8 Ağustos 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

/ 7 Ağustos 2018 / 317 / yorumsuz
8 Ağustos 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

 

 

Günlük Burç Yorumları 8 Ağustos 2018 Çarşamba Günlük Burçlar

Burç yorumları,günlük burç yorumları,
8 Ağustos 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak ,
Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

 

 

koç burcu günlük yorumu aries daily horoscope

8 Ağustos 2018 Çarşamba Koç Burcu

Enerjinizin fazlalığı , her şeye yetişme telaşınız ve aceleci tavrınız , kendinizi tam olarak ifade etmenizi engelliyor , sizin hızınıza ve çalışma
temponuza uyum sağlayamayanlar tarafından yanlış anlaşılıyorsunuz . Bu gün artık insanlara bir şeyler anlatmaktan vazgeçip , işinize devam edeceksiniz.Geçmişten birileri ile karşılaşabilir , veya geçmişte kalan bir konunun gerçek yüzünü öğrenebilirsiniz.

 

 

boğa burcu günlük yorumu taurus daily horoscope

8 Ağustos 2018 Çarşamba Boğa Burcu

Bu gün , güvendiğiniz biriyle sohbet ederek bir kendinizce sorun olarak gördüğünüz bir konuyu çözmek için iyi bir gün. Bazen eleştiri korkusu, sevginizi ifade etmekten kaçınmanızı ve kendinizi , yalnız hissetmenize neden olabilir. Eğer işinizi değiştirmeyi düşünüyorsanız , beklenmedik bir kaynaktan, belki de sosyal bir toplantıda bir fırsat duyabilirsiniz. Bu beklenmedik birinin dikkatini çektiğiniz anlamına gelebilir veya yeni ve sıra dışı bir alanda bir iş olabilir.

 

ikizler burcu günlük yorumu gemini daily horoscope

8 Ağustos 2018 Çarşamba İkizler Burcu

Bu gün , bir Güneş Merkürü uyumu, kişisel ilgi alanları, güncel haberler, çalışmalar ve projeler etrafında dönen konuşmalar veya düşüncelerden kazanılacak çok şey olduğunu gösteriyor.
Geçmişte kalan ya da daha önceden zor olan konular hakkında bugün yararlı konuşmalar olabilir, ancak insanların bugün çok hassas olduğunu unutmayın. Eğer bekarsanız bu gün , duygusal bir yakınlaşma yaşayabileceğiniz biriyle karşılaşmanız mümkün.

 

 

yengeç burcu günlük yorumu cancer daily horoscope

8 Ağustos 2018 Çarşamba Yengeç Burcu

Geçmişte yaşadığınız bazı konular , tekrar karşınıza çıkabilir.Bu duygusal yolculuk, yaşadıklarınıza bağlı olarak hem keyifli hem de zorlayıcı bir deneyim olabilir. Uzun zamandır görmediğiniz ,
ama çok sevdiğiniz bazı kişiler ile sürpriz bir şekilde karşılaşabilirsiniz veya sizin ziyaretinize gelebilirler. Onlardan ilginç haberler alabilir , çok keyifli sohbetler yapabilirsiniz.Bazı konularda yeni bir bakış açısı geliştirebilirsiniz.

 

 

aslan burcu günlük yorumu leo daily horoscope

8 Ağustos 2018 Çarşamba Aslan Burcu

Bu gün , birkaç engelin üstesinden gelmeniz ve şu an sahip olduğunuz fikirler ile ilerlemeden önce bazı düzeltmeler yapmanız gerekebilir, ancak bu onların iyi ya da yararlı olmadığı anlamına gelmez.
Bazı ilişkilerin gerçek yüzünü görebilirsiniz.Aşk hayatınızda eğer sorun var ve çözülemez durumdaysa ,bitirmek ve değişimin gerçekleşmesine izin vermekten korkmayın.
Daha mutlu ve özgür olabileceğiniz , bir hayata veya ilişkiye adım atabilirsiniz.

 

 

başak burcu günlük yorumu virgo daily horoscope

8 Ağustos 2018 Çarşamba Başak Burcu

Önemli biriyle bir sorunun üstesinden gelmek için bir mali veya mülkiyet konusuyla yüzleşmeniz gerekebilir. Finansal anlamda çözüm arayışı içinde olabilirsiniz. Beklemediğiniz birinden , bir yardım
teklifi gelebilir. Kimseye yük olmak istemediğinizden , bu yardım teklifine karşı kararsız kalabilirsiniz. Aşk hayatınızda kritik bir noktada olduğunuzu hissediyorsunuz , ya kendiniz olacaksınız , ya da
bazı şeyleri kabulleneceksiniz.

