Sevgilinizin Doğum Gününü Yepyeni Kartlarla Kutlayın

/ 5 Nisan 2017 / 693 / yorumsuz
Sevgilinizin Doğum Gününü Yepyeni Kartlarla Kutlayın

 

Sevgilinizin doğum gününü yepyeni kartlarla kutlayın dedim ama siz sakın sadece kartla kutlamayın , sesinizi de duyurun , arayın, buluşun, hediyenizi alın , uzaktaysanız , yanına gidemiyorsanız , o zaman saat tam 12 de sevgilinizin doğum gününü yepyeni kartlarla kutlarsınız 🙂 Google görsellere baktığımda hep aynı kartlarla karşılaşınca , bir kaç yeni sevgililer için doğum günü  kartı yapmaya karar verdim . Forumlarda , sosyal paylaşım sitelerinde sanal aşklarınıza yollayabileceğiniz değişik , yeni , sevgiliye doğum günü kartlarını kullanabilirsiniz. Daha önce Günaydın kartları , Kandil Kutlama Kartları, Doğum Günü Kartları, Cuma Kutlama Kartları yapmıştım , sevgililer için doğum günü kartı yoktu , onuda yaptım , diğerlerini de zaman zaman yeni kartlar yaparak güncelleyeceğim , değişiklik her zaman iyidir 🙂

İnceliktir birini hatırlamak , onu önemli olduğuna inandırmak , önemsemek , sevginin temel kuralıdır , sevmek ayrı sevdiğini göstermek ayrıdır , bazıları gösteremez , bazıları da çok fazla gösterir onuda ayrıca değerlendirmek lazım , her sevgi gösterisi de sevgi değildir , samimiyet önemlidir , benim düşünceme göre . yürekten verilen her şeyde samimidir. Sevgiliniz için yollayacağınız bir kart eğer yürekten veriliyorsa , karşı taraf için çok büyük hediyeden daha değerlidir . 

Sevgiliniz için yepyeni doğum günü kartlarını umarım beğenirsiniz , aşkınıza birazcık renk katacaksa , kartı aldığı anda yüzünde oluşan gülümsemede azıcık payım olacaksa sevinirim 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Benzer Konular
Bendeki Her Şey Ölü
Selam herkese, kafa şişirmeye geldim. Dinlerseniz iki laf edip dertleşelim. *** Bilmezsiniz siz, kimse de bilmez gerçi, ben iyi insanımdır. Olmaya çalışırım en azından, iyi insan kalıbına girmeye çalışmak değil..
Tırnak Mantarının Evde Doğal Yollardan Tedavisi
Tırnak Mantarının Bitkisel  Yollarla Evde Tedavisi Tırnak Mantarının evde doğal yollarla tedavisi , sabır gerektiren, uzun süren bir işlemdir. Mantarların iyileşme süreçleri , bulaşma özellikleri sebebi ile , ilaç tedavisi..
Evliliğin Sembolu Alyans Modelleri
    Evlilikte Alyansın Anlamı Ve Önemi   Evliliğin sembolü alyans modelleri ,her zevke göre alyans çeşitleri ile mutluluğunuzu pekiştirdiğiniz alyanslar, Altın alyanslar ,pırlanta alyanslar,gümüş alyanslar,işlemeli alyanslar, isim yazılan alyanslar..
Çocuk Odaları ve Çocuklarımızın Özgür Dünyası
    Çocuk odası ve çocuklarımız başlıklı yazıya başlayınca , kendi çocukluğumu düşündüm. Bizlerin kendimize ait bir odamız yoktu.. En büyük hayalimdi bir odamın olması. O yüzden çocuğum olduğun da..
Kına Geceniz İçin Kına Keseleriniz Hazır Mı ?
    Kına Gecesi İçin Kına Keseleri   Kına gecesi için hazırlık yapan gelin adayları kına keseleriniz hazır mı ? Kadife kına keseleri , taş işlemeli kına keseleri , etamin..
Düğün , Doğum Günü ,  Konseptlerinde Dekorasyon Örnekleri
    Düğün ve Doğum Günü Dekorasyonları   Düğün , Doğum günü gibi özel günler , sevdiğimiz kişilerle bir arada olduğumuz , en ince ayrıntısına kadar özen gösterilen günlerdir ...