10 Temmuz 2018 Salı Günlük Burçlar Günlük Burç Yorumları

/ 9 Temmuz 2018 / 1.070 / yorumsuz
10 Temmuz 2018 Salı Günlük Burçlar Günlük Burç Yorumları

 

 

Günlük Burç Yorumları 10 Temmuz 2018 Salı Günlük Burçlar

Burç yorumları,günlük burç yorumları,
10 Temmuz 2018 Salı Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak ,
Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

 

 

koç burcu günlük yorumu aries daily horoscope

 

10 Temmuz 2018 Salı Koç Burcu Günlük Yorumu

Son zamanlarda emeklerinizin karşılığını alıp alamadığınızı sorgulamış olabilirsiniz,. Önümüzdeki aylar, yaşam tarzı değişikliklerini güçlendirmek
için güvenilirdir ve bu, Eylül ayına kadar büyük ölçüde artacaktır. İş hayatında bu gün çok olumlu enerjiler altındasınız , bu fırsatı iyi değerlendirin.
Şu an bulunduğunuz durumdan memnun olmayabilirsiniz , ancak çabalarınızın ödüllerini yakın zamanda almaya başlayacaksınız .

 

 

boğa burcu günlük yorumu taurus daily horoscope

 

10 Temmuz 2018 Salı Boğa Burcu Günlük Yorumu

Bu gün eğlenceye açık bir gün , gezegensel hareketler , biraz gevşemenizi , sorunları bir kenara bırakarak bu günü , sevdiğiniz kişilerle , keyif alabileceğiniz ortamlarda , eğlenceli aktiviteler ile geçirmenizi destekliyor.İlişki anlamında , geçmişte ilginizi çeken biri ile , tekrar heyecan verici duygular yaşayabilirsiniz, fakat retro gezegenlerin durumu bu ilişkinin kalıcı olmasını zorlaştırıyor.

 

 

ikizler burcu günlük yorumu gemini daily horoscope

10 Temmuz 2018 Salı İkizler Burcu Günlük Yorumu

Mars 27 Ağustos’a kadar gerilemesine rağmen, Jüpiter’in yön değişikliği, bakış açınızı iyileştirmek için faydalıdır.Bir ilişkiniz , devamlılık adına bir adım ileri
gidebilir veya eski bir ilişkiniz tekrar gündeme gelebilir. BU gün iş hayatındaki enerjiniz müthiş.Başkaları üzerinde çok güçlü etkiniz var, bu nedenle onu kullanmakta çekinmeyin.
Pozitifliğinizi daha çok kullanın .Odak noktası olmak, başkalarının eksik olduğu doğuştan gelen yeteneğinizdir ve bundan dolayı hiç olmadığı kadar kıskanacaklardır!

 

 

yengeç burcu günlük yorumu cancer daily horoscope

10 Temmuz 2018 Salı Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Jupiter bu gün retro hareketinin son gününde , bugün ve önümüzdeki birkaç hafta boyunca, iş ve sağlık konularında kesin iyileştirmeler görmeye başlayacaksınız. İşlerinizde karşılaşmış olduğunuz engeller yavaş yavaş ortadan kalkacak. Küçük olayların bu günkü enerjinizi azaltmasına izin vermeyin , moraliniz ne kadar yüksek olursa olayları , o kadar kolay geçiştirirsiniz. Gün yeni başlangıçlar için harika ,hayatınızı şekillendirmek ve değiştirmek için yeni fırsatlar ortaya çıkacak, ancak zamanınız varken bu fırsatı yakalamanız gerekiyor.

 

 

aslan burcu günlük yorumu leo daily horoscope

10 Temmuz 2018 Salı Aslan Burcu Günlük Yorumu

Bugün, burcunuzdaki Venüs, Jüpiter ile uyumlu hale geliyor ve kişisel manyetizma için mükemmel bir güne işaret ediyor. Jupiter retro hareketinin son gününde , tam olarak durağan konumda. Bu durum , özellikle aile, ev, yaratıcı, çocuk, romantik ve kişisel konularla ilgili olarak köşenin belirleyici bir dönüşüne işaret ediyor. Eğer sabırlı olabilirseniz , ilişki durumunuz da,her şey çok daha iyi olacak.Kariyer fırsatları ve yeni çalışma biçimleri , bunlara uyum sağlamanızı gerektirebilir ve iletişim kurmanın ya da kendini ifade etmenin yeni yollarını araştırabilirsiniz.

 

 

başak burcu günlük yorumu virgo daily horoscope

10 Temmuz 2018 Salı Başak Burcu Günlük Yorumu

Jupiter bu gün retro hareketini sona erdiriyor ,bu işinize olan güveninizi veya kendinizi ifade etme yeteneğinizi arttıracak. Daha fazla netlik, projeler, akrabalarla veya iletişim ile ilişkiler
ve öğrenme , yaşamınızda daha fazla yer kaplayabilir. Konuşmalar , iletişim çoğalır. En önemlisi, inanç ve iyimserlik ilerlemeyi geliştirir.Yaşamın pratik sorunları bugün dikkatinizi çekecek.Bir olayın çözülmesi için , tarafınıza fikir danışılabilir veya yardım istenebilir.

