Kıyafeti Tamamlayan Güzellik : Aksesuarlar

/ 4 Ocak 2016 / 441 / yorumsuz
Kıyafeti Tamamlayan Güzellik : Aksesuarlar

 

Kıyafetlerin Vazgeçilmezi Aksesuarlar

Kadın olsun erkek olsun giyimleri tamamlayan aksesuarları kullanmadan yapamayız .Bu bazen bir saat bazen gözlük bazen bileklik ,yüzük kadınların vazgeçilmezi küpeler . Kıyafetin çeşidine göre kombini tamamlayan aksesuarlardan kolay kolay vazgeçemiyoruz . Sayfamızda bu aksesuarlardan bir kaç örnek sunmak istedim .

Herkesin olmazsa olmaz bir aksesuarı vardır. Bu bazen bir küpe , bazen saat , bazen şapka , her kıyafetiyle ayrı ayrı kullanacağı  rengarenk şapkaları  ,  kemerleri , küpeleri , kolyeleri , bileklikleri  , bulunur dolabında .

Kadınların ayakkabı tutkusunu geçersek , ayakkabı çoğu kadında hastalık çünkü , nerden mi biliyorum ?

Tabii ki kendimden 🙂 Aksesuar tutkusu da , ayakkabı tutkusuyla yarışır.

  • Küpe takmadan kıyafetimi tamamlanmış saymıyorum
  • Şapkasız sokağa çıktığımda kendimi eksik hissediyorum
  • Bileklik gördüm mü almadan duramıyorum  v.b  konuşmaları birbirimizden duymuşuzdur .

 

Şİmdi bu vazgeçemediğimiz , kıyafetimizi hatta bizi tamamladığını düşündüğümüz aksesuarlara bir göz atalım .

   

  

 

  

 

 

 

 

 

 

aksesuarlar,bileklik,halhal,kıyafet,kombin,küpe,moda,saat,yüzük,kolye,leopar küpe, leopar takılar , çiçekli takılar

Benzer Konular
Evde Yapılan Güneş Koruyucuları İle Yaza Merhaba
Güneş Koruyucularımızı Evde Yapalım    Güneş koruyucularını doğal yollardan hazırlayarak , yaz mevsimini karşılamaya ne dersiniz . Evde yaptığımız güneş koruyucuları ile hem güneşlenmenin tadını çıkarıp , hemde zararlarından korunabiliriz..
Gelinliğin Olmazsa Olmazı Çok Şık Duvak Modelleri
  Gelinliğin Tamamlayıcısı Duvaklar  Gelin olacakların en önemli seçimi de duvak seçimidir . Gelinliği tamamlayan , Gelinliğin Olmazsa Olmazı Çok Şık Duvak modelleriyle sizlerde hayallerinizdeki gelinliğe uygun , tarzınıza göre..
Abiye Spor Günlük Hamile Elbiseleri , Hamile Kombinleri
  Hamilelik Ve Şık Olabilmek  Abiye spor günlük hamile elbiseleri denilince , Çiçekli hamile elbiseleri , puantiyeli hamile elbiseleri , blucin hamile elbiseleri , şifon hamile elbiseleri , abiye hamile elbiseleri..
2018 Kadın Çanta Modelleri & Yaz Trendi
2018 Kadın Çanta Modelleri   2018 kadın çanta modellerinde yaz trendine baktığımda , çiçekli  çantalar , hasır çantalar , bavul çantalar , pastel renkli çantalar , püsküllü çantalar , desenli..
Yağlı Saç Problemine Pratik Çözümler
      Yağlı Saç Problemine Pratik Çözümler   Yıllardır yağlı saçlarla sorun yaşayan biri olarak , yağlı saç problemine pratik çözümler konusunu açıp , bu sorunu yaşayanlardan öğrendiklerimden ,..
2018 İlkbahar-Yaz Ayakkabı Ve Sandalet Modelleri
      2018 İlkbahar-Yaz Ayakkabı Ve Sandalet Modelleri  Ayakkabı denilince şöyle bir durmak lazım , her kadının asla dayanamayacağı , bir dükkanı alsa yine de alışverişe çıkınca ayakkabıcıların önünden..