2 Temmuz 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

/ 1 Temmuz 2018 / 372 / yorumsuz
2 Temmuz 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

 

 

 

Günlük Burç Yorumları 2 Temmuz 2018 Pazartesi Günlük Burçlar

 

Burç yorumları,günlük burç yorumları,
2 Temmuz 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak ,
Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

 

 

Koç burcu günlük yorumu

2 Temmuz 2018 Pazartesi Koç Burcu Günlük Yorumu

Bu gün biri ile duygusal veya fikir olarak anlaşmazlık yaşayabilir , bir tartışma içine girebilirsiniz. Düşüncelerinizi sonuna kadar savunabilir , ortak bir nokta bulamayabilirsiniz.
Merkür – Satürn enerjisi sebebiyle doğru sözcükleri bulamayabilir , fikirlerinizi gerektiği gibi anlatamayabilirsiniz . Sözlerinizi daha iyi seçmeniz işinizi kolaylaştıracaktır.
Negatif enerjilerden kurtulmak için evinizde bazı düzenlemeler yapabilir , olumsuz konulardan uzak kalmayı seçebilirsiniz.

 

 

Boğa burcu günlük yorumu

 

2 Temmuz 2018 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Yorumu

Bu gün düşünceleriniz karışık ve gününüz telaşlı olabilir , iyi niyetli davranışlar , ters tepki alabilir , veya her iyi niyet gerçek olmayabilir . Kafa karıştırıcı bir çok olay ve
konuşma içinde bulunabilir , nasıl düşünmeniz ve nasıl davranmanız konusunda bir kararsızlık yaşayabilirsiniz. Konular size açık görünmüyorsa, o zaman bekleyin ve işlerinizde şartların daha iyi olduğu , daha emin olduğunuzda karar verin.

 

 

İkizler Burcu Günlük Yorumu

2 Temmuz 2018 Pazartesi İkizler Burcu Günlük Yorumu

Merkür – Satürn enerjisi ile , gerçek anlayışlara ulaşmak zor olabileceğinden, konuşmalar bir sonuca varmanızda yeterli olmayabilir. Sizi gerçeğe ya da küçük ama zorlu bir duruma döndüren endişeler olabilir. Dikkat dağıtıcı, temel olarak kişisel çıkarlar, sosyal söylem ve ilişkiler ile ilgili olarak dikkate alınabilir. Belli bir insanın size neyi anlattığına inanmak, açıklıktan daha fazla karışıklık getirebilir. Söylediklerine dair kanıtları görene kadar şüpheli olmak akıllıca olabilir.

 

 

Yengeç burcu günlük yorumu

 

2 Temmuz 2018 Pazartesi Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Bu günkü Merkür -Satürn enerjisi ile para ve değerli varlıklar ya da ilişki konuları ile ilgili düşünecek çok şey olabilir ve bu konularla ilgili önemli kararları zorlamak yerine seçeneklerinizi tartmak en iyisidir.Bir projenin detaylı planlamasında yer almanız muhtemeldir ve bununla ilgili olarak çok titiz olacaksınız.Tartışma konusu olan veya ortaya çıkması için daha fazla zamana ihtiyaç duyan konular üzerinde çok fazla zaman harcamayın.Sabırlı olmak size çok şey kazandıracak.

 

 

Aslan Burcu günlük yorumu

 

2 Temmuz 2018 Pazartesi Aslan Burcu Günlük Yorumu

Karar almanız gereken konularda bu gün aceleci olmayın Mekrür Satürn ilişkisi , kafa karışıklığına yol açabilir , değişik bir bakış açısı ile olumsuzlukları görüp , onların üstünde ısrarcı olabilrisiniz. Bu da hatalı kararlar almanıza yol açabilir.Önce harekete geçip veya konuşup daha sonra düşünmeyin. Önce düşünüp sonra harekete geçin .Beklemenin gerekli olduğunu hissederseniz, bu akıllıca bir karar olabilir.Ayrıca mantıktan ziyade sezgilerinize ve hislerinize dayalı kararlar vermeniz olasıdır.Bu çıkar çatışması, aşılması zor olacak bazı gerilimler yaratabilir. Duygularınız sizi aldatmaya yatkındır .

 

 

Başak burcu günlük yorumu

2 Temmuz 2018 Pazartesi Başak Burcu Günlük Yorumu

Ailenizle veya yakın bir arkadaşınız ile harcanan zaman, rahatlatıcı ve tedavi edici olabilir. Bugün tamamlandığını düşündüğünüz bir şeyi düzeltmek veya düzeltmek için bir gereksiniminiz olabilir.Cesur hamleler için bir zaman değil,
ama günler, artıları ve eksileri orta dereceli bir şekilde geçirmek için gayet iyi.Bugün kendinizi duygularınızla uyumlu tutmaya çalışın .Yapmanız gereken kararlar hakkında daha akılcı düşünebilmeniz için bir arkadaşınızla birlikte hareket edin ,
böylece kafanızı temizleyin.

