Gelinliğin Olmazsa Olmazı Çok Şık Duvak Modelleri

/ 2 Mayıs 2018 / 164 / yorumsuz
Gelinliğin Olmazsa Olmazı Çok Şık Duvak Modelleri

 

Gelinliğin Tamamlayıcısı Duvaklar 

Gelin olacakların en önemli seçimi de duvak seçimidir . Gelinliği tamamlayan , Gelinliğin Olmazsa Olmazı Çok Şık Duvak modelleriyle sizlerde hayallerinizdeki gelinliğe uygun , tarzınıza göre duvak seçimini sayfamdan yapabilirsiniz . Vintage duvak , kır düğünü duvakları, uzun duvak , kısa duvak , işlemeli duvak ,şapka duvak , tesettür duvak , Fransız  dantel duvak , taş işlemeli duvak , kafes duvak  vb. her çeşidinden örnekleri bulabilirsiniz .

Gelin ya da gelinlik konusu konuşulurken ilk akla gelen gelinliğin olmazsa olmazı duvakları konuşmamak olmaz .Duvak seçimi önemli .Gelinliği tamamlayan duvaklar , yüz şekline , saç şekline , en önemlisi tarzınıza uygun olarak seçilir . Her duvak her yüz şekline her saça gitmez . Gelinliğe de uygun olması lazımdır . 

Her yıl duvak modelleri , moda dünyasında yayınlansa da , yıllar öncesinin duvakları sizin gelinliğinize , tarzınıza çok uygun olabilir . Metrelerce uzun duvakla yürümek zor gibi görünse de , bir günlük saltanat için yapılmayacak şey değil . Bir kuğu gibi süzülmenin verdiği haz , yıllarca aklınıza geldikçe , o günü yaşamanıza sebep olur .

Gelinliği satın aldığınız veya diktirdiğiniz yerde mutlaka size duvak önerisi yapılacaktır , ama bu sizin düşündüğünüz duvak modeli olmayabilir . O özel günde kendi tarzınızla sevdiklerinizin karşısına çıkmak isteyeceksinizdir . Hayalini kurduğunuz duvak , size en yakışan duvaktır . Bende buna azda olsa katkım olsun diye sizler için duvak modelleri seçtim , Umarım beğenirsiniz .

 

Gelinliğin Olmazsa Olmazı  Çok Şık Duvak Modelleri 

 

duvak modelleri

 

taşlı duvak modeli

 

vintage tarzı duvak modeli

 

uzun duvak modeli

 

tesettürlü duvak modeli

 

boncuklu duvak modeli

 

taçlı-duvak-modeli

 

kenarı işlemeli duvak modeli

 

uzun duvak modelleri çok şık

 

boncuk işlemeli tesettür duvak

 

taş işlemeli tesettür duvak modeli

 

Fransız dantel duvak modelleri

 

tül duvak modeli

 

uzun duvak modelleri

 

gelinlik duvak modelleri

 

gelinlik uzun duvak modelleri

 

işlemeli tesettür duvak modelleri

 

gelinlikler için kısa duvak modelleri

 

çok uzun duvak modelleri

 

işlemeli duvak modeli

 

çiçekli duvak modeli

 

tül uzun duvak modeli

 

çok şık duvak modeli

 

kafes duvak modeli

 

Benzer Konular
Gelinlerin Vazgeçilmez Aksesuarı Gelin Buketleri Gelin Çiçekleri
Gelinliğin Vazgeçilmezi Gelin Buketleri    Gelinliğin belki de en göz alıcı tamamlayıcısı , elde taşınan gelin buketleri . Rengarenk çiçeklerden oluşan gelin çiçekleri , gelinliğin beyazlığına uygun ,  uçuk pembe..
Büyük Beden Gelinliklerde Farklı Modeller
  Büyük beden gelinliklerde de çok güzel modeller var, ancak bir kısmını alabildim buraya . Belki ufak tefek değişiklik ile tam da istediğiniz modele benzeyecek büyük beden gelinlik modellerini sayfamda..
Gelin Ayakkabıları Gelin Ayakkabı Modelleri
  Gelin Ayakkabılarının Önemi  Taşlarla işlenmiş gelin ayakkabıları , dantelli gelin ayakkabıları , fiyonklu gelin ayakkabıları , düz gelin ayakkabıları , topuklu gelin ayakkabıları ,kalın topuklu gelin ayakkabıları , ince..
Tesettür Abiyeler Düğün Nişan İçin Tesettür Abiye Elbiseler
    Tesettür Abiye Seçimi Abiye seçmek zordur. Bol bol düğünlerin yapıldığı yaz mevsiminde , tek bir abiye ile gitmek  sorun olur , her düğüne ya da nişana farklı abiye..
Kömür Maskesi Ne İşe Yarar ? Evde Kömür Maskesi Nasıl Yapılır ?
  Kömür Maskesi Nedir ? Faydaları Nelerdir    Kömür maskesi son zamanlarda cilt bakımında ön plana çıkan aslında bir peeling görevi gören ,genellikle siyah maske olarak bilinen ve gözenekleri sıkıştıran..
Evde Yapılan Güneş Koruyucuları İle Yaza Merhaba
Güneş Koruyucularımızı Evde Yapalım    Güneş koruyucularını doğal yollardan hazırlayarak , yaz mevsimini karşılamaya ne dersiniz . Evde yaptığımız güneş koruyucuları ile hem güneşlenmenin tadını çıkarıp , hemde zararlarından korunabiliriz..