Moda da Bahar Rüzgarı 2018 Trendleri

/ 10 Mart 2018 / 551 / 4 Yorum
Moda da Bahar Rüzgarı 2018 Trendleri

 

 

Bahar Geldi

Her ne kadar çok soğuk bir kış geçirmesekte adı kış sonuçta . Kar yağmasa da , kapalı güneşi az bir mevsimden geçtik. Çoğumuz yazı çok özledi . Sonunda Mart ayına geldik . Baharın başlangıcı . Şimdi gardrobu şöyle bir elden geçirme zamanı . Bakalım Moda da Bahar rüzgarı nasıl esmiş , 2018 Trendleri  neymiş .

Hepimizin ortak sorunu , her zaman ki gibi giyecek bir  şeyimiz yoktur. 🙂 Var olanları , artık giymediklerimizi , küçülenleri , kilo verdiğimiz için artık büyük gelenleri temizleme zamanı .

Bahar aylarını yaz ayından daha çok severim . Daha anlamlı gelir bana , Bir yenilik , bir uyanış . Tabiatın uyanışı , her tarafın yeşile boyanması . Her ne kadar İstanbul’da yeşile hasret olsakta  balkonumda ki çiçeklerin , tomurcuklanması , bahçedeki ağacın yemyeşil yaprak dolması , bahar aylarının ayrı bir güzelliği , ayrı bir heyecanı . 

Bu uyanış ve yenilenmenin içinde tabii ki gardrobuda yenilemek lazım . Bazen var olanı ufak tefek değişiklerle yeniye uydurmak , bazen evdeki olan kıyafete ek bir gömlek , ceket , etek  eklenerek , farklı kombinler ortaya çıkarmak . Ama mutlaka bir yenilik insanın içinden geliyor .

Bahar denilince nedense benim aklıma hep çiçekli elbiseler gelir . Çok severim mini çiçekli hele hele puantiyeli elbiseleri . Hiç modası geçmeyen , her zaman şık olan elbiselerdir .

Bahar aylarını en güzel anlatan , cıvıl cıvıl çiçekli , puantiyeli uzun , kısa bir sürü elbise modeli ile geldim bu gün .Biraz canlanmanın , baharı enerjik karşılamamıza yardım edecek , benim çok hoşuma giden elbise modelleri .

Umarım sizlerde beğenirsiniz .

2018 Baharlık Elbise Trendleri 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

baharlık elbiseler , 2018 baharlık elbiseler , baharlıkelbisede 2018 trendi , 2018 baharlık elbise modelleri , çiçekli elbiseler, baharlık uzun elbiseler , baharlık çiçekli elbiseler , baharlık kıyafetler , 2018 baharlık elbise trendleri

 

 

Benzer Konular
Evliliğin Sembolu Alyans Modelleri
    Evlilikte Alyansın Anlamı Ve Önemi   Evliliğin sembolü alyans modelleri ,her zevke göre alyans çeşitleri ile mutluluğunuzu pekiştirdiğiniz alyanslar, Altın alyanslar ,pırlanta alyanslar,gümüş alyanslar,işlemeli alyanslar, isim yazılan alyanslar..
Çocuk Odaları ve Çocuklarımızın Özgür Dünyası
    Çocuk odası ve çocuklarımız başlıklı yazıya başlayınca , kendi çocukluğumu düşündüm. Bizlerin kendimize ait bir odamız yoktu.. En büyük hayalimdi bir odamın olması. O yüzden çocuğum olduğun da..
Kına Geceniz İçin Kına Keseleriniz Hazır Mı ?
    Kına Gecesi İçin Kına Keseleri   Kına gecesi için hazırlık yapan gelin adayları kına keseleriniz hazır mı ? Kadife kına keseleri , taş işlemeli kına keseleri , etamin..
Evde Yapılan Güneş Koruyucuları İle Yaza Merhaba
Güneş Koruyucularımızı Evde Yapalım    Güneş koruyucularını doğal yollardan hazırlayarak , yaz mevsimini karşılamaya ne dersiniz . Evde yaptığımız güneş koruyucuları ile hem güneşlenmenin tadını çıkarıp , hemde zararlarından korunabiliriz..
Gelinliğin Olmazsa Olmazı Çok Şık Duvak Modelleri
  Gelinliğin Tamamlayıcısı Duvaklar  Gelin olacakların en önemli seçimi de duvak seçimidir . Gelinliği tamamlayan , Gelinliğin Olmazsa Olmazı Çok Şık Duvak modelleriyle sizlerde hayallerinizdeki gelinliğe uygun , tarzınıza göre..
Düğün , Doğum Günü ,  Konseptlerinde Dekorasyon Örnekleri
    Düğün ve Doğum Günü Dekorasyonları   Düğün , Doğum günü gibi özel günler , sevdiğimiz kişilerle bir arada olduğumuz , en ince ayrıntısına kadar özen gösterilen günlerdir ...

Moda da Bahar Rüzgarı 2018 Trendleri (4 Yorum)

  1. Puantiyeli elbiseye bayıldım , çok güzel , bir de birinci resimdeki siyah beyaz elbiseyi beğendim 🙂 Bahar modasının resimleri bile insanın içini açıyor . 2018 yılı bahar-yaz saç modellerini de bekliyoruz , yayınlarsanız 🙂

  2. Puantiyeli kıyafetleri bende severim 🙂 hiç modası geçmez , 2018 bahar-yaz saç modellerini de yayınlarım tabii ki 🙂

  3. Çiçekli elbiseler baharı müjdeliyor sanki . İnsanın bakarken bile içi açılıyor . Çok büyük çiçekliler değil ama minik çiçekli elbiseler favorim .