Düğün , Doğum Günü , Konseptlerinde Dekorasyon Örnekleri

/ 23 Nisan 2018 / 983 / 1 Yorum
Düğün , Doğum Günü ,  Konseptlerinde Dekorasyon Örnekleri

 

  Düğün ve Doğum Günü Dekorasyonları

 

Düğün , Doğum günü gibi özel günler , sevdiğimiz kişilerle bir arada olduğumuz , en ince ayrıntısına kadar özen gösterilen günlerdir . İsteriz ki bu özel günlerde , konuklarımızı en güzel , en özel , akıllarda kalacak bir şekilde karşılayalım . Düğün masası , doğum günü masası , kır düğünü masası , evde doğum günü konsepti , masa sandalye süsleme , düğün konseptleri , değişik masa süsleme örnekleri , çocuklar için doğum günü konsepti ,gibi değişik fikirlerin ve süsleme tekniklerinin kullanılmasıyla masalsı görüntülerin ortaya çıktığı , Düğün Doğum Günü Konseptlerinde Dekorasyon Örnekleri ile  bu günler için hazırlık yapmakta olan , ya da böyle bir organizasyon için farklı , değişik fikirler arayanlar ,  birbirinden güzel , konseptleri sayfamızda bulabilirler .

Tüller içinde , çiçeklerin kuşattığı , sandalyelerin gelin gibi giydirildiği , ışıklandırmalar ile çok güzel görüntülerin ortaya çıktığı Düğün konseptleri ile , daha çok çocuklarımız için özen göstererek hazırlandığımız , doğum günü konseptlerinde , cıvıl cıvıl , rengarenk süslemelerle titiz bir şekilde hazırlanılan , bu günler için bazı örnekleri sizler için topladım .

Düğün konseptlerinde en önem verilen görüntü masa düzeni olduğu için , masa süslemelerine daha bir ağırlık verdim . İnciler , boncuklar , mumlar , çiçekler ve  müthiş renk uyumu ile hazırlanan masalar , gerçekten konsepte masalsı bir hava veriyor . 

Günümüzde bu organizasyonları  çok güzel yapan şirketler var. Sizin isteklerinize göre , renk seçimlerinizi belirleyip , bu istekler doğrultusunda , kendi tecrübelerini de ekleyerek çok güzel konseptler hazırlıyorlar .

Bu tür organizasyonların olmazsa olmazı çiçekler ve mumlar , mutlaka her konsepte bu iki özelliğe yer veriliyor .

Masa üzerine serpiltirilmiş ışıl ışıl inciler , rengarenk boncuklar , veya gül yaprakları , özenle ve değişik şekiller verilmiş peçeteler , renk uyumuna dikkat edilerek masaya konulan tabaklar , mumluklar , çok güzel bir görüntü oluşturuyor . 

Düğün konseptlerinde sandalyelerin süslemeleri masa süslemesi kadar özen gösterilen bir durum . Sandalyelerin giydirilmesi , sandalye arkalarındaki çiçekler , tüller , çok şık bir görüntü ortaya çıkarıyor ve özenle süslenen masaya ayrı bir güzellik katıyor .

Hayal dünyanızın genişliğine göre , tarzınızı , zevkinizi , hayallerinizi birleştirdiğinizde , düğün konseptinizi , veya doğum günü partinizi ,  unutulmazların arasına yazdırabilirsiniz .

Düğün konseptlerinde daha çok iki renk üzerinde ağırlık verilirken , özellikle çocuklar için yapılan doğum günü konseptlerinde , rengarenk şekerlemeler , balonlar , şeritler  ile inanılmaz güzellikte , çocuğunuzun unutamayacağı ortamlar hazırlayabilirsiniz . 

 

 Sizlere için hazırladığım  Düğün , Doğum Günü Konsepti Dekorasyon Örneklerine göz atarak fikir edinebilir ve belki kendi özel gününüz için  seçim yapabilirsiniz.

 

Düğün , Doğum Günü Konsepti Dekorasyon Örnekleri

 

Altın süsleme masa konsepti

 

Balon süslemeli doğum günü konsepti

 

Çiçekli doğum günü konsepti

Çocuklar için doğum günü süsleme fikirleri

 

Doğum günü için masa süsleme

 

Doğum günü için süslemeler

 

Doğum günü için konsept örneği

 

Düğün konsepti örnekleri

 

Düğün konsepti süsleme

 

Düğün masası değişik süsleme örnekleri

 

düğün masası dekorasyon örnekleri

 

düğün masası dekorasyon örnekleri

 

düğün masası konsept

 

düğün masası lacivert süsleme

 

düğün masası mor çiçekli süsleme

 

düğün masası pembe konsept

 

düğün masası süsleme konsepti

 

düğün masası süsleme örnekleri

 

düğün masası süsleme örnekleri

 

gelin masası süsleme örnekleri

 

kır düğünü süsleme konsepti

 

masa sandalye süsleme örnekleri

 

masa süsleme konsepti

 

masa süsleme örnekleri

Benzer Konular
Günaydın Gifleri Işıl Işıl  Günaydın Mesajları
    Günaydın Gifleri                      Harika Günaydın Gifleri ile geldim bu sefer. Watsapp , Twitter , Facebook , gibi sosyal medya..
Özür Dilerim / Zırvalar
Merhaba sözcüklerim,Yıllar önce okuduğum kitabı aralar gibiyim.Sanırım sarılmaya geldim kendime. Her zaman boş verdiğim, ertelediğim, unuttuğum,unutmak istediğim, ağlatmaktan korktuğum,susturduğum, hırpaladığım,kendime sarılmaya geldim.. Bu biraz acı biliyor musunuz?Sarılacak kimsesi olmayan kendimi..
İçimi Gömmeye Geldim
HİÇ.. Toprakları savuracağım içimin ölü yüzüne, kefenlemeden, yıkamadan gömeceğim. Saat 01:28 Neden ve nasıl oldu da konu buralara geldi, bilmiyorum. Ama konu ilk defa benim. Kendim de inanamıyorum buna, bilseniz...
Kadınlar İçin Saat Alışverişi Neden Önemlidir ?
Kadınlar  İçin Saatin Önemi Cep telefonlarının gittikçe akıllı olmaları sonucunda, aksesuar olarak kullanımı dışında artık çok da bir özelliği kalmayan, fakat zenginlik ve varlık belirtisi olan önemli aksesuar konumunu hala..
Diyet Yapmak Sabır Gerektirir
      Diyet Yaparken İnsanları Üzmemek               Sağlıklı beslenmek vücudun ayakta durması adına oldukça önemli bir kavramdır. Aksi durumda ise devreye diyet girer. Diyet yapmak işkence gibi görünse..
Telefonlarınıza Arka Planlar Android , İphone,  Whatsapp
 Mobil Telefonlarınıza Arka Planlar     Telefonlarınıza canlılık getirecek , günlük ruh durumunuza göre değiştirebileceğiniz , aşk , sonbahar , sevgi , çiçek , manzara , çizim temalı  mobil telefonlar için..

Düğün , Doğum Günü , Konseptlerinde Dekorasyon Örnekleri (1 Yorum)

  1. O kadar çok güne konsept var ki , artık kına gecesinde de yapılıyor bu tür süslemeler , annelere de kına gecesi yapıyorlarmış diye duydum doğrumu bilmiyorum . Daha neler çıkacak bakalım .