 

terazi burcu günlük yorumu libra daily horoscope

10 Temmuz 2018 Salı Terazi Burcu Günlük Yorumu

Jupiter bu gün retro hareketine son veriyor , bu önümüzdeki aylarda , para kazanma umutları için yeni ve iyileştirilmiş fırsatlar sunabilir. Ayrıca bir işi büyütme konusunda biraz daha cesur olursunuz.Pozitif olup , iletişimde samimi bir tavır içinde olursanız , bütün girişimlerinizden başarı kazanmanız mümkün. Dikkatinizi dağıtmadan , fikirlerinizi hayata geçirirseniz , yaşamınızda bir çok şeyin değiştiğine şahit olacaksınız.Bu gün iyi haberler alabilirsiniz.

 

akrep burcu günlük yorumu scorpio daily horoscope

10 Temmuz 2018 Salı Akrep Burcu Günlük Yorumu

Jupiter bu gün retro hareketini sonlandırıyor.Bugün ve önümüzdeki birkaç hafta boyunca, geliriniz ve iş beklentilerinizin yanı sıra ruh haliniz ve bakış açınızdaki belirli gelişmeleri görmeye başlayacaksınız. Durdurulan projeler çıkmaya ve ilerlemeye başlayabilir.Size ilham veren şeylere rehberlik edin.Beklenmeyen kaynaklardan para alabilirsiniz. Büyük projelerin altına imza atabilirsiniz. Çevrenizde gelişen olaylar iyimser bir bakış açısıyla bakmanız , size kazanç olarak geri dönecek .

 

 

yay burcu günlük yorumu sagittarius daily horoscope

10 Temmuz 2018 Salı Yay Burcu Günlük Yorumu

Jupiter sizin burcunuzun yöneticisidir , ve bu gün retro hareketini sonlandırması , en çok sizlerin burcunu etkileyecektir. Bu bakış açınızı, güveninizi ve beklentilerinizi geliştirecek. Bu gün kendinize güveniniz tam ve arkadaşlarınızın , çevrenizin neşe kaynağı olabilirsiniz. Herkesi motive edecek , enerjiye sahipsiniz. İlişkiniz çok tutkulu olmasa da , siz bunu sorun etmiyorsunuz , doğru kararı verdiğinizden eminsiniz.
Bir arkadaşınızın sorunlarına yardımcı olabilir , veya bir sırrına ortak olabilirsiniz.

 

 

oğlak burcu günlük yorumu capricorn daily horoscope

10 Temmuz 2018 Salı Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Bu gün Jüpiter’in retro hareketine son vermesiyle ,özellikle arkadaşlarınız, gruplarınız, kişisel veya mutluluk hedefleriniz ve hayallerinizle ilgili alanlarda biraz daha umutlu hissetmeye başlıyorsunuz. Bu hafta, bu konulardan herhangi biriyle ilgili bir dönüm noktası olabilir. Bugün duygularınızın arkasında büyük bir güç var ve bu duygular duyulmak istiyor. Duygularınızı açıklamaktan çekinmeyin.
Seninle aynı fikirde olmasalar da , onlarla yaptığınız bir konuşma çok anlamlı olabilir ve beklemediğin bir destek alabilirsin.

 

kova burcu günlük yorumu aquarius daily horoscope

10 Temmuz 2018 Salı Kova Burcu Günlük Yorumu

Jüpiter’in retro hareketini sonlandırıp , doğru hareketine başlaması , profesyonel konular ve kişisel planlar önümüzdeki haftalarda daha fazla netlik kazanır, engelini kaldırır ve ilerler.Bu hareket genellikle arkadaşlıklardaki blokları ve uzun vadeli hedefleri ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Eylül ayından itibaren hedeflerinize ulaşmak ve planlarınızı ileriye taşımak için adımlar atmanız için altın bir zamana yaklaşıyorsunuz.Başkalarıyla ilişkilerde cesur olun ve kendinizi tamamen yaratıcı bir şekilde ifade etmek için zamanınızı ayırın.

 

balık burcu günlük yorumu pisces daily horoscope

10 Temmuz 2018 Salı Balık Burcu Günlük Yorumu

Jüpiter bu gün retro dönüşünü sonlandırıyor , sizler için ,coşku kariyer, eğitim, seyahat, yayıncılık veya yeni girişimler için süpriz fırsatlar getiriyor. Ancak ,bu dönemin büyük bir kısmı için, Mars, sizin onikinci evinizde retro konumunda ve bazı işlemleri ve geçmiş konuları gözden geçirmenize sebep oluyor. Bu gün sorumluluklarına verdiğin önem ve başarılı çalışmaların için , iş ortamında takdir edilebilirsin. Sevilmek , mutlu olmak için güzel bir gün.

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..