Gelin Ayakkabıları Gelin Ayakkabı Modelleri

/ 11 Temmuz 2018 / 545 / yorumsuz
Gelin Ayakkabıları Gelin Ayakkabı Modelleri

 

Gelin Ayakkabılarının Önemi 

Taşlarla işlenmiş gelin ayakkabıları , dantelli gelin ayakkabıları , fiyonklu gelin ayakkabıları , düz gelin ayakkabıları , topuklu gelin ayakkabıları ,kalın topuklu gelin ayakkabıları , ince topuklu gelin ayakkabıları , incilerle süslenmiş gelin ayakkabıları , lame gelin ayakkabıları , aklınıza gelebilecek her tarz gelin ayakkabı modellerinden , internet üzerinde bazıları yabancı sitelerden olmak üzere bir araya toplayarak , gelin ayakkabısı arayışı içinde olan , farklı model arayan , gelinlere değişik modeller sunmak istedim .

Evlilik kararı alınıp , nikah işlemleri ve düğün hazırlıkları başladığında , salon , konsept , gelinlik , saç , makyaj titiz bir şekilde seçilir günlerce dolaşılır , tarza göre seçimler yapılır belki de üstünde fazla durulmayan seçim gelin ayakkabılarıdır. Oysa bütün gün ayağınızda olacak ayakkabıların , öncelikle rahat olması , ayrıca gelinliğiniz ile uyum sağlaması önemlidir .

Bakın bu kısım çok önemli modeli nasıl olursa olsun , ayakkabınızın rahat olması çok önemli , sizler için çok önemli olan bu günün ,acılar içinde bitmesini istemiyorsanız , ayakkabınızın rahatlığını göz önünde bulundurun .

Düğün konsepti de önemlidir , kır düğününde ya da kumsalda yapılması düşünülen düğünde giyilecek ayakkabı ile , salonda veya ihtişamlı bir otelde ,tekne de yapılacak düğünde giyilecek ayakkabı arasında farklar vardır .

Günümüzde dantelli gelin ayakkabıları için gelinlik kumaşından çok farklı modeller ile gelinliğe uyum sağlaması sağlanıyor . Düğününde her detayı tek tek ayarlayan , çiçeklerden , masaların dekoruna kadar ilgilenen gelinler için , böyle bir uyum , çok şık durabiliyor.

Dans ederken ya da oturduğunuzda , görülebilen ayakkabılarınızın , şıklığınızı tamamlaması , tarzınızı göstermesi , bu güne verdiğiniz önemi anlatması açısından önemlidir sanıyorum .

Dost başa , düşman ayağa bakar demişse de atalarımız , böyle bir günde düğüne gelenler , düşman olarak değil , belki fikir almak , ya da merak ettiklerinden her şeye bakarlar . 🙂

Kumsal da düğün düşünenler veya çok spor bir gelinlik düşünenler için , spor ayakkabıları , gelinlik ile uyumlu bir hale getirip , bir bütünlük sağlayarak konsepte uygunluk da sağlanıyor.
Gelinin görünümünü tamamlamak ve şık yapmak için ayakkabılar en önemli aksesuardır. Ancak yaz düğünü , özellikle kumsalda düğün planlıyorsanız, daha rahat bir şeyler giymenizi gerektirir.
Bazı modellerde gelinliklerin altında değişik renkte ayakkabılar da gördüm ama gelin ayakkabısı denildiğinde ilk akla gelen beyaz renk olduğundan daha çok beyaz , krem , lame tonlarındaki gelin ayakkabısı modellerini sayfama aldım . Umarım beğenirsiniz.

 

Gelin Ayakkabısı Modelleri 

 

üstü taşlarla işlenmiş gelin ayakkabısı

 

 

özel tasarım gelin ayakkabıları

 

dantelli gelin ayakkabıları

 

parlak taş işlemeli gelin ayakkabısı

 

gelinlik ayakkabısı modeli

 

gelin ayakkabısı modeli

 

babet gelin-ayakkabısı

 

çok güzel-gelin-ayakkabısı-modeli

 

krem rengi taş işlemeli gelin ayakkabısı

 

platform simli gelin ayakkabısı

 

bilekleri dantelli bot görünümlü şık gelin ayakkabısı

 

yazlık gelin ayakkabısı

 

kumsalda düğün için sandalet gelin ayakkabısı

 

dolgu topuk gelin ayakkabısı

 

gelin ayakkabısı modeli

 

spor gelin ayakkabıları

 

en güzel gelin ayakkabı modelleri

 

dolgu topuk gelin ayakkabı modelleri

 

zarif gelin ayakkabı modeli

 

püsküllü sandalet gelin ayakkabısı modeli

 

muhteşem gelin ayakkabısı fildişi inci işlemeli yüksek topuk

 

bilekten bağcıklı taş işlemeli gelin ayakkabısı modeli

 

dantel çiçekli detaylı gelin ayakkabısı

 

gümüş-işlemeli-parlak-gelin-ayakkabısı

 

Benzer Konular
Yazlık Örgü Çanta Modelleri
Yaz mevsiminde kullanılabilecek , tığ işi , motifli , boncuklu , püsküllü , rengarenk yazlık örgü çanta modellerinden örnekler topladım , hepsi birbirinden güzel. El işine meraklı kadınlarımız yaz aylarında..
Vücut Sıkılaştırmak İçin Kullanılan Bitkisel Yağlar
Cilt ve saç bakımından sonra dikkat edilmesi gereken en etkili yöntemlerden birisi de vücut sıkılaştırma. Doğum sonrası sarkmalar, selüloit ve aşırı kilo alıp verme sonrasında oluşan çatlaklar, kadınların kabusu haline..
Evde Hazırlanabilen Gençleştirici Doğal Yüz Serumu
Bazı hanımlar doğum günlerinde beklenen mutluluğu göstermemekte.Sebebi her doğum günlerinde bir gerçekle burun buruna geliyor olmaları. Burun buruna gelinen gerçek yaşlanıyor olduklarını fark etmeleri. Yaşlandığını hisseden her hanım, bir çok..
Saçlarınızdaki Beyazlardan Doğal Maskeler İle Kurtulun
    Beyaz Saçlara İyi Gelen Bakım Maskeleri Saçlarımız yıllar geçtikçe ve yaşımız ilerledikçe beyazlaşsa da bu beyazlamaların yaş ile ilgisi olduğunun yanı sıra genetik olarak ve saç boyalarından da..
Kadınların Güzellik Uğruna Yaşadığı Zorluklar Nelerdir ?
    Kadınların Güzellik Uğruna Yaptığı Şeyler                 Güzel olmak ve güzel görülmek hemen hemen bütün kadınların içinde var olan duygularından biridir. Kadın doğası gereği beğenilmek ve güzel..
Sağlıklı Saçlar İçin Doğru Şampuan Hangisi ?
      Kadınlar İçin En İyi Şampuan Alışverişi    Saç bakımı ne kadar da önemli, herkes çok güzel saçları olmasını ister hatta bu saçlarla çevrelerinden iltifatlar duymak insanı ufka..