Hayallere Yolculuk 2016 Gelinlik Modelleri

/ 9 Ağustos 2016 / 485 / yorumsuz
Hayallere Yolculuk 2016 Gelinlik Modelleri

Her genç kızın hayalidir bembeyaz gelinlikler , yapacağı düğün , ama bir türlü karar veremez , neye baksa olmaz , kendine yakışmaz , üstüne uymaz , oysa gelinliğin yakışmadığı kimde görülmüş . Evlilik her genç kızın hayalinde yaşattığı bir olay

O güne dair türlü hayaller kurulur , kuaföründen , ayakkabısından , makyajına kadar

her şey çok güzel olmalı , herkesin hayalinde farklı ortamlar , farklı gelinlikler , farklı saç modelleri ve hemen hemen herkesin başına gelmiştir , defalarca fikir değiştirilir .

İşte bu zor ama hayatın en önemli gününde biraz olsun yardımcı olabilmek için burada zaman zaman gelinlik modelleri paylaşacağım , belki gelin ayakkabısı belki gelin saçı

artık yardımcımı olur , yoksa daha çok kafamı karıştırır bilmiyorum 🙂

 

Gelinlik_Modelleri_1 (5)

 

   Gelinlik_Modelleri_1 (59)

 

Gelinlik_Modelleri_1 (27)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gelinlik_Modelleri_1 (17)

 

Gelinlik_Modelleri_1 (19)

 

 Gelinlik_Modelleri_1 (29)

 

Gelinlik_Modelleri_1 (13)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gelinlik_Modelleri_1 (16)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gelinlik_Modelleri_1 (31)

 

 Gelinlik_Modelleri_1 (41)

 

 

Gelinlik_Modelleri_1 (45)

 

  Gelinlik_Modelleri_1 (52)

 

Style: "Neutral"

 

GraphThink_Bride (1)

 

 

DN5705 042

 

Benzer Konular
Yazlık Örgü Çanta Modelleri
Yaz mevsiminde kullanılabilecek , tığ işi , motifli , boncuklu , püsküllü , rengarenk yazlık örgü çanta modellerinden örnekler topladım , hepsi birbirinden güzel. El işine meraklı kadınlarımız yaz aylarında..
Vücut Sıkılaştırmak İçin Kullanılan Bitkisel Yağlar
Cilt ve saç bakımından sonra dikkat edilmesi gereken en etkili yöntemlerden birisi de vücut sıkılaştırma. Doğum sonrası sarkmalar, selüloit ve aşırı kilo alıp verme sonrasında oluşan çatlaklar, kadınların kabusu haline..
Evde Hazırlanabilen Gençleştirici Doğal Yüz Serumu
Bazı hanımlar doğum günlerinde beklenen mutluluğu göstermemekte.Sebebi her doğum günlerinde bir gerçekle burun buruna geliyor olmaları. Burun buruna gelinen gerçek yaşlanıyor olduklarını fark etmeleri. Yaşlandığını hisseden her hanım, bir çok..
Saçlarınızdaki Beyazlardan Doğal Maskeler İle Kurtulun
    Beyaz Saçlara İyi Gelen Bakım Maskeleri Saçlarımız yıllar geçtikçe ve yaşımız ilerledikçe beyazlaşsa da bu beyazlamaların yaş ile ilgisi olduğunun yanı sıra genetik olarak ve saç boyalarından da..
Kadınların Güzellik Uğruna Yaşadığı Zorluklar Nelerdir ?
    Kadınların Güzellik Uğruna Yaptığı Şeyler                 Güzel olmak ve güzel görülmek hemen hemen bütün kadınların içinde var olan duygularından biridir. Kadın doğası gereği beğenilmek ve güzel..
Sağlıklı Saçlar İçin Doğru Şampuan Hangisi ?
      Kadınlar İçin En İyi Şampuan Alışverişi    Saç bakımı ne kadar da önemli, herkes çok güzel saçları olmasını ister hatta bu saçlarla çevrelerinden iltifatlar duymak insanı ufka..