Uzun Kirpiklerin Sırrı

/ 22 Ocak 2017 / 1.054 / yorumsuz
Uzun Kirpiklerin Sırrı

Bakışlarımız biz kadınların en büyük silahlarından biridir. Bu silahı daha ihtişamlı göstermek de bizim elimizde. Uzun kirpikler, etkileyici bakışları, insanlara güven verdiği yadsınamaz bir gerçektir.

Takma kirpikler yapmacık durur ve rimelsiz dışarı çıkmak istemezsiniz.  Dökülen kaş ve kirpiğinize korkmadan uygulayabileceğiniz bir uygulama önereceğim şimdi size. Bu yöntemi kendim de uyguladım, gerçekten faydasını gördüm. Rimel kullanamayan biri olarak (göz sağlığım gerekçesiyle), kirpiklerimi gürleştirmek bana iyi geldi.

Kaş ve kirpiklerinizi uzatmaya ve gürleştirmenize yardımcı olacaktır.

Adım 1: Boş bir rimel fırçasını üzerinde boya kalmayıncaya kadar yıkıyoruz.

Adım 2: Yıkadığımız fırçayı kurutuyoruz. Ve daha sonra herhangi bir kutu içerisine;

Hint Yağı ve Badem Yağı’nı eşit oranlarda o kutuya koyuyoruz. Karışım 1 2 saat kendi içerisinde homojen bir hale geliyor. Aceleniz yoksa, ki yoktur. 1 gün bekletmenizi öneririm. (Argan yağını da karıştırmamı söylemişlerdi bana ama argan yağı hakkında bir bilgim olmadığı için onu karıştırmadım.) 

Adım 3: (Karışımı yaptığımız kutuyu kesinlikle kapalı tutmayı unutmuyoruz.) Her gece yatağa girmeden önce temiz rimel fırçamızı karışıma batırıp rimel uygular gibi kaşımıza ve kirpiğimize sürüyoruz. 

Ben bu karışımı 2 ay kullandım.

Şu aralar biraz ihmalkarlığım söz konusu 🙂

2 ay kullanmama rağmen memnun kaldım.

Dökülme durdu ve kirpiklerimde gürleşme gördüm.

Uygulayın hatuncuklar ^^

 

 

 

 

Benzer Konular
Yazlık Örgü Çanta Modelleri
Yaz mevsiminde kullanılabilecek , tığ işi , motifli , boncuklu , püsküllü , rengarenk yazlık örgü çanta modellerinden örnekler topladım , hepsi birbirinden güzel. El işine meraklı kadınlarımız yaz aylarında..
Vücut Sıkılaştırmak İçin Kullanılan Bitkisel Yağlar
Cilt ve saç bakımından sonra dikkat edilmesi gereken en etkili yöntemlerden birisi de vücut sıkılaştırma. Doğum sonrası sarkmalar, selüloit ve aşırı kilo alıp verme sonrasında oluşan çatlaklar, kadınların kabusu haline..
Evde Hazırlanabilen Gençleştirici Doğal Yüz Serumu
Bazı hanımlar doğum günlerinde beklenen mutluluğu göstermemekte.Sebebi her doğum günlerinde bir gerçekle burun buruna geliyor olmaları. Burun buruna gelinen gerçek yaşlanıyor olduklarını fark etmeleri. Yaşlandığını hisseden her hanım, bir çok..
Saçlarınızdaki Beyazlardan Doğal Maskeler İle Kurtulun
    Beyaz Saçlara İyi Gelen Bakım Maskeleri Saçlarımız yıllar geçtikçe ve yaşımız ilerledikçe beyazlaşsa da bu beyazlamaların yaş ile ilgisi olduğunun yanı sıra genetik olarak ve saç boyalarından da..
Kadınların Güzellik Uğruna Yaşadığı Zorluklar Nelerdir ?
    Kadınların Güzellik Uğruna Yaptığı Şeyler                 Güzel olmak ve güzel görülmek hemen hemen bütün kadınların içinde var olan duygularından biridir. Kadın doğası gereği beğenilmek ve güzel..
Sağlıklı Saçlar İçin Doğru Şampuan Hangisi ?
      Kadınlar İçin En İyi Şampuan Alışverişi    Saç bakımı ne kadar da önemli, herkes çok güzel saçları olmasını ister hatta bu saçlarla çevrelerinden iltifatlar duymak insanı ufka..