10 Mayıs 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

/ 9 Mayıs 2018 / 1.004 / yorumsuz
10 Mayıs 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

 

 

 

10 Mayıs 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları

 

Burç yorumları,günlük burç yorumları,10 Mayıs 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak ,
Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

 

 

 

koç burcu logo aries logo

 

10 Mayıs 2018 Perşembe Koç Burcu Günlük Yorumu

Karşılıklı fikir alışverişi yapabileceğiniz,gelecek planlarınızla ilgili sizin için faydalı olabilecek projeler üretebileceğiniz, yaratıcılığınızı ön plana çıkaran güzel enerjilerle desteklendiğiniz bir gündesiniz.Bu gün alacağınız kararlar ya da yapacağınız girişimler başarılı bir şekilde sonuçlanacak.Bir ortaklık veya bir anlaşmaya imza atmanız söz konusu olabilir.
Birlikte olduğunuz kişinin bazı tavır ve davranışlarından rahatsız olsanız da şu an için kendisiyle bu konuyu konuşmak istemiyorsunuz.
Yeni bir iş,farklı yatırım planları,değişik bakış açısı getirdiğiniz çözümlerle gelirinizi arttırma yoluna gidiyorsunuz.
Uğurlu renginiz zümrüt yeşili.

 

 

boğa burcu taurus logo

10 Mayıs 2018 Perşembe Boğa Burcu Günlük Yorumu

İlgilendiğiniz konuları destekleyen fırsatlarla karşılaşmanız mümkün.Başladığınız işlerde sorun yaşamadan sonuca ulaşacaksınız.
Sevdiğiniz arkadaşlardan oluşan bir grupla, yakın mesafe bir yolculuk yapabilir ve buradan alışveriş limitinizi doldurarak dönebilirsiniz.
Mudahele etmek isteyen arkadaşlarınıza kızmayın, daha sonra onlara siz de hak vereceksiniz.Şans oyunlarından uzak durun.
Sevdiğiniz kişiyle bu gün zıtlaşarak aranızda gergin bir ortam yaratmamaya dikkat edin.Sakin olmanız size çok şey kazandıracak.
Maddi konularda çalışmalarınız sonunda istediğiniz konuma geldiniz.Aklınızda bir yatırım planı var.
Uğurlu renginiz mürdüm.

 

 

 

ikizler burcu gemini logo

10 Mayıs 2018 Perşembe İkizler Burcu Günlük Yorumu

Bu gün içinizdeki özgürlük duygusuyla her türlü engeli aşacak duyguyla hareket ediyorsunuz.Bunda da haklısınız. İradeniz azminiz ve kararlığınız ile
yıkıp geçemeyeceğiniz engel yok.Kendinizin yarattığı kafanızdaki engelleri yıktığınız zaman, önünüzde kimse duramaz.Alacağınız sorumluluklarda
başarı sizi bekliyor.Paylaşımlarınız ile çevrenin ilgisini çekebilir,sosyal ortamda isminizi duyurabilirsiniz.
Sevdiğiniz kişi ile iletişiminizde aranızdaki sohbet bir anda gerginleşebilir. Olayı büyütmeden şaka ile geçiştirmeniz,gereksiz bir tartışmayıda önleyecektir.
Finansal anlamda bazı harcamalarla karşı karşıya kalabilirsiniz.
Uğurlu renginiz lacivert.

 

 

yengeç burcu cancer logo

10 Mayıs 2018 Perşembe Yengeç Burcu Günlük Yorumu

İletişim konusunda çok dikkatli olman gereken bir gündesiniz. Sözleriniz yanlış anlaşılabilir ve stresli ortamlar oluşabilir.Başka kişiler hakkında yapılan konuşmalarda sessiz kalmanız, daha sonraki olaylarda zarar görmenizi engeller. Üzerinizdeki negatif enerjiden kurtulmak için dua, meditasyon gibi manevi konulara ağırlı verebilir veya sevdiğin bir hobin ile ilgilenerek gerginliği azaltabilirsin.
Partnerinizle ilgili içinizdeki düşünceleri onunla paylaşmayarak içinizde büyütüyorsunuz.Bu ilerde daha sert bir tavır haline dönüşebilir.
Para konularında ciddi kararlar almayın,imza atmayın , bu gün maddi konularda nötr olmayı seçin.
Uğurlu renginiz sarı.

 

 

aslan burcu leo logo

10 Mayıs 2018 Perşembe Aslan Burcu Günlük Yorumu

Bu gün değişik bir grup içinde bulunabilir,farklı düşüncelerin tartışıldığı ortamlarda kendi düşüncelerinizi belirterek dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.Günün ilerleyen saatlerinde alacağın önemli bir telefon ya da mesaj ile seni çok mutlu edecek bir fırsat ile karşılaşabilirsin.Çalıştığın ortamda dikkatleri üzerine çekiyorsun.
Sevdiğin kişi ile birlikte güzel paylaşımlar yapabilir,ikinizi de ilgilendiren bir konuda ortak hareket edebilirsiniz.
Parasal olarak durumunuz şimdilik sizi memnun etse de gelecek için yatırım düşüncesinde olduğunuzdan, ek iş arayışı içinde olabilrisiniz.
Uğurlu renginiz mavi.

