6 Nisan 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

/ 5 Nisan 2018 / 1.179 / yorumsuz
6 Nisan 2018 Cuma  Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

6 nisan 2018 cuma günlük burç yorumları günlük burçlar

 

 

6 Nisan 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burç yorumları,günlük burç yorumları,6 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumlarında Koç ,Boğa ,İkizler, Yengeç , Aslan ,Başak , Terazi , Akrep , Yay , Oğlak ,Kova ,Balık burçları , ilişkiler , aşk , çalışma yaşamı , sağlık , aile , çocuklar , finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz .

 

 

koc burcu günlük yorumu

 

6 Nisan 2018 Cuma Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu gün geçmişte yaşanmış konular tekrar önünüze gelebilir ya da geçmişte ilişkide olduğunuz biri ile karşılaşabilirsiniz . Bazı konularda yaşadığınız
kararsızlık dolayısı ile her hangi bir hamle yapmayın . Biraz akışta kalmak en güzeli . Partnerinizle stresli saatler yaşayabilirsiniz .

 

 

Boğa burcu günlük yorumu

 

6 Nisan 2018 Cuma Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu gün geçmişi yaşanmışı tekrar karşımıza çıkaran bir gün . Sizde daha önce bitirdiğiniz bir ilişki ile tekrar karşı karşıya kalabilirsiniz .
Merkürün retro hareketini henüz bitirmediğini unutmayın . Retro da gelen , retrodan sonra gider , neden bitmişti diye düşünüp , ondan sonra
bir karar alın .

 

 

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

 

6 Nisan 2018 Cuma İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizden , arkadaşlarınızdan biraz uzaklaşarak kendinizle kalmak isteyeceğiniz bir gün . Bulunduğunuz ortamdan , yaşadığınız olaylardan çok
bunaldınız . Bu süreçte yaşanan finansal zorluklar da bu dönemi daha zorlaştırdı . Biraz sabır , aşkta güzel etkiler söz konusu .

 

 

yengeç burcu günlük burç yorumu

 

6 Nisan 2018 Cuma Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşadığınız olaylarda haklılığınızı anlatamayınca kabuğunuza çekildiniz . Bu sizinle iletişim kurmaya çalışanları bir hayli yoruyor
Bazı kişilere artık hiç tahammülünüz kalmadı , ama bu dönem acele kararlar vermeyin . Daha sonra verdiğiniz bu karardan üzülebilirsiniz .

 

 

aslan burcu günlük burç yorumu

6 Nisan 2018 Cuma Aslan Burcu Günlük Yorumu

Merkürün geri hareketiyle karışan işleriniz , bozulan planlarınız , Merkürün düz hareketine başlamasıyla yoluna girmeye başlayacak .
İkili ilişkiler de takıldığınız konuları , kafanızda büyütmeyin , takıldığınız her ne varsa karşınızdaki kişi ile konuşmayı deneyin .
Böylelikle aranızdaki sorunları da bitirmiş olursunuz .

 

 

başak burcu günlük yorumu

 

6 Nisan 2018 Cuma Başak Burcu Günlük Yorumu

Bu gün gergin etkiler söz konusu , bazı tartışmaların içine çekilebilir , partnerinizle birbirinizi kıracak söylemler içinde bulunabilirsiniz .
Bu günü mümkün olduğunca sakin geçirmeye çalışın . Finansal anlamda yaşama geçirmeye çalıştığınız düşüncelerinizde riske girmeyin . Uygun bir gün değil .

 

 

terazi burcu günlük yorumu

 

6 Nisan 2018 Cuma Terazi Burcu Günlük Yorumu

Bu gün konuşmalarınıza , tepkilerinize daha dikkat etmeniz gereken bir gün . Partnerinizle aranızda ciddi sorunlar çıkabilir . İlişkisi olmayan
Terazi Burçlarının geçmişte yaşadığı kişilerle karşılaşma ihtimali var . Sırlarınızı herkesle paylaşmayın , söylediklerinizi daha sonra başkalarından
duyabilirsiniz .

