12 Mayıs 2018 Cumartesi Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

/ 11 Mayıs 2018 / 775 / yorumsuz
12 Mayıs 2018 Cumartesi Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

 

 

 

12 Mayıs 2018 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

 

 

Burç yorumları,günlük burç yorumları,12 Mayıs 2018 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak ,
Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

 

 

koç burcu günlük yorumu aries daily horoscope

12 Mayıs 2018 Cumartesi Koç Burcu Günlük Yorumu

Olumlu ve pozitif bir duygu durumu ile güne başlıyorsunuz.Olaylara pozitif yaklaşımınız çıkabilecek sorunları,ortadan kaldırıyor.Eski bir arkadaşınız ya da uzun zamandır görüşemediğiniz aile içinden bir akrabanız ile iletişim kurabilir , bir araya gelebilirsiniz.Fikirlerini paylaşmak, arkadaşının sorunlarına yardımcı olmak seni mutlu edecek.
Birlikte olduğunuz kişi ile romantizmi az fakat fikirlerinizi rahatça anlatacağınız bir konuşma yapabilirsiniz.
Elinize sürpriz bir para geçebilir,maddi anlamda şanslı etkiler altındasınız.
Uğurlu renginiz koyu kırmızı.

 

 

boğa burcu günlük yorumu taurus daily horoscope

12 Mayıs 2018 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Yorumu

Enerjinin çok güzel olduğu , güzel haberler aldığın bu gün senin için çok olumlu görünüyor.Anlam veremediğiniz,çözümsüz kalan,cevapsız
sorularla dolu bir konunun detayları bu gün netleşebilir.Ve bu konu hakkında alacağın haberler ,öğreneceğin bilgilerle gerçekleri daha iyi göreceksin. Özgüveninin  yükseldiği verimli bir gün geçireceksin.
Sevdiğiniz kişi ile ikinizi de mutlu edecek paylaşımlar içinde bulunabilirsiniz.Pürüzler yavaş yavaş ortadan kalkıyor.
Maddi konularda para akışı iyi olsa da harcamalarınız da aynı oranda.Birikim yapamasanız da siz hayatınızdan memnunsunuz.
Uğurlu renginiz yeşil.

 

 

ikizler burcu günlük yorumu gemini daily horoscope

12 Mayıs 2018 Cumartesi İkizler Burcu Günlük Yorumu

İş birliği yapmak,fikirlerini ortaya çıkarmak ,duygularını yazı veya sözlü anlatmak için harika bir gün.Bu gün bulunduğunuz ortamlarda
ön plana çıkacak ilgiyi üzerinizde toplayacaksınız.Bu durum 29 Mayısa kadar devam edecek.Eğer bir blog yazarıysanız ya da bir yerde yazı yazıyorsanız , yazdıklarınız ile gündeme gelebilirsiniz ,çevrenize yeni kişiler katılabilir.
İlişkinizde bazı şeyleri görmezden gelmeniz onların yok olduğu anlamına gelmiyor.Bu sorunları şimdi çözmezseniz ilerde mutlaka karşınıza çıkacak.
Maddi anlamda daha çok kazanabileceğin , gelirini arttırmanda destek alabileceğin kişilerle tanışabilirsin.
Uğurlu rengin yosun rengi.

 

 

yengeç burcu günlük yorumu cancer daily horoscope

12 Mayıs 2018 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Gün içinde stresinizi arttıran , yarım kalan işlerin sizin sorumluluğunuza verilmesi durumu , şu an siz de gergin bir ruh hali yaratsa da,size bu konuda yardımcı olacak arkadaşlarınız ya da bir arkadaşınız sebebiyle bu işi başarıyla
sonuçlandıracaksınız.Şu an engel olarak gördüğünüz şeyleri çok kolay aştığınıza şahit olacaksınız.
Birlikte olduğunuz kişi ile aranızdaki fikir ayrılıkları,ilişkinizi çok yıpratıyor.Bu gün iletişimi çok az tutarak daha fazla yıpranmak istemiyorsunuz.
Ekonomik anlamda güçlü duruma gelebilmek için gece gündüz verdiğiniz emeğin karşılığını alamamak hevesinizi de kaçırıyor.Refaha ulaşmaya az kaldı.
Uğurlu renginiz turuncu.

