Moda da Bahar Rüzgarı 2018 Trendleri

/ 10 Mart 2018 / 665 / 4 Yorum
Moda da Bahar Rüzgarı 2018 Trendleri

 

 

Bahar Geldi

Her ne kadar çok soğuk bir kış geçirmesekte adı kış sonuçta . Kar yağmasa da , kapalı güneşi az bir mevsimden geçtik. Çoğumuz yazı çok özledi . Sonunda Mart ayına geldik . Baharın başlangıcı . Şimdi gardrobu şöyle bir elden geçirme zamanı . Bakalım Moda da Bahar rüzgarı nasıl esmiş , 2018 Trendleri  neymiş .

Hepimizin ortak sorunu , her zaman ki gibi giyecek bir  şeyimiz yoktur. 🙂 Var olanları , artık giymediklerimizi , küçülenleri , kilo verdiğimiz için artık büyük gelenleri temizleme zamanı .

Bahar aylarını yaz ayından daha çok severim . Daha anlamlı gelir bana , Bir yenilik , bir uyanış . Tabiatın uyanışı , her tarafın yeşile boyanması . Her ne kadar İstanbul’da yeşile hasret olsakta  balkonumda ki çiçeklerin , tomurcuklanması , bahçedeki ağacın yemyeşil yaprak dolması , bahar aylarının ayrı bir güzelliği , ayrı bir heyecanı . 

Bu uyanış ve yenilenmenin içinde tabii ki gardrobuda yenilemek lazım . Bazen var olanı ufak tefek değişiklerle yeniye uydurmak , bazen evdeki olan kıyafete ek bir gömlek , ceket , etek  eklenerek , farklı kombinler ortaya çıkarmak . Ama mutlaka bir yenilik insanın içinden geliyor .

Bahar denilince nedense benim aklıma hep çiçekli elbiseler gelir . Çok severim mini çiçekli hele hele puantiyeli elbiseleri . Hiç modası geçmeyen , her zaman şık olan elbiselerdir .

Bahar aylarını en güzel anlatan , cıvıl cıvıl çiçekli , puantiyeli uzun , kısa bir sürü elbise modeli ile geldim bu gün .Biraz canlanmanın , baharı enerjik karşılamamıza yardım edecek , benim çok hoşuma giden elbise modelleri .

Umarım sizlerde beğenirsiniz .

2018 Baharlık Elbise Trendleri 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

baharlık elbiseler , 2018 baharlık elbiseler , baharlıkelbisede 2018 trendi , 2018 baharlık elbise modelleri , çiçekli elbiseler, baharlık uzun elbiseler , baharlık çiçekli elbiseler , baharlık kıyafetler , 2018 baharlık elbise trendleri

 

 

Benzer Konular
Gelinlerin Vazgeçilmez Aksesuarı Gelin Buketleri Gelin Çiçekleri
Gelinliğin Vazgeçilmezi Gelin Buketleri    Gelinliğin belki de en göz alıcı tamamlayıcısı , elde taşınan gelin buketleri . Rengarenk çiçeklerden oluşan gelin çiçekleri , gelinliğin beyazlığına uygun ,  uçuk pembe..
2018 – 2019 AÖF Kayıt Yenileme Ne Zaman ? Kayıt Belgeleri Ve Sınav Tarihleri
  AÖF YENİ KAYIT VE KAYIT YENİLEME NE ZAMAN ?   AÖF 2018 -2019 yılı kayıt tarihleri belli oldu. Peki AÖF Kayır yenileme ne zaman ? Hangi belgeler isteniyor? İnternet..
Bendeki Her Şey Ölü
Selam herkese, kafa şişirmeye geldim. Dinlerseniz iki laf edip dertleşelim. *** Bilmezsiniz siz, kimse de bilmez gerçi, ben iyi insanımdır. Olmaya çalışırım en azından, iyi insan kalıbına girmeye çalışmak değil..
Büyük Beden Gelinliklerde Farklı Modeller
  Büyük beden gelinliklerde de çok güzel modeller var, ancak bir kısmını alabildim buraya . Belki ufak tefek değişiklik ile tam da istediğiniz modele benzeyecek büyük beden gelinlik modellerini sayfamda..
Gelin Ayakkabıları Gelin Ayakkabı Modelleri
  Gelin Ayakkabılarının Önemi  Taşlarla işlenmiş gelin ayakkabıları , dantelli gelin ayakkabıları , fiyonklu gelin ayakkabıları , düz gelin ayakkabıları , topuklu gelin ayakkabıları ,kalın topuklu gelin ayakkabıları , ince..
Tesettür Abiyeler Düğün Nişan İçin Tesettür Abiye Elbiseler
    Tesettür Abiye Seçimi Abiye seçmek zordur. Bol bol düğünlerin yapıldığı yaz mevsiminde , tek bir abiye ile gitmek  sorun olur , her düğüne ya da nişana farklı abiye..

Moda da Bahar Rüzgarı 2018 Trendleri (4 Yorum)

  1. Puantiyeli elbiseye bayıldım , çok güzel , bir de birinci resimdeki siyah beyaz elbiseyi beğendim 🙂 Bahar modasının resimleri bile insanın içini açıyor . 2018 yılı bahar-yaz saç modellerini de bekliyoruz , yayınlarsanız 🙂

  2. Puantiyeli kıyafetleri bende severim 🙂 hiç modası geçmez , 2018 bahar-yaz saç modellerini de yayınlarım tabii ki 🙂

  3. Çiçekli elbiseler baharı müjdeliyor sanki . İnsanın bakarken bile içi açılıyor . Çok büyük çiçekliler değil ama minik çiçekli elbiseler favorim .