1 Ağustos 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

/ 31 Temmuz 2018 / 1.368 / yorumsuz
1 Ağustos 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

 

Günlük Burç Yorumları 1 Ağustos 2018 Çarşamba Günlük Burçlar

Burç yorumları,günlük burç yorumları,
1 Ağustos 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak ,
Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

 

 

koç burcu günlük yorumu aries daily horoscope

 

1 Ağustos 2018 Çarşamba Koç Burcu Günlük Yorumu

Neler yapabileceğinizi bildiğiniz ve yeteneklerinizin farkında olduğunuz halde , cesaret konusunda çekimser bir tavır sergilediğiniz için , başarılı
olacağınız bir çok konuda , kendinizi geri çekiyorsunuz . Koç burcu atılgan ve her durumda pratik çözümleri ile bilinir. Burcunuzun yöneticisi Mars’ın
geri hareketi bu durumunuza sebep olabilir. Planlarınızı yapın , geri hareket bittiğinde harekete geçin . Başarı sizinle olacak .

 

boğa burcu günlük yorumu taurus daily horoscope

1 Ağustos 2018 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Yorumu

Son günlerde kafanız bir hayli karışık . Bir çok konuda ikilemde kalıyor , karar vermeniz konularda tereddütler yaşıyorsunuz . Bu gün bu duygu durumundan
çıkabilir , istediğiniz çözümlere ulaşabilirsiniz. Şu an yaşadığınızı düşündüğünüz hayal kırıklıkları , sizin kurgunuz . Günün ilerleyen saatlerinde
olumlu enerjilerin desteği ile , çabalarınızın boşa gitmediğini göreceksiniz.

 

 

ikizler burcu günlük yorumu gemini daily horoscope

1 Ağustos 2018 Çarşamba İkizler Burcu Günlük Yorumu

Geçtiğini düşündüğünüz bir problem ile tekrar karşılaşabilirsiniz. Hayatınızın çok monoton olduğu düşüncesinde iseniz , bunu değiştirmek biraz da sizin
çabalarınıza bağlı . Sizler için değişim zamanı . Arkadaşlarınızın desteği ile içinizde yaşadığınız bazı karmaşık duygularınızdan kurtulabilirsiniz.
İş yerinde sorun yaşayan bir İkizler burcuysanız , başka iş tekliflerine bakabilirsiniz.

 

 

yengeç burcu günlük yorumu cancer daily horoscope

1 Ağustos 2018 Çarşamba Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Bu günlerde yaşadığınız isyankar duygularınızın sebebini bulup çözmezseniz , ilerdeki günlerde sizleri yıpratıcı bir şekilde ortaya çıkabilir.
Bir kişiyle bir tartışma yaşamış ve bazı kırgınlıklarınız varsa , bu kişinin sizden özür dilemesiyle , konu tatlıya bağlanabilir. Bazı huzursuzluklarınız
ve değiştirmeye çalışıp değiştiremediğiniz konular , gökyüzündeki gezegenlerin geri hareketleri bittiğinde , kendiliğinden çözülecek .

 

 

aslan burcu günlük yorumu leo daily horoscope

1 Ağustos 2018 Çarşamba Aslan Burcu Günlük Yorumu

Bazı hayal kırıklıkları ve gerilimli konuşmalara tepkisiz kalmak zor olsa da , karar vermeniz konularda acele etmemeniz sizin için iyi olur . Yakın çevreniz
veya aileniz ile yaşadığınız çatışmaya son vermek sizin elinizde . Bir kişiyle fikirleriniz uyuşmayabilir , birbirinizi sakince dinleyebilirseniz ,
aranızda bir sorun kalmayacaktır. Bunalmış hissettiğiniz zamanları sevdiğiniz kişilerle geçirerek , olumsuz enerjilerinizden kurtulun .

 

 

başak burcu günlük yorumu virgo daily horoscope

1 Ağustos 2018 Çarşamba Başak Burcu Günlük Yorumu

Bir sağlık sorunu veya iş yerinizdeki bazı durumlar , gerilim hissetmenize sebep olabilir. BU konular geçmişten gelen , geçmişte çözülmemiş sorunlar olabilir.
Tekrar üstünü kapatmak yerine , bu sefer eksiklerin ne olduğunu , sorunun nerden kaynaklandığını çözmek için nelerin değişmesi gerektiğini planlayabilirsiniz.
Bu gün partnerinizle bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Olayların büyümemesi sizin davranışlarınıza bağlı olacak .

