Gelinliğin Olmazsa Olmazı Çok Şık Duvak Modelleri

/ 2 Mayıs 2018 / 83 / yorumsuz
Gelinliğin Olmazsa Olmazı Çok Şık Duvak Modelleri

 

Gelinliğin Tamamlayıcısı Duvaklar 

Gelin olacakların en önemli seçimi de duvak seçimidir . Gelinliği tamamlayan , Gelinliğin Olmazsa Olmazı Çok Şık Duvak modelleriyle sizlerde hayallerinizdeki gelinliğe uygun , tarzınıza göre duvak seçimini sayfamdan yapabilirsiniz . Vintage duvak , kır düğünü duvakları, uzun duvak , kısa duvak , işlemeli duvak ,şapka duvak , tesettür duvak , Fransız  dantel duvak , taş işlemeli duvak , kafes duvak  vb. her çeşidinden örnekleri bulabilirsiniz .

Gelin ya da gelinlik konusu konuşulurken ilk akla gelen gelinliğin olmazsa olmazı duvakları konuşmamak olmaz .Duvak seçimi önemli .Gelinliği tamamlayan duvaklar , yüz şekline , saç şekline , en önemlisi tarzınıza uygun olarak seçilir . Her duvak her yüz şekline her saça gitmez . Gelinliğe de uygun olması lazımdır . 

Her yıl duvak modelleri , moda dünyasında yayınlansa da , yıllar öncesinin duvakları sizin gelinliğinize , tarzınıza çok uygun olabilir . Metrelerce uzun duvakla yürümek zor gibi görünse de , bir günlük saltanat için yapılmayacak şey değil . Bir kuğu gibi süzülmenin verdiği haz , yıllarca aklınıza geldikçe , o günü yaşamanıza sebep olur .

Gelinliği satın aldığınız veya diktirdiğiniz yerde mutlaka size duvak önerisi yapılacaktır , ama bu sizin düşündüğünüz duvak modeli olmayabilir . O özel günde kendi tarzınızla sevdiklerinizin karşısına çıkmak isteyeceksinizdir . Hayalini kurduğunuz duvak , size en yakışan duvaktır . Bende buna azda olsa katkım olsun diye sizler için duvak modelleri seçtim , Umarım beğenirsiniz .

 

Gelinliğin Olmazsa Olmazı  Çok Şık Duvak Modelleri 

 

duvak modelleri

 

taşlı duvak modeli

 

vintage tarzı duvak modeli

 

uzun duvak modeli

 

tesettürlü duvak modeli

 

boncuklu duvak modeli

 

taçlı-duvak-modeli

 

kenarı işlemeli duvak modeli

 

uzun duvak modelleri çok şık

 

boncuk işlemeli tesettür duvak

 

taş işlemeli tesettür duvak modeli

 

Fransız dantel duvak modelleri

 

tül duvak modeli

 

uzun duvak modelleri

 

gelinlik duvak modelleri

 

gelinlik uzun duvak modelleri

 

işlemeli tesettür duvak modelleri

 

gelinlikler için kısa duvak modelleri

 

çok uzun duvak modelleri

 

işlemeli duvak modeli

 

çiçekli duvak modeli

 

tül uzun duvak modeli

 

çok şık duvak modeli

 

kafes duvak modeli

 

Benzer Konular
Evde Yapılan Güneş Koruyucuları İle Yaza Merhaba
Güneş Koruyucularımızı Evde Yapalım    Güneş koruyucularını doğal yollardan hazırlayarak , yaz mevsimini karşılamaya ne dersiniz . Evde yaptığımız güneş koruyucuları ile hem güneşlenmenin tadını çıkarıp , hemde zararlarından korunabiliriz..
Abiye Spor Günlük Hamile Elbiseleri , Hamile Kombinleri
  Hamilelik Ve Şık Olabilmek  Abiye spor günlük hamile elbiseleri denilince , Çiçekli hamile elbiseleri , puantiyeli hamile elbiseleri , blucin hamile elbiseleri , şifon hamile elbiseleri , abiye hamile elbiseleri..
2018 Kadın Çanta Modelleri & Yaz Trendi
2018 Kadın Çanta Modelleri   2018 kadın çanta modellerinde yaz trendine baktığımda , çiçekli  çantalar , hasır çantalar , bavul çantalar , pastel renkli çantalar , püsküllü çantalar , desenli..
Yağlı Saç Problemine Pratik Çözümler
      Yağlı Saç Problemine Pratik Çözümler   Yıllardır yağlı saçlarla sorun yaşayan biri olarak , yağlı saç problemine pratik çözümler konusunu açıp , bu sorunu yaşayanlardan öğrendiklerimden ,..
2018 İlkbahar-Yaz Ayakkabı Ve Sandalet Modelleri
      2018 İlkbahar-Yaz Ayakkabı Ve Sandalet Modelleri  Ayakkabı denilince şöyle bir durmak lazım , her kadının asla dayanamayacağı , bir dükkanı alsa yine de alışverişe çıkınca ayakkabıcıların önünden..
Hint Kınası Nedir ? Nasıl Yapılır ? Hint Kınası Modelleri
  Hint Kınası Nedir ? Hint kınası; kına ağacının yapraklarından elde edilen tozun, aktive edici çeşitli sıvı maddeler ile karıştırılarak muhallebi kıvamına getirilmesidir. Hint kınası “vücut süsleme sanatı” da diyebiliriz..