İlle de Hırka Vazgeçilmezim

/ 7 Eylül 2017 / 367 / yorumsuz
İlle de Hırka Vazgeçilmezim

 

 

 “Birine vereceğin en kıymetli hediye, hırkadır.
Hırka, sarıp sarmalar seni. Evin gibi, yuvan gibi…”

İlle de hırka ,vazgeçilmezim .

Kış kombinlerinin içinde tek vazgeçemediğim kombindir hırka . Gömleğin üstüne giy , kazağın üstüne giy , uzun olanı seç , kısa olanı seç , spor olanından , fantezi olanına binbir çeşidi bulunan bu giysi evet 

illede hırka vazgeçilmezim oluyor .

Kazak örmek için yün alıp , vazgeçip hırka ördüğüm çok olmuştur , ve en çok sahip olduğun giysi ne deseler hırka derim . Bir ayakkabı bir de hırka aç gözlülüğüm var , ikisi de vazgeçilmezlerim arasında . Orta boy hırkaları daha çok tercih ediyorum , kullanışlı geliyor , çok üşüyen biri olarak , kabanların içine de giyebiliyorum . Sonbahara girince biraz geç kalmış olmakla beraber sonbahar ve kış kombinlerine bir başlayayım dedim ve tabii ilk olarak hırkadan başladım . Çok güzel , çok değişik hırka modelleri toplamaya çalıştım umarım zevkinize göredir . Eğer örgü ile ilgiliyseniz bir çoğunu kendinizde yapabilirsiniz diye düşündüm . 

Şıklığı ve sıcaklığı bir arada sunan ,ister uzun , ister kısa modelleriyle kıyafetinize ayrı bir güzellik katan hırkalar , sizi hem ısıtıp hemde şık görünmenizi sağlar . El örgüsünü iş edinenler bu farklı hırka modelleri ile ürünlerini daha rahat satabilirler .Ki bunu yapan bir sürü kadın olduğunu da biliyorum . Çok sevdiğiniz , çok yakınınız olan birine hediye olarak hırka örmek inanın onu çok sevindirecektir. Nerden mi biliyorum ? Tabii ki kendimden 🙂

Okullar açıldı , evde geçirilen zaman daha fazlalaştı , kışta geliyor , alalım rengarenk yünleri başlayalım hırkaları örmeye . Ama tabii önce modellerimize bir bakalım .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

hırka ,hırkamodelleri,rengarenk hırkalar ,yün hırkalar,2017 hırka modelleri , uzun hırkalar , kısa hırkalar , kapşonlu hırkalar ,desenli hırkalar , hırka kombinleri

Benzer Konular
Gelinlerin Vazgeçilmez Aksesuarı Gelin Buketleri Gelin Çiçekleri
Gelinliğin Vazgeçilmezi Gelin Buketleri    Gelinliğin belki de en göz alıcı tamamlayıcısı , elde taşınan gelin buketleri . Rengarenk çiçeklerden oluşan gelin çiçekleri , gelinliğin beyazlığına uygun ,  uçuk pembe..
Büyük Beden Gelinliklerde Farklı Modeller
  Büyük beden gelinliklerde de çok güzel modeller var, ancak bir kısmını alabildim buraya . Belki ufak tefek değişiklik ile tam da istediğiniz modele benzeyecek büyük beden gelinlik modellerini sayfamda..
Gelin Ayakkabıları Gelin Ayakkabı Modelleri
  Gelin Ayakkabılarının Önemi  Taşlarla işlenmiş gelin ayakkabıları , dantelli gelin ayakkabıları , fiyonklu gelin ayakkabıları , düz gelin ayakkabıları , topuklu gelin ayakkabıları ,kalın topuklu gelin ayakkabıları , ince..
Tesettür Abiyeler Düğün Nişan İçin Tesettür Abiye Elbiseler
    Tesettür Abiye Seçimi Abiye seçmek zordur. Bol bol düğünlerin yapıldığı yaz mevsiminde , tek bir abiye ile gitmek  sorun olur , her düğüne ya da nişana farklı abiye..
Kömür Maskesi Ne İşe Yarar ? Evde Kömür Maskesi Nasıl Yapılır ?
  Kömür Maskesi Nedir ? Faydaları Nelerdir    Kömür maskesi son zamanlarda cilt bakımında ön plana çıkan aslında bir peeling görevi gören ,genellikle siyah maske olarak bilinen ve gözenekleri sıkıştıran..
Evde Yapılan Güneş Koruyucuları İle Yaza Merhaba
Güneş Koruyucularımızı Evde Yapalım    Güneş koruyucularını doğal yollardan hazırlayarak , yaz mevsimini karşılamaya ne dersiniz . Evde yaptığımız güneş koruyucuları ile hem güneşlenmenin tadını çıkarıp , hemde zararlarından korunabiliriz..