 

 

terazi burcu günlük yorumu libra daily horoscope

1 Ağustos 2018 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Yorumu

Bir aşk bağlantısının söz konusu olduğu bir gün olabilir.Ancak acele karar vermemeye çalışın. Bir proje için çok fazla çaba harcıyorsunuz , istediğiniz sonuçları almak istiyorsanız ani tepkilerden kaçının ve eleştriye açık olun .Tam potansiyelinizi kullanmadığınız konusunda endişeleriniz varsa, bu endişeyi bugün dile getirebilirsiniz.
Ani değişikliklere karşı esnek olun. Saygı duyduğunuz insanların tavsiyelerini dinleyin.

 

 

akrep burcu günlük yorumu scorpio daily horoscope

1 Ağustos 2018 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Yorumu

Ailenizle ya da partnerinizle bir çatışma yaşamanız mümkün.Tartışmalardan kaçınmaya çalışın. Kendi kendini kontrol etme ve odaklanma, gelişim için gereklidir . Biraz esnek olmak daha sonra sizin kazanmanıza olanak verir. Birlikte olduğunuz kişi ile , bazı konular hakkında bir konuşma yapmayı düşünüyorsanız bu gün uygundur , istediğiniz sonucu almanız mümkün.
Ancak yaklaşımınıza ve sözlerinize dikkat etmeniz gerekiyor.

 

 

yay burcu günlük yorumu sagittarius daily horoscope

1 Ağustos 2018 Çarşamba Yay Burcu Günlük Yorumu

Bu günkü Mars-Uranüz çatışmasının verdiği sabırsızlık ile bazı kararlarınızı çok iyi düşünmeden verebilir , ve bazı iletişim sorunları yaşayabilirsiniz.Bununla birlikte, eğer bir şey yapmanız gerekiyorsa, bu enerjiyi düzenli egzersizlere yönlendirmek daha sakin hissetmenize yardımcı olabilir.Gün sonuna kadar kendinizi daha iyi hissedersiniz, sadece siz olmak
istemeseniz bile kendi kendine yeterli olabileceğinizi bilirsiniz.

 

 

oğlak burcu günlük yorumu capricorn daily horoscope

1 Ağustos 2018 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük Yorumu

İyi bir proje için harika bir yeteneğe sahipsin. Bugün dikkatinizi dağıtmamak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Ayrıntılara boğulmak yerine gözünüzü büyük resmin üzerinde tutun.
Büyük sorunlara dikkat ettiğinizde, küçüklerin kendiliğinden hallolduğunu göreceksiniz. Son günlerde yaşamış olduğunuz sorunlar sizi bir hayli yıprattı , bir kaç günlük dinlenme , daha sağlıklı kararlar almanıza yardımcı olur .

 

 

kova burcu günlük yorumu aquarius daily horoscope

1 Ağustos 2018 Çarşamba Kova Burcu Günlük Yorumu

Uzun süredir yaşamış olduğunuz sıkıntılı günlerden sonra , ki bu büyük ihtimal maddi konulardan oluşuyordu , artık endişelenmenize gerek yok. Bugün alacağınız haberler ve yaşayacağınız
olaylar artık rahat bir nefes almanızı sağlayabilir.Çözüm, körü körüne savaşmak değil, ihtiyaçlarınızı sağlıklı bir şekilde ortaya koymanın yollarını aramaktır. Negatif düşüncelerden uzaklaşıp , pozitif düşüncelere yoğunlaşmanız , atacağınız adımlarda daha başarılı olmanızı sağlayacaktır.

 

 

 

balık burcu günlük yorumu pisces daily horoscope
1 Ağustos 2018 Çarşamba Balık Burcu Günlük Yorumu

Enerjilerinizi çok fazla dağıtmanın , hayatınızın diğer alanlarını bozduğu ve daha iyi bir denge arayışına girdiğinizi fark etmeniz gerekiyor. Bu, şu anda ortaya çıkan herhangi bir gerginliğin sebebi de olabilir.
Bu gün gerçek arkadaşlarınızın kim olduğunu düşünebileceğiniz olaylar yaşayabilirsiniz. Çevrenizde olan kişilere daha dikkatli davranın , sizin samimi duygularınızı hak etmiyor olabilirler .
Birlikte olduğunuz kişiyle aranızdaki sorunları çözmek istiyorsanız , onunla dikkatlice , ne istediğinizi konuşun .

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..