Hayallere Yolculuk 2016 Gelinlik Modelleri

/ 9 Ağustos 2016 / 436 / yorumsuz
Hayallere Yolculuk 2016 Gelinlik Modelleri

Her genç kızın hayalidir bembeyaz gelinlikler , yapacağı düğün , ama bir türlü karar veremez , neye baksa olmaz , kendine yakışmaz , üstüne uymaz , oysa gelinliğin yakışmadığı kimde görülmüş . Evlilik her genç kızın hayalinde yaşattığı bir olay

O güne dair türlü hayaller kurulur , kuaföründen , ayakkabısından , makyajına kadar

her şey çok güzel olmalı , herkesin hayalinde farklı ortamlar , farklı gelinlikler , farklı saç modelleri ve hemen hemen herkesin başına gelmiştir , defalarca fikir değiştirilir .

İşte bu zor ama hayatın en önemli gününde biraz olsun yardımcı olabilmek için burada zaman zaman gelinlik modelleri paylaşacağım , belki gelin ayakkabısı belki gelin saçı

artık yardımcımı olur , yoksa daha çok kafamı karıştırır bilmiyorum 🙂

 

Gelinlik_Modelleri_1 (5)

 

   Gelinlik_Modelleri_1 (59)

 

Gelinlik_Modelleri_1 (27)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gelinlik_Modelleri_1 (17)

 

Gelinlik_Modelleri_1 (19)

 

 Gelinlik_Modelleri_1 (29)

 

Gelinlik_Modelleri_1 (13)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gelinlik_Modelleri_1 (16)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gelinlik_Modelleri_1 (31)

 

 Gelinlik_Modelleri_1 (41)

 

 

Gelinlik_Modelleri_1 (45)

 

  Gelinlik_Modelleri_1 (52)

 

Style: "Neutral"

 

GraphThink_Bride (1)

 

 

DN5705 042

 

Benzer Konular
Evde Yapılan Güneş Koruyucuları İle Yaza Merhaba
Güneş Koruyucularımızı Evde Yapalım    Güneş koruyucularını doğal yollardan hazırlayarak , yaz mevsimini karşılamaya ne dersiniz . Evde yaptığımız güneş koruyucuları ile hem güneşlenmenin tadını çıkarıp , hemde zararlarından korunabiliriz..
Gelinliğin Olmazsa Olmazı Çok Şık Duvak Modelleri
  Gelinliğin Tamamlayıcısı Duvaklar  Gelin olacakların en önemli seçimi de duvak seçimidir . Gelinliği tamamlayan , Gelinliğin Olmazsa Olmazı Çok Şık Duvak modelleriyle sizlerde hayallerinizdeki gelinliğe uygun , tarzınıza göre..
Abiye Spor Günlük Hamile Elbiseleri , Hamile Kombinleri
  Hamilelik Ve Şık Olabilmek  Abiye spor günlük hamile elbiseleri denilince , Çiçekli hamile elbiseleri , puantiyeli hamile elbiseleri , blucin hamile elbiseleri , şifon hamile elbiseleri , abiye hamile elbiseleri..
2018 Kadın Çanta Modelleri & Yaz Trendi
2018 Kadın Çanta Modelleri   2018 kadın çanta modellerinde yaz trendine baktığımda , çiçekli  çantalar , hasır çantalar , bavul çantalar , pastel renkli çantalar , püsküllü çantalar , desenli..
Yağlı Saç Problemine Pratik Çözümler
      Yağlı Saç Problemine Pratik Çözümler   Yıllardır yağlı saçlarla sorun yaşayan biri olarak , yağlı saç problemine pratik çözümler konusunu açıp , bu sorunu yaşayanlardan öğrendiklerimden ,..
2018 İlkbahar-Yaz Ayakkabı Ve Sandalet Modelleri
      2018 İlkbahar-Yaz Ayakkabı Ve Sandalet Modelleri  Ayakkabı denilince şöyle bir durmak lazım , her kadının asla dayanamayacağı , bir dükkanı alsa yine de alışverişe çıkınca ayakkabıcıların önünden..