Büyük Beden Gelinliklerde Farklı Modeller

/ 2 Ağustos 2018 / 316 / yorumsuz
Büyük Beden Gelinliklerde Farklı Modeller

 

Büyük beden gelinliklerde de çok güzel modeller var, ancak bir kısmını alabildim buraya . Belki ufak tefek değişiklik ile tam da istediğiniz modele benzeyecek büyük beden gelinlik modellerini sayfamda bulabilirsiniz.

Evlenme hazırlığında olanların en çok zorlandığı konu gelinlik seçimi olduğunu herkes bilir . Bu çok özel günde , en şık , en güzel , en farklı görünmek her gelinin hakkıdır . Ama bu o kadar da kolay değil ,hem modellerin çok çeşitliliği , hem de üstünüzde istediğiniz gibi duran gelinlik seçmek gerçekten zor bir karar . Daha önce çeşitli gelinlik modelleri yayınladım , Rüya Gibi Gelinlikler 2018 Gelinlik Modası   arzu ederseniz linke tıklayarak bakabilirsiniz ,bu gün de büyük beden gelinlik modelleri yayınlayacağım . Model , tarz konusunda ikilemde kalanlar , istediği modeli bir türlü bulamayanlara az da olsa belki bir katkım olur diye düşündüm .

Büyük beden gelinliklerde uzun , kısa , düz , kabarık , dantelli  v.b gibi çok çeşitli modellerden hepsine yer vermeye çalışacağım . Kilonuzu sorun etmeyin , modellere bakınca , büyük beden gelinlikle de çok şık olabileceğinizi göreceksiniz. Mutluluk bence en büyük güzellik , mutlu kadın güzel kadındır sözü boşa söylenmemiş. Eğer mutluysanız inanın gerisi teferruat . Tüm evlenme hazırlığında olanlara , bu yola adım atmış olanlara , öncelikle mutlu olmalarını dilerim .

Şimdi bakalım büyük beden gelinliklerde nasıl modeller varmış ?

 

 

Büyük Beden Gelinlik Modelleri

 

Büyük beden gelinlik modelleri

 

 

2018 büyük beden gelinlik modelleri

 

büyük beden gelinlikler

 

Balık etek büyük beden gelinlik modeli

 

Büyük beden gelinlikler

 

Farklı büyük beden gelinlik modeli

 

kır düğünü için büyük beden gelinlik modeli

 

Büyük beden gelinlik örnekleri

 

Dantelli büyük beden gelinlikler

 

Uzun kollu büyük beden gelinlik modeli

 

Kilolu bayanlar için gelinlik modelleri

 

Şişmanlar için zarif gelinlik modelleri

Benzer Konular
Yazlık Örgü Çanta Modelleri
Yaz mevsiminde kullanılabilecek , tığ işi , motifli , boncuklu , püsküllü , rengarenk yazlık örgü çanta modellerinden örnekler topladım , hepsi birbirinden güzel. El işine meraklı kadınlarımız yaz aylarında..
Vücut Sıkılaştırmak İçin Kullanılan Bitkisel Yağlar
Cilt ve saç bakımından sonra dikkat edilmesi gereken en etkili yöntemlerden birisi de vücut sıkılaştırma. Doğum sonrası sarkmalar, selüloit ve aşırı kilo alıp verme sonrasında oluşan çatlaklar, kadınların kabusu haline..
Evde Hazırlanabilen Gençleştirici Doğal Yüz Serumu
Bazı hanımlar doğum günlerinde beklenen mutluluğu göstermemekte.Sebebi her doğum günlerinde bir gerçekle burun buruna geliyor olmaları. Burun buruna gelinen gerçek yaşlanıyor olduklarını fark etmeleri. Yaşlandığını hisseden her hanım, bir çok..
Saçlarınızdaki Beyazlardan Doğal Maskeler İle Kurtulun
    Beyaz Saçlara İyi Gelen Bakım Maskeleri Saçlarımız yıllar geçtikçe ve yaşımız ilerledikçe beyazlaşsa da bu beyazlamaların yaş ile ilgisi olduğunun yanı sıra genetik olarak ve saç boyalarından da..
Kadınların Güzellik Uğruna Yaşadığı Zorluklar Nelerdir ?
    Kadınların Güzellik Uğruna Yaptığı Şeyler                 Güzel olmak ve güzel görülmek hemen hemen bütün kadınların içinde var olan duygularından biridir. Kadın doğası gereği beğenilmek ve güzel..
Sağlıklı Saçlar İçin Doğru Şampuan Hangisi ?
      Kadınlar İçin En İyi Şampuan Alışverişi    Saç bakımı ne kadar da önemli, herkes çok güzel saçları olmasını ister hatta bu saçlarla çevrelerinden iltifatlar duymak insanı ufka..