20 Temmuz 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

/ 19 Temmuz 2018 / 1.368 / yorumsuz
20 Temmuz 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

 

 

Günlük Burç Yorumları 20 Temmuz 2018 Cuma Günlük Burçlar

Burç yorumları,günlük burç yorumları,
20 Temmuz 2018 Cuma Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak ,
Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

 

 

koç burcu logo aries logo

 

20 Temmuz 2018 Cuma Koç Burcu Günlük Yorumu

Bu sabah geçmişle ilgili bir konuya fazlasıyla takılıyor olabilirsin veya geçmişten biri ile sürpriz bir buluşma , karşılaşma olabilir .
Yaratıcı projeler için parlak fikirler üretebilirsiniz. Bazı engellemeler veya olumsuz sözler hevesinizi kısmasın , bildiğiniz yolda devam edin.
Yöneticiniz Mars retro yolculuğunda Uranüs ile bir açı oluşturuyor , hayal kırıklıklarını önemsemeyin geçici bir durum.

 

 

boğa burcu taurus logo

20 Temmuz 2018 Cuma Boğa Burcu Günlük Yorumu

Bu sabah, özellikle iş ile ilgili eski problemler veya bazı eski sorumlulukların yeniden ortaya çıkması gibi, durum olabilir.Bu günlerde arzularınız ve içgüdüleriniz hakkında çok şey öğrenirken, bugün erken saatlerde biraz bunalmış hissediyor olabilirsiniz ve bazı duygusal alanlara ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Bazen yavaşlamanız ve bulunduğunuz yolu sorgulamanız iyidir.

 

 

ikizler burcu gemini logo

20 Temmuz 2018 Cuma İkizler Burcu Günlük Yorumu

Olmak istediğiniz yere ulaşmanızı engelleyen bir kısıtlama unsuru olduğunu görebilirsiniz. Duygularınızı rahatlatmak ve stabilize etmek için elinizden gelenin en iyisini yapın. Bazı konuşmalar şimdi heyecan verici fikirlere yol açabilir. Bu yeni bir ilgiyi keşfetme zamanı olabilir. Eski bir arkadaşla yeni bir aktivite yaşama veya bugün olağan faaliyetlere
heyecan verici bir dönüş yapma fırsatı olabilir.Kendinizi hayal gücünüzü yansıtan herhangi bir konuya derinlemesine dalmış olarak bulabilirsiniz.

 

 

 

yengeç burcu cancer logo
20 Temmuz 2018 Cuma Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Para ile ilgili eski tartışmalar bu sabah tetiklenebilir , eski bir soruna geri dönmek sinirlerinizi olabilir.Birkaç kelimeyle çok şey söyleyebilirsin. Ancak bu gün , yeni bir iş veya para kazanma fikirleri üretmek için
iyi bir gün. Özgün bakış açınız ve bilginiz bu günlerde parasal başarı için çok önemli olabilir. Böylelikle maddi tartışmalara da noktayı koyabilirsiniz. Duygularınız ya da moralinizin , en ufak bir şeyde bozulabilir ,
bunun sebebi, farkındalığınızın arkasına daha acil sorunları itmiş olmanız . Bu gün kü Ay-Jüpiter dizilimi bu durumu rahatlıkla atlatmanıza destektir.

 

 

 

aslan burcu leo logo
20 Temmuz 2018 Cuma Aslan Burcu Günlük Yorumu

Uranüs ile Merkür, aynı hizaya geliyor ve şu anda sizin bakış açınız ile , geçmişte kalmış ama çözülmeyi bekleyen sorunları diğerlerinden daha net bir şekilde görebilir ve çözüm üretebilirsiniz.Birisi bir şeyin nasıl
olacağını dikte etmeye çalışırken , siz ortak zemin bularak ve bir uzlaşmaya varıyorsunuz. bugün, özellikle romantik konular söz konusu olduğunda, biraz yoğun olduğunuzu ve muhtemelen bu konulara ilgisiz kaldığınızı fark edebilirsiniz. Kendi işinizi yapma ve kendi yolunuza gitme arzusu da normalden daha güçlüdür.

 

 

başak burcu virgo logo

20 Temmuz 2018 Cuma Başak Burcu Günlük Yorumu

Bu gün , belirli bir şeye odaklanma olanağınız olmayabilir, fakat eğer esnek iseniz, yine de inanılmaz, hatta çığır açan fikirlere sahip olabilirsiniz. Bir plana evet demeden önce duygularınızdan emin olun.Doğru olduğunu bile bilmediğiniz şeylerde ısrarcı olmayın.Bir konuşma hoş olmayan bir hal alabilir. Sonuca varabilmek için zamana ihtiyacınız var.İşiniz veya sağlığınız ile ilgili eski bir sorun ortaya çıkabilir ve bu sinir bozucu olabilse de, çözüme harcadığınız çaba, sizin lehinize olacaktır.

