24 Nisan 2018 Salı Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

/ 23 Nisan 2018 / 143 / yorumsuz
24 Nisan 2018 Salı Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

 

 

24 Nisan 2018 Salı Günlük Burç Yorumları

 

Burç yorumları,günlük burç yorumları,24 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumlarında Koç ,Boğa ,İkizler, Yengeç , Aslan ,Başak , Terazi , Akrep , Yay , Oğlak ,Kova ,Balık burçları , ilişkiler , aşk , çalışma yaşamı , sağlık , aile , çocuklar , finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz .

 

 

koc burcu günlük yorumu

 

24 Nisan 2018 Salı Koç Burcu Günlük Yorumu

Bu gün çalışmalarınızla ilgili , yakın mesafelere gidiş gelişleriniz olabilir . Bir an önce sonuca ulaşma isteğiniz , hata yaptırabilir .İletişimde agresif tavırlar takınmamaya özen gösterin . İşleriniz daha da çıkmaza girmesin .
AŞK : İlişkinizde partnerinizle , sizi ilgilendiren ortak konularda gergin sayılabilecek konuşmalar yapabilirsiniz .
PARA : Düşünceniz bir şekilde bir çıkış yolu bulabilmek . Bunun kazancınızı arttıracak yeni başlangıçlar yapabilirsiniz .
SAĞLIK : Böbrek , taş , kum , sorunu olanlar , su içmeyi alışkanlık haline getirmeliler .

 

 

Boğa burcu günlük yorumu

 

 

24 Nisan 2018 Salı Boğa Burcu Günlük Yorumu

 

Burcunuzun yöneticisi Venüs , tam da burcunuzdayken , size verdiği cazibe ile kendinize olan güveniniz artıyor . Bunun sizi değiştirmesine izin vermeyin , sosyal hayatınızda bu enerji ile kırıcı olabilir , çevrenizi kendinizden uzaklaştırabilirsiniz .
AŞK : Venüs sizi aşk konularında tam desteği ile destekliyor . İlişkilerinizde güzel günler , süprizler sizi bekliyor .
PARA : Maddi konularda sizi destekleyen , kazancınızı arttıracak durumlar söz konusu .
SAĞLIK : Sağlık konularını ciddiye alıyorsunuz , bu güzel bir alışkanlık .

 

 

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

 

 

24 Nisan 2018 Salı İkizler Burcu Günlük Yorumu

 

Bu gün çevrenizden bazı haberler alabilirsiniz . Bu haberlere tepkinizi hemen ortaya koymayın , daha sonra haberlerin içeriği değişebilir .
Bir süre sakin kalarak , olayları akışına bırakmak en sağlıklı çözüm .
AŞK : Moraliniz yerinde , ilişkiler açısından mutlu bir gün geçireceğiniz , huzurlu bir gün .
PARA : Güzel etkilere açık bir gündesiniz , borç konularında daha hassas davranırsanız , bu güzel etkiler , kazanç hanenize yazılır .
SAĞLIK : Üst solunum yolu enfeksiyonları , bu gün keyfinizi kaçırabilir .

 

 

yengeç burcu günlük burç yorumu

 

24 Nisan 2018 Salı Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Bu gün tüm gün boyunca , kafanızda sürekli bir şeyleri sorgulayacaksınız . Bazı şeyleri yerine oturtamıyorsunuz . Yoğun bir çalışma gününde , beyninizin bu kadar dolu olması , sizi bir hayli yoruyor .
AŞK : Geçmişten gelen güven sorunu , şu anki ilişkinizle aranızda dağ gibi duruyor .
PARA : Bu kadar çalışma ve verilen emeğin geri dönüşü de güzel olacaktır .
SAĞLIK : Kontrollerinizi yaptırmayı ihmal etmeyin . Zamansızlık bahanesi ile ertelediğiniz kontroller , daha sonra karşınıza sorun olarak çıkabilir .

 

 

aslan burcu günlük burç yorumu

24 Nisan 2018 Salı Aslan Burcu Günlük Yorumu

 

Evinizde yapmak istediğiniz bazı değişiklikler için , çevrenizden fikir alabilir , yapılacak işler için , ilgili kimselerle görüşebilirsiniz .Çalışma hayatında , başka bir pozisyon için teklif alabilirsiniz .
AŞK : İlişkisi olan Aslan burçlarını , keyifli bir gün bekliyor . Partneriniz tam destek yanınızda .
PARA : Ortaklık yapmayı düşünen Aslan burçları kararları için acele etmesinler .                                                                                                            SAĞLIK : Diş tedavilerinize başlamanız gerekiyorsa başlayın . 

 

 

başak burcu günlük yorumu

 

24 Nisan 2018 Salı Başak Burcu Günlük Yorumu

 

Bu gün yaşamınızda bazı yenilikler için kararlar alabilir , ve bunları uygulamaya başlayabilirsiniz . Acele davranmayıp , belirli bir zamana yayarsanız , aldığınız bu kararlar , olumlu değişimlere sebep olabilir .
AŞK : ilişkiniz ile ilgili düşüncelerinizi bir kez daha gözden geçirmenizde fayda var , dolunay yaklaşırken , olumsuz düşünceleriniz ,
bitirme kararı aldırabilir .
PARA : Maddi konularda güzel desteklerin olduğu bir gündesiniz . Üstünüzde yük olan borçları ödeme imkanı bulabilirsiniz .
SAĞLIK : Doğruluğundan emin olmadığınız bitkisel kürleri tercih etmeyiniz

 

