7 Şubat 2016 Pazar Günlük Burç Yorumları

/ 6 Şubat 2016 / 63 / yorumsuz
7 Şubat 2016 Pazar Günlük Burç Yorumları

gunluk-burc-7-subat

 

7 Şubat 2016 Pazar Burç Yorumları KOÇ

Bugünlerde biraz sabırlı olmanız gerekebilir. Sabır size göre bir şey değil ama dişinizi sıkarsanız sonuç daha olumlu olacak.Gün içinde keyif aldığınız işlerle uğraşabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde daha fazla yaratıcılığınızı kullanacağınız zamanlar var. Sorumluluklarınız artabilir. İşlerinizde engeller keyfinizi kaçırabilir.

7 Şubat 2016 Pazar Burç Yorumları BOĞA

Evinizle ve işinizle ilgili yapacak pek çok işiniz var. Özel sorunlarınız nedeniyle bu sorumluluklarınızı aksatmamalısınızBugün ailevi konularla ilgilenebilirsiniz. Geçmişten gelen konular keyfinizi kaçırabilir. Güven aradığınız kişilere çekildiğinizi hissedebilirsiniz. Kendi iç sesinizi dinleyerek olayları kontrol edebilirsiniz. İlerleyen saatlerde daha yaratıcı olduğunuz konular ön plana çıkabilir. Sorumlu olduğunuz konular ilgili kurallar koymanız gerekebilir.

7 Şubat 2016 Pazar Burç Yorumları İKİZLER

Kendinizle bu kadar barışık olmanız çok güzel de, zaman zaman hata yaptığınızı görmelisiniz.Bugün hareketli gündeminiz içinde iletişimde olduğunuz kişilere karşı dikkatli olmalısınız. Yakın çevrenizdeki olaylar gündeminizi etkileyebilir. Yeni haberler alabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda bitişler meydana gelebilir. İlerleyen saatlerde ailevi konular ön plana çıkabilir. Sorumluluk almanız gereken olaylar yaşayabilirsiniz.

7 Şubat 2016 Pazar Burç Yorumları YENGEÇ

Büyük bir özveri içinde çalışıyorsunuz. Bu özellikleriniz yakında sizi çok sevindirecek biçimde karşılığını görecek.Bugün maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kişisel yeteneklerinizi kullanacağınız işlere yönelmek sizi keyiflendirebilir. İş hayatınızda alacağınız destekleri iyi kullanmalısınız. Sorumlu olduğunuz işlerde sıkışmalar olabilir. İlerleyen zamanlarda sorumluluklarınız artacaktır. Hareketli zamanlar sizi bekliyor.

7 Şubat 2016 Pazar Burç Yorumları ASLAN

Ani tepkiler vermekten kaçınmanız gereken bir gündesiniz ve iletişimlerinizde esnek davranmaya çalışmalısınızBugün yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Kişisel açıdan önemli olan konular gündeminizi meşgul edebilir. İş hayatınızla ilgili sıkışıklıklarla ilgili çözümler üretmeniz gereken zamanlar var. İlerleyen zamanlarda bu konuda destek alabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili yenilenmeye gitmek isteyebilirsiniz.

7 Şubat 2016 Pazar Burç Yorumları BAŞAK

Dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Beklenmeyen gelişmeler sizi tutsak alırken canınız sıkılabilir. Kötümser olmamaya bakmalı, geniş düşünebilmelisiniz.Sabah saatlerinde kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Bilemediğiniz konulardan dolayı yaşadığınız süreçte kendi içinize döneceğiniz zamanlar var. Bazı konuları akışına bırakmanız gerekebilir. Sosyal konulara yönelmek sizi rahatlatacaktır. İlerleyen zamanlarda kişisel açıdan önem verdiğiniz konular ön plana çıkabilir.

7 Şubat 2016 Pazar Burç Yorumları TERAZİ

İhmal ettiğiniz bir konu var. Bu konu üzerinde biraz durun. Sonunda beklemediğiniz bir kazan elde edebilirsiniz.Bugün gelecek beklentilerinizle ilgili adımlar atmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla plan yapmak ve düşüncelerinizi paylaşmak size iyi gelecektir. İş hayatınızda alacağınız destekler yaşadığınız sıkışıklığı rahatlatabilir. Sorumlu olduğunuz işleri toparlamak isteyeceksiniz. İlerleyen zamanlarda engellerle karşılaştığınızı hissedebilirsiniz.

7 Şubat 2016 Pazar Burç Yorumları AKREP

Çevrenizde sizin çalışkanlığınızdan ve sorumluluk duygunuzdan faydalanmak isteyenler var. Dikkatli olun.İş hayatınızda ön planda olmak isteyeceğiniz zamanlar var. Hedeflerinize ulaşmak için çaba sarf edebilirsiniz. Gün içinde fazla yorulduğunuzu ve işlerin ilerlemediğini hissedebilirsiniz. Sabırlı olmaya çalışın. Üstlerinizle iletişiminize dikkat edin. İlerleyen saatlerde sorumluluklarınız artabilir. Sosyal konular daha fazla gündeme gelecektir.

7 Şubat 2016 Pazar Burç Yorumları YAY

Bugün arkadaşlarınız hakkında edeceğiniz sözlere dikkat edin. Konuşmalarınız istenmeyen kulaklara varabilir.Sabah saatlerinde kendinizi özgür hissedebilirsiniz. Geleceğinizle ilgili plan yapmak ve sevdiklerinizi paylaşım içinde olmak isteyebilirsiniz. Akademik konular gündeme gelebilir. Sorumluluklarınızla ilgilenmeniz gereken zamanlar olacaktır. Bazı işlerinizde sıkışmalar meydana gelebilir. İlgilendiğiniz konularda kabullenme içinde olabilirsiniz.

7 Şubat 2016 Pazar Burç Yorumları OĞLAK

Çevrenizde ilişkinizi istemeden de olsa etkileyecek kendini bilmez insanlar var. Onlardan uzak durmaya bakmalısınızGün içinde işlerinizde endişe duyduğunuz konular ön plana çıkabilir. Sabırlı olmanızda fayda var. Sorumlu olduğunuz konularda daha fazla kabullenir olabilirsiniz. Sizi yıpratan konular gündeme gelebilir. İlerleyen saatlerde kendinizi için bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz. İş hayatınızdaki durumlardan dolayı engellendiğinizi hissedebilirsiniz.

7 Şubat 2016 Pazar Burç Yorumları KOVA

Bugün çevrenizdeki olaylara çok fazla dikkat etmeyeceksiniz ve bazı ayrıntıları gözden kaçırabilirsiniEşinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. İkili ilişkilerinizde gündeminizde dikkat etmeniz gereken koşullar oluşabilir. Uyum ve denge arayışı içinde olabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda engellere takılabilirsiniz. İlerleyen saatlerde endişe duyduğunuz konularda daha fazla sıkışmış hissedebilirsiniz. Kabullenme içine girebilirsiniz.

7 Şubat 2016 Pazar Burç Yorumları BALIK

Bir tartışmanın dışında kalmaya çalışıyorsunuz. Kararlılığınızı bozmayın. Çünkü işin sonunda kötü şeyler görünüyorSabah saatlerinde çalışma hayatınızdaki koşullarda etki altında kalacağınız zamanlar var. Hizmet aldığınız kişilerle iletişiminizde dikkatli olmalısınız. Bazı konuları bırakma eğiliminde olabilirsiniz. Kabullenmek işlerinizi kolaylaştırabilir. İlerleyen zamanlarda eşinizle ilgili konularda engellendiğinizi hissedebilirsiniz. Sizi yoran koşullar meydana gelebilir.

7 Şubat Pazar günü bizleri neler bekliyor burç yorumlarımızda neler var,bilgi almak isterseniz sayfaızda 7 şubat Pazar günü burç yorumlarını yayınladık .

7 Şubat 2016 Pazar Günlük Burç Yorumları, 7 Şubat 2016 Pazar Akrep burcu yorumu, 7 Şubat 2016 Pazar Yengeç burcu yorumu, 7 Şubat 2016 Pazar Balık burcu yorumu, 7 Şubat 2016 Pazar Başak burcu yorumu, 7 Şubat 2016 Pazar Aslan burcu yorumu, 7 Şubat 2016 Pazar Terazi burcu yorumu,7 Şubat 2016 Pazar Kova burcu yorumu, 7 Şubat 2016 Pazar Oğlak burcu yorumu, 7 Şubat 2016 Pazar  Koç burcu yorumu, 7 Şubat 2016 Pazar  Boğa burcu yorumu, 7 Şubat 2016 Pazar  İkizler burcu yorumu, 7 Şubat 2016 Pazar Yay burcu yorumu

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..