9 Ağustos 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

/ 8 Ağustos 2018 / 171 / yorumsuz
9 Ağustos 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

 

 

 

Günlük Burç Yorumları 9 Ağustos 2018 Perşembe Günlük Burçlar

Burç yorumları,günlük burç yorumları,
9 Ağustos 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak ,
Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

 

 

koç burcu günlük yorumu aries daily horoscope

9 Ağustos 2018 Perşembe Koç Burcu

Bu gün , eleştiriye özellikle duyarlı olabilirsiniz ya da hayatınızdaki bir kişi veya bir proje ile ilgili bir hayal kırıklığı hissedebilirsiniz.
Sen ve şu an için özlem duyduğun hayat arasında duran herşeyin üstesinden gelme gücüne sahipsin. İlişkiler için genellikle güçlü bir döneme girmiş olmanıza rağmen, bugünü biraz stresli geçirebilirsiniz.

 

 

boğa burcu günlük yorumu taurus daily horoscope

9 Ağustos 2018 Perşembe Boğa Burcu

Bugünün etkileri zorlu ama aynı zamanda iyileştirmelerin iş ve işe nasıl yardımcı olacağını görmek için de iyi.Dokunduğunuz her şeyde ve karşılaştığınız herkeste kaliteyi bekliyorsunuz. Farklı karakterlere olabildiğince açık olun. Herkesten , her olaydan , öğrenebileceğimiz şeyler olduğunu unutmayın.
Karşı cinsle ilişkileriniz yoğunlaşmakta fakat sebebi olmasa da bu gün gergin hissediyorsunuz .

 

 

ikizler burcu günlük yorumu gemini daily horoscope

9 Ağustos 2018 Perşembe İkizler Burcu

Bu günkü zorlu görünüm bazı gerginlikler yaratabilir , dışlanmış hissetme duyguları olabilir. Mümkünse sakin kalabileceğiniz ortamlarda bulunun veya dinlenebileceğiniz bir yere gidin.
Bunlar ne istediğinizi anlamanıza yardımcı olabilir.Daha fazla özgürlük hakkında hayal kurmanıza rağmen, geçmişte yaşadığınız kötü deneyimlerin etkisini , bu güne taşıdığınız için başarısızlığıda beraberinde getiriyor. Geçmişin etkisinden kurtulun .

 

 

yengeç burcu günlük yorumu cancer daily horoscope

9 Ağustos 2018 Perşembe Yengeç Burcu

Bir ilişkide biraz duygusal mesafe olabilir ve inişler ve çıkışlar size kimin , ne değer verdiğinizi hatırlatır. Artık kendinize daha fazla zaman ayırmanız gerektiğini anlayabilirsiniz.
Kendi mutluluğunuzu yaratmaya çalışın.Şimdi ortaya çıkan durumlar , bir anlamda güvensiz hissetmenize neden olabilir. Zihninizi rahatlatmak ve tüm aile ilişkilerinin düzgün işleyişini sağlamak için onlarla sizi huzursuz eden konu hakkında konuşmalısınız.

 

 

aslan burcu günlük yorumu leo daily horoscope

9 Ağustos 2018 Perşembe Aslan Burcu

Gezegenler sizi şu anda gerçekten ne aradığınızı yeniden düşünmeye itiyor. Düşüncelerin bir döngüsünde sıkışıp kalsanız da, daha yaratıcı olmanın yollarını araştırıyorsanız, uzun zamandır konuştuğunuz bir rüyanın peşinden gitmeye çalışmalısınız. Artık farklı şeyler denemenin olanaklarını bulmalısınız.Ne yapılması gerektiğine dair bir içsel kavrayışınız var. Gerçekte ne yapmak istediğini herkese gösterme zamanı.

 

 

başak burcu günlük yorumu virgo daily horoscope

9 Ağustos 2018 Perşembe Başak Burcu

Çok fazla düşünme eğilimi, sizi bugün yüksek seviyeye getirebilir. Hayal kırıklıklarını veya korkularını tetikleyebilecek şeylere dikkat edin.Derinliklerinizi keşfedin ve daha sonraki maceralar
için ilham bulabilirsiniz.Hayata, özgürlüğe ve mutluluğunuzun peşinden koşmaya odaklanın . Bu günkü aktivitelerinizde daha yapıcı olun , detaylarla uğraşmadan , başarılı olmanın yollarını arayın .
Yaşanacak bazı gecikmeler ve engeller geçicidir , takılmayın .

