28 Ağustos 2018 Salı Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

/ 27 Ağustos 2018 / 383 / yorumsuz
28 Ağustos 2018 Salı Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

 

 

Günlük Burç Yorumları 28 Ağustos 2018 Salı Günlük Burçlar

Burç yorumları,günlük burç yorumları,
28 Ağustos 2018 Salı Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak ,
Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

 

 

koç burcu logo aries logo

28 Ağustos 2018 Salı Koç Burcu

Eğer yaşam çeşitli nedenlerden dolayı kısıtlanmış görünüyorsa, o zaman maceracı olma ya da yeni bir fırsat sağlama şansı çekici görünebilir.
Duygularınızın ve mantığınızın birleşmesi, hayal gücünüzü ve ilhamınızı iyi bir konuma getiriyor ve bu da profesyonel dünyanızda daha
net bir yolu seçmenize yardımcı oluyor. Bu gün başkalarıyla iletişim tahmininizden daha kolay olabilir.

 

 

boğa burcu taurus logo

28 Ağustos 2018 Salı Boğa Burcu

Bu gün duygusal bir ferahlık kazanmak için mükemmel bir zamandır. Küçük bir hayal kırıklığı ya da ayılma anıyla uğraşıyor olabilirsiniz.
Sahip olmadığınız şeylerden şikayet etmeyin ve minnettarlığınızı hissedin! Kişisel çabalarınız, bazı değerli dersleri öğrendiğiniz konusunda
size bir fikir verir. Aynı çizgide devam edin ve içgörülerinizi özellikle de ilişkilere uygulamaya devam edin.

 

 

ikizler burcu gemini logo

28 Ağustos 2018 Salı İkizler Burcu

Bugün, bir şey yapma ve başkalarını etkileme dürtüsüyle dolu olacaksınız. Fikrinizi bugün tüm olasılıklara açık tutun.Her şeye hazırlıklı olun.
Bu muhtemelen en ilginç bir gün olacak.Şimdi en iyi sonuç için, hedeflerinizi adım adım ve her seferinde bir kez gerçekleştirmeye odaklanın.
Eski borçlarınızı ve yükümlülüklerinizi şimdi temizleyebileceksiniz. Ciddi adımlar atabileceğin o çok özel kişiyle tanışabilirsin.

 

 

yengeç burcu cancer logo

28 Ağustos 2018 Salı Yengeç Burcu

Rüyalar ve dilekler her zamankinden daha güçlü bir odakta.Doğru kişileri seçtiğiniz sürece, yaratıcı bir hedefe ulaşmak için başkalarına katılmanın faydaları olabilir.
Bu gün büyük değişikliklerin günüdür.Görevlerinizi zamanında tamamlamak için gününüzü iyi planlayın. Özellikle evinizle ilgili iyi haberler için hazırlanın,bir evin satın alma planlarınızı sonuçlandırabilirsiniz. Olumlu enerjilerden yararlanın.

 

 

aslan burcu leo logo

28 Ağustos 2018 Salı Aslan Burcu

Kendinize ,inanmadığınız şeylerle takılmanıza izin vermeyin.Düşüncelerin tüm parçalarını birleştirin ve sonuçta ortaya çıkan çıktı, bazı zor durumlardan kurtulmanızı çok daha kolaylaştıracaktır.
Bir aile etkinliği planlıyorsanız veya bugün ve gelecekteki günlerde eğlenceli, etkinlik yapmayı düşünürseniz,bu durum keyifli bir ilişki kurmanıza da sebep olabilir.Gıda alerjileri, çevresel
faktörler ve ilaçlara karşı tepkiler, şu anda fiziksel problemler yaşamamanızın nedeni olabilir ama bugün bu sorunlarla başa çıkmak için tatmin edici bir yol keşfedeceksiniz.

 

 

başak burcu virgo logo

28 Ağustos 2018 Salı Başak Burcu

Bu ilişki odaklı bir gün olabilir.Kalbinize eleştiri yapmaktan kaçının ve bunun yerine ne tür ilerlemeler yapabileceğinize karar verin. Geçmişin ona tutunmak yerine geri çekilmesine izin verin.
Duygusal bir istikrar ve mutluluk bizi içten dışa doğru iyileştiren küratif güçlere sahiptir.Önemli bir şeyi başarmak için harika bir gün.Bu sefer kalbinin aklını yönetmesine izin ver.
Uzun zamandır ertelenen bazı beklenmedik paralar alabilirsiniz.