 

 

Terazi burcu günlük yorumu

2 Temmuz 2018 Pazartesi Terazi Burcu Günlük Yorumu

Karar verme için ideal bir zaman değil çünkü endişeler ve korkular, Merkür ile Satürn garip bir açısı nedeni ile enerjinizi zayıflatabilir. katı bir sonuca ulaştırmaya çalışan ikinci düşüncelerle uğraşıyor olabilirsiniz. Hedefler, fikirler, kararlar ve projeler aniden bunalıcı hissedebilir veya biraz daha az “yapılabilir” olabilir. Ancak, bu geçici ve sadece planlarınızı değiştirmeniz veya zaman beklentilerini ayarlamanız gerekebilir. Duygusal bir sorunun bugün seni yanlış yöne çevirdiğini bulabilirsin,
İşe odaklanın veya kendiniz değişiklik yapın. Yaratıcı yeteneklerinizi başka şekillerde kullanmaya odaklanın.

 

 

Akrep burcu günlük yorumu

2 Temmuz 2018 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Yorumu

Birçok insana ilham verme yeteneğine sahipsiniz. Bu yeteneği ciddiye alın ve yaratıcı yeteneklerinizi kullanın. Daha kolay dinlenebilmeniz için sorumluluklarınızı yerine getirmeniz için bir plan yapın .Sizden istenen bir şey için cevap vermekte acele etmeyin.Pratik meseleler veya görevler daha kuvvetle hissedebilir ve işten, üstlerden ve aileden gelen baskılar da şimdi güçlü bir şekilde anlaşılabilir. Seyahat ederken dikkatli olun.Seyahat ve iletişim sizin için kazançlı olacaktır.Sizin için en iyi olan şeyin ne olduğunu bildikten sonra – ya da geride bırakılması gereken – ileriye doğru ilerleyebilirsiniz.

 

 

Yay burcu günlük yorumu

2 Temmuz 2018 Pazartesi Yay Burcu Günlük Yorumu

Bugün, özellikle özgür ve mutlu hissederek, pozitif, yeni ve denenmemiş olana odaklanırken, diğer yandan zaman zaman Merkür-Satürn açısı sebebi ile endişeli, düşünceler içinde de olabilirsiniz. Şimdi başlayacak olan olaylar zinciri, geçen yıldan farklı bir yönde daha fazla deneyim yaşamanıza izin verecektir.
İş ve kariyer cephelerinde bazı heyecan verici gelişmeler yaşayabilir sürpriz fırsatlar ve teklifler ile karşılaşabilirsiniz.İstediğin herkes için harika bir izlenim yaratmak için harika bir fırsat yakalayabilirsiniz , kendinize duyduğunuz güveni , karşı tarafa da hisettirebilirseniz , başarı da sizin olacaktır.
Haftanın ikinci yarısında, daha sıkıcı ve rutin işler sizi daha da zorlayabilir , fakat siz bunu aşmanın yolunu da bulacaksınız.

 

 

Oğlak burcu günlük yorumu

2 Temmuz 2018 Pazartesi Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Düşünceli bir gün olabilir ve ayarlamalar yapmak için oldukça mükemmel olabilir, ancak zihniniz sık sık olumsuz ya da stresli yerlere giderse, endişelerinizin kaynağını tedavi etmek akıllıca olacaktır. Başkalarının fikirlerine saygı gösterip uyumlu davransanız da , size önerilenler konusunda , kendiniz için neyin iyi olup olmadığına en son siz karar veriyorsunuz , ve bu kararlarınız da yanılmıyorsunuz . Bu gün ya da bu hafta içinde başlayacak olan işlerin kalıcı olması mümkündür. Memnuniyet düzeyinizi ve memnuniyetinizi artıracak finansal kazançlar , sürpriz iş teklifleri , kazançlı ortaklıklar veya başarılı projeler ile gelirinizi arttıracağınız grup çalışmalarından teklifler alabilirsiniz.

 

 

Kova burcu günlük yorumu

2 Temmuz 2018 Pazartesi Kova Burcu Günlük Yorumu

İletişim, bir şekilde engellenebilir ve muhtemelen fikirlerinizi paylaşma konusunda zorluklar yaşayabilirsiniz.Basit ve kolay anlaşılabilir bir görev veya proje olarak görünen şey, göründüğünden daha karmaşık veya sorunlu olabilir.Mars bu hafta sizin burcunuzda retro haline geliyor. Bu, bazı yönlerden, işlerinizde ve yapacaklarınızda çok dağılmaktan ziyade, düşüncenizi ve gerçekten önemli olan planlara odaklanmanıza yardımcı olmak açısından olumlu bir etkiye sahip olabilir. Bu, endişelerinizi dile getirmek için iyi bir zaman, ancak iletişim kurarken, kişisel olarak veya telefon ya da internet üzerinden aşırı direkt olmamaya özen gösterin. Cesur konuşmalar yapmadan önce iki kez düşünün.

 

 

Balık burcu günlük yorumu

2 Temmuz 2018 Pazartesi Balık Burcu Günlük Yorumu

Sorumluluklar zamanınızı çok fazla tüketebiliyor, hatta sadece onları düşündüğünüzde ve belki de bu şekilde, bir şey yapmamanız için daha fazla enerji harcayacaksınız. Tartışmalar ilgi çekici fikirlere yol açabilir.Fikir sahibi kişilerle fikirleri paylaşmaya istekli olmak, sonradan düşünmeniz için bolca zamanınızın olmasıyla sonuçlanabilir. Kalbinizin söyleyecekleri ile aklınızın söyleyecekleri arasında çok fazla gerilim olduğunu fark edebilirsiniz. Sizi çok huzursuz eden başkalarının düşüncelerini ve hislerini hissedebilirsiniz. Başkalarına yardım edebilmeniz için hedeflerinize ve hayallerinize
ulaşmak çok önemlidir. 

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..