26 Haziran 2018 Salı Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

/ 25 Haziran 2018 / 722 / yorumsuz
26 Haziran 2018 Salı Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

 

Günlük Burç Yorumları 26 Haziran 2018 Salı Günlük Burçlar

 

Burç yorumları,günlük burç yorumları,
26 Haziran 2018 Salı Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak ,
Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

 

 

koç burcu günlük yorumu aries daily horoscope

26 Haziran 2018 Salı Koç Burcu Günlük Yorumu

Mars’ın dokuz haftalık retro döngüsünün ilk yedi haftası için, sosyal düzeyde ortaya çıkan bazı geri dönüşler ve zorluklar olabilir. Mars sizin
yöneticinizdir ve bu döngü genel ruhlarınız, sunumunuz ve sağlığınızla da ilgilidir.Yeniden odaklanma, geri izleme ve gözden geçirme gereklidir
ve şimdi 27 Ağustos’a bu konularda düzeltebilinecek şeyler için gereklidir.
Son zamanlarda çok çalışıyorsunuz, bu yüzden yeni bir göreve başlamadan önce bol bol dinlenin.

 

 

boğa burcu günlük yorumu taurus daily horoscope

26 Haziran 2018 Salı Boğa Burcu Günlük Yorumu

Mars’ın dokuz haftalık retro döngüsünün ilk yedi haftasında sizi çoğunlukla kariyer, sorumluluk ve itibar alanlarında etkiler.Öfke veya kızgınlık duygusu görülebilir. Belirsizlikler, hedeflerinizi ikinci tahmin veya yeniden değerlendirmenize neden olabilir. Halihazırda iddialı hedefler belirlemiş olmanıza rağmen,
değişen koşullara uyum sağlamak için tekrar gözden geçirebilirsiniz.
Enerjinizi koruyun ve kendinizi geliştirmek için gerekli olan koşulları yaratmaya çalışın.

 

 

ikizler burcu günlük yorumu gemini daily horoscope

26 Haziran 2018 Salı İkizler Burcu Günlük Yorumu

Mars’ın Dokuz haftalık retro döngüsünün ilk yedi haftası için, yayıncılık, hukuk, eğitim, seyahat ve inanç sistemleri ile ilgili projelere ve faaliyetlere özel dikkat gösterilebilir.
Geçmiş arkadaşlıklara ya da geçmişte üzerinde çalışmış olduğunuz projelere dönüş olabilir. Bazı hayallerinizin size çok uzak olduğunu düşündüren durumlar yaşasanız da ,düşüncelerinizin
açıklığını korursanız ve yaptığınız her şeyde dürüstlük gösterirseniz, hedeflerinize ulaşmanız daha kolay olacaktır.
Gün, biriken stresinizden kurtulmak ve rahatlamak için idealdir.

 

 

yengeç burcu günlük yorumu cancer daily horoscope

26 Haziran 2018 Salı Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Mars’ın Dokuz haftalık retro döngüsünün ilk yedi haftasında ,sizi kariyer, hırs, itibar, samimiyet, finans ve paylaşım alanlarında etkiler. Samimi konular, bazılarınız için daha yoğun ve karmaşık hale gelebilir.
Finansman, özellikle de borçlar ve paylaşılan para ya da kaynaklarla ilgili belirsizlikler şimdi yeniden hakim olabilir. Mars retroları , daha önce üstü kapatılmış , yada sona eren şeyleri tekrar açılmasına sebep
olacak enerjiler üretir. Sizde eğer böyle bir konu varsa , tekrar araştırmaya , irdelemeye başlayabilirsiniz.Maalesef, mevcut güven eksikliğiniz, özellikle karar verirken , ilerlemenizi etkileyebilir.
Bugün karşılaştığınız herkesle iyi bir ilişki kurabilirsiniz. Fakat bu herkesin iyi olabileceği anlamına gelmez. Dikkatli olmanızda fayda var.

 

 

aslan burcu günlük yorumu leo daily horoscope

26 Haziran 2018 Salı Aslan Burcu Günlük Yorumu

Mars’ın dokuz haftalık retro döngüsüe başlar ve ilk yedi haftasında , ve siz ve eşiniz arasındaki görüş ayrılıklarına dikkat çeker. Birlikteliğinizde öfke ve pasif saldırganlık durumları yaşanabilir. Olayları sakince
karşılamak ve ilişkinizdeki tamir edilmesi gereken konuları düzeltmeniz için , yeni fikirleri , çözüm yollarını karşınıza çıkarabilir. Sorunlarınızı çözerken sizden yaşça büyük bir kadından fikir alabilirsiniz.
Geleceğinizi planlarken hayal gücünüz ve sezgilerinize güvenin. Hayal gücü, geleceğin tohumlarının ekildiği yerdir.

 

 

başak burcu günlük yorumu virgo daily horoscope

26 Haziran 2018 Salı Başak Burcu Günlük Yorumu

Mars bu gün dokuz hafta sürecek retro hareketine başlıyor. Bu döngü sırasında kendinizi özellikle bu yaşam alanlarına itmenin sadece hayal kırıklıklarına ve yavaşlamalara yol açacağını unutmayın. Çalışmalarınızdan, ilişkilerinizden ve öz bakım programlarından istediklerinizi almak için yaklaşımınızda değişiklikler yapmayı düşünmenin zamanı geldi. Farklı stratejiler ile denemeler yapmak, önceki yönteme göre geliştirilirse takdir edilecek bir şeydir. Zihninizi dağınıklıktan uzaklaştırma ve gerçekte kim olduğunuzla anlaşmak zamanıdır.

