23 Kasım 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları Neler Söylüyor ?

/ 22 Kasım 2018 / 1.169 / yorumsuz
23 Kasım 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları Neler Söylüyor ?

 

 

Günlük Burç Yorumları 23 Kasım 2018 Cuma Günlük Burçlar

23 Kasım 2018 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak ,
Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Burç yorumları,günlük burç yorumları,

 

 

koç burcu günlük yorumu aries daily horoscope

23 Kasım 2018 Cuma Koç Burcu

Bu gün İkizler Burcunda bir Dolunay gerçekleşiyor .Bu konuşma, iletişim ve yakın çevre sektörünüzde gerçekleşecek ve büyük ölçüde zihinsel düzeyde
olmak üzere, oldukça fazla faaliyete neden olacak. Bunalmış hissetme duygusundan kaçınmak için elinizden geleni yapın.Son zamanlardaki bir kaotik dönem sona eriyor ve yakında yeniden toplanma ve ilerletme şansına sahip olacaksınız.Bu, durumunuzu yeniden değerlendirmek için iyi bir zamandır. Sizi olumsuz olarak etkileyen şeyleri anlamak için farkındalığınızı arttırın.Eğer bekarsanız , yeni insanlarla tanışmak için iyi bir gün.

 

 

boğa burcu günlük yorumu taurus daily horoscope

23 Kasım 2018 Cuma Boğa Burcu

Bu gün gerçekleşecek olan Dolunay , parayla veya iş ile bir dönüm noktası ve önümüzdeki günlerde yeni ve önemli fikirlere yol açabilir.Bazıları için,
kendini için savunmanızı veya ayağa kalkmanızı gerektiren bir durum olabilir.İlişkilerde derin ve uzun tartışmalar gerçekleşebilir. Tüm gerçekler ortaya çıkana kadar çok fazla heyecanlanmamaya çalışın, ancak duygularınızın ve sezgilerinizin size şimdi anlattığı şeye çok dikkat edin.Finansal konular sizi strese sokuyor ve sizi aşağıya çeken çok fazla masraf ve mali zorunluluğunuz var gibi görünüyor. Tek yapmanız gereken ekstra gelir kaynakları aramak.

 

ikizler burcu günlük yorumu gemini daily horoscope

23 Kasım 2018 Cuma İkizler Burcu

Bu gün burcunuzda bir Dolunay gerçekleşiyor.Aynı zamanda burcunuzun yöneticisi Merkür retro durumuna devam ediyor.eski sorunları gözden geçiriyor olabilirsiniz, ya da özellikle yakın bir ilişki içinde ya da zaman zaman sıkışmış hissedebilirsiniz, ancak sonuçları iyi olacak. Dolunayın etkisi ile başkalarından çok fazla etkileniyor ve süreçte ihtiyaçlarınızı görmezden geliyorsanız, şimdi bir bağımsızlık ve kendiniz ile ilgilenmeye başlayabilirsiniz.Hayatının kaçınılmaz değişiklikleriyle mücadele ediyorsun.
Hala bir dizi önemli sorununuz olduğu için, bazı fikirlerin uygulanmasına devam edebilecek bir durumda olmadığınızı hissediyorsunuz. Bunda haklısınız ve ilerlemeden önce geçmişten kalan önemli meseleleri halletmek iyi olur.

 

 

yengeç burcu günlük yorumu cancer daily horoscope

23 Kasım 2018 Cuma Yengeç Burcu

Bu gün gerçekleşecek Dolunay ile ,daha derin, gömülü hislerin bazılarının daha bilinçli hale gelme zamanı. Bir konuda gerçek hisleriniz hakkında daha güçlü bir farkındalık, başlangıçta biraz baskı hissetmenize rağmen, iyileşmeyi kolaylaştırabilir.Duygularınızla yüzleşmek veya fazladan dinlenmeye ihtiyaç duymak netleşir ve şimdi dengeyi bulmanız size yardımcı olur.
İlişkisi olanlar için kıskançlık ve sahiplenme anlarıyla uğraşmak zorunda kalabilirler. Bir arkadaşlık, karşılıklı olarak yararlı bir iş anlaşmasına dönüşebilir. Bazı konuların artık geçerli olmadığını ve aslında sizin için bir stres kaynağı olduğunu görebilirsiniz.

 

aslan burcu günlük yorumu leo daily horoscope

23 Kasım 2018 Cuma Aslan Burcu

Bu gün İkizler burcundaki Dolunay , bazı karışıklıklar büyük olasılıkla, dramatik değişiklikler yapmadan önce beklemeniz gerektiğini gösterir. Ancak, sezginiz size bir şey anlatmaya çalışıyor ve göz ardı edilmemeli.
Yapmak istemediğiniz bir şeyi yapmaya itildiğinizi hissedebilirsiniz. Bu özellikle finansal konularla ilgili olabilir.İdealistsiniz ve hayal gücünüzü profesyonel faaliyetlerinize göre uygulamanız gerekir.
Bu size büyük yarar sağlayacaktır. Partnerinizle olan ilişkinizi daha da geliştirmek için, onun sorunlarını dinleyin. Yakında bağınızın her zamankinden daha güçlü olacağını göreceksiniz. Arkadaş ve aile ile ilişkiler çok olumlu. Finansal durumunuzda gün geçtikçe yükselen bir artışı sizlerde hissedeceksiniz.

 

 

başak burcu günlük yorumu virgo daily horoscope

23 Kasım 2018 Cuma Başak Burcu

Bu günkü Dolunay , kariyer veya sorumluluk içeren bir konuyu getirebilir. Aniden , görev alma veya yönetme ve yönetme pozisyonunda olabilirsiniz. İş veya sorumluluk için yoğun bir zaman olabilir.İletişim şu an yoğun.
Gücün ve nasıl kullanıldığının farkına varabilirsiniz. İdeal olarak, düşüncelerinize odaklanmak, ve istenmeyen fikirleri ortadan kaldırmak için bu zamanı kullanabilirsiniz. Bir hayalin gerçekleşmesi için asla geç değildir.
Sonuç olarak, bu, geleceğinizi planlamak için son zamanlardaki sorunlardan arınmış bir zaman. Olaylar hızla ilerleyebilir ve bunu gözününde bulundurarak her hareketinizde düşünmeniz gerekecek.İlişkisi olanlar bir gerginlik yaşayabilirler , bu belki de bazı yanlış anlaşılmaların düzelmesine sebep olabilir.

 

 

terazi burcu günlük yorumu libra daily horoscope

23 Kasım 2018 Cuma Terazi Burcu

İkizler Dolunayı bazılarınız önemli bir projeyi yayınlayabilir veya tamamlayabilir ve diğerleri tamamen farklı bir şey yapmak için güçlü bir istekleri olabilir.Günlük uğraşlarınızda kargaşalarla uğraşmak bazı sıkıntılara yol açabilir,bu yüzden işlerinizi mümkün olduğu kadar fırsatlara kavuşturmak için mümkün olduğu kadar sakin kalmanız mantıklıdır.İstediğiniz şey için sıkı çalışmaya devam edin , ancak bu arada dinlenmeyi de ihmal etmeyin,çünkü buna gerçekten ihtiyacınız var.İlişkisi olmayanlar , hayatınızda hala özel bir şey arıyorsanız, yeni bir karşılaşma gününüze renk katabilir ve sizi heyecanlandırabilir.Çalışma hayatında bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz , öfkenizi kontrol etmeniz sizin lehinize olacaktır. Sorunları tartışmak için daha uygun bir zamanı beklemeniz , ilişkilerin bozulmasını önler.

 

akrep burcu günlük yorumu scorpio daily horoscope

23 Kasım 2018 Cuma Akrep Burcu

Şu anda duygularınız çok güçlü ve mantığınızla savaşıyorlar. Sağlıksız yollardan kişilere bağımlıysanız, bu bir değişiklik yapmak için bir zaman olabilir. Bu gün gerçekleşen Dolunay para ile ilgili bazı sorunlar yaratabilir. Ödemelerinizi bir kez daha gözden geçirmeniz gerekebilir.Merkür geçmiş sevgililerinizi tekrar karşınıza çıkarabilir , eğer devam kararı verecekseniz , daha önce yaşananları bir kez gözden geçirmenizde fayda var.
İlişkisi olanlar birbirlerine karşı duygularını açıkça ifade ederlerse , ilişkilerini ileri bir noktaya taşıyabilirler. Kariyer hedeflerinize ulaşabilmek için ,organize olursanız ve fikirlerinizi açıklarsanız, bir süredir hedeflediğiniz
birçok başarıyı yakında kutlayacaksınız.

 

 

yay burcu günlük yorumu sagittarius daily horoscope

23 Kasım 2018 Cuma Yay Burcu

Bu gün gerçekleşen Dolunay , ilişki konularını gündeme getirebilir veya önemli bir dönüm noktasına işaret edebilir. Aynı zamanda , yeni ve yaratıcı fikirlerin heyecan verici bir zamanı olabilir.Sevgiyle ilgili rüyalar, dilekler ve fanteziler güçlüdür. Eğer bekarsanız ve bazı değişiklikler yapmak için uğraşıyorsanız , birisi hayatınıza girmek üzere. Bu gün alacağınız haberler biraz abartılmış olabilir , bu yüzden bir karar almadan önce , konuyu iyice araştırın .Bazılarınız aile meseleleri ile uğraşmak zorunda kalabilir.Duygularınızı kontrol etmek zorunda kalabilirsiniz ancak bu arada , sezgilerinizin size anlattığını da iyi dinleyin.Finansal konularda harcamalarınıza biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir.
Düşünmeden yaptığınız harcamalarınıza bir sınır getirebilirsiniz.

 

 

oğlak burcu günlük yorumu capricorn daily horoscope

23 Kasım 2018 Cuma Oğlak Burcu

Bugünün Dolunay’ı , dikkat gerektiren bir iş veya sağlık meselesine ışık getirebilir. Çalışmanız, alışkanlıklarınız veya sağlığınızla ilgili bir dönüm noktası olabilir .Bugün işinizde veya finans konularında bir atılım gerçekleştirebilirsiniz.Zaman , zaman sizi öfkelendiren konularda , sakin kalmayı başarabilirseniz ,bu, tüm görevlerinizi yerine getirmenize ve önünüzde ortaya çıkan yeni duruma uyum sağlamanıza yardımcı olacaktır.İlişkilerde, gelecek için ortak planlar yapmak ve
ilişkide bir sonraki adımı atmak için harika bir zaman . Bazı Oğlaklar ‘ın mali durumu her geçen gün yükselişte. Çabalarının karşılığını almaya başladılar.Bilimsel ve teknik iletişim ile ilgili sektörde çalışanlar yeni projeler ile ortaya çıkabilir.
Takım tartışmalarına gidebilirsin. Kısa seyahatler ve kısa kurslar hayatınızın bir parçası olabilir. Bu sizi yoğun bir insan yapabilir.

 

 

kova burcu günlük yorumu aquarius daily horoscope

23 Kasım 2018 Cuma Kova Burcu

Beşinci evinizde bir dolunay meydana geliyor .Bu, kalbinizi takip etmekle ilgili olabilir, ancak öncelikle ve en önemlisi, kalbinizde neyin olduğunu bilmekle ilgilidir.Bir proje, hatta bir arkadaşlık, kritik bir dönüm noktasına ulaşabilir veya bu sanatsal veya romantik bir ilham kaynağı olabilir. Ekstra borçlar hayatı biraz zorlaştırıyor, bunların üstesinden gelebilmek için , birinden destek alarak farklı bir yol bulabilirsiniz.Finansal sorunlarınızdan kurtulmak için yaratıcılığınızı kullanın.
Bugünün astrolojik tavsiyesi, kendinize ve kendi yeteneklerine güvenmek ve hayatınızı istediğiniz yönde hareket ettirmek için inisiyatif almaktır.Bazı yeni başlangıçlar olabilir. Yeni bir iş, yeni proje ya da yeni bir meslektaş gelebilir.
Emlak anlaşmaları, aile toplantıları ve yeniden yerleşim planları ortaya çıkabilir.

 

balık burcu günlük yorumu pisces daily horoscope

23 Kasım 2018 Cuma Balık Burcu

Bu günkü Dolunay , özellikle şu an burcunuzda bulunan Mars’a karşı bir kare oluşturduğundan ,daha önce gizlenmiş olan duygular ve durumlar şimdi açığa çıkabilir.Bu Dolunay , hayatınızın duygusal ve destekleyici öğelerine daha fazla dikkat etmek için bir hatırlatma görevi görebilir.
Birisi size kendinizi iyi hissettiriyor.İnsanlara karşı güveniniz hiç kalmamış gibi hissediyorsunuz.Eğer hayatınızın bazı yönleri sizi memnun etmiyorsa, değişimi etkilemek ve bunlardan kurtulmak için bugün ihtiyacınız olan cesareti ve kararlılığı bulacaksınız.
Ne kadar zor olursa olsun, pes etmeyin, sonuç kesinlikle çabaya değecektir. Sakin ve huzurlu olmaya çalışmalısınız, ancak bu süre zarfında Mars burcunuzda olduğu için çok zor olabilir. Medya ve kitle iletişiminde çalışanların yeni projeleri olacak. Bu aynı zamanda inancınız
için de önemli bir zamandır.Ruhsal inzivalar da görülebilir.

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..