Rüya Gibi Gelinlikler 2018 Gelinlik Modası

/ 15 Mart 2018 / 565 / 4 Yorum
Rüya Gibi Gelinlikler 2018 Gelinlik Modası

 

 

 

2018 yılı rüya gibi gelinlikler

Her kadının kendini bembeyaz gelinlik içinde hayal ettiği , kendi zevkine göre tasarladığı bir gelinlik modeli mutlaka vardır . Düğünün zamanı olmaz ama yaz mevsiminde sanki daha bir çok oluyor düğünler , nikahlar evlenmeler . Kır düğünleri , tekne düğünleri , sahilde yapılan düğünler , salon düğününden daha çok tercih ediliyor sanıyorum . Gelinlikte moda olur mu derseniz , olur tabii neden olmasın ama bir gelinlik modelini kendinize çok yakıştırıyorsanız , kendinizi o gelinlikle hayal ediyorsanız , moda ne olursa olsun günü geldiğinde o gelinliği diktirecek ya da alacaksınızdır . 

Yine de moda sektörü her sene model model gelinlikler gösterime sunup , seçenekleri çoğaltıyorlar .

2018 yılı gelinlik modasında da rüya gibi gelinlikler var yine . Çirkin gelinlik varmıdır ? Yoktur bence , belki çok iddalı , çok gösterişli , tarzınıza uymadığı için size çirkin gelen gelinlik vardır ama o gelinliğin hayalini kuran da vardır mutlaka .

2018 yılı rüya gibi gelinliklerine baktığımda gerçekten bazılarını çok beğendim . Düz sade gelinliklerden , dantel gelinliklere , tüllerle bulutların üstünde izlenimi veren gelinliklerden , su dalgası gibi süzülen gelinliklere , o kadar güzel gelinlikler var ki . Gelinlik seçecek olanların işi biraz zor gibi . 

Ne kadar tercih edilir bilmiyorum ama bir iki tane de kısa gelinlik modeli var , gelinlik denildiğinde , uzun gelinlik , gelin yürüdükçe arkasından süzülen uzun duvaklar akla gelse de , kısa gelinlik tercih edenler vardır mutlaka .

Gelinlik seçiminde kumaşın , dikişin , önemi mutlaka çok büyük . En önemlisi de bütün gün üzerinizde taşıyacağınız , dans edip oynayacağınız gelinliğin rahat olması , eziyet haline dönüşmemesi .

Sade gelinlik sevenlerden , gösterişli , taş işlemeli , tüllerle uçuşan gelinlik sevenlere , herkesin zevkine göre modelleri bir arada toplamaya çalıştım . Umarım beğenirsiniz . 

2018 rüya gibi gelinlik modellerine bir bakalım 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2018 gelinlik modelleri , 2018 gelinlik modası , 2018 gelinlikleri , gelinlik modelleri , rüya gibi gelinlikler , uzun gelinlikler , kabarık gelinlikler , sade gelinlikler , işlemeli gelinlikler , dantel gelinlikler , pelerinli gelinlikler , kısa gelinlikler , çiçekli gelinlikler , renkli gelinlikler , çiçekli gelinlikler , pudra gelinlikler , wedding

Benzer Konular
Evde Yapılan Güneş Koruyucuları İle Yaza Merhaba
Güneş Koruyucularımızı Evde Yapalım    Güneş koruyucularını doğal yollardan hazırlayarak , yaz mevsimini karşılamaya ne dersiniz . Evde yaptığımız güneş koruyucuları ile hem güneşlenmenin tadını çıkarıp , hemde zararlarından korunabiliriz..
Gelinliğin Olmazsa Olmazı Çok Şık Duvak Modelleri
  Gelinliğin Tamamlayıcısı Duvaklar  Gelin olacakların en önemli seçimi de duvak seçimidir . Gelinliği tamamlayan , Gelinliğin Olmazsa Olmazı Çok Şık Duvak modelleriyle sizlerde hayallerinizdeki gelinliğe uygun , tarzınıza göre..
Abiye Spor Günlük Hamile Elbiseleri , Hamile Kombinleri
  Hamilelik Ve Şık Olabilmek  Abiye spor günlük hamile elbiseleri denilince , Çiçekli hamile elbiseleri , puantiyeli hamile elbiseleri , blucin hamile elbiseleri , şifon hamile elbiseleri , abiye hamile elbiseleri..
2018 Kadın Çanta Modelleri & Yaz Trendi
2018 Kadın Çanta Modelleri   2018 kadın çanta modellerinde yaz trendine baktığımda , çiçekli  çantalar , hasır çantalar , bavul çantalar , pastel renkli çantalar , püsküllü çantalar , desenli..
Yağlı Saç Problemine Pratik Çözümler
      Yağlı Saç Problemine Pratik Çözümler   Yıllardır yağlı saçlarla sorun yaşayan biri olarak , yağlı saç problemine pratik çözümler konusunu açıp , bu sorunu yaşayanlardan öğrendiklerimden ,..
2018 İlkbahar-Yaz Ayakkabı Ve Sandalet Modelleri
      2018 İlkbahar-Yaz Ayakkabı Ve Sandalet Modelleri  Ayakkabı denilince şöyle bir durmak lazım , her kadının asla dayanamayacağı , bir dükkanı alsa yine de alışverişe çıkınca ayakkabıcıların önünden..

Rüya Gibi Gelinlikler 2018 Gelinlik Modası (4 Yorum)

  1. Hepsi çok güzel gelinlikler , aralarından seçmek çok zor , tabii boy kilo da önemli , bir modeli beğenseniz bile üstünüzde o kadar güzel durmuyor bazen . Gelinlik seçmek gerçekten çok zor , hayatınızda bir kez giyeceksiniz en güzeli olsun istiyorsunuz .
    Teşekkürler paylaşım için bir kaç modeli kaydettim izninizle , aklımda bulunsun 🙂

  2. Çok güzel hepsi birbirinden güzel gelinlikler , gelinliğin yakışmadığı kimse yoktur derler , gerçekten bembeyaz böyle görünce Allah isteyen herkese nasip etsin diyorum .

  3. Ben teşekkür ederim Banu yorumunuz için . Beğendiğinize memnun oldum , Evet gelinlik seçmek zor , Allah gelinlik seçecek olanlara yardım etsin 🙂

  4. Teşekkür ederim Firdes aminn gerçekten gelinlik seçecek olanlara Allah yardım etsin öyle çok seçenek var ki , insan hangisini beğeneceğini şaşırıyor 🙂