 

 

terazi burcu libra logo

28 Ağustos 2018 Salı Terazi Burcu

Başka şeyleri düşünmek yerine, yapmanız gereken şeyin ne olduğuna odaklanarak daha hızlı ve daha verimli çalışmak için daha fazla çaba gösterin. Bu senin için harika bir gün! Şu anda takılıp kaldığınız zor durumdan kurtulmak için destek sunan bir sürü insan olacak. Son birkaç gün için şu anki ya da olası bir ilişkiniz hakkındaki endişe ve şüphe aklınızı meşgul ediyordu.
Aşk hayatınız hakkında net ve bilgili bir karar alabileceksiniz.Ayrıca bir hayvanın bakımını üstlenebilirsiniz.Her durumda, doğa ve onun güzel yaratıkları ile bugün bir bağlantınız var.

 

 

akrep burcu scorpio logo

28 Ağustos 2018 Salı Akrep Burcu

Bir değişimin bir tatil kadar iyi olduğunu ve bunun gerçekleşmesi için aktif adımlar atmanız gerektiğini biliyorsunuz.Olumlu değişim nadiren çaba harcamadan gerçekleşir. Gününüz ilişkiyi
bir sonraki seviyeye taşımak için mükemmeldir. Eğer bekar iseniz, özel bir ilişkiye girmeyi tercih edebilirsiniz ve eğer halihazırda ilişkiniz varsa, o zaman bir evlenme teklifi alabilirsiniz.
Yaralanmaya yatkınsınız, bu yüzden sabırsız olmamaya çalışın.

 

 

yay burcu sagittarius logo

28 Ağustos 2018 Salı Yay Burcu

Geçmişte fikirlerinizi ileriye taşımak ve uygulamaktan çekinmiş olabilirsiniz. Ancak son başarılar, hedeflerinizi takip etmek için size gerekli olan güveni vermiştir. Ve şu anda size tavsiyede bulunan birkaç kişi olabilir, bu nedenle verilen bilgileri kendi sonucunuza ulaştırmak için daha dikkatli olmanız gerekir. Benzer ilgiye sahip ve benzer bir işi yapan insanlarla ağ bağlantınız bugün artacaktır.
Enerjinizi oldukça tutkulu hissettiğiniz bir şeye harcamak çok daha fazla fayda sağlayacağından daha da heyecan verici olabilir.

 

 

oğlak burcu capricorn logo

28 Ağustos 2018 Salı Oğlak Burcu

Bu gün yeni bir projeye ya da yaratıcı bir çalışmaya başlamak için hayırlı bir zaman olacaktır. Kendinize inanın ve onları gerçeğe dönüştürmek için hayallerinizin doğrultusunda güvenle hareket edin.İdeallerinizi
tanımlayabilme şansına sahipsiniz, böylece onları yerine getirmeye daha da yaklaşabilirsiniz. Geçmişinizi değerlendirmeli ve potansiyelinizi yerine getirmek için neleri değiştirebileceğinizi ve neleri kabul etmeniz gerektiğini öğrenmelisiniz.Bir çok fırsatla karşılaşma ihtimaliniz var.

 

 

kova burcu aquarius logo

28 Ağustos 2018 Salı Kova Burcu

İş ve sorumluluklar, düşüncelerinizi meşgul etme eğilimindedir ve bu, sizi günümüzde dikkatli ilişkilerden uzaklaştırabilir.Çok zor bir durum gibi görünebilir, ancak bunu adil bir şekilde çözebilme yeteneğine sahipsiniz.
Romantizmin tadını çıkarmak için güzel bir gün. Kendinizi şımartmak için zaman ayırın ve içindeki küçük çocuğun biraz eğlenmesine izin verin. Ancak dikkatli olmazsanız, bir arkadaşlık romantik bir ilişkiye dönüşebilir,
bunun nereye gitmesini istediğinizi iyi düşünün.

 

 

balık burcu pisces logo

28 Ağustos 2018 Salı Balık Burcu

Bugün işler düzgün çalışmıyor olabilir, ama aynı zamanda problemleri çözmekten de memnunsunuz. Bu, iş veya finansal konulara cevap bulmak için güçlü bir gündür. Gözden kaçtığınız ya da bıraktığınız şeylere biraz dikkat etmeniz gerekebilir.
Bugün önerdiğiniz bir fikre olumlu bir cevap alabilirsiniz.Bir şey başarabiliyormuş gibi hissediyorsun. Ve büyük olasılıkla, bugün yapabilirsiniz.İlişkiler söz konusu olduğunda gün istikrarlı olacak. İşinizle ilgili iyi haberler alabilirsiniz.
Her türlü yatırım için uğurlu bir gün. Ev gibi bir mülk satın almayı planlıyorsanız, gün sizin için uygun ve iyi bir anlaşma yapabilirsiniz.

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..