23 Mayıs 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

/ 22 Mayıs 2018 / 2.121 / yorumsuz
23 Mayıs 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

 

23 Mayıs 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burç yorumları,günlük burç yorumları,23 Mayıs 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak ,
Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

 

 

koç burcu günlük yorumu aries daily horoscope

23 Mayıs 2018 Çarşamba Koç Burcu Günlük Yorumu

Uzun süredir beklediğiniz bir olaydan bu gün haber alıyorsunuz. Çözülmez dediğiniz şeyin çözüldüğüne şahit olacaksınız. İletişimin kuvvetli
olduğu bir gündesiniz,bağlantı kurduğunuz kişilerle gelecekte sizlerin mutlu olacağı bazı oluşumlar gerçekleşebilir.Yeni bir arkadaş grubunun
içine katılabilir, ortak iş yapacağınız arkadaşlar ile tanışabilirsiniz.
İlişkiniz olan kişiyle tartıştığınız konularda bir fikir birliği sağlanabilir.
Finansal konularda şanslı günlerin içindesiniz,yatırımlarınızın değerlenmesi ile ilgili haberler gelebilir.
Uğurlu renginiz çimen yeşili.

 

 

boğa burcu günlük yorumu taurus daily horoscope

23 Mayıs 2018 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Yorumu

İşiniz ile bağlantılı veya aile ile ilgili bir konuda yurt dışından bir haber alabilir, yurt dışından gelen birisi ile birlikte bir toplantı yapabilir, yahut siz yurt dışına çıkabilirsiniz. Boğaları yurt dışı konularında destekleyen enerjiler mevcut.İletişime geçtiğiniz kişilerle kazançlı bir iş için projelerinizi birleştirebilirsiniz.
Flörtöz günlerin içinden geçiyorsun , yeni tanışmalar, flörtler olabilir , fakat bu ilişkilerden ciddi bir sonuç beklemeyin.
Maddi konularda iyi kazanabileceğin teklifler alabilir , bunları ailenle görüşebilirsin.
Uğurlu rengin kiremit rengi.

 

 

ikizler burcu günlük yorumu gemini daily horoscope

 

23 Mayıs 2018 Çarşamba İkizler Burcu Günlük Yorumu

Bir organizasyon sebebi ile işiniz gereği bir seyahat programına katılabilir ve buradan kişisel anlamda , kazanımlar elde ederek  dönebilirsin. Gittiğin ortamda vizyon sahibi kişilerle tanışabilir , gelecek adına bazı anlaşmalar yapabilirsiniz. İş ortamında bazı uygulamalar ya da çalışma sistemine karşı şikayetlerini ortaya koyabilir, arkadaşların adına konuşmalar yapabilirsin.
Bekar ikizler burçları , farklı bakış açılarına sahip , ilginç kişilerle arkadaş olabilirler.
Evinizle alakalı bazı harcamalar yapabilir, veya bir gayrı menkula bir miktar para yatırabilirsiniz.
Uğurlu renginiz camel rengi.

 

yengeç burcu günlük yorumu cancer daily horoscope

 

23 Mayıs 2018 Çarşamba Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Bu gün yapacağınız işlerde bir yavaşlık söz konusu olabilir, istediğiniz hızda ilerlemeyebilir bazı konular , bu geçici bir durumdur.
İşlerini planladığın gibi yap ama acele etme , biraz akışa bırak , akşam üzeri bu enerji düzelecek ve işlerin yoluna girecektir. Geçmiş ile alakalı konular açılabilir, konuşmalar tartışmaya dönebilir, tartışma ortamlarından uzak durmaya çalış .
Partneri olan Yengeçler bu gün güzel bir gün geçirebilir , birlikte eğlenebileneceğiniz aktivitelere katılabilirsiniz.
Güzel kazanabileceğiniz, birikim yapabileceğiniz ortaklıklar kurabilirsiniz.
Uğurlu renginiz koyu yeşil.

 

aslan burcu günlük yorumu leo daily horoscope

23 Mayıs 2018 Çarşamba Aslan Burcu Günlük Yorumu

İç güdülerinizin kuvvetli olduğu bir gündesiniz.Ay uzu bir süre boşlukta kalacağından , işlerde bir yavaşlama görülebilir , siz yine de işlerinizi planlamaktan vazgeçmeyin. Bu yavaşlama geçici olduğundan her şey düzeldiğinde siz planlarınızı uygulamaya koyarsınız.
Sosyal hayatınız fazlasıyla hareketlenecek , bunun keyfini çıkarmaya bakın.
Sevdiğiniz kişi ile bir eğlence ortamına katılabilir , güzel saatler geçirebilirsiniz.
Uğurlu renginiz bordo.

 

başak burcu günlük yorumu virgo daily horoscope

23 Mayıs 2018 Çarşamba Başak Burcu Günlük Yorumu

Ay hala evinizde ve daha sonra boşluğa düşüyor, bu da her şeyin yavaşlamasına, durgunlaşmasına sebep oluyor. Bu gün çabuk kararlar almayın,siz kararlarınızı uygulamaya koyarsınız ama günü ağır enerjisi istediğiniz başarıyı almanızı engeller. İçinizde çok güzel bir enerji
mevcut, bunu boşa harcamayın, arkadaşlarınız ile veya aileniz ile birlikte eğleneceğiniz güzel aktivitelere katılın.
Partnerinizin gün için değişik planları olabilir , bu günü ona bırakın ,sonuçtan memnun kalacaksınız.
Uğurlu renginiz turuncu.

 

terazi burcu günlük yorumu libra daily horoscope

23 Mayıs 2018 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Yorumu

Bu gün güne pozitif duygular ve çok güzel bir enerji ile başlıyorsun . Hayatında bir şeyler değişiyor, tam bir anlam veremiyorsun ama
değişimin farkındasın , düşüncelerin dahil olmak üzere her şey değişiyor. Geleceğe bakışın , sevgi ve aşk konusundaki bakışın , beraberliklere
yaklaşımın , hepsi değişiyor. Yeniliğe yer aç , ilk anda sana yabancı gelse de , sonradan bu değişimden memnun olacaksın.
İlişkide olduğunuz kişiden fikirlerinize destek görüyorsunuz. Sizi her konuda destekliyor.
Maddi konularda sürpriz teklifler , yenilikler , kadro değişimleri olabilir.
Uğurlu renginiz su yeşili.

 

 

akrep burcu günlük yorumu scorpio daily horoscope

23 Mayıs 2018 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Yorumu

Hayallerinde yapmak istediğin bir şeyi bu gün yapabilme cesareti bulabilirsin. Ay’ın boşlukta olması yapacağın şeyleri yavaşlatsa da
sonucundan memnun olacaksın. Olması için acele etme , ama yapmaktan da vazgeçme . Duygusal anlamda hareketli saatlerin ardından, günü
yavaşlığı ve duyguların canlılığı arasında yorulsan da , akşam üzeri bu yavaşlık sona erecek, işlerin de yoluna girecek.
Herkesin hayatına bir takım değişiklikler getirecek olan bir döngüden geçiyoruz, sizi de fiziksel anlamda kendinizde yapmak
istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz.
Uğurlu renginiz siyah.

 

yay burcu günlük yorumu sagittarius daily horoscope

23 Mayıs 2018 Çarşamba Yay Burcu Günlük Yorumu

Gün yavaş ilerlese , işler tam zamanında bitmese de sizler kariyer alanında hızla yol alacaksınız. Bir terfi , görev değişimi , bir üst konuma görevlendirilme, gibi tekliflerle karşılaşabilirsin. Pozitif duyguların ağır bastığı bir gündesin bu pozitifliği çevrendekilere de geçiriyorsun. Bulunduğun ortamdaki neşeli ve eğlenceli hava sizin enerjiniz ile ikiye katlanıyor.
İkili ilişkinizde , gün yavaş ilerlerken sizde bazı duygular hızlı ilerliyor.Bu zaman zaman elektrikli bir hava yaratsa da , samimiyetinizle bunu normalleştireceksiniz.
Uğurlu renginiz turkuaz.

 

 

oğlak burcu günlük yorumu capricorn daily horoscope

23 Mayıs 2018 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Bu gün bazı seyahat planlamaları yapabilir, yurt dışı bağlantılarınızla iletişim kurabilirsiniz.Oluşacak problemleri çözebilecek desteği Güneş ve Marstan alıyorsun. Konuşmalarınla , pratik zekanla, giyiminle bu gün tüm ilgiyi üzerine çekeceksin. Kariyerin de hızla yükselmen , bu güne kadar emeklerinin karşılığı.
Yoğun ve hareketli geçen bir günü ardından sevdiğin kişi ile başbaşa sakin bir ortam tercih edeceksin.
Uğurlu renginiz mürdüm.

 

 

kova burcu günlük yorumu aquarius daily horoscope

23 Mayıs 2018 Çarşamba Kova Burcu Günlük Yorumu

Sezgilerinizin çok kuvvetli olduğu bir gündesiniz. Bu güne kadar aklınıza takılan , sizi huzursuz eden, cevabını bir türlü bulamadığınız,
soruların , gizli işlerin,arkanızdan dönen dolapların hepsini öğreniyorsunuz. Bir tür çözülme gibi bir olay yaşayacaksınız. Sır diye bilinenlerin kilidi bir bir açılacak. İç güdülerinizi takip edin ve güvenin , size doğruları gösterecek.
Bu gün sevdiğiniz kişiden çok hoş bir sürpriz alabilirsiniz. Bu gün boyu mutlu olmanızı sağlayacak.
Uğurlu renginiz buz mavisi.

 

balık burcu günlük yorumu pisces daily horoscope

23 Mayıs 2018 Çarşamba Balık Burcu Günlük Yorumu

Mükemmel bir enerji ile güne başlıyorsunuz, şu anda yaşadığınız yaşam düzeninizi değiştirmeye karar verip hayatınızı değiştirecek
girişimi başlatabilirsiniz.Karmanızın çok güzel çalıştığı bu dönemi iyi değerlendirin..Bu gün önemli bağlantılar kurabilir, sizin için önemli birileri ile tanışabilir , işinizde büyük atılım yapabilirsiniz.
Aşk olarak güzel bir zamandan geçiyorsunuz, sizi heyecanlandıran tanışmalar, ciddi sağlam beraberlikler söz konusu.
Uğurlu renginiz toprak rengi.

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..