 

 

akrep burcu günlük yorumu

6 Nisan 2018 Cuma Akrep Burcu Günlük Yorumu

Bu gün iş hayatında güzel bir fırsatla karşılaşmanız söz konusu .Eğer imza atmanız gerekiyorsa Merkürün retro hareketinin bitmesini bekleyin .
Özel yaşamınızda içinizde birikenleri , bir anda ortaya dökerek ilişkide olduğunuz kişi ile ayrılığa kadar gidecek bir durum içine girebilirsiniz .
Sakin kalabilirseniz sorunlarınızı daha kolay çözersiniz .

 

 

yay burcu günlük yorumu

6 Nisan 2018 Cuma Yay Burcu Günlük Yorumu

Eğer iş arayan bir Yay burcuysanız bu gün bir fırsatla karşılaşabilirsiniz . Bekar Yay burçları bu gün yeni tanışmalar yaşayabilirler .
Yeni bir ayrılık yaşamış olan Yay burçları , retronun etkisi ile tekrar başlama kararı alabilirler . Finansal anlamda harcamalarınıza dikkar edin .

 

 

oğlak burcu günlük yorumu

 

6 Nisan 2018 Cuma Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Çalışmayı çok seven oğlak burçları , iş hayatında başarılı çalışmalar yapacağı ve övgüler duyacağı bir gün yaşayacak .
Özel yaşamınızda çevresel etkenlerle oluşan can sıkıcı durumları , bazı engellemeleri , partnerinizle konuşarak aşabilirsiniz .
Evinizde telaşlı günler söz konusu , beklemediğiniz misafir ya da bir anda taşınma söz konusu olabilir .

 

 

kova burcu günlük-yorumu

6 Nisan 2018 Cuma Kova Burcu Günlük Yorumu

İletişim kazalarına uğramamak için yazdıklarınıza , söylediklerinize , paylaştıklarınıza dikkat edin . Arkanızdan çevrilen bazı oyunlar bu gün
önünüze gelebilir . Geçmiş olaylar , geçmişte kalan insanlarla karşılaşma olasılığı söz konusu . Yaşadıklarınızı , size yaşattıklarını unutmayın.
Alacağınız kararları ona göre alın .

 

 

balık burcu günlük yorumu

6 Nisan 2018 Cuma Balık Burcu Günlük Yorumu

İnsanlar güvenmenin acısını daha sonra çekiyorsunuz . Sizin yumuşak kalbinizi bilenler , sizi ağır bir borcun içine sokabilir ,
çalışma yaşamında zor durumda bırakabilirler . İlişki içinde olan Balık burçları , ilişkide olduğu kişi ya da ailesi ile can sıkıcı
durumlar yaşayabilir . Duygularınızı bir kenara bırakıp daha akılcı yaklaşırsanız , bu günü daha rahat atlatırsınız .

 

Benzer Konular
21 Eylül 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar
      Günlük Burç Yorumları 21 Eylül 2018 Cuma Günlük Burçlar Burç yorumları,günlük burç yorumları, 21 Eylül 2018 Cuma Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda..
20 Eylül 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar
      Günlük Burç Yorumları 20 Eylül 2018 Perşembe Günlük Burçlar Burç yorumları,günlük burç yorumları, 20 Eylül 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda..
19 Eylül 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar
      Günlük Burç Yorumları 19 Eylül 2018 Çarşamba Günlük Burçlar Burç yorumları,günlük burç yorumları, 19 Eylül 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda..
18 Eylül 2018 Salı Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar
      Günlük Burç Yorumları 18 Eylül 2018 Salı Günlük Burçlar Burç yorumları,günlük burç yorumları, 18 Eylül 2018 Salı Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda..
17 Eylül 2018 Pazartesi Günlük Burçlar Günlük Burç Yorumları
      Günlük Burç Yorumları 17 Eylül 2018 Pazartesi Günlük Burçlar Burç yorumları,günlük burç yorumları, 17 Eylül 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda..
16 Eylül 2018 Pazar Günlük Burçlar Günlük Burç Yorumları
      Günlük Burç Yorumları 16 Eylül 2018 Pazar Günlük Burçlar Burç yorumları,günlük burç yorumları, 16 Eylül 2018 Pazar Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda..