7 Ağustos 2018 Salı Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

/ 6 Ağustos 2018 / 196 / yorumsuz
7 Ağustos 2018 Salı Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

 

 

Günlük Burç Yorumları 7 Ağustos 2018 Salı Günlük Burçlar

Burç yorumları,günlük burç yorumları,
7 Ağustos 2018 Salı Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak ,
Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

 

 

koç burcu günlük yorumu aries daily horoscope

7 Ağustos 2018 Salı Koç Burcu

Bugün, Uranüs geri hareketine başlıyor ve önümüzdeki beş ay boyunca geriye doğru seyredecek.Önümüzdeki aylar, daha gerçekçi bir şekilde
ilerleyebilmeniz için değişmesi gereken içsel tutumlar üzerinde çalışmak için yararlı olacaktır. Bu aynı zamanda, para kazanma ya da mevcut
projeleri gözden geçirme ve rafine etmenin yaratıcı yollarını hayal etmek için bir zamandır. Bir zamanlar yanlış giden bir şeyi düzeltmek ve tekrar yapmak için iyi bir zaman.

 

 

boğa burcu günlük yorumu taurus daily horoscope

7 Ağustos 2018 Salı Boğa Burcu

Bu gün Uranüs retro hareketine başlıyor .Kişisel planlar beklemeye alınabilir veya bu durumun neden olabileceği ya da değişiklik yapmak ya da kişisel riskler almak için hızlı olmamanız nedeniyle yavaşlayabilir.
Şu anda farklılıkları düzeltmek için gerçek bir beceriniz var. Romantik bağlantılar ve yaratıcı konular gelişir.Evren, sizi dışarıdaki ideallerden uzaklaştırıyor ve bir sonraki gelişim seviyenizde size yardımcı
olacak insanlarla daha derin bir bağlantıya doğru ilerliyor.Uyanık ve farkında olduğunuzda, kime güvenebileceğinizi bilirsiniz.

 

 

ikizler burcu günlük yorumu gemini daily horoscope

7 Ağustos 2018 Salı İkizler Burcu

Uranüs bu gün retro hareketine başlıyor . Son olayları ve değişiklikleri işlemek ve duyguları arkanızdan arındırmaya yönelik bir dönem. Hayaller ve sezgiler bu zamanda daha belirgindir ve size anlamlı mesajlar veriyorlar.
Bir şeyi ya da birilerini bırakmak yeni deneyimlere kapı açar.Kişisel ilgi alanı, hobi veya yaratıcı etkinlik peşinde koşmak için motive olabilirsiniz. Bu gün baskılanan duygularınız ve özlemlerinizin yanı sıra entellektüel
eğilimleriniz de ön plana çıkabilir. Size sıradan gelen bir başlangıç , çok güzel kapılar açabilir.

 

 

yengeç burcu günlük yorumu cancer daily horoscope

7 Ağustos 2018 Salı Yengeç Burcu

Uranüs’ün bu gün geri hareketine başlamasıyla , eski kalıplardan ayrılıyor ve arkadaşlarınızla, grubunuzla veya topluluğunuzla yeni yollarla kendinizi ifade ediyor olabilirsiniz.Cesur olun ve kabul ve bağışlama ile devam edin .
Özgürlük anahtarı elinizde, bu yüzden geçmişi serbest bırakmak için kullanın.Sosyal hayatınızda son değişiklikleri ve olayları anlamak için yararlı bir dönem. Bu size çok yararlı olacaktır, böylece dürtüsel, pişmanlık verici kararlardan kaçının. Bugün aileye, bir eşe veya mülke ait , sürpriz para haberleri olabilir.

 

aslan burcu günlük yorumu leo daily horoscope

7 Ağustos 2018 Salı Aslan Burcu

Uranüs bu gün 5 aylık geri hareketine başlıyor. Bu geri hareket, kendinizi bulmanızı, itibarınızı yeniden şekillendirmenizi ve benzersiz kimliğinizi, özellikle de sizin durumunuz veya kariyeriniz aracılığıyla ortaya çıkarmanızı ve yaptığınız şeyde otantik benliğinizi daha fazla ifade etmenizi isteyebilir.Jüpiter, kariyer hedeflerinizi, daha zengin hedefler için hırsınızı artırarak olumlu yönde etkilemektedir. Eğer romantizm peşindeyseniz, bir şeyleri iyileştirmek için durumun artılarını ve eksilerini bulmalısınız.

 

 

başak burcu günlük yorumu virgo daily horoscope

7 Ağustos 2018 Salı Başak Burcu

Bu gün Uranüs geri hareketine başlıyor , bu hareket , yaşamınızın çeşitli alanlarında iyi bir değişime veya yükseltmeye ihtiyaç duyan şeyleri incelemek için kullanışlıdır. Kişisel maceralar, hala hayatınızın bir parçası olsalar bile, şimdi sorumluluklar ön plana geçebilir. Sizi rahatsız edebilecek olumsuzluklardan uzak durun. Arkadaş ilişkilerinizde , bazı gel gitler yaşayabilirsiniz . Olayların gerçek yüzünü öğrenmeden , ön yargılı davranmamaya çalışın . Aşk hayatınızda
geçmişte yaşadığınız hayal kırıklıklarının etkisinden kurtulmanız , hayatınıza güzellikleri çekecektir.

 

 

terazi burcu günlük yorumu libra daily horoscope

7 Ağustos 2018 Salı Terazi Burcu

Uranüs bu gün geri hareketine başlayarak , sizlerin özel yaşamınızı, finanslarınızı, borçlarınızı ve ortaklıklarınızı etkileyerek , para ve destek, ilişkiler ve samimiyet yaklaşımınızı değiştirecek. En iyi sonucu elde etmek için, bu süreyi başkalarına nasıl bağımlı olduğunuzu incelemek için kullanın ve bu bağımlılıkları siz ve sevdiğiniz kişiler için yararlı şekilde nasıl değiştirebileceğinizi öğrenin. Mali veya destek meseleleri havada, düzensiz veya güvenilmez ise, şimdi
nedenini anlaman için sizlere bir fırsat veriyor.Bugün, gelecekteki eşiniz olacak karşı cinsten bir kişi ile tanışmak mümkün olabilir.

 

 

akrep burcu günlük yorumu scorpio daily horoscope

7 Ağustos 2018 Salı Akrep Burcu

Uranüsün 5 aylık retro hareketi sizlerden , bazı anlamlı iç gözlemler ve ilişki ihtiyaçlarınızın incelenmesini ister.Bazılarınız eski bir ilişki için yeniden canlanmış duygular yaşayabilir veya gizli bir çekim hakkında bilgi edinebilir.
Aşk hayatınız ve arkadaşlıklarınız daha ilgi çekici bir duruma gelebilir. Bu, sorunların olacağı anlamına gelmez, ancak bildiğinizi düşündüğünüz şeylerin yanında , daha önce fark etmediğiniz detayları da görmenize yardımcı olur .
. Yeni bir bakış açısı ,başkalarının göremeyeceği bir anlam arıyorsun. Geçmiş deneyimlerinizden dolayı tam olarak ne yapılması gerektiğini biliyorsunuz.

 

 

yay burcu günlük yorumu sagittarius daily horoscope

7 Ağustos 2018 Salı Yay Burcu

Uranüs bu gün geri hareketine başlıyor, içeriye bakmak, gerçekten neye ihtiyaç duyduğunuzu ve neyi istediğinizi anlamanıza yardımcı olacaktır ve göreviniz, işinizde daha fazla özgünlük ve rutinlerde daha fazla yaratıcılık veya uygunluk arayışına girmektir.
İlerlemek istiyorsanız, kendinizi harekete geçirmeniz gerekir ,hedeflerinize ulaşmak istiyorsanız aktif olmanız gereken bir dönemdir.Yolunuzda engeller varsa, bu zamanla başa çıkma zamanıdır, böylece doğru zaman geldiğinde hazırlıklı olursunuz.
Beklentilerinizin gerçekleşmesi için , sizin de bir adım atmanız gerekiyor.

 

 

oğlak burcu günlük yorumu capricorn daily horoscope

7 Ağustos 2018 Salı Oğlak Burcu

Uranüsün bu gün geri hareketine başlamasıyla , iç gözlem ile, kontrolünüzde daha fazla hissetmeniz için hayatınızı yönlendirmenin yollarını bulabilirsiniz. Yaratıcı projeler ve hatta bir ilişki bile bazı gözden geçirme ve incelemelerden yararlanabilir.
Hayatınıza çektiğiniz insanlar değişiyor.Kendinizi başkalarıyla karşılaştırmanın gerçek değerinizin sağlıklı bir değerlendirmesi olmadığını biliyorsunuz. Duyguları arındırmak, iyileşme yolculuğunun en zor kısmıdır. Başaracağına inanmak , başarmanın yarısıdır.
Paranızı ve yeteneklerinizi de içeren kaynaklarınızı kullanmak için son derece yaratıcı yollar buluyor olabilirsiniz.

 

 

kova burcu günlük yorumu aquarius daily horoscope

7 Ağustos 2018 Salı Kova Burcu

Burcunuzun yöneticisi Uranüs bu gün 5 aylık geri hareketine başlıyor.Daha yavaş bir tempoda, etrafınızda neler olup bittiğini anlama şansınız daha yüksektir. Güvenliğe, bağımlılığa, geçmişe ve aile ya da ev yaşamına olan bağlılığınız değişiyor ve romantizm,
güvenin artması ve bir macera ya da öğrenme deneyiminin tadını çıkarmanız için iyi bir enerjidir. Bazı konularda , çözüm bulamadığınız duygusuna kapılsanız da , her zaman başka alternatifler vardır. Sadece onları göremediğiniz için mutlaka orada olmadıkları anlamına gelmez.
Evren , yeni bir başlangıç ​​zamanı olduğunu , bu kolay olmasa da , yavaş yavaş hayatınızın değişeceğini sizlere ima eder.

 

 

balık burcu günlük yorumu pisces daily horoscope

7 Ağustos 2018 Salı Balık Burcu

Uranüs bu gün geri hareketine başlıyor. Kendinizi ifade etmek için farklı (ve muhtemelen daha tatmin edici) yolları bulacaksınız . Bazı projelerinizi, kendinizi nasıl ifade ettiğinizi veya başkalarının sizi iletişim ve bağlantılarınız aracılığıyla nasılgördüğünü , yeniden gözden geçiriyor olabilirsiniz.
Olabilecek her şeye ve özellikle diğer aile üyelerine olağandan daha duyarlı olabilirsiniz. Önceliklerini temel alarak sağlıklı sınırlar belirlemeyi öğrenirken, hayır kelimesinin tam bir cümle olduğunu anlayın. Aşırı merhamet duygunuz , kendi içinizde karmaşaya yol açıyor. Başkalarının sorunlarını kendi ,sorunlarınızmış gibi üstleniyor ve kendinizi yıpratıyorsunuz . Değişmeye ihtiyacınız var.

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..