Penye İple Banyo Sepeti

/ 9 Şubat 2017 / 1.001 / yorumsuz
Penye İple Banyo Sepeti

 

El emeği göz nuru  penye ip ile yapılan banyo sepetleri şu ara çok moda . İlk duyduğumda ip ile nasıl olur ki ? dik durmaz , diye düşünsem de ailenin maharetlisi ve elinden hiç bir şey kurtulmayan ablam penye iple banyo sepetini yapıp resimleri bana yolladı “İşte böyle oluyor” diye .

Penye ip çok kalın bir ip olduğundan sepetin dik durmasını sağlıyor , yanına sabun koymak için minik sepetler de yapmış , çokta güzel olmuş. Banyonuzun rengine göre seçeceğiniz renk penye ip ile değişik modellerde sepetler sizler de yapabilirsiniz diye düşündüm ve paylaşmaya karar verdim .

Banyo sepeti diye yazsam da bir arkadaşım , böyle bir sepetin daha büyüğünü yapmış ve içine yünlerini koymuştu . Mutlaka çok daha değişik konseptlerde de kullanılabilir . Emek verilerek yapılan her şey gerçekten çok güzel oluyor . En  kolayından en zoruna , hele severek yapmışsanız , içinizdeki o heves , yapılan işe de yansıyor .

 

Penye İp İle Yapılan Sepetler

 

 

 

el örgüsü banyo sepeti

 

 

el örgüsü penye ipten sepet

 

 

el örgüsü banyo sepeti

 

Benzer Konular
Tığ İşi Dantel Ve Yün Motif Örnekleri
  Tığ İle Yapılan Dantel Ve Yün Motifler   Bu gün bir sürü Tığ İşi Dantel ve Yün Motif Örnekleri ile geldim . Kare dantel motifi , yuvarlak dantel motifi,..
El Örgüsü Bebek Kıyafetlerinde  Bahar Trendi
      Bebeklerinize el örgüsü baharlık kıyafetler      El örgüsü bebek kıyafetlerinde bahar trendi diye okuyunca bebek modası da olur mu? demeyin . Öyle güzel olur ki ...
Brezilya Nakışı İle Yapılan Çok Güzel İşlemeler
    Merhaba , bu gün çok değişik ama çok güzeş bir nakış örneği ile geldim . Arkadaşlarla watsap grubunda konuşurken bir arkadaş bakın işlemelerim bitti diyerek bir resim gönderdi..
Havlu Kenarına Farklı Kolay Dantel Örnekleri
      Havlu kenarlarına farklı ve kolay danteller Havlu kenarına dantel kullanmayı düşünenler için , kolay dantel örnekleri ile geldim . Kolay diyorum çünkü ben yapabiliyorsam o iş kolaydır..
Rengarenk Süslemeli El Örgüsü  Ev Ayakkabıları
      Soğuk kış günlerinde , benim gibi ayaklarınız bir türlü ısınmıyorsa , çok şık ayaklarınızı sıcacık tutan el örgüsü ev botlarının çok işe yaradığını söyleyebilirim . Görüntüsü bile..
Baharlık Örgü Çocuk Kıyafetleri
  Havalar bir sıcak , bir soğuk gitse de artık adım adım bahar mevsimine ilerliyoruz. Yavaş yavaş montlardan , atkılardan , kazaklardan , hırkalara , ceketlere geçiş dönemi yaklaşıyor. Özellikle..