu

Bu gün geçmişle ilgili bazı konular , tekrar gündeme gelip canınızın sıkılmasına sebep olabilir . Böyle bir durumda moralinizi bozmadan
geçmişi , geçmişte bırakarak ileriye bakmanız daha az etkilenmenizi sağlar . Arkanızdan oynanan oyunlar ortaya çıksa da , siz kendinizden emin tavrınızla gerekli cevabı vereceksiniz .

 

balık burcu günlük yorumu

26 Nisan 2018 Perşembe Balık Burcu Günlük Yorumu

Bu gün hayatınızda yenilik yapmak için gerekli cesaretiniz var . Bu durum bazı gerginliklere yol açsa da siz , bunu yapacak güce sahipsiniz .Hayatınızda yıpranmış her şeyi geride bırakma kararı aldınız . Size faydadan çok zararı olan ve sizi oldukça yoran her ne varsa , geride bırakıyorsunuz . Zor bir karar olsa da sonunda kendinizi ferahlamış hissedeceksiniz .

Benzer Konular
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..
17 Haziran 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 17 Haziran 2019 Pazartesi Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 17 Haziran 2019 Pazartesi Koç Burcu Bu..
16 Haziran 2019 Pazar Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 16 Haziran 2019 Pazar Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. Babalar Gününüz Kutlu Olsun 16 Haziran 2019..