5 Ağustos 2018 Pazar Günlük Burçlar Günlük Burç Yorumları

/ 4 Ağustos 2018 / 169 / yorumsuz
5 Ağustos 2018 Pazar Günlük Burçlar Günlük Burç Yorumları

 

 

 

Günlük Burç Yorumları 5 Ağustos 2018 Pazar Günlük Burçlar

 

Burç yorumları,günlük burç yorumları,
5 Ağustos 2018 Pazar Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak ,
Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

 

 

koç burcu günlük yorumu aries daily horoscope

5 Ağustos 2018 Pazar Koç Burcu

Bugün, beli de detaylara dikkat gerektiren iş veya etkinlikleri planlamak için en uygun zaman olmayabilir. İşe ya da ev işleri konusunda ,
çok şey üstlenebileceğinizi hissedebilirsiniz, ancak enerji ve zamanın bugün iyimserliğinize uymayacağını unutmayın.Bir boşluk hissi sizi rahatsız ederse, muhtemelen tükenmişsinizdir.Bazı kararlar almak zor, ancak kararlı bir çözüm kararlı kalmanıza yardımcı olacaktır.

 

 

boğa burcu günlük yorumu taurus daily horoscope

5 Ağustos 2018 Pazar Boğa Burcu

Bu gün , bir süredir görmemiş olabileceğiniz arkadaşlarınız veya aileniz için bir buluşma düzenlemek için bir fırsat olabilir.Mali durumunuzu
yeniden değerlendirin ve ilerlemenizi engelleyenin siz olup olmadığınızı görmek için tutumunuzu kontrol edin. Resmi makamlarla bir işiniz veya
hukuki sorununuz varsa bu gün , bu konuda iyi haberler alabilirsiniz.

 

 

ikizler burcu günlük yorumu gemini daily horoscope

5 Ağustos 2018 Pazar İkizler Burcu

Bu gün , iyi niyetli olsalar bile, başkalarının vaatlerine karşı dikkatli olun, çünkü bazı konuşmalar da aşırıya kaçma olabilir. Duygusal dünyanızla
mantık arasında gel gitler yaşayabilirsiniz. Bu bir kaç gün sürecek bir durum, dışarıya karşı bunu saklayabileceksiniz . Daha sonra her şey normale dönecek.Bulunduğunuz durumu kişisel ve profosyonel olarak değiştirmek istiyorsunuz , eğer çok istersen yapabilirsin.

 

 

yengeç burcu günlük yorumu cancer daily horoscope

5 Ağustos 2018 Pazar Yengeç Burcu

Şu anda sizi etkileyen Güneş ve Plüton enerjilerini,olumlu yönde kullanmanız gerekiyor. Hangi prensiplerin korunmaya değer olduğunu ve hangisinin bırakıldığını anlamak, ilişkilerinizdeki sorunları iyileştirebilir.Başkalarının size yanlış yapması halinde, onların kaybı olduğu konusunda emin olabilirsiniz. Bu gün maddi konularda ,başarılı kararlar alabilir , bunu kazanca çevirebilirsiniz.

 

 

aslan burcu günlük yorumu leo daily horoscope
5 Ağustos 2018 Pazar Aslan Burcu

Hayal gücünüzü bir iş problemine uygulayabilir ve sadece iş arkadaşlarınızı değil, işvereninizi de etkileyebilirsiniz. Bugün yorgun hissetmeye başlarsanız, basit meditasyon veya hızlı bir şekerleme ile enerjinizi yeniden kazanın,böylece sizi geri tutan her şeyi temizleyin.Şimdi hissettiğiniz bir hoşnutsuzluk, değişiklik yapmak için motivasyonunuzu körükleyebilir.

 

 

 

başak burcu günlük yorumu virgo daily horoscope
5 Ağustos 2018 Pazar Başak Burcu

Bu günlerde zihniniz çok yoğun çalışıyor ve bir şekilde her şeyi kaydediyor , bu zaman zaman sizi yoruyor olsa bile ,oldukça büyük ve başarılı bir şeye yol açabilir, bu nedenle fikrinizi öğrenmeye açık tutun. İlişkiniz konusunda , çok fazla vermiş ve karşılığında çok az alıyor gibi hissedebilirsiniz , bu yüzden ilişkinin devamını dengelemek için bir iyi zaman.

 

terazi burcu günlük yorumu libra daily horoscope

5 Ağustos 2018 Pazar Terazi Burcu

Bir ilişki sorunu kafanızı karıştırıyorsa , sezgilerinizi dinleyin. İnsanların üzerinizde baskı yapmasına , tahakküm kurmasına artık izin vermeyeceksiniz,çünkü öncelikle ihtiyaçlarınızı karşılayacak kapasiteyi geliştireceksiniz. Arkadaşların arasında rahat hissediyorsun ama bu gün gününü sadece biriyle geçirmeyi tercih edebilir , fikirlerini
onunla paylaşabilirsin. Sizi aşağıya çeken düşünceleri bırakın gitsin , motivasyonunuzu yüksek tutmak için bu gerekli.

 

akrep burcu günlük yorumu scorpio daily horoscope

5 Ağustos 2018 Pazar Akrep Burcu

Bugün, sosyal hayatınızla ya da yaratıcı projelerinizle ilgili beklentilerle ilgili bazı iniş ve çıkışlar olabilir.Enerjiniz ve coşkunuz beklenen sonuçları vermeyebilir .
Başkalarının fikirlerinden etkilenerek , kendi enerjinizi düşürmeyin, bu durum sizin sorunlarınızın ve gecikmelerinizin kaynağı olabilir. Bir kişi hakkındaki duygularınız ,bu kişi ile yapacağınız bir konuşma ile daha ileri boyuta taşınabilir.

 

yay burcu günlük yorumu sagittarius daily horoscope

5 Ağustos 2018 Pazar Yay Burcu

Jupiter Kasım ayında burcunuza girecek ve bu sizi kabuğundan çıkaracak. Şimdilik, olayları izlemek ve kendinize saklamanız gerekebilir ve bu, aşırı yapılmadığı sürece çoğunlukla sizin yararınızadır. Yoğun çalışmanın ödülleri tatlı olacak, bu yüzden bugün eğlencenin tadını çıkararak başlayın. Bu gün beklemediğiniz bir yerden bir para veya bir arkadaşınızdan
bir hediye alabilirsiniz. Mars’ın Ay’da olması biraz gergin hissetirse de günü güzel geçireceksiniz.

 

 

oğlak burcu günlük yorumu capricorn daily horoscope

5 Ağustos 2018 Pazar Oğlak Burcu

Şu an için , yoğun sorunlarınız olsa da, arkadaşlarla bir arada olmak veya eğlenebileceğiniz ortamlarda olmak için biraz zaman ayırmak rahatlatıcı olabilir. Yapıcı davranışlar içinde olmanız , size çok şey kazandıracaktır. Bazı konularda hayal kırıklığına uğramış olsanız bile kalbinizi kapatmak bir seçenek değildir.Ne kadar çok rahatlarsanız, perspektiften şeyler
görmek daha kolay olur ve sonuç olarak ne yapmanız gerektiğini daha iyi bilirsiniz.

 

 

kova burcu günlük yorumu aquarius daily horoscope

5 Ağustos 2018 Pazar Kova Burcu

Yaptığınız iş için övgü veya tanıma alabilirsiniz ve büyük bir değişim gelebilir. Bazı yeni başarılar bundan doğuyor. Beklentilerinizi serbest bıraktığınızda, kendinizi kendiliğinden ifade edebilir ve kalbinizde derin hissettiğiniz “başaracağım” inancına güvenebilirsiniz. Sevdiğiniz insanlardan aldığınız destekle ,tüm endişelerinizi unutacaksınız .Kişisel bir konu
hakkında detaylı bir konuşma yapabilirsin.Konuşmak, işlerin iyi sonuçlandığını düşünmenize izin verebilir.

 

 

balık burcu günlük yorumu pisces daily horoscope

5 Ağustos 2018 Pazar Balık Burcu

Kendi işini yapan veya hobilerinden ek kazanç sağlamaya çalışan bir Balık burcuysanız , öğleden sonra kazançlı fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.Alanınızda bir fark yaratmak için bir fırsatınız var.
Bir kişinin sizin ilginize çok ihtiyacı var , yoğun çalışma programında bunun farkında olmayabilirsiniz. Son günlerde ihmal ettiğiniz kişileri bir düşünün .Yardımcı olmak, bilgi, çeşitlilik ve etkinlik arzunuzu, sizi geliştirecek ve size fayda sağlayacak bir şekilde beslemek için ,bugün ilginizi çekecek çok şey bulacaksınız.

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..