 

 

terazi burcu günlük yorumu libra daily horoscope

8 Ağustos 2018 Çarşamba Terazi Burcu

Eski kararları ve fikirleri , gözden geçirmek ve yeniden keşfetmek için güçlü bir zaman. Geçmişten bir arkadaşınız hayatınızda yeniden ortaya çıkabilir veya eski bir dostluğun yeniden canlanmasını yaşayabilirsiniz.
Zihniniz gün boyunca yeni fikirler üretebilir. Bunları nasıl kullanacağınıza dair bazı planlar yapabilirsiniz.Katı bir plan üzerinde ısrar etmek yerine akışla gitmeye çalışın. Ev cephesindeki birinin inatçı olduğu
ve her zamanki gibi ulaşılabilir olmadığı görülüyor. Önümüzdeki günler de bu tutumlarından vazgeçecekler.

 

 

akrep burcu günlük yorumu scorpio daily horoscope

8 Ağustos 2018 Çarşamba Akrep Burcu

Duygusal olarak kapana kısılmış hissediyor olabilirsiniz, bu da bir ilişkinin zamanınızın çok büyük bir kısmını alıp almadığını merak etmenize neden olabilir. İç fırtınalar periyodik olarak meydana gelir ve
sizin , istemediğinizi değiştirmenizi sağlar. Arkadaşlarla, tanıdıklarla, çocuklarla veya bir sevgiliniz ile ilgili kafa karıştırıcı durumlar olabilir.Bugün kim ya da neyin değerinin ne olacağı konusunda
çok net değilsiniz, bir ilişkide hızlı kararlar alıp, daha sonra pişman olmayın.

 

 

yay burcu günlük yorumu sagittarius daily horoscope

8 Ağustos 2018 Çarşamba Yay Burcu

Bu gün , meydana gelen olaylar, eski yaraları çok iyi açabilir, ancak yaralar açıkken, iyileşmenin yollarını bulmak için bir fırsatınız olabilir.Kalbiniz ve zihniniz kabul edilinceye kadar yavaşlayın.
Dileklerinle gerçek arasında bir boşluk var, ama cesaretinizi kırmayın.Geçmişte acılar varsa, şimdi iyileşme ve bağışlama zamanıdır. Bugünün enerjisi, gün bitmeden sevgilinizin bir sürprizi ile karşılaşmanızı destekliyor.
Ondan hiç beklemediğiniz bu durum karşısında , ona tekrar aşık olabilirsiniz.

 

 

oğlak burcu günlük yorumu capricorn daily horoscope

8 Ağustos 2018 Çarşamba Oğlak Burcu

Bir ilişkide bir dönüm noktasındaymışsınız gibi hissedebilirsiniz, ve bugünkü olaylar eski yaraları veya eski problemleri çağrıştırır.Hakikatlerle yüzleşmek her zaman kolay olmasa bile, bazen yaraları iyileştirici olabilir.Beklenmedik bir iletişim bugün, kariyerinizle bağlantılı birinden gelebilir.Bu iyi bir haber ,çalıştın ve hakettiğin her neyse, buna sahip olacaksın .Bunu karmik bir ödül olarak düşünün. Bu gün ,muhteşem bir fikrin başlangıcı ortaya çıkabilir.
Aşk hayatınızda ani sürprizlere hazır olun.

 

 

kova burcu günlük yorumu aquarius daily horoscope

8 Ağustos 2018 Çarşamba Kova Burcu

Herkes bugün özellikle hassas , bir ilişki meselesiyle ilgili bazı olaylar olabilir ve geçmişten bir olay veya kişi ile ilgilidir. Şu anda tüm gerçekleri veya cevapları almayacaksın. ama bu, bazı önemli konuların yeniden düşünülmesi için bir zamandır.Biriyle çözemediğiniz bir sorun yaşıyorsanız , Merkür’ün ilişki bölgenizdeki Güneş’e doğru geri hareketi, yardımcı olabilir. İsteklerinizi açık bir şekilde ifade etmek , şansınızı lehinize çevirir. İlişkisi olmayan Kova burçları bu gün yeni bir ilişkiye
bir başlangıç yapabilirler .

 

 

balık burcu günlük yorumu pisces daily horoscope

8 Ağustos 2018 Çarşamba Balık Burcu

Çevrenizdeki dünyaya uyum sağladınız ve artık hiç kimsenin sizi aptal yerine koymadığından emin olmanız gerekiyor. İnsanlar yalan söylediğinde masumiyet ölür. Ama ilişkileri sürdürebilmek için güvenmek zorundasınız. Kime ne kadar güveneceğinizi , güvenmeden
anlayamazsınız. Bazı kararlar almadan önce sezgilerinizi dinleyin. Bu konuda sezgileriniz , inanılmaz güçlü.Karşınızdaki kişiye birden tepki vermek yerine , bir adım atmayı deneyin.Sorunları düşünmek için zaman ayırın, şimdi onlara yeni bir açıdan bakmaya
çalışın bu çok yardımcı olabilir.Yaşam tarzınızda ve alışkanlıklarınızda değişiklik yapmaya istekliyseniz, önümüzdeki günler ve haftalar bunu mümkün kılabilir.

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..