 

 

aslan burcu günlük yorumu leo daily horoscope

12 Mayıs 2018 Cumartesi Aslan Burcu Günlük Yorumu

Bu gün en çok ihtiyacınız olan şey sabır.Gün içinde sabrınızı çok zorlayacak olaylarla karşılaşabilir,çevrenizle iyi bir iletişim kuramayıp ,
aranızın bozulmasına sebep olabilrisiniz.Çok stresli etkiler altındasınız.Dua , meditasyon,müzik,spor,gezmek,yürüyüş gibi sizi bu olumsuz ruh halinden kurtaracak aktiviteler yaparak günü daha az zararla bitirebilirsiniz.
İlişkiyi ani bir kararla bir anda bitirebilirsiniz.Bu gün ciddi kararlar almaktan uzak durun.Öfkeniz geri dönülmez davranışlar yaptırabilir.
Düşüncelerinizin aşırı karışık olması,yanlış ödemeler yaptırabilir , maddi bir kayıp yaşayabilme ihtimaliniz var.Dikkatli olun.
Uğurlu renginiz mor.

 

 

başak burcu günlük yorumu virgo daily horoscope

12 Mayıs 2018 Cumartesi Başak Burcu Günlük Yorumu

İstediğiniz hedefe ulaşabilmek için güzel etkilere sahipsiniz fakat tedbiri elden bırakmayın.Aldığınız kararlar sizin açınızdan,başarılı sonuçlar getirebilir,yeter ki kararlarınızı çok iyi düşünerek alın. Günün yoğunluğu yüzünden sağlığınızı ihmal etmeyin,bu gün bir kontrolunuz söz konusu ise mutlaka gidin,randevularınızı bir gözden geçirin, belki unutmuş olduğunuz bir doktor randevunuz olabilir.
Geçmişte aranızda duygusal bir yakınlaşma olan biriyle tekrar karşılaşabilirsiniz, eğer bir beraberliğiniz varsa ,yanlış yapmamaya özen gösterin.Duygularınız alt üst olabilir.
Maddi konularda kazanımlarınız , birikim yapmanıza uygun duruma gelecek.Para konusunda güzel etkiler alıyorsunuz.
Uğurlu renginiz bordo.

 

 

terazi burcu günlük yorumu libra daily horoscope

12 Mayıs 2018 Cumartesi Terazi Burcu Günlük Yorumu

Heyecanlı,enerjik ve hareketli bir gündesiniz.İçinizdeki bu enerji ile bazı sözleri yanlış anlayıp,çevrenizle ters düşme ihtimaliniz var.Sabah saatlerinde daha yoğun yaşayacağınız bu ruh hali , günün ilerleyen saatlerinde etkisini kaybedecek.Olayları yanlış değerlendirdiğinizi siz de fark edeceksiniz.
Sevdiğiniz kişinin yanında negatif duygulardan kurtuluyor ve kendinizi çok iyi hissediyorsunuz,bu gün onunla birlikte olmak size iyi gelecek.
Ekonomik durumunuzdaki rahatlama,sizi yatırım yapmaya yönlendirebilir.Bu konuda bazı araştırmalar yapabilirsiniz.
Uğurlu renginiz koyu mavi.

 

 

akrep burcu günlük yorumu scorpio daily horoscope

12 Mayıs 2018 Cumartesi Akrep Burcu Günlük Yorumu

Bu gün olumlu tutum ve samimi davranışlar içinde olmanız , çevrenizde hakkınızda oluşan kibirli önyargısınız silip atacaktır.Pozitif tavrınız , arkadaşlarınız , aile çevreniz , iş hayatınız da daha kolay iletişim kurup , kendinizi daha rahat ifade etmenizi ve anlaşılmanızı
kolaylaştıracak.Size yaklaşmaya çekiniyorlar ve bu yüzden haberinizin olmadığı bazı kayıplar yaşıyorsunuz.
Sevdiğiniz kişi ile fikir ayrılıklarınızı samimi bir tavırla çözmeniz, günü birlikte güzel geçirmenizi sağlayabilir.
Yüksek kazançlar elde edebileceğiniz bir teklif ile karşılaşma olasılığınız var.
Uğurlu renginiz sarı.