 

 

terazi burcu günlük yorumu libra daily horoscope

9 Ağustos 2018 Perşembe Terazi Burcu

Yükümlülükler sizi ağırlaştırabilir ve bunlar ev veya aile görevlerini içerebilir. Neye değer verdiğinizi ve sevdiğini sorguluyorsanız, bunun gerekli ve sonuçta yardımcı bir süreç olabileceğini düşünün.
Duygusal sorunlarla uğraşabilirsin . Kararlı, güçlü bir eylem ve pasif teslim arasında gidip gelebilirsin.Duygular ve hayaller karışık olabilir ve huzursuzluk ve hoşnutsuzluk yaratabilir.İlişkilerinizde kendiniz hakkında daha çok şey öğreniyorsunuz . Bu fırsatı değerlendirin.

 

 

akrep burcu günlük yorumu scorpio daily horoscope

9 Ağustos 2018 Perşembe Akrep Burcu

Çoğu insandan tamamen farklı bir tarz ve yöntem ile çalıştığınız için çoğu zaman hakettiğiniz takdiri alamıyor veya yanlış anlaşılıyor olabilirsiniz. Aşk yaşamınızda da , iş hayatınızda da aşırı tutkulu
olmanız , pek çok kişi tarafından anlaşılmıyor.Yeni bir proje veya eğitim programı şu andaki öncelikler listenizde yer alıyor ve sonunda zihinsel ufkunuzu genişletme ihtimali heyecanınızı arttırıyor.
Bu, geleceğiniz için size yepyeni kapılar açacaktır.

 

 

yay burcu günlük yorumu sagittarius daily horoscope

 

9 Ağustos 2018 Perşembe Yay Burcu

Çabalarınızın bir sonucu olarak, işinizde , size özel niteliklere sahip olabileceğinizden kalabalığın arasından sıyrılabilirsiniz.Pratik meselelere özellikle dikkat etmek, refahı iyileştirmek için size yardımcı olabilir.
Kendinizi , yeteneklerinizi , yeniden keşfedebilirsiniz.Finansal konular, bazı önemli toplantılara katılabilir , bu sayede planlarınızla güvenle ilerleyebilirsiniz.Mutlu ve pozitif hissettiğiniz bir yere geri dönmek
isteyebilirsiniz.

 

 

oğlak burcu günlük yorumu capricorn daily horoscope

9 Ağustos 2018 Perşembe Oğlak Burcu

İşteki fırsatlar, geleceğinizle ilgili düşünceleriniz ile örtüşebilir. Cazip olsa bile, aceleci kararlar vermeyin. Sabır, başarı için stratejinizi geliştirir.Muhtemelen, ilişkilerin dışında, hayatındaki her şeyde harikasınız.
Bunun nedeni, her şeye yaklaşımınızın stratejik ve iddialı olmasıdır. Sen zirveye ulaşana kadar dağa tırmanmayı asla bırakmayacak birisin. Bir süre kendinizi geri çekerek , büyük resmi daha iyi görmek , insanlarla uğraşmak yerine ,projelerinize ağırlık vermek isteyeceksiniz. Bu size iyi gelecek.

 

 

kova burcu günlük yorumu aquarius daily horoscope

9 Ağustos 2018 Perşembe Kova Burcu

Enerji, motivasyon ya da herhangi bir şey yapmak istemiyorsunuz ve her şeyden vazgeçmek istiyormuş gibi hissetmeye başlayabilirsiniz. Planlarınız da engellenme , yavaşlama , aksaklıklar olması , gökyüzünde geri harekette bulunan bir çok gezegen olmasından dolayı . Bütün bu duyguların ve engellerin geçici olduğunu bilerek , geri harekette olan gezegenler , düz harekete başladığında , işlerinizin bir anda düzeleceğini düşünerek , moralinizi bozmadan devam edin.
Duygusal konularla başa çıkabilmek için biraz geri çekilerek akışa bırakmak şu an için en doğru yoldur .

 

balık burcu günlük yorumu pisces daily horoscope

9 Ağustos 2018 Perşembe Balık Burcu

Kendinizi bugün eğlenmekten ziyade problemleri çözmek için daha fazla zaman harcayarak bulabilirsiniz, ancak bunun gelecekteki başarıların yolunu açabileceğini düşünebilirsiniz.Yapmak istediklerinizi ne kadar çok istediğinizi gösterirseniz ,evren olumlu bir şekilde cevap verecektir. Genel olarak, bu her türlü alım satım ve müzakere için iyi bir zamandır. Bugün güçlü bir sosyal vicdanınız var ve arkadaşlarınızla birlikte olmak isteyeceksiniz. Başka şeylerin sizi bundan uzaklaştırmasına izin verme. İyi arkadaşlığa ihtiyacın var.

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..