Şiirlerinize Yazılarınıza Çiçekli Boş Kartlar

/ 18 Mart 2018 / 1.108 / yorumsuz
Şiirlerinize Yazılarınıza Çiçekli Boş Kartlar

 

 

 

Zaman zaman bazı sayfalarda sayfa isimleri ile , günaydın , iyi akşamlar kartları görürsünüz , ya da doğum gününü kutlar çok güzel çiçekli kartlarla , sizler de istemezmisiniz  kendi sayfanızda ya da profilinizde , rengarenk çiçekli ışıl ışıl kartlarla günaydın demek ya da iyi akşamlar dilemek .

Ya da güzel bir söz gördünüz diyelim , kısa bir şiir , o şiiri rengarenk çiçekler içinde bir kart ile sunmak , paylaşmak istemezmisiniz ? Çeşitli sitelerden topladığım , çok değişik çiçekli boş kartlar paylaşacağım bu gün .

Günün güzel başlaması , belki de bütün bir günün güzel geçmesine sebep olur . Sizde bu rengarenk çiçekli , ışıl ışıl kartlarla günü başlatarak , belki de bütün bir günün güzel geçmesi için , arkadaşlarınızın güne güzel başlamasına yol açarsınız .

Site de çeşitli zamanlarda özellikle photoshop ile uğraşan arkadaşlara bir miktarda olsa farklı malzemeler paylaşarak yardımcı olmak istiyorum . Bende resim hazırlayan biri olarak bazen malzeme bulmakta zorlanıyorum.

Resim   ile uğraşan arkadaşlara çeşitli png malzemeler paylaşarak , değişik sunumlar yapmalarına az da olsa katkıda bulunmak istiyorum .

 

 

Şimdi sizler içi yazı yazmaya musait , çevresi rengarenk çiçekli bazıları ışıl ışıl , birbirinden güzel kartlarımızı beğeninize sunuyorum .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

çiçekli boş kartlar , kırmızı güllü yazı kartları , ışıl ışıl yazı kartları , mor çiçekli yazı kartları , pembe çiçekli yazı kartları , papatyalı yazı kartları

Benzer Konular