Uzun Kirpiklerin Sırrı

/ 22 Ocak 2017 / 859 / yorumsuz
Uzun Kirpiklerin Sırrı

Bakışlarımız biz kadınların en büyük silahlarından biridir. Bu silahı daha ihtişamlı göstermek de bizim elimizde. Uzun kirpikler, etkileyici bakışları, insanlara güven verdiği yadsınamaz bir gerçektir.

Takma kirpikler yapmacık durur ve rimelsiz dışarı çıkmak istemezsiniz.  Dökülen kaş ve kirpiğinize korkmadan uygulayabileceğiniz bir uygulama önereceğim şimdi size. Bu yöntemi kendim de uyguladım, gerçekten faydasını gördüm. Rimel kullanamayan biri olarak (göz sağlığım gerekçesiyle), kirpiklerimi gürleştirmek bana iyi geldi.

Kaş ve kirpiklerinizi uzatmaya ve gürleştirmenize yardımcı olacaktır.

Adım 1: Boş bir rimel fırçasını üzerinde boya kalmayıncaya kadar yıkıyoruz.

Adım 2: Yıkadığımız fırçayı kurutuyoruz. Ve daha sonra herhangi bir kutu içerisine;

Hint Yağı ve Badem Yağı’nı eşit oranlarda o kutuya koyuyoruz. Karışım 1 2 saat kendi içerisinde homojen bir hale geliyor. Aceleniz yoksa, ki yoktur. 1 gün bekletmenizi öneririm. (Argan yağını da karıştırmamı söylemişlerdi bana ama argan yağı hakkında bir bilgim olmadığı için onu karıştırmadım.) 

Adım 3: (Karışımı yaptığımız kutuyu kesinlikle kapalı tutmayı unutmuyoruz.) Her gece yatağa girmeden önce temiz rimel fırçamızı karışıma batırıp rimel uygular gibi kaşımıza ve kirpiğimize sürüyoruz. 

Ben bu karışımı 2 ay kullandım.

Şu aralar biraz ihmalkarlığım söz konusu 🙂

2 ay kullanmama rağmen memnun kaldım.

Dökülme durdu ve kirpiklerimde gürleşme gördüm.

Uygulayın hatuncuklar ^^

 

 

 

 

Benzer Konular
Kömür Maskesi Ne İşe Yarar ? Evde Kömür Maskesi Nasıl Yapılır ?
  Kömür Maskesi Nedir ? Faydaları Nelerdir    Kömür maskesi son zamanlarda cilt bakımında ön plana çıkan aslında bir peeling görevi gören ,genellikle siyah maske olarak bilinen ve gözenekleri sıkıştıran..
Evde Yapılan Güneş Koruyucuları İle Yaza Merhaba
Güneş Koruyucularımızı Evde Yapalım    Güneş koruyucularını doğal yollardan hazırlayarak , yaz mevsimini karşılamaya ne dersiniz . Evde yaptığımız güneş koruyucuları ile hem güneşlenmenin tadını çıkarıp , hemde zararlarından korunabiliriz..
Gelinliğin Olmazsa Olmazı Çok Şık Duvak Modelleri
  Gelinliğin Tamamlayıcısı Duvaklar  Gelin olacakların en önemli seçimi de duvak seçimidir . Gelinliği tamamlayan , Gelinliğin Olmazsa Olmazı Çok Şık Duvak modelleriyle sizlerde hayallerinizdeki gelinliğe uygun , tarzınıza göre..
Yemek Seçen Ve İştahsız Çocuklar İçin Süslü Tarifler
      Yemek seçen ve iştahsız çocuklara yemek yedirmenin zorluğunu , annelerin büyük çoğunluğu çok iyi bilir . Hemen hemen her anne bu sorunu yaşamış , iştahsız ve yemek..
Abiye Spor Günlük Hamile Elbiseleri , Hamile Kombinleri
  Hamilelik Ve Şık Olabilmek  Abiye spor günlük hamile elbiseleri denilince , Çiçekli hamile elbiseleri , puantiyeli hamile elbiseleri , blucin hamile elbiseleri , şifon hamile elbiseleri , abiye hamile elbiseleri..
2018 Kadın Çanta Modelleri & Yaz Trendi
2018 Kadın Çanta Modelleri   2018 kadın çanta modellerinde yaz trendine baktığımda , çiçekli  çantalar , hasır çantalar , bavul çantalar , pastel renkli çantalar , püsküllü çantalar , desenli..