24 Nisan 2018 Salı Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

/ 23 Nisan 2018 / 157 / yorumsuz
24 Nisan 2018 Salı Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

 

 

24 Nisan 2018 Salı Günlük Burç Yorumları

 

Burç yorumları,günlük burç yorumları,24 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumlarında Koç ,Boğa ,İkizler, Yengeç , Aslan ,Başak , Terazi , Akrep , Yay , Oğlak ,Kova ,Balık burçları , ilişkiler , aşk , çalışma yaşamı , sağlık , aile , çocuklar , finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz .

 

 

koc burcu günlük yorumu

 

24 Nisan 2018 Salı Koç Burcu Günlük Yorumu

Bu gün çalışmalarınızla ilgili , yakın mesafelere gidiş gelişleriniz olabilir . Bir an önce sonuca ulaşma isteğiniz , hata yaptırabilir .İletişimde agresif tavırlar takınmamaya özen gösterin . İşleriniz daha da çıkmaza girmesin .
AŞK : İlişkinizde partnerinizle , sizi ilgilendiren ortak konularda gergin sayılabilecek konuşmalar yapabilirsiniz .
PARA : Düşünceniz bir şekilde bir çıkış yolu bulabilmek . Bunun kazancınızı arttıracak yeni başlangıçlar yapabilirsiniz .
SAĞLIK : Böbrek , taş , kum , sorunu olanlar , su içmeyi alışkanlık haline getirmeliler .

 

 

Boğa burcu günlük yorumu

 

 

24 Nisan 2018 Salı Boğa Burcu Günlük Yorumu

 

Burcunuzun yöneticisi Venüs , tam da burcunuzdayken , size verdiği cazibe ile kendinize olan güveniniz artıyor . Bunun sizi değiştirmesine izin vermeyin , sosyal hayatınızda bu enerji ile kırıcı olabilir , çevrenizi kendinizden uzaklaştırabilirsiniz .
AŞK : Venüs sizi aşk konularında tam desteği ile destekliyor . İlişkilerinizde güzel günler , süprizler sizi bekliyor .
PARA : Maddi konularda sizi destekleyen , kazancınızı arttıracak durumlar söz konusu .
SAĞLIK : Sağlık konularını ciddiye alıyorsunuz , bu güzel bir alışkanlık .

 

 

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

 

 

24 Nisan 2018 Salı İkizler Burcu Günlük Yorumu

 

Bu gün çevrenizden bazı haberler alabilirsiniz . Bu haberlere tepkinizi hemen ortaya koymayın , daha sonra haberlerin içeriği değişebilir .
Bir süre sakin kalarak , olayları akışına bırakmak en sağlıklı çözüm .
AŞK : Moraliniz yerinde , ilişkiler açısından mutlu bir gün geçireceğiniz , huzurlu bir gün .
PARA : Güzel etkilere açık bir gündesiniz , borç konularında daha hassas davranırsanız , bu güzel etkiler , kazanç hanenize yazılır .
SAĞLIK : Üst solunum yolu enfeksiyonları , bu gün keyfinizi kaçırabilir .

 

 

yengeç burcu günlük burç yorumu

 

24 Nisan 2018 Salı Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Bu gün tüm gün boyunca , kafanızda sürekli bir şeyleri sorgulayacaksınız . Bazı şeyleri yerine oturtamıyorsunuz . Yoğun bir çalışma gününde , beyninizin bu kadar dolu olması , sizi bir hayli yoruyor .
AŞK : Geçmişten gelen güven sorunu , şu anki ilişkinizle aranızda dağ gibi duruyor .
PARA : Bu kadar çalışma ve verilen emeğin geri dönüşü de güzel olacaktır .
SAĞLIK : Kontrollerinizi yaptırmayı ihmal etmeyin . Zamansızlık bahanesi ile ertelediğiniz kontroller , daha sonra karşınıza sorun olarak çıkabilir .

 

 

aslan burcu günlük burç yorumu

24 Nisan 2018 Salı Aslan Burcu Günlük Yorumu

 

Evinizde yapmak istediğiniz bazı değişiklikler için , çevrenizden fikir alabilir , yapılacak işler için , ilgili kimselerle görüşebilirsiniz .Çalışma hayatında , başka bir pozisyon için teklif alabilirsiniz .
AŞK : İlişkisi olan Aslan burçlarını , keyifli bir gün bekliyor . Partneriniz tam destek yanınızda .
PARA : Ortaklık yapmayı düşünen Aslan burçları kararları için acele etmesinler .                                                                                                            SAĞLIK : Diş tedavilerinize başlamanız gerekiyorsa başlayın . 

 

 

başak burcu günlük yorumu

 

24 Nisan 2018 Salı Başak Burcu Günlük Yorumu

 

Bu gün yaşamınızda bazı yenilikler için kararlar alabilir , ve bunları uygulamaya başlayabilirsiniz . Acele davranmayıp , belirli bir zamana yayarsanız , aldığınız bu kararlar , olumlu değişimlere sebep olabilir .
AŞK : ilişkiniz ile ilgili düşüncelerinizi bir kez daha gözden geçirmenizde fayda var , dolunay yaklaşırken , olumsuz düşünceleriniz ,
bitirme kararı aldırabilir .
PARA : Maddi konularda güzel desteklerin olduğu bir gündesiniz . Üstünüzde yük olan borçları ödeme imkanı bulabilirsiniz .
SAĞLIK : Doğruluğundan emin olmadığınız bitkisel kürleri tercih etmeyiniz

 

 

terazi burcu günlük yorumu

 

24 Nisan 2018 Salı Terazi Burcu Günlük Yorumu

 

Duygusal bir gündesiniz Terazi burçları . Yaşadıklarınızı sorguluyor , sizi etkileyen bazı konuları unutamıyorsunuz . Hayatınızda yeni kapıların açılabilmesi için , bazı kapıları kapatmanız gerektiğini unutmayın .
AŞK : Aşk konularında şanslı etkiler altındasınız , mutlu olmanız neden olabilecek , süpriz haberler alabilrisiniz .
PARA : Çalışma ortamınız ortaklıkla ilgili bir iş ise , ortaklarınız tarafından zarar görebilirsiniz . İmza atarken dikkatli olun .
SAĞLIK : Süregelen bir rahatsızlığınız varsa , tedavinizi aksatmadan uygulayın .

 

akrep burcu günlük yorumu

 

24 Nisan 2018 Salı Akrep Burcu Günlük Yorumu

 

Bu gün aileniz veya aileniz kadar sevdiğiniz kişilerlin sorunları ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz . Sakinliğinizi koruyarak ,sorunları çözebilir , çıkan olayları tatlıya bağlayabilirsiniz .
AŞK : Sağlam temeli olan ilişkiye sahip Akrep burçları için güzel etkiler söz konusu , sağlam temeli olmayanlarda bitişler söz konusu .
PARA : Maddi konularda yeni kazanımlar için öne sürdüğünüz fikirlerden gerekli desteği alamayabilirsiniz .
SAĞLIK Moralinizi bozacak , enerjinizi düşürecek ortamlardan uzak kalmanızda fayda var .

 

 

yay burcu günlük yorumu

 

24 Nisan 2018 Salı Yay Burcu Günlük Yorumu

 

Bu günün enerjileri acele kararlar almamanız konusunda sizleri uyarıyor . İçinizdeki heyecanı bastırmak zor olsa da , kararlarınızı bir kez daha gözden geçrimeniz sizin için iyi olacak .
AŞK : İlişkisi olan Yay burçları iletişimde dikkatli olsunlar . Yanlış anlamalar olabilir . Bekar Yay burçları yeni kişilerle tanışabilirler .
PARA : Beklediğiniz bir para bu gün elinize geçebilir . Ortak iş yapanlar , farklı bir projeyi hayata geçirme kararı alabilirler .
SAĞLIK : Ruhen kendinizi çok yorgun hissedebilirsiniz , bir kaç saati kendinize ayırıp , sevdiğiniz bir işle meşgul olmanız sizi rahatlatacaktır .

 

 

oğlak burcu günlük yorumu

 

24 Nisan 2018 Salı Oğlak Burcu Günlük Yorumu

 

Bu gün yapmak istediğiniz işlerde bazı aksamalar olabilir . Dolunay yaklaşırken , fevri hareket etmemeniz sizin yararınıza olur .İş yaşamındaki sorunların , genel durumunuzu etkilemesine izin vermeyin . Karmaşanın bitmesini bekleyin .
AŞK : İlişkiniz güzel devam ediyor . Bu gün ilişkinizi daha da güzelleştirecek etkiler altındasınız . Romantik bir akşam geçirebilirsiniz .
PARA : Olumlu bakacağınız bir teklif alabilir , bunun üzerinde düşünebilirsiniz . İş yaşamındaki gerilim bir kaç gün daha devam edecek gibi görünüyor .
SAĞLIK : Kilo sorununuz varsa , bu sorun daha ilerlemeden , bir diyet programı başlatmanız gerekebilir .

 

kova burcu günlük-yorumu

 

24 Nisan 2018 Salı Kova Burcu Günlük Yorumu

 

Bu gün çevrenizle stresli olaylar yaşayabileceğiniz , bazı düşmanlıklara açık , gergin enerjilerin etkilediği bir gün .İletişimde dikkati elden bırakmayın , bazen sessiz kalmak en güzelidir .
AŞK : Aşkta şanslı etkiler altındasınız . İlişkisi olanlar için romantik etkiler mevcut . Bekar Kova burçları , heyecan verici tanışmalar
yaşayabilirler .
PARA : Süpriz teklifler alabileceğiniz , fikirlerinizi kabul ettirebileceğiniz bir hafta .
SAĞLIK : Küçük kazalara karşı dikkatli olun , kemiklerde sorun oluşabilir .

 

 

balık burcu günlük yorumu

24 Nisan 2018 Salı Balık Burcu Günlük Yorumu

 

Bu gün huzurlu bir gün geçirmek arzusundasınız . Bunun için kendinizi yanında iyi hissetiğiniz kişilerle bir arada olmayı tercih edeceksiniz .
Bazı organizasyonlara katılabilir , burada stresten uzak , sevdiğiniz kişilerle güzel bir gün geçirebilirsiniz .
AŞK : Kara bulutlar dağılsa da , içinizde bir şeyler tam düzelmedi . Samimiyetten emin değilsiniz .
PARA : Maddi anlamda süpriz kazançlar var . Bir anda gelişen bu durum sizi de şaşırtacak .
SAĞLIK : Kişisel bakımınız için bir kaç saatinizi ayırabilirsiniz .

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..