2017 Yeni Kandil Kutlama Kartları

/ 23 Mart 2017 / 1.355 / yorumsuz
2017 Yeni Kandil Kutlama Kartları

 

 

Her sene aynı heyecanla beklediğim , bambaşka duyguların hakim olduğu , ayrı bir huzur veren mubarek aylar yaklaşıyor.Yeni Kandil Kutlama Kartlarının da zamanı gelmişti.  Kandiller , kadir gecesi , ve Mubarek Ramazan Ayı , Allah hepimize o günlere ulaşmayı , o güzellikleri yaşamayı nasip etsin . Bu güzel ve nurlu günlerde günümüzde artık sosyal medya üzerinden yapılıyor genellikle kutlamalar, çoğu kişinin sayfaları var , üyeleri var yüzlerce binlerce , takipçileri var , onların bu güzel günlerini güzel , güzel kartlarla kutluyorlar . Benim bu sıkılma , bunalma huyum aynı şeyleri kullanmaktan sıkılmam sonucu yeni kartlar hazırladım ,hiç bir yerde yok bu kartlardan , taze , taze  sizler için hazırlandı, daha da hazırlayacağım , güle güle kullanın . Kandil Kutlama Kartlarını hazırladım şimdilik , daha sonra ayrı ayrı her kandil için ayrı kart yapacağım Allah kısmet ederse.

Bir kaç güzel söz de yazıp sonra Kandil Kutlama Kartlarını yayınlıyayım 🙂

Hayatın Şereflisini, Rızkın Bereketlisini, Vücudun Sıhhatlisini,
Ahlakın Faziletlisini, Evladın Edeplisini, Nasip Eyle,Ya Rabbim (amin)

Bizi yoktan var eden, varlığından haberdar eden, yaratıp imtihan eden,
imtihan edip sabır veren Allah’ın müminlerini bağışlaması dileğiyle Hayırlı Kandiller

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Benzer Konular
Resimli Günaydın Mesajları,Hiç Bir Yerde Yok
Güzel , değişik , hiç bir yerde olmayan , Günaydın mesajları ile sevdiklerinizin , özel sayfalarda üyelerinizin güne bu güzel mesajlarla başlamasını ister misiniz ? Whatsapp , facebook , tumblr..
2020 Yeni Yıl Kutlama Kartları
Yeni bir yıla girmeye çok az kaldı , her zaman olduğu gibi ömürden bir yıl gitse de , gelecek yılı yepyeni umutlarla bekliyoruz. Umarım herkes için sağlıklı , huzur ve..
Babalar Günü Yeni Resimli Mesajlar
Babalar günü için yepyeni resimli mesajlar. Babalar gününe özel kutlama kartları . Evimizin direği babalarımızın Babalar Gününü en yeni kartlarla kutlamak ister misiniz ? Babalarımız evin asırlık çınarı , bir..
İyi Geceler Gifleri , Hareketli İyi Geceler Resimleri
Sosyal medya platformlarında paylaşabileceğiniz , dostlarınıza , sayfa üyelerinize yepyeni ,romantik ,komik , kedili , çiçekli , yağmurlu , yıldızlı , dolunaylı , giflerle , hareketli resimlerle , alışılmış resimler..
Yeni Yıl Gifi Arayanlar Buraya
2018 yılını bitirip 2019 yılına girerken herkese Mutlu , sağlıklı ,huzurlu bir yıl dileğimle , facebook , instagram,twitter , tumblr sayfalarınızda kullanabileceğiniz çok güzel gifler yayınlayacağım.Güle güle kullanın 🙂..