 

 

yay burcu günlük yorumu sagittarius daily horoscope

12 Mayıs 2018 Cumartesi Yay Burcu Günlük Yorumu

Merkür döngüsü yaşadığınız bu dönem , gün içinde kendinizi huzursuz hissetmenize sebep olabilir.Zihninizi olumsuz düşüncelerle yüklemeniz sizi daha da gergin biri yapıyor. Bu düşünceleriniz aslında sizin kendi kurgularınız.Kendi kendinizi huzursuz etmekten başka bir şey değil.Bir kaç saat zihninizi dinlendirmeyi deneyin ve bu düşüncelerden kendinizi kurtarın.
Sevdiğiniz kişi ile bir sosyal aktiviteye katılabilir veya birlikte bir spor programına başlayabilirsiniz.
İçinizdeki sıkıntıyı alışveriş yaparak gidermek güzel bir düşünce olabilir ama kontrolsuzce bir harcama,daha sonra sizi üzebilir.
Uğurlu renginiz mürdüm rengi.

 

 

oğlak burcu günlük yorumu capricorn daily horoscope

12 Mayıs 2018 Cumartesi Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Çok güzel etkilere sahip harika bir güne başlıyorsunuz.Projeleriniz kabul görebilir,yeni bir iş teklifi alabilir,farklı sosyal gruplara
katılabilirsiniz.Katıldığınız ortamlarda geleceğiniz için sizi çok yükseklere çıkaracak kişilerle tanışma durumunuz olabilir.
Bu şanslı günü iyi değerlendirin ve karar almakta cesur olun . Şans sizinle.
Merkür Boğada ve sizin 5.ci evinizde , romantik günlere hazır olun, partnerinizle güzel günler sizi bekliyor.
Finansal konularda büyük bir meblağ tarafınıza ödenebilir,bir projeniz çok iyi bir teklif alabilir.
Uğurlu renginiz lila.

 

 

kova burcu günlük yorumu aquarius daily horoscope

12 Mayıs 2018 Cumartesi Kova Burcu Günlük Burcu

İçinide bulunduğunuz duruma umutsuz bakış açınız bu gün aldığınız haberlerle yerini umuda bırakabilir.Hedefleriniz ulaşmanız için ,
bir fikir , bir yardım,bir destek söz konusu. Merkür eski arkadaşlarınızı tekrar karşınıza çıkarabilir, onlarla bir projeye başlayabilirsiniz. Aile içinde size verilen destek çok güzel , özellikle bir kadının desteği hep sizinle.
İlişkisi olan kova burçları , partnerleri ile aile meseleleri yüzünden fikir ayrılıklarına düşebilir.
Ekonomik konularda yaşadığınız sorunlara çözüm olabilecek bir destek gelebilir.
Uğurlu renginiz lapis.

 

 

balık burcu günlük yorumu pisces daily horoscope

12 Mayıs 2018 Cumartesi Balık Burcu Günlük Yorumu

Sosyal anlamda hareketli bir gün , fakat bazı işlerin yavaş ilerlemesi sizin enerjinizi düşürüyor.Bu engellere takılmayın, sabırlı tavrınızı
korursanız günün sonunda her şey sizin istediğiniz gibi olacak.Sizin rahat ve olumlu tavrınız iş yerindekilerin de paniğini azaltacak ,ve bu durum sizin daha fazla takdir görmenizi sağlayacak.
İlişkinizde çok yorulduğunuzu hissediyorsunuz,şu an için akışa bıraksanız da,bir kez daha konuşmanız gerekebilir.
Eviniz için bazı düzenlemeler yapmak sizi masrafa sokabilir,ama siz kararlısınız.
Uğurlu renginiz mercan rengi.

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..