Rüyada Ateş Görmek , Ateş Yakmak , Ateşlenmek

/ 5 Nisan 2018 / 338 / yorumsuz
Rüyada Ateş Görmek , Ateş Yakmak , Ateşlenmek

 

 

Rüyada Ateş Görmek , Ateş Yakmak , Ateşlenmek

 

Rüyada ateş görmek , ateş yakmak , ateşin çıkması , ateşlenmek , gibi ateş ile ilgili ne varsa , rüyamızda gördüğümüzde acaba ne anlamı var ? Bir çoğumuz rüyamızda ateş ile ilgili bir şeyler görmüşüzdür mutlaka .

Nasıl olduğu , nasıl görüldüğü çeşitli birimlerce tartışılan bir bilinmez rüyalarımız . Bazen hiç düşünmediğimiz hatta hiç görmediğimiz yerlerde dolaşır , aklımızın ucundan geçmeyen olaylar yaşar , bazen bir an önce uyanmak istediğimiz , bazen de keşke hiç bitmese dediğimiz rüyalarımız .

Günlerce etkisinde kalıp sanki karşımıza çıkacağını sandığımız rüyalar . Bazen de hala sebebi tartışılan gerçekleşen rüyalar .
Sabah kalkar kalkmaz ya ailemize , ya arkadaşlarımıza anlattığımız , hemen tabirlere bakıp yorumlamaya çalıştığımız rüyalar .
Bazen de hiç kimseye söylemediğimiz yıllarca bizimle kalan rüyalar .

Ben pek rüya görmem belki de unutuyorum bilmiyorum . Annem rahmetli çok rüya görürdü , uyanır uyur devam ederdi 🙂

Rüyamızda gördüğümüz her objenin , olayın , rüya tabiri yapan kişilerce bir açıklaması sebebi var .

Acaba Rüyada ateş görmek , ateş yakmak , ateşin çıkması , ateşlenmek , gibi ateş ile ilgili görülen rüyalar ne anlam taşıyor bir bakalım.

 

 

rüyada ateş görmek nedir

Rüyada Ateş Görmek

Rüyada harlı bir ateş görmek, önceleri kötü giden bir işin sonradan düzeleceğini gösterir. Ateş ani ve şaşırtıcı bir haberdir . 
Bazı durumlarda şans ve kısmettir . Para olduğunu söyleyen bazı tabirlerde vardır . Ümidi kestiğiniz işlerinizin bir anda düzeleceğini gösterir .Rüyada kişi elinde alev tuttuğunu görüyorsa bu devlet kapısındaki işinin olumlu sonuçlanacağı anlamına gelir.
Rüyada kış gününde ateşte ısındığını gören kimse, cennete gider. Evinin önünde dumansız ateş gören hacca gider . Ateşte yanmak bazı sağlık sorunlarına işarettir . Eğer ateş koru gördüyseniz bu zenginliğe , mala , paraya delalet eder.

 

 

 

rüyada ateş yakmak nedir

Rüyada Ateş Yakmak

Rüyada ateş yaktığını görmek , rüyayı gören kişinin başarılarına , söz sahibi olacağına , işinde yükseleceğine , herkes tarafından takdir ve beğeni göreceğinize işarettir . Rüyayı gören kişinin yaptığı işlerin herkes tarafından duyulacağına , makam sahibi olacağını gösterir . Başarı , müjdeli haber , mutluluk , bolluk , berekettir .

Rüyasında odun yaktığını gören kişi , düşünmeden konuşup , sonradan üzüleceğini gösterir .
Aydınlanmak için ateş yakmak; kesin bir kanıtla bir hakikati ortaya çıkaracağınıza işarettir.
Ateşle üzerini yakan kişi , yaptığı bir işten zarar göreceği anlamındadır .

 

 

 

rüyada ateşlenmek , rüyada ateşin çıkması

Rüyada Ateşlenmek , Rüyada Ateşinin Çıkması

Ateşli bir hasta görmek; bir dostunuz tarafından terk edileceğinize işarettir. Eğer sizin ateşiniz çıktıysa , kariyerinizde büyük atılımlar yapacağınıza , başarılı işlere imza atacağınıza işarettir . Rüyanızda sürekli ateşinizin çıktığını görüyorsanız , haram işlerle uğraştığınıza, yaptığınız işlerle günah işlediğinize işarettir .

 

 

 

rüyada ateşböceği görmek

Rüyada Ateşböceği Görmek

Rüyasında Ateşböceği gören kişinin şansının açılacağı , hayatında olumlu , güzel değişikliklerin olacağı , muutlu haberler alacağı ,bütün umutsuzluklarından kurtulacağı anlamına gelir . Eğer Ateşböceği elinize konarsa , uzun zamandır beklediğiniz bir şeyin gerçekleşeceği anlamındadır .

 

 

 

 

rüyada sönmüş ateş görmek

Rüyada Ateşin Sönmesi

Üzücü olaylarla karşılacağınız anlamına gelir .

 

 

ateş , rüyada ateş görmek , rüyada ateşlenmek , rüyada ateşin sönmesi , rüyada alev görmek , rüya tabirleri , rüya yorumları , rüyada ateş görmek nedir , rüyada ateş görmek ne anlama gelir , rüyada ateş yakmak

Benzer Konular