Hayallere Yolculuk 2016 Gelinlik Modelleri

/ 9 Ağustos 2016 / 440 / yorumsuz
Hayallere Yolculuk 2016 Gelinlik Modelleri

Her genç kızın hayalidir bembeyaz gelinlikler , yapacağı düğün , ama bir türlü karar veremez , neye baksa olmaz , kendine yakışmaz , üstüne uymaz , oysa gelinliğin yakışmadığı kimde görülmüş . Evlilik her genç kızın hayalinde yaşattığı bir olay

O güne dair türlü hayaller kurulur , kuaföründen , ayakkabısından , makyajına kadar

her şey çok güzel olmalı , herkesin hayalinde farklı ortamlar , farklı gelinlikler , farklı saç modelleri ve hemen hemen herkesin başına gelmiştir , defalarca fikir değiştirilir .

İşte bu zor ama hayatın en önemli gününde biraz olsun yardımcı olabilmek için burada zaman zaman gelinlik modelleri paylaşacağım , belki gelin ayakkabısı belki gelin saçı

artık yardımcımı olur , yoksa daha çok kafamı karıştırır bilmiyorum 🙂

 

Gelinlik_Modelleri_1 (5)

 

   Gelinlik_Modelleri_1 (59)

 

Gelinlik_Modelleri_1 (27)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gelinlik_Modelleri_1 (17)

 

Gelinlik_Modelleri_1 (19)

 

 Gelinlik_Modelleri_1 (29)

 

Gelinlik_Modelleri_1 (13)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gelinlik_Modelleri_1 (16)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gelinlik_Modelleri_1 (31)

 

 Gelinlik_Modelleri_1 (41)

 

 

Gelinlik_Modelleri_1 (45)

 

  Gelinlik_Modelleri_1 (52)

 

Style: "Neutral"

 

GraphThink_Bride (1)

 

 

DN5705 042

 

Benzer Konular
Büyük Beden Gelinliklerde Farklı Modeller
  Büyük beden gelinliklerde de çok güzel modeller var, ancak bir kısmını alabildim buraya . Belki ufak tefek değişiklik ile tam da istediğiniz modele benzeyecek büyük beden gelinlik modellerini sayfamda..
Gelin Ayakkabıları Gelin Ayakkabı Modelleri
  Gelin Ayakkabılarının Önemi  Taşlarla işlenmiş gelin ayakkabıları , dantelli gelin ayakkabıları , fiyonklu gelin ayakkabıları , düz gelin ayakkabıları , topuklu gelin ayakkabıları ,kalın topuklu gelin ayakkabıları , ince..
Tesettür Abiyeler Düğün Nişan İçin Tesettür Abiye Elbiseler
    Tesettür Abiye Seçimi Abiye seçmek zordur. Bol bol düğünlerin yapıldığı yaz mevsiminde , tek bir abiye ile gitmek  sorun olur , her düğüne ya da nişana farklı abiye..
Kömür Maskesi Ne İşe Yarar ? Evde Kömür Maskesi Nasıl Yapılır ?
  Kömür Maskesi Nedir ? Faydaları Nelerdir    Kömür maskesi son zamanlarda cilt bakımında ön plana çıkan aslında bir peeling görevi gören ,genellikle siyah maske olarak bilinen ve gözenekleri sıkıştıran..
Evde Yapılan Güneş Koruyucuları İle Yaza Merhaba
Güneş Koruyucularımızı Evde Yapalım    Güneş koruyucularını doğal yollardan hazırlayarak , yaz mevsimini karşılamaya ne dersiniz . Evde yaptığımız güneş koruyucuları ile hem güneşlenmenin tadını çıkarıp , hemde zararlarından korunabiliriz..
Gelinliğin Olmazsa Olmazı Çok Şık Duvak Modelleri
  Gelinliğin Tamamlayıcısı Duvaklar  Gelin olacakların en önemli seçimi de duvak seçimidir . Gelinliği tamamlayan , Gelinliğin Olmazsa Olmazı Çok Şık Duvak modelleriyle sizlerde hayallerinizdeki gelinliğe uygun , tarzınıza göre..