 

 

terazi burcu libra logo

20 Temmuz 2018 Cuma Terazi Burcu Günlük Yorumu

Bu gün , İş yaşamında dostluk kurma, arkadaşlık kurma, düşünceleri paylaşma ve mutlu sürprizler ya da iş dönüşümü için iyi bir gün. Hayatınızı biraz daha rahat ve içerikli hale getirmenin alternatif yollarını da keşfedebilirsiniz. Sevgi ve romantizm söz konusu olduğunda, çok sevdiğin özgürlük duygusundan vazgeçmek için tereddüt edebilirsin.ya da romantik bir ilişki ile ilgili sinir bozucu bir gecikme ya da eski bir sorunla uğraşıyor olabilirsiniz. Bu gün ,para parmaklarınızın arasından çok hızlı bir şekilde akabilir, bu yüzden nereye gittiğini merak edebilirsiniz. Eğer alışverişe çıkmayı düşünüyorsanız sınırlarınızı aşmamaya dikkat edin.

 

 

akrep burcu scorpio logo

20 Temmuz 2018 Cuma Akrep Burcu Günlük Yorumu

Bu gün , geçmiş olduğunu düşündüğünüz eski problemlerle uğraşıyor olabilirsiniz,haritanızın en üstündeki Kuzey Düğüm, kendinize meydan okumaya teşvik ederken, alt kısımdaki Mars kişisel yaşamınızda çok fazla aktivite yaratıyor.Bu belki de bir amir ya da ebeveynle çatışmaya neden olabilir. Ancak bu durumu çözebilmek için gereken enerjiye sahipsiniz. Arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız. Bir iş teklifi ile karşılaşabilir veya bir yeteneğinizi gösterme fırsatı bulabilirsiniz. Bir arkadaşınızla yapacağınız kısa bir sohbet size iyi gelecektir.

 

 

yay burcu sagittarius logo

20 Temmuz 2018 Cuma Yay Burcu Günlük Yorumu

Bu gün , yeni şeyler öğrenmek ve değerli bilgileri toplamak için harika bir gün. Seyahat etmek ya da eğlenceli değişiklikler yapmak için planlar yapılabilir. Etrafınızdaki insanların iletişim kurdukları hoş bir sürpriz olabilir ,günümüzün enerjisi muhtemelen aşk ve romantizm ile ilgili konuları canlandıracaktır ya da sizi motive eden haberler gelebilir. Konuşmalar bugün daha yüksek seviyelere ulaşabilir. Bu olayların dikkatinizi dağıtmaması için özen gösterin.İş ve eğlence arasında sağlıklı bir denge bulmaya çalışın.

 

 

oğlak burcu capricorn logo

 

20 Temmuz 2018 Cuma Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Merkür’ün sekizinci evinizdeki şu andaki geçişi gözlem becerileriniz için elverişlidir ve Uranüs’e paralel olarak bağlanması, ilişkilendirilmesi ve yaratılması için olağanüstü yaratıcı yollara işaret eder. Son zamanlarda yaşadığınız kaygıları kimseye belli etmemek için gösterdiğiniz çabadan vaz geçin . Düşüncelerinizi , kaygılarınızı paylaşmanız , çözümlerini de beraber getirecektir. İkna yeteneğiniz bu gün çok kuvvetli. Aşk ve romantizm hakkında , sizin için ne ifade ettiğini , ilişkinizdeki
sorunları , finansal konularla ilgili kaygılarınızı , kişisel sınırlarınıza zaman zaman yapılan mudaheleyi , uzun uzun düşüneceğiniz bir gün.

 

 

 

kova burcu aquarius logo

20 Temmuz 2018 Cuma Kova Burcu Günlük yorumu

Bugün ferahlatıcı iletişim veya parlak bir fikir getirebilir. Problemleri ve beyin fırtınası için güzel bir zaman.Başkalarının bilmesini istediğiniz belirli fikirlere, inançlara ya da görüşlere sahip görünüyorsunuz. Büyük tartışmalar ve kavramlar ortaya çıkabilir ve hatta bir ortakla veya özel bir arkadaşla yapılan sohbetler sonucu ortaya çıkan çığır açıcılar olabilirler. Dikkatinizin bugün bölünmüş olduğu zamanlar olabilir ve bu da size yakın olanları rahatsız edebilir. Sevgi ve romantizm ile ilgili
durumların şimdi daha ağır ve daha yoğun hale gelmesi muhtemel.

 

 

 

balık burcu pisces logo
20 Temmuz 2018 Cuma Balık Burcu Günlük Yorumu

Bu gün , fikirlerinizi paylaşmak için özellikle elverişli bir zaman. Diğerleri sizinkileri güçlendirebilir veya güçlendirebilir veya düşüncelerinizi hızlandırır. Bu sabah, ortaya çıktığı zaman yıkıcı olabilecek eski sorunların yeniden ortaya çıkmasıyla ilgili bazı gerginlikler olabilir.
Bugün duygularınıza daha büyük bir duyarlılık var ve kendinizi normalden biraz daha fazla tutuyor olabilirsiniz. Dünyanızda meydana gelen bir şey, sizin coşkularınıza ve muhtemelen rekabet gücünüze hitap ediyor. Şaşırmaya hazırlanın. Ardından, belirli bir sınırı – ya da şansınızı bir şekilde zorlamaya hazır olun.Zevk almak istediğiniz yaratıcı bir proje, gezi ya da diğer boş zaman aktiviteleri varsa, bunu yapmanın tam zamanıdır.

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..