 

 

başak burcu virgo logo

10 Mayıs 2018 Perşembe Başak Burcu Günlük Yorumu

Birlikte çalıştığınız kişiler veya ortak iş yaptığınız kişi ile aranızda sorun çıkabilir,hatta bu ortaklığı bitirme yoluna gidebilirsiniz.
Bu gün böyle bir karar almak için uygun değil. Sizi rahatsız eden konuları karşı taraf ile , kırıcı olmayan bir tavır ile konuşup olayı zararsız atlatabilirsiniz.Bu yumuşak tavrınız ile, belki de sizin bu düşünceleriniz de haklı olduğunuzu,onların da kabullendiğini görebilirsiniz.
Birlikte olduğun kişi ile kısa bir yolculuk yapabilirsin,bu üzerindeki olumsuz duyguların iyileşmesi için güzel bir fırsat olacak.
Yurt dışında veya başka bir şehirde çalışmak için iş teklifi alabilirsiniz.Maddi gelişim sağlayacak olan bu teklif hakkında ciddi düşünebilirsiniz.
Uğurlu renginiz turuncu.

 

 

terazi burcu libra logo

10 Mayıs 2018 Perşembe Terazi Burcu Günlük Yorumu

Sabah saatlerinde ki duygu ve düşüncelerinizde ki karmaşa , günün ilerleyen saatlerinde daha sakin bir hal alacak.Üzerinize almış olduğunuz
sorumluluklar konusunda bazen panik durumu yaşıyorsunuz.Oysa bu karmaşa geçici, bu günü daha sakin kalarak bitirmeye çalışın.
Sevdiğiniz kişi ile aranızda stresli durumlar meydana gelebilir.İkiniz de empati ile olaylara yaklaşırsanız bu gergin ortam daha rahat atlatılabilir.
Finansal konularda güçlü birinden destek alabilir,parasal durumunuzla ilgili sıkıntıyı aşabilirsiniz.
Uğurlu renginiz turkuvaz.

 

 

akrep burcu scorpio logo

10 Mayıs 2018 Perşembe Akrep Burcu Günlük Yorumu

Uzun zamandır görüşemediğin,eski bir arkadaşın ile bu gün bir araya gelebilirsin.Geçmiş ile ilgili konuların bol bol konuşulduğu
bu buluşmada , arkadaşın senden çok öenmli bir konu konusunda fikir veya senin yardımını isteyebilir. Bu istek seni bir hayli düşündürecek , ailene bu konuda danışabilirsin.
Beraberliğinin olduğu kişi ile , samimi sohbetler yapabilir,duygularını tam olarak ona açıklayabilirsin.
Maddi anlamda bu gün ailenden birisi için bir harcama yapabilirsin,bu harcama sırasında ödemelerinde dikkat et,fazla bir ödeme yapabilirsin.
Uğurlu renginiz nefti yeşil.

 

 

yay burcu sagittarius logo

10 Mayıs 2018 Perşembe Yay Burcu Günlük Yorumu

Bu gün sizinle olduğundan daha samimi ve yakın davranan kişi veya kişilere dikkat edin, amaçları farklı olabilir.Sizden bir bilgi öğrenmek veya biri hakkındaki fikrinizi merak ediyor olabilirler. Çok iyi tanımadığınız ya da samimiyetine güvenmediğiniz kişilere fikirlerinizi çok açık bir şekilde söylemeyin.
Sevdiğiniz kişi sizin neşeli tavırlarınızı,espri yeteneğinizi çok seviyor,sizde hayat buluyor ve hep yanınızda olmak istiyor.
Parasal konularda yapacağınız yatırımlarda başkalarının etkisi altında kalmayın.
Uğurlu renginiz lacivert.

 

 

oğlak burcu capricorn logo

10 Mayıs 2018 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Her duyduğunuza inanmayın , bazıları başarılarınızı çekemeyerek sizi aşağıya çekmek için , aslı olmayan haberler getirebilir. Aslında bunların doğru olmadığını tahmin etseniz de, içinizde bir şüphe oluşuyor.Siz kendinizi biliyorsunuz,kimsenin sizi gölgelemesine izin vermeyin. Güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.
Sevdiğiniz kişi sizin enerjinizi yükseltiyor,onun yanında tüm dertlerinizi unutuyorsunuz.
Parasal konularda yaptığınız tasarruf planının dışına asla çıkmıyorsunuz bu da ekonomik sıkıntı çekmenizi önlüyor.
Uğurlu renginiz kırmızı

 

 

kova burcu aquarius logo

10 Mayıs 2018 Perşembe Kova Burcu Günlük Yorumu

Çalışmalarınızın karşılığını görmeye başladınız.Disiplinli çalışma ve yeni projeler üretmekte kararlısınız. Daha önceleri tanıdığınız bir kişiden , işinizle alakalı güçlü bir destek alabilirsiniz.Bu gün arkadaşlarınız size sürpriz bir ziyaret gerçekleştirebilir.
Bir yakınınızın sağlık haberinin olumlu olması neşenizi yerine getirecek.
Birlikte olduğun kişiyle tartışmalı bir olay yaşayabilirsin,düşünceni ısrarla sürdürüyorsun bu da ortak bir yol bulmanızı zorlaştırıyor.
Projeniz üzerinden maddi olarak kazanımlar sağlayabilirsiniz.
Uğurlu renginiz kahverengi.

 

 

balık burcu pisces logo

10 Mayıs 2018 Perşembe Balık Burcu Günlük Yorumu

Sürprizlere açık bir gündesiniz.Beklentileriniz dışında hiç beklemediğiniz olaylarla karşılaşabilir, haberler alabilirsiniz. Daha önceden almış olduğun bazı kararları bu haberlerden sonra değiştirebilirsin. İş yaşamında başarılı pozisyonun gün geçtikçe daha da yükseliyor.Bu gün katıldığın bir toplantı da tüm dikkatler üzerinde olacak.
İlişkinizde seçtiğiniz yol şu an için sizi rahatlattı, aranızdaki durumu daha net görebiliyorsunuz.
Ekonomik durumunuz gün geçtikçe daha iyi bir noktaya geliyor,hobi olarak yaptığınız bir çalışmadan para kazanmanız söz konusu.
Uğurlu renginiz mercan rengi.

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..