Uzun Kirpiklerin Sırrı

/ 22 Ocak 2017 / 861 / yorumsuz
Uzun Kirpiklerin Sırrı

Bakışlarımız biz kadınların en büyük silahlarından biridir. Bu silahı daha ihtişamlı göstermek de bizim elimizde. Uzun kirpikler, etkileyici bakışları, insanlara güven verdiği yadsınamaz bir gerçektir.

Takma kirpikler yapmacık durur ve rimelsiz dışarı çıkmak istemezsiniz.  Dökülen kaş ve kirpiğinize korkmadan uygulayabileceğiniz bir uygulama önereceğim şimdi size. Bu yöntemi kendim de uyguladım, gerçekten faydasını gördüm. Rimel kullanamayan biri olarak (göz sağlığım gerekçesiyle), kirpiklerimi gürleştirmek bana iyi geldi.

Kaş ve kirpiklerinizi uzatmaya ve gürleştirmenize yardımcı olacaktır.

Adım 1: Boş bir rimel fırçasını üzerinde boya kalmayıncaya kadar yıkıyoruz.

Adım 2: Yıkadığımız fırçayı kurutuyoruz. Ve daha sonra herhangi bir kutu içerisine;

Hint Yağı ve Badem Yağı’nı eşit oranlarda o kutuya koyuyoruz. Karışım 1 2 saat kendi içerisinde homojen bir hale geliyor. Aceleniz yoksa, ki yoktur. 1 gün bekletmenizi öneririm. (Argan yağını da karıştırmamı söylemişlerdi bana ama argan yağı hakkında bir bilgim olmadığı için onu karıştırmadım.) 

Adım 3: (Karışımı yaptığımız kutuyu kesinlikle kapalı tutmayı unutmuyoruz.) Her gece yatağa girmeden önce temiz rimel fırçamızı karışıma batırıp rimel uygular gibi kaşımıza ve kirpiğimize sürüyoruz. 

Ben bu karışımı 2 ay kullandım.

Şu aralar biraz ihmalkarlığım söz konusu 🙂

2 ay kullanmama rağmen memnun kaldım.

Dökülme durdu ve kirpiklerimde gürleşme gördüm.

Uygulayın hatuncuklar ^^

 

 

 

 

Benzer Konular
Gelinlerin Vazgeçilmez Aksesuarı Gelin Buketleri Gelin Çiçekleri
Gelinliğin Vazgeçilmezi Gelin Buketleri    Gelinliğin belki de en göz alıcı tamamlayıcısı , elde taşınan gelin buketleri . Rengarenk çiçeklerden oluşan gelin çiçekleri , gelinliğin beyazlığına uygun ,  uçuk pembe..
Büyük Beden Gelinliklerde Farklı Modeller
  Büyük beden gelinliklerde de çok güzel modeller var, ancak bir kısmını alabildim buraya . Belki ufak tefek değişiklik ile tam da istediğiniz modele benzeyecek büyük beden gelinlik modellerini sayfamda..
Gelin Ayakkabıları Gelin Ayakkabı Modelleri
  Gelin Ayakkabılarının Önemi  Taşlarla işlenmiş gelin ayakkabıları , dantelli gelin ayakkabıları , fiyonklu gelin ayakkabıları , düz gelin ayakkabıları , topuklu gelin ayakkabıları ,kalın topuklu gelin ayakkabıları , ince..
Tesettür Abiyeler Düğün Nişan İçin Tesettür Abiye Elbiseler
    Tesettür Abiye Seçimi Abiye seçmek zordur. Bol bol düğünlerin yapıldığı yaz mevsiminde , tek bir abiye ile gitmek  sorun olur , her düğüne ya da nişana farklı abiye..
Kömür Maskesi Ne İşe Yarar ? Evde Kömür Maskesi Nasıl Yapılır ?
  Kömür Maskesi Nedir ? Faydaları Nelerdir    Kömür maskesi son zamanlarda cilt bakımında ön plana çıkan aslında bir peeling görevi gören ,genellikle siyah maske olarak bilinen ve gözenekleri sıkıştıran..
Evde Yapılan Güneş Koruyucuları İle Yaza Merhaba
Güneş Koruyucularımızı Evde Yapalım    Güneş koruyucularını doğal yollardan hazırlayarak , yaz mevsimini karşılamaya ne dersiniz . Evde yaptığımız güneş koruyucuları ile hem güneşlenmenin tadını çıkarıp , hemde zararlarından korunabiliriz..