 

 

terazi burcu günlük yorumu libra daily horoscope

26 Haziran 2018 Salı Terazi Burcu Günlük Yorumu

Mars bu gün 27 Ağustosa kadar sürecek retro yolculuğuna başlıyor .27 Ağustos’a kadar,bu özellikle romantizm, yaratıcı projeler, boş zamanlar, hobiler veya ortaklıklar ile ilgili bazı coşkularınızı kaybettiğiniz yaşam
alanlarınızı yeniden değerlendiriyor olabilirsiniz. Bazı zorluklara karşı direnebilirsiniz, ancak başaran siz olacaksınız. Yokuş yukarı tırmanışınız göz korkutucu görünse de, bu sizin istediğiniz şeyi zorlamak
için en iyi şansınız.Sabırlı ol ve hevesini korumaya devam et.

 

 

akrep burcu günlük yorumu scorpio daily horoscope

26 Haziran 2018 Salı Akrep Burcu Günlük Yorumu

Mars dokuz hafta sürecek retro yolculuğuna bu gün başlıyor. 27 Ağustos’a kadar, işinizde, günlük aktivitelerinizde, rutinlerde, sağlıkta, ev yaşamınızda ve ailenizde hayatınızda bazı tekrarlamalar, gecikmeler veya geri dönüşler olabilir.Önceliklerini tekrar gözden geçirmek basit bir iş değildir, ancak sadece hayatta kalmak için değil, gelişmek istiyorsanız bu gereklidir. Sezgileriniz, hayatınızdaki herhangi bir kararla ilgili şu anda en üst düzeydedir.
Önümüzdeki iki ay, gömülü öfke ve kızgınlık ile uğraşmak ve ev çevresindeki projeleri incelemek ve ince ayar yapmak için kullanışlıdır.

 

 

yay burcu günlük yorumu sagittarius daily horoscope

26 Haziran 2018 Salı Yay Burcu Günlük Yorumu

27 Ağustos’a kadar sürecek retro hareketine başlayan Mars, iletişim sektörünüzden geçiyor ve finans sektörünüz devreye giriyor. Yeniden değerlendirme, bekletme ya da geri dönüş yapmak için ihtiyaç duyabileceğiniz yaşam alanları; öğrenme, ulaşım, araştırmalar, kişisel ilgi alanları, temaslar, romantizm ve yaratıcılıktır. Eski korkuların yeni fırsatların önünde durmasına izin vermeyin. Esneklik başarıyı artırır.Kendinizi ifade etme, fikirlerinizi zorlama veya komşularınız
ve kardeşlerinizle başa çıkma zorluğu olabilir.Önümüzdeki haftalarda neyi ve nasıl iletişim kurduğunuz konusunda dikkatli olun.

 

 

oğlak burcu günlük yorumu capricorn daily horoscope

26 Haziran 2018 Salı Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Mars bu gün 27 Ağustosa kadar sürecek retro hareketine başlıyor .Bu döngünün ilk yedi haftasında, Mars en çok sizi kişisel finans, iş ve rahatlık alanlarında etkiler. Dönem boyunca, ev, aile ve ev içi faaliyetlerle ilgili gecikmelerle uğraşıyor olabilirsiniz.
Planlarınızı yeniden gözden geçirme, gözden geçirme ve yeniden düzenleme zamanı. Aslında, bu zaten devam eden çalışmaların yararlı düzenlemelerini yapmak için değerli bir zamandır.Yeni istihdam ve gelir fırsatları şimdi sizin için açılıyor. Çok sayıda seçenekle
karşılaşacaksınız, böylece alternatifleri yargılamak ve en uygun yolu seçmek oldukça zor olabilir.

 

 

kova burcu günlük yorumu aquarius daily horoscope

26 Haziran 2018 Salı Kova Burcu Günlük Yorumu

Mars bu gün dokuz hafta sürecek retro yolculuğuna başlıyor. 27 Ağustos’a kadar devam eden döngü boyunca, iletişim, kardeşler, komşular, tanıdıkları ve ulaşım alanlarında bazı gözden geçirme veya yavaşlama ile karşılaşabilirsiniz.Bakış açınızı mümkün olduğunca genişletmek, önümüzdeki günlerin karmaşıklıklarında gezinmenize yardımcı olacaktır.Öfkenin hayatınıza nasıl yardımcı olduğunu ya da nasıl etkilediğini inceliyor ve bunu yönetmenin yeni yollarını bulabilirsiniz.Mevcut eylemlerinizin güçlü değişim dalgalarını ortaya çıkaracağını unutmayın.
Yaklaşımınızı geliştirmek ve arzularınızı ve önceliklerini yeniden incelemek için iyi bir zaman.

 

 

balık burcu günlük yorumu pisces daily horoscope

26 Haziran 2018 Salı Balık Burcu Günlük Yorumu

Mars bu gün 27 Ağustosa kadar sürecek retro hareketine başlıyor.Bu döngü sizi kişisel mali, gelir, mülk, rahatlık ve değerler alanlarında etkilemektedir. Bu alanlar şu anda belirsiz olabilir veya şu an için endişe ve endişeye neden olabilir. Bu konuları yeniden değerlendirmek gerekli hale gelir.
Uzun bir süredir beklediğiniz bazı şeylerin bugün meyve vermesi muhtemeldir. Boşa gittiğini düşündüğün bazı çabaların sonunda başarılı olacak.Yaratıcı yetenekleriniz her geçen gün gelişecektir.Beklenmeyen bir fırsat, bekleyen işinizi bitirmenize yardımcı olabilir ve karmaşık gibi görünen bir işin sonucuna beklediğinizden daha kısa zamanda ulaşabilirsiniz.

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..