 

terazi burcu günlük yorumu

 

24 Nisan 2018 Salı Terazi Burcu Günlük Yorumu

 

Duygusal bir gündesiniz Terazi burçları . Yaşadıklarınızı sorguluyor , sizi etkileyen bazı konuları unutamıyorsunuz . Hayatınızda yeni kapıların açılabilmesi için , bazı kapıları kapatmanız gerektiğini unutmayın .
AŞK : Aşk konularında şanslı etkiler altındasınız , mutlu olmanız neden olabilecek , süpriz haberler alabilrisiniz .
PARA : Çalışma ortamınız ortaklıkla ilgili bir iş ise , ortaklarınız tarafından zarar görebilirsiniz . İmza atarken dikkatli olun .
SAĞLIK : Süregelen bir rahatsızlığınız varsa , tedavinizi aksatmadan uygulayın .

 

akrep burcu günlük yorumu

 

24 Nisan 2018 Salı Akrep Burcu Günlük Yorumu

 

Bu gün aileniz veya aileniz kadar sevdiğiniz kişilerlin sorunları ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz . Sakinliğinizi koruyarak ,sorunları çözebilir , çıkan olayları tatlıya bağlayabilirsiniz .
AŞK : Sağlam temeli olan ilişkiye sahip Akrep burçları için güzel etkiler söz konusu , sağlam temeli olmayanlarda bitişler söz konusu .
PARA : Maddi konularda yeni kazanımlar için öne sürdüğünüz fikirlerden gerekli desteği alamayabilirsiniz .
SAĞLIK Moralinizi bozacak , enerjinizi düşürecek ortamlardan uzak kalmanızda fayda var .

 

 

yay burcu günlük yorumu

 

24 Nisan 2018 Salı Yay Burcu Günlük Yorumu

 

Bu günün enerjileri acele kararlar almamanız konusunda sizleri uyarıyor . İçinizdeki heyecanı bastırmak zor olsa da , kararlarınızı bir kez daha gözden geçrimeniz sizin için iyi olacak .
AŞK : İlişkisi olan Yay burçları iletişimde dikkatli olsunlar . Yanlış anlamalar olabilir . Bekar Yay burçları yeni kişilerle tanışabilirler .
PARA : Beklediğiniz bir para bu gün elinize geçebilir . Ortak iş yapanlar , farklı bir projeyi hayata geçirme kararı alabilirler .
SAĞLIK : Ruhen kendinizi çok yorgun hissedebilirsiniz , bir kaç saati kendinize ayırıp , sevdiğiniz bir işle meşgul olmanız sizi rahatlatacaktır .

 

 

oğlak burcu günlük yorumu

 

24 Nisan 2018 Salı Oğlak Burcu Günlük Yorumu

 

Bu gün yapmak istediğiniz işlerde bazı aksamalar olabilir . Dolunay yaklaşırken , fevri hareket etmemeniz sizin yararınıza olur .İş yaşamındaki sorunların , genel durumunuzu etkilemesine izin vermeyin . Karmaşanın bitmesini bekleyin .
AŞK : İlişkiniz güzel devam ediyor . Bu gün ilişkinizi daha da güzelleştirecek etkiler altındasınız . Romantik bir akşam geçirebilirsiniz .
PARA : Olumlu bakacağınız bir teklif alabilir , bunun üzerinde düşünebilirsiniz . İş yaşamındaki gerilim bir kaç gün daha devam edecek gibi görünüyor .
SAĞLIK : Kilo sorununuz varsa , bu sorun daha ilerlemeden , bir diyet programı başlatmanız gerekebilir .

 

kova burcu günlük-yorumu

 

24 Nisan 2018 Salı Kova Burcu Günlük Yorumu

 

Bu gün çevrenizle stresli olaylar yaşayabileceğiniz , bazı düşmanlıklara açık , gergin enerjilerin etkilediği bir gün .İletişimde dikkati elden bırakmayın , bazen sessiz kalmak en güzelidir .
AŞK : Aşkta şanslı etkiler altındasınız . İlişkisi olanlar için romantik etkiler mevcut . Bekar Kova burçları , heyecan verici tanışmalar
yaşayabilirler .
PARA : Süpriz teklifler alabileceğiniz , fikirlerinizi kabul ettirebileceğiniz bir hafta .
SAĞLIK : Küçük kazalara karşı dikkatli olun , kemiklerde sorun oluşabilir .

 

 

balık burcu günlük yorumu

24 Nisan 2018 Salı Balık Burcu Günlük Yorumu

 

Bu gün huzurlu bir gün geçirmek arzusundasınız . Bunun için kendinizi yanında iyi hissetiğiniz kişilerle bir arada olmayı tercih edeceksiniz .
Bazı organizasyonlara katılabilir , burada stresten uzak , sevdiğiniz kişilerle güzel bir gün geçirebilirsiniz .
AŞK : Kara bulutlar dağılsa da , içinizde bir şeyler tam düzelmedi . Samimiyetten emin değilsiniz .
PARA : Maddi anlamda süpriz kazançlar var . Bir anda gelişen bu durum sizi de şaşırtacak .
SAĞLIK : Kişisel bakımınız için bir kaç saatinizi ayırabilirsiniz .

Benzer Konular
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..
17 Haziran 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 17 Haziran 2019 Pazartesi Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 17 Haziran 2019 Pazartesi Koç Burcu Bu..
16 Haziran 2019 Pazar Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 16 Haziran 2019 Pazar Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. Babalar Gününüz Kutlu Olsun 16 Haziran 2019..