22 Kasım 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları Ne Söylüyor ?

/ 21 Kasım 2018 / 1.030 / yorumsuz
22 Kasım 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları Ne Söylüyor ?

 

 

Günlük Burç Yorumları 22 Kasım 2018 Perşembe Günlük Burçlar

 

Burç yorumları,günlük burç yorumları,
22 Kasım 2018 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak ,
Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

 

 

koç burcu günlük yorumu aries daily horoscope

22 Kasım 2018 Perşembe Koç Burcu

Genel olarak iletişimin çok düzgün bir şekilde yürümesi olası değildir, bu yüzden doğru kelimeleri seçme, mümkün olduğu kadar çok ayrıntıya girme
ve anlaşılır olup olmadığınızı sorma zorunluluğunuz olabilir.Bu dönem çevrenizle iletişimin arttığı bir dönem olabilir , kendinizi ifade etmekte veya
karşınızdaki kişileri anlamakta bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Olayların biraz dışında kalmaya çalışarak özellikle Merkür’ün retro olduğu da düşünülürse
bitmemiş işlerinizi tamamlamak , birikmiş evrakları düzenlemek için uygun bir gün .Partneriniz ile çıkabilecek tartışmalar , belki de soruna çözüm getirebilir.
Haklı olduğunu düşündüğünüz şeylere karşı durmaktan çekinmeyin.

 

 

boğa burcu günlük yorumu taurus daily horoscope

22 Kasım 2018 Perşembe Boğa Burcu

Bugün, gecikmiş sorunları çözmek ve yeni bir başlangıç ​​yapmak için ideal bir gün. İlişkilerde gerginlikler tartışmalar yaşanabilir , geçmiş olaylar gündeme
taşınabilir.Duygusal patlamalar daha sonra pişman olduğun şeyleri söylemenizi sağlar. İletişim gücünüz var ve bunu sizin lehinize kullanmalısınız.
Bu biraz yaratıcı olmak için güzel bir gün. Evde bir şeyler yapmaktan zevk alabilirsin.Ayrıca bu gün duygusallığınız yoğun olabilir. Belki geçmiş yaşamından birisini düşünüyorsun. Hayatının önemli bir parçası olan birisini özlemiş olabilirsin.Retro durumdaki Merkür’ün geçmişi düşünmendeki etkisi de unutulmamalı.

 

 

ikizler burcu günlük yorumu gemini daily horoscope

22 Kasım 2018 Perşembe İkizler Burcu

Aşırı duygusallık şu an iç ilişkilerinizi birbirine bağlayan duygusal bir konu olabilir. Bu, çoğunlukla zamanın aynı kalmaması ve bir şeylerin değişmesi gerçeğiyle ilgilidir.
Evinizi veya işinizi değiştirmeyi düşünebilirsiniz. İç kargaşa halindesiniz ve sakin kalmanızın zor olduğunu görüyorsunuz. Kişisel ilişkilerinizdeki farklılıkları gidermek için güçlü bir dönem.
İlişkinizde ne istemediğiniz konusunda çok net olacaksınız.Bugün, olabildiğince esnek olmaya ve çevrenizdeki değişikliklere uyum sağlamaya çalışın.Yeni bir yöntem üretkenliğinizi artıracak ve sonuç olarak gelirinizi önemli ölçüde artıracaktır. İçgüdülerinize güvenin ve kalbinizin kontrolü ele geçirmesine izin vermekten çekinmeyin.

 

 

yengeç burcu günlük yorumu cancer daily horoscope

22 Kasım 2018 Perşembe Yengeç Burcu

Yılın en göz alıcı zamanı olmasa da yoğun bir zaman. Hayatınızın sorumluluğunu küçük ama anlamlı şekillerde ele geçirme fırsatlarından yararlanabilirsiniz.Etkili bir şekilde düşünmek,
zamanınızı ve paranızı verimli bir şekilde kullanmak üzerine çalışmalar yapabilirsiniz.Şu an bazı kişisel değişikliklerden geçiyor olabilirsiniz. Yaşam hakkındaki tutumlarınız değişiyor olabilir.
Muhtemelen artık bazı şeyler hakkında aynı şekilde hissetmiyorsunuz. Belki şimdi yeni kariyer hedefleriniz var.Bu sizler için bir hayal zamanı. Nelere sahip olduğunuza ve ne istediğinize odaklanın ve daha sonra içgüdülerinizi takip edin. Sizi doğru yönde yönlendiriyorlar.

 

 

aslan burcu günlük yorumu leo daily horoscope

22 Kasım 2018 Perşembe Aslan Burcu

Bu, kendinizi yaratıcı bir şekilde sergilemeye ve ifade etmeye hazır olduğunuz yılın zamanıdır. Artık yaratıcı ve duygusal düzeylerde daha kolay ilham alıyorsunuz, bu yüzden avantajlardan yararlanın.
Venüs ve Ay, sahip olduğunuz deneyim ve yetenekler göz önünde bulundurulduğunda size nereye gitmeniz gerektiği konusunda iyi sezgisel bir his vermek için iyi bir konuma sahiptir.Resmi aktivitelerinizi ᅠ
öğlen saatinden önce planlamaya çalışın, o zaman daha büyük başarı şansınız olacaktır.İlişkilerinizdeki güç dengesizliği belirtilerine özellikle duyarlı olabilirsiniz. Bunun üzerine çıkmaya çalışın ve
fikirlerinizi söylemekten çekinmeyin.Zihnin bugün çok aktif. Fikir ve ilham dolusunuz.Kariyerinizde bir yükselme söz konusu.Bu fırsatı tam olarak kullanacağınızdan emin olun.

 

 

başak burcu günlük yorumu virgo daily horoscope

22 Kasım 2018 Perşembe Başak Burcu

Günümüzde kardeşler, bir partner ve hatta komşularla, konuşma, dinleme ve anlama yoluyla ilişkilerin güçlendirilmesi için iyidir. İnsanlar planlarınıza ve fikirlerine iyi tepki verir.Bir projeye kayda değer
bir zaman ve çaba sarf ettiniz ve şimdi bunun karşılığını almaya başlayacaksınız.Paranın artması, evinize çok fazla mutluluk ve iyi hisler getirebilir. Enerjinin nasıl devam edeceği konusunda biraz endişeli
olabilirsiniz, ama endişelenmeyin. Tüm etkiler, başarınızın ve iyi bir servetin bir süre etrafınızda olacak. İlişkinizde sorunlar varsa , geçmiş olaylardan uzaklaşın , geçmişte yaşananların şu anki durumunuzu
etkilemesine izin vermeyin.Hareket ve tavırlarınız , konuşmaktan daha çok etkili olacaktır.

 

 

terazi burcu günlük yorumu libra daily horoscope

22 Kasım 2018 Perşembe Terazi Burcu

Bu gün , günlük yaşamınızda, genel olarak daha fazla iletişim, hareket ve aktivite yaşamanız muhtemeldir. Her zaman görmediğiniz insanlarla iletişim kurmak, yeni araştırmalar yapmak veya fikir edinmek ve fikirlerinizi
başkalarıyla paylaşmak için iyi bir zaman. Farklı şeyler yapmak, aynı zamanda, sahip olduğunuzu farketmediğiniz yeni becerileri ortaya çıkarabilecek, kişiliğinizin farklı bölümlerine açılan kapıları açmanıza da yardımcı olacak enerjiler ile destekleniyorsunuz.Gün özellikle sanatçılar için uygun. Şu anda bunun farkında olmayabilirsiniz, ancak kariyer ve para meseleleri aslında sizin için çok iyi gidiyor ve bir süreliğine devam edecek gibi görünüyor.
Zaman zaman kensinizi çok yorgun hissetseniz de , kendinizi motive etmek için yaratıcı yollar bulun.

 

akrep burcu günlük yorumu scorpio daily horoscope

22 Kasım 2018 Perşembe Akrep Burcu

Bugün, güvenliği kazanmanın ve “burada ve şimdi” nin tadını çıkarmanın yanı sıra bu süreçle birlikte devam eden barışı vurgulayan bir aylık bir döneme giriyorsunuz.İhtiyacınız olan güç içte. Neptün’ün gücü varlığınızı doldurduğunda, duygusallıktan uzaklaşmadan hayallerinize ulaşacaksınız. Bu sizi son derece odaklı hale getirecek ve başarıya ulaşmanıza yardım edecektir.Bugün hem evde hem de işyerinde uyumlu ortamları korumak için gönüllü olacaksınız. Heyecan verici bir deneyim olacak ve barış için çalışma motivasyonunuzu artıracak. Bir grup çalışmasında size de görev verilebilir .Genellikle kendi başınıza çalışmayı ve bağımsız olmayı sevdiğiniz için, bugün bu girişimden memnun olmazsınız, ancak bunu başarabileceksiniz. İlişkisi olanlar bu günü uyum içinde geçirecekler.

 

 

yay burcu günlük yorumu sagittarius daily horoscope

22 Kasım 2018 Perşembe Yay Burcu

Güneş bu gün burcunuza geçiyor.Bu güneş döngüsü, kişisel ihtiyaçlarınızı, kişiliğinizi, planlarınızı ve dünyayı karşılama ve karşılama yönündeki tutumunuzu vurgular. Ancak bugünün bakış açıları biraz gergin olsa da, sadece küçük engelleri ortaya çıkarsa da,para ve aile meseleleri etrafında, özellikle de hayal kırıklığı yaratıyorsa, bazı gerginlikler olabilir.Sözler ağzından çıktıktan sonra, onları geri almak imkansızdır.Kendiniz ve yakınlarınızda yaşamak ya da çalışmak zorunda olduğunuz kişiler ile iletişimde için en iyi sonucu elde etmek için konuşmadan önce dikkatlice düşünün.Gezegen pozisyonları aşk hayatınızı koruyacaktır. Romantizm için mükemmel bir zaman. İlişkisi olmayanlar ,arkadaşça tutumunuz, spontane sohbetleri uzun süreli arkadaşlıklara dönüştürebilir.
Kendi hayalinizdeki bir kariyeri yaratmak istiyorsanız, bugün bunu yapabileceksiniz. Kendi işini kurmak istiyorsan, bunu gerçekleştirmek için çalışmalara başlayabilirsin.

 

oğlak burcu günlük yorumu capricorn daily horoscope

22 Kasım 2018 Perşembe Oğlak Burcu

Güneş bu gün burç değiştiriyor ve sizin gizlilik sektörünüze giriş yapıyor ve Oğlak burcuna giriş yapacağı 21 Aralığa kadar burada kalacak .Bu, gevşek uçları bağlayacağınız, özel meselelere yoğunlaşacağınız, kendinize fazladan zaman ayıracağınız ve belki de bir ay süren bir döngünün başlangıcıdır.Artık size iyi hizmet etmeyen projelerden ve davranışlardan vazgeçiyor olabilirsiniz. Bazı kişisel çalışmalarınıza öncelik verebilirsiniz.Belirli gezegenlerin göksel konumu, hayatınızda çok romantik olaylar vaat ediyor.
Bugün evde huzur ortamı olacak ve gerginlikler geride kalacak.Önemli bir şeyi başarmak için harika bir gün. Başarı ve tanıma elde etme olasılığınız çok yüksektir.Hayatınızın almasını istediğiniz yeni yön hakkında yeterince düşündünüz , eğer şartlar da istediğiniz gibiyse harekete geçebilir , değişim için ya da istediğiniz sonuç için düğmeye basabilirsiniz.

 

 

kova burcu günlük yorumu aquarius daily horoscope

22 Kasım 2018 Perşembe Kova Burcu

Güneş bu gün on birinci evinizde .Bu aynı zamanda geleceğiniz hakkında ve özellikle hayalleriniz ve ideallerinizle ilgili olarak daha heyecanlı olduğunuz bir zamandır. 21 Aralık’a kadar süren bu döngü sırasında ,daha fazla bağlantı ve sosyalleşme yapıyor olacaksın.
Bugün, insanlar tetikleyici veya özellikle hassas olabilirler ve etkileşimler biraz dağınık olabilir.Siz iyimser bir bireysiniz ve bugün çevrenizin bunu bilmesini ve bundan faydalanmasını sağlayan gün.Toplumdaki insanlarla gergin ilişkiler, eski yanlış anlamaları ortadan kaldırmak için uygun bir gündesiniz. Geçmişi ve bugünkü ilişkileri dengelemek mümkün olacaktır.Bugün meslektaşlarınızla bazı köprüler kurmanız gerekiyor, ancak aynı zamanda dost ve düşmanı tanımlamanız gerekiyor çünkü birisi sizin meslek hayatınızı yıkmak için arkada çalışıyor olabilir.İlişkisi olanlar için romantik saatler yaşanabilecek ideal bir gün.

 

balık burcu günlük yorumu pisces daily horoscope

22 Kasım 2018 Perşembe Balık Burcu

Bugün, hayal kırıklığını tetiklemek biraz kolay olabilir ve bu sizin ve diğerlerinin gerçekliğidir, çünkü Mars sizin burcunuzda Pluto ile gergin bir görünüme sahiptir. Güneş bu gün kariyer sektörünüze giriyor.
Bu döngü ,hayatınızın sorumluluğunu almak ve uzun vadeli hedeflerinizi açıklığa kavuşturmak için iyi bir döngüdür.Bir ortaklığa girdiğinizde, hem evde hem de işte çok daha iyiye gideceksiniz. İşbirliği ve takım çalışması, herhangi bir girişimde sizin için başarı ile sonuçlanacaktır.Nezaketiniz, aklınızın gücü, mizah anlayışı ve genel iyilik hali etrafınızdakiler tarafından takdir edilecek.İlişkisi olanlar gün içinde yaşanabilecek olan küçük tartışmalardan uzak kaçının .Unutmayın ki Mars burcunuzda
ve çok küçük başlayan bir tartışma bir anda